Powiedz jak możemy Ci pomóc

Pracownia Projektowa Kreatornia

Poznań

1

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

Jestem dyplomowanym Architektem Wnętrz z ponad 7 letnim doświadczeniem w branży. Od 2020 roku prowadzę własne biuro projektowe.

Projektuję wnętrza dopasowane do oczekiwań oraz potrzeb inwestora. Projekty tworzę w oparciu o ustalony z klientem budżet. Każdy projekt traktuję indywidualnie z dbałością o ergonomie i funkcjonalność.

Projekty wykonuję na terenie Polski oraz zdalnie za granicą.

Zachęcam do kontaktu w celu uzyskania informacji na temat wyceny i zakresu współpracy.
Zapraszam również na mojego instagrama

Branża

Obszar działania

Mazowieckie, Podkarpackie, Opolskie, Kujawsko-pomorskie, Śląskie, Wielkopolskie, Lubuskie, Łódzkie, Zachodniopomorskie, Warmińsko-mazurskie, Małopolskie, Podlaskie, Dolnośląskie, Pomorskie, Lubelskie, Świętokrzyskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

4 opinie

5 gwiazdek (4)

4 gwiazdki (0)

3 gwiazdki (0)

2 gwiazdki (0)

1 gwiazdka (0)

Jesteś Klientem firmy?

Dodaj opinię
Katarzyna N. 5 czerwca 2023
Pozytywna opinia

Cieszę się, że trafiliśmy na Panią Karolinę. Bardzo profesjonalne podejście i ogromne zaangażowanie, dużo pomysłów i ciekawych rozwiązań oraz bardzo dobrze sporządzona dokumentacja. Wykonawcy chwalili wykonanie dokumentacji, była bardzo czytelna i dokładna.

Sylwester B. 30 maja 2023
Pozytywna opinia

Praca z biurem przeszła bardzo pomyślnie. Pani Karolina trafiła w nasz gust. Jej pomoc przy wycenach i przy kontakcie ze sklepami z wyposażeniem była nieoceniona. Dzięki rabatom i korzystnym cenom, które dla nas wynegocjowała zaoszczędziliśmy dużo pieniędzy. Bardzo polecamy

Grażyna K. 9 maja 2023
Chcę zlecić aranżację mieszkania, 51-100m², Łódź
Pozytywna opinia

Współpraca z Panią Karoliną to czysta przyjemność. Punktualna, rzeczowa i co najważniejsze z wielkim wyczuciem inwestora - rozumiejąca jego potrzeby. Opracowanie projektu na wysokim poziomie. Dokładny wymiar i rzeczowe opisy. Piękne rysunki. Projekt dostałam bez problemu w kilku egzemplarzach - pięknie oprawiony. Pani Karolina współpracuje jeszcze po wykonaniu projektu, podpowiada wybór sprzętu itp. Polecam z pełną odpowiedzialnością.

Karolina T. 5 maja 2023
Pozytywna opinia

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Karoliną, pełen profesjonalizm i ogrom wiedzy. Zaskoczyła mnie niejednokrotnie swoimi pomysłami i rozwiązaniami. Bardzo się cieszę, że trafiłam właśnie na jej biuro projektowe.

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Pracownia Projektowa Kreatornia
Co chcesz zlecić lub kupić?

Oferta

Szybka metamorfoza

Polska - Poznań

Jedno spotkanie online, na którym omówimy rozwiązania funkcjonalne i wizualne dla wybranej przez Ciebie przestrzeni. - omawiamy temat, który jest dla Ciebie najbardziej problematyczny. - Może to być analiza funkcjonalna domu/mieszkania- rozmieszczenie wyposażenia wnętrz, pomoc kolorystyczna i materiałowa, dopasowanie mebli. Mogą to tez być zmia...

Rozwiń

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Poznań, 60-002 Poznań

Telefon

784 ••• ••• Pokaż numer

Facebook

https://www.facebook.com/pracowniakreatornia/

Instagram

https://www.instagram.com/pracowniakreatornia/

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy Pracownia Projektowa Kreatornia KAROLINA ZIĄBKA
Imię (pierwsze) KAROLINA
Nazwisko ZIĄBKA
Data rozpoczęcia działalności 2020-08-06
NIP 9680998946
Regon 386714269

Siedziba

Kraj Polska
Województwo WIELKOPOLSKIE
Powiat kaliski
Gmina Szczytniki
Miejscowość Sobiesęki Drugie
Kod pocztowy 62862
Poczta Iwanowice
Numer nieruchomości 4

Rejestracja

Organ rejestrowy MINISTER ROZWOJU, PRACY I TECHNOLOGII
Data powstania 2020-08-06

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
7111Z DZIAŁALNOŚĆ W ZAKRESIE ARCHITEKTURY
Przeważające PKD
7420Z DZIAŁALNOŚĆ FOTOGRAFICZNA
7410Z DZIAŁALNOŚĆ W ZAKRESIE SPECJALISTYCZNEGO PROJEKTOWANIA

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.