Prace działkowe Lublin - Najlepsi w 2020

Najlepsze Oferty na Prace Działkowe w Lublinie, 2020

55 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań

Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty

Otrzymaj oferty

Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy

Wybierz najlepszą

Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsi w 2020

Prace działkowe Lublin
Miriam R.

Gorąco polecam, pełen profesjonalizm, Państwo bardzo dokładnie wszystko wysprzątali, mieszkanie zrujnowane po studentach wyglądało jak nowe albo po remoncie Bez wahania skorzystam z ich usług ponownie.

Natalia K.

Bardzo polecam usługi tej firmy. Oferta dotyczyła uporządkowania bardzo zaniedbanej i zarośniętej działki. Po zapoznaniu się z terenem Pan Grzegorz szczegółowo przedstawił mi wycenę, zakres koniecznych prac oraz termin ich wykonania, którego oczywiście dotrzymał. W trakcie wykonywania usługi na bieżąco konsultował ze mną wszystkie wątpliwości. Co więcej zaproponował kilka rozwiązań, które na ten moment uważam za bardzo trafne. Cała usługa została wykonana rzetelnie, profesjonalnie i szybko, a samego właściciela firmy uważam za uczciwego i miłego człowieka. Szczerze polecam.

Prace działkowe Lublin
Iwona H.

Bardzo dobry kontakt z firmą. Usługa wykonana bez zarzutu i bardzo sprawnie. Mogłam liczyć też na doradztwo w innych sprawach związanych z moim ogrodem.

Więcej profesjonalistów

Prace działkowe Lublin
Wiktor R.

1. Zieleń miejska, komunalna - koszenie trawników (pasów drogowych) - karczowanie, wycinanie zakrzaczeń itp. - wycinanie drzew - sprzątanie ulic i ciągów pieszych - nasadzenia - odśnieżanie 2. Zieleń prywatna - zakładanie trawników metodą trawnika z rolki i siewu - wertykulacja, aeracja, nawożenie, zwalczanie szkodników i gryzoni, odbudowa zniszczonych muraw - kompleksowe zakładanie ogrodów - cięcie drzew i krzewów ozdobnych (prześwietlające, sanitarne, odmładzające, formujące) - karczowanie kosą dużych traw - zabiegi pielęgnacyjne przez cały rok (abonamenty) -malowanie domów/domków letniskowych drewnianych, altan ogrodowych, płotów itp. 3. Usługi koparko-ładowarką oraz minikoparką -niwelację terenu - inne wedle życzeń klienta 4. Kompleksowym utrzymaniem czystości w spółdzielniach, domach, mieszkaniach, biurach - kompleksowe sprzątanie domów, mieszkań, posesji, biur - mycie okien, witryn - sprzątanie po remontach, pracach malarskich - sprzątanie klatek schodowych i placów przyległych 5. Oferujemy również opiekę nad grobami - utrzymanie grobu przez cały rok w czystości - dekorowanie grobów kwiatami i zniczami - odśnieżanie nagrobków Posiadamy profesjonalny sprzęt i wykwalifikowaną ekipę, która z każdym problemem sobie poradzi! Masz problem w ogrodzie! Dzwoń Zapraszamy na facebook www.facebook.com/pogotowieogrodniczelublin

Prace działkowe Lublin

ProfiHouse

Lublin
Beata S.

Szanownie Pańśtwo, zaangażowanie i profesjonalizm Pana Łukasza Sokoła są na najwyższym poziomie. Odbiór nieruchomości od developera przy udziale Pana Łukasza jest niezbędny i polecam go wszytkim, którzy stoją przed takim wyzwaniem. Można próbować własnych sił w roli inspektora budowlanego aczkolwiek skutki przeoczenia nienależytego wykonania umowy mogą być później dokuczliwe dla domowego budżetu. Nie zawsze wszystkie ujawnione wady będą uciążliwe w późniejszej eksploatacji nieruchomości. Świadomość mocny i słabych punktów w naszej nieruchomości są bezcenne, a zarządzenie usunięciem usterek na tym etapie jest dużo prostsze. Zadowolona klienta

Prace działkowe Lublin
Magdalena S.

Przepiękne realizacje, doskonały kontakt i współpraca. Polecam!

Prace działkowe Lublin

KozakGarden

Lublin
Teresa A.

Dobra komunikacja z Wykonawcą, dotrzymanie ustalonego terminu realizacji zlecenia, chęć dostosowania się do potrzeb klienta, miła obsługa. Sugerowałabym dopracowanie organizacji pracy na miejscu zlecenia.

Prace działkowe Lublin
Kasia P.

Super specjaliści, cudowna współpraca. Z beznadziejnego terenu potrafią wyczarować cuda :-) serdecznie polecam.

