PODZIĘKOWANIA PREZENTY DLA GOŚCI WESELNYCH ŚLUB WESELE


WYJĄTKOWE PODZIĘKOWANIA - PREZENTY DLA GOŚCI WESELNYCH - NATURALNE, PACHNĄCE ŚWIECZKI Z WOSKU PSZCZELEGO

Cena: 2, 70 zł / sztukę

Oferujemy oryginalne podziękowania - upominki dla gości weselnych: piękne, pachnące miodem, ekologiczne świeczki wykonywane ręcznie w 100% z wosku pszczelego, z wytłoczonym naturalnym wzorem plastra pszczelego, ozdobione białą wstążką i kokardką.

Wzór prawdziwego plastra pszczelego i wydzielany przez świece delikatny miodowo-woskowy aromat sprawia że świeczki te będą wyjątkowym i niepowtarzalnym prezentem dla gości weselnych, a także doskonałą dekoracją stołów i sali na weselu.

Teraz jako podziękowanie za przybycie możesz podarować zaproszonym gościom naturalną, ekologiczną, pachnącą, niepowtarzalną pamiątkę. Świece ozdabiamy i wykonujemy ręcznie, w 100% z naturalnego, świeżego, pachnącego wosku pszczelego! Wykonujemy także inne świece w wielu różnych rozmiarach - doskonały pomysł na dekorację stołów weselnych! Napisz do nas, zrobimy dla Ciebie dowolną ilość świec w dowolnych rozmiarach!

Cena: 2, 70 zł / sztukę

Wysokość świeczki: 8,3 cm

Średnica świeczki: 2,3 cm

Czas wykonania zamówienia zależy od zakupionej ilości i wynosi od 1 do 7 dni roboczych + czas przesyłki. Prosimy o składanie zamówień minimum 10 dni roboczych przed planowaną uroczystością. Każde zamówienie wykonujemy ręcznie, z najwyższą starannością. Świece wysyłamy zawsze bardzo dobrze zabezpieczone na czas transportu.

Polska
 
 


Liczba wyświetleń strony: 559