Dołącz do naszych Specjalistów od Prac Działkowych w Lublinie

Działasz na rynku jako Specjalista od Prac Działkowych i szukasz nowych Klientów z Lublina lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto
Prace działkowe Lublin
Agnieszka B.

Kompetencja, punktualność, indywidualne i rzeczowe podejście do zlecenia. Firma skuteczna i profesjonalna. Szczerze polecam!

Prace działkowe Lublin
Elżbieta P.

Miało być bajecznie kolorowo, bo tak sobie zamarzyłam. Ogród w stylu angielskim, wszystkiego po trochu i żeby kwitło przez cały sezon. Architekt krajobrazu - pani Ilona, do której się zwróciłam, uważnie słuchała, podrzucała własne pomysły i stworzyła projekt z wizualizacją zgodnie z moimi wyobrażeniami. Potem tygodnie żmudnej pracy (jakby nie było ponad 450 m²). Sympatyczna, niewielka ekipa żwawo zabrała się do roboty, ale i tak trwało to długo, bo ogród przy starej, przedwojennej willi był niemiłosiernie zapuszczony. Należało zabezpieczyć stare drzewa, wyrównać teren, założyć system nawadniający, trawnik, rabaty z roślinami krzewiastymi, bylinami i kilkoma drzewami. Poza tym zamarzyła mi się kaskada ze zbiornikiem wodnym, urokliwy

Prace działkowe Lublin
Magda K.

Wykonana praca została zweryfikowana przez "konkurencję" i nie było żadnych negatywnych uwag, za to pozytywne komentarze. Młody wiek Pana Michała może budzić pewne obawy, aczkolwiek wg mnie bardziej przekłada się na brak typowego dla "starych" budowlańców cwaniactwa i oszukaństwa. Jestem zadowolona zarówno z samej pracy jak i z kontaktu z Panem. Skorzystam ponownie i polecam.

Prace działkowe Lublin
Paulina W.

Działamy na rynku od 2010. Nasza firma jest dla Ciebie, jeśli potrzebujesz ofert na usługi typu kupno i sprzedaż nieruchomości, opróżnianie mieszkań, piwnic, garaży, itp., wywóz gruzu, transport rzeczy. Obszarem naszej działalności jest Lublin oraz woj. lubelskie. Wierzymy, że będą Państwo zadowoleni ze współpracy z nami.

Prace działkowe Lublin

Żuber

Lublin
Elżbieta K.

Rozmowy przebiegły sympatycznie. Pracownicy rzetelni, uczynni, profesjonalne podejście.

Porównanie cen i kosztów w Lublinie

Szukasz cen, cenników, kosztów lub kosztorysów prac działkowych? A może interesuje Cię najtańsza oferta w Lublinie? Złóż zapytanie, a specjaliści od takich prac z Lublina sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Czego dotyczy zlecenie?
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Bartłomiej Hodun

Lublin
Anna S.

Zakres naszego działania to pranie dywanów oraz tapicerki. Okres naszej działalności rozpoczął się w 2017. Nasz obszar działania to województwo lubelskie. Zaufanie klientów to dla nas nadrzędna sprawa.

Clear House

Lublin
Joanna H.

Nasza działalność rozpoczęła się w 2010 roku. Nasza specjalność to dostawy, na terenie miejscowości Lublin, lubelskie,mazowieckie.

MIDGARD

Lublin

Zapraszam do skorzystania z usług ogrodniczych. Oferujemy: - koszenie nieużytków, usuwanie samosiejek, karczowanie, - usuwanie drzew w ogrodzie, rozdrabnianie gałęzi, - podcinka pięlegnacyjna roślin- luty/marzec, - wapnowanie (po wcześniejszym pomiarze ph-metrem)- marzec, - wertykulacja i aeracja+ wiosenne nawożenie- marzec/kwiecień, - zakładanie trawników z siewu i rolki, - renowacja trawników, - koszenie trawników, - uzupełnianie kory i kamienia w rabatach, - rozkładanie agrotkaniny, agrowłókniny i siatki przeciw kretom, - sadzenie i przesadzanie roślin(możliwy zakup i dowóz roślin), - pielenie ręcznę, - piaskowanie, - usuwanie starych roślin oraz ich korzeni, - opryski i nawożenie, - oraz inne prace w ogrodzie po wcześniejszym

Prace działkowe Lublin

MBM Bartłomiej Majewski

Lublin

Zajmujemy się efektywnym kształtowaniem krajobrazu. Lepsze narzędzia, lepsi operatorzy.

Centrum Kształtowania Zieleni

Lublin

Frezowanie pni, wycinka, pielęgnacja trudno dostępnych drzew, karczowanie zarośli, kształtowanie krzewów oraz koron drzew, zakładanie pasów zieleni, sadzenie drzew i żywopłotów, prace ogulno ogrodnicze

Moje ogrody Mariola Wrona

Lublin

Realizujemy prace od 1986. Nasze pole działania to ogrody - realizacja. Wierzymy, że będą Państwo zadowoleni ze współpracy z nami. Działamy na terenie województwa Lubelskiego oraz na terenie Warszawy i jej okolic.

Łukasz

Krężnica jara, 6 km od Lublin

Działamy w branży od 2010 roku. Nasza specjalność to koszenia traw I trawników,wycinki drzew, na terenie Lublin I okolice.

Paweł Zacharczuk

Lublin

Jesteśmy na rynku od 2019 roku. Nasza specjalność to koszenie wysokiej trawy, na terenie Lublina i okolic.

Oliwier Dziatkiewicz

Lublin

Zajmujemy się pracami ogrodniczymi, koszeniem trawy. Nasza firma działa na terenie woj. lubelskiego.

Patryk Walczak

Lublin

Opinie i porady na temat prac działkowych

Jeśli interesują Cię opinie na temat prac działkowych, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Lublina. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację potrzebnych Ci usług. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę

Marcin Wójcik

Lublin

O! grodnik

Lublin

Mateusz Habros

Lublin

BestOgród

Lublin

Prace działkowe Lublin

Opieka zieleni

Lublin

Ogrodnictwo to nasza pasja. Chcemy zaproponować Państwu usługi ogrodnicze naszej firmy. Do wykonywanych przez nas zadań podchodzimy sumiennie i zgodnie ze sztuką ogrodniczą. Dysponujemy nowoczesnymi maszynami, które w dużej mierze wpływają na poprawienie jakości wykonywanych czynności i przyśpieszają czas pracy. Zachęcam do zapoznania się z naszą ofertą i zapraszam do korzystania z naszych usług ogrodniczych: -projektowanie -zakładanie ogrodu od podstaw - zakładanie i pielęgnacja trawników (koszenie, wertykulacja, nawożenie, piaskowanie, montaż siatki na krety) -montaż i serwis systemów automatycznego nawadniania -cięcie żywopłotów drzew i krzewów -nasadzenia roślin - cięcie i wycinka drzew -opryski -opieka i koszenie boisk -prace

Prace działkowe Lublin

alpinmax.pl

Lublin

Oferujemy profesjonalne usługi z zakresu prania, czyszczenia tapicerki samochodowej, tapicerki meblowej (wersalki, sofy, krzesła, pufy, narożniki, kanapy, poduszki meblowe, fotele, itp.), oraz każdego rodzaju dywanów. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Dobieramy najlepsze środki chemiczne dostępne na rynku . Dostosowujemy nasze usługi do indywidualnych potrzeb klienta. Oferujemy usługi prania i czyszczenia tapicerek samochodowych, tapicerek meblowych i dywanów zarówno dla osób prywatnych jak i większych firm. Usługi wykonujemy u klienta w domu lub w siedzibie naszej firmy. Dojazd do klienta GRATIS ! Usługi świadczymy na terenie całego miasta Lublin oraz w okolicach. (Nałęczów, Bełżyce, Puławy, Opole Lubelskie,

Prace działkowe Lublin

NO LIMIT Dawid Kostrubiec

Lublin

Wynajem podnośników koszowych i nożycowych oraz prace alpinistyczne w miejscach z ograniczonym dostępem na terenie województwa lubelskiego 24h na dobę. Wszystkie nasze podnośniki są stale konserwowane tak, aby ich stan techniczny był na najwyższym poziomie. Przed wyjazdem do Klienta, każdy pojazd jest indywidualnie sprawdzany przez wykwalifikowanego mechanika, który raz jeszcze weryfikuje, czy pojazd jest w 100% sprawny. Dzięki takiemu podejściu, macie Państwo pewność, że wynajęty sprzęt jest najwyższej jakości i upora się z każdym zadaniem. Wykonujemy specjalistyczne prace wysokościowe i w miejscach trudno dostępnych. Wykorzystujemy do tego dostęp linowy, drabiny i rusztowania. Nasi alpiniści przemysłowi znani inaczej jako technicy

Prace działkowe Lublin

Ogrodylublin

Lublin

Ogrodylublin jest firmą ogrodniczą działającą w województwie lubelskim. Zajmujemy się kompleksowo zielenią, wykonujemy projekty, zakładamy nowe ogrody, oraz stylizujemy,odnawiamy i pielęgnujemy już istniejące. Nasza praca oparta jest na fachowym wykształceniu, doświadczeniu w kształtowaniu terenów zielonych i pasji do roślin.

Grin Pojnt SC - Prace działkowe Lublin

Grin Pojnt SC

Lublin

Grin Pojnt Centra Ogrodnicze działa od 2015 roku i zajmuje się przede wszystkim sprzedażą roślin, akcesoriów ogrodniczych , ziemi i nawozów. Nasze sklepy znajdują się w Lublinie, Radomiu i w Łodzi. Naszą ofertę handlową uzupełniają usługi z zakresu projektowania ogrodów, zakładania ogrodów ( także instalacje nawadniania ) i pielęgnacji ogrodów. Oferujemy materiał roślinny w bardzo szerokim zakresie z najlepszych szkółek polskich oraz zagranicznych, niemieckich i holenderskich. Sprowadzamy rośliny pod indywidualne zamówienia Klientów, m.in Palmy, drzewa oliwne, oleandry i wiele innych. W swoim dorobku mamy ogrody dla indywidualnych Klientów a także takie, które wykonaliśmy na zlecenie Firm. Posiadamy niezbędny sprzęt i doświadczenie

ARKADIA GARDENS

Lublin

Firma ARKADIA GARDENS powstała w 2010 roku, jako odpowiedź na coraz szersze zapotrzebowanie na tego typu działalność. Kompleksowe usługi ogrodnicze oferowane przez naszą firmę oprócz PROJEKTOWANIA i ZAKŁADANIA ogrodów obejmują także pielęgnację i opiekę nad terenami zielonymi. Dlatego dbamy również o ochronę Twojego ogrodu przed szkodnikami i chwastami. Ponadto zaopiekujemy się roślinnością w taki sposób, aby w jak najlepszym stanie przetrwała okres zimowy. Jesteśmy młodą, ambitną firmą, prowadzącą działalność na terenie województwa lubelskiego. Zapewniamy naszym klientom zadowolenie i satysfakcję. Poprzez zdobyte wykształcenie oraz DOŚWIADCZENIE potrafimy w pełni profesjonalnie wyjść naprzeciw Twoim oczekiwaniom tak, aby wykonać naszą

Horkos - Prace działkowe Lublin

Horkos

Lublin

Nasza firma działa do kilku lat. W tym czasie dzięki profesjonalnej obsłudze zdobyliśmy uznanie wielu naszych klientów. Wyróżnia nas szybkość działania i indywidualne podejście do każdego klienta. W swej działalności wyspecjalizowaliśmy się w dziedzinie urządzania ogrodów, terenów zieleni, wycinania i przycinania drzew i żywopłotów, a w szczególności koszenia trawników. Zajmujemy się również małą architekturą. Prowadzimy także drobne usługi budowlane. W okresie zimowym świadczymy usługi odśnieżania. Nasza firma działa przede wszystkim na terenie województwa lubelskiego, ale prowadzimy prace w innych województwach. Doświadczenia, jakie zdobyliśmy podczas prowadzenia naszej działalności owocują tworzeniem ogrodów i trawników jako

Prace działkowe Lublin

Elfik

Lublin

Oferowane przez nas usługi to mycie, malowanie, wycinka. Wykonujemy prace od 2009. Obszarem działalności naszej firmy jest Lublin. Zależy nam na zadowoleniu Klientów.

Sprzątanie EDIi - Prace działkowe Lublin

Sprzątanie EDIi

Lublin

Specjalizacja naszej firmy to usługi typu sprzątanie domu, biura, mycie okien, sprzątanie na święta. Rozpoczęliśmy działalność od 2015. Obszarem naszej działalności jest Lublin, woj. lubelskie. Dbamy o zadowolenie każdego Klienta.

Lelum Polelum

Lublin

Z zakresu projektowania oferujemy wykonanie - projektu koncepcyjnego - projektu budowlanemu - projektu szczegółowego Zarówno niewielkich przestrzeni jak i większych terenów wypoczynkowych. Aranżujemy również takie obiekty jak ogrody kawiarniane, tarasy wypoczynkowe czy ogrody zimowe. Firma Lelum Polelum zajmuje się również opracowywaniem projektów wnętrz. W dziedzinie urządzania terenów zieleni oferujemy kompleksowe prace w budowie ogrodów, zarówno projektów własnych jak i innych firm, dostarczonych przez inwestora. Prace obejmują m.in.: - kształtowanie terenu - wykonywanie trawników z siewu jak i rolki - wykonywanie nasadzeń roślin - zakładanie systemów nawadniających - wykonywanie obiektów małej architektury m.in. - murki oporowe, schody

Ogrody Chudzyńskich - Prace działkowe Lublin

Ogrody Chudzyńskich

Lublin

Oferujemy kompleksowe usługi ogrodnicze począwszy od projektu, poprzez budowę, aż po pielęgnację ogrodów. Nasze usługi świadczymy na terenie województwa lubelskiego, lecz na specjalne życzenie klienta jesteśmy w stanie dotrzeć nawet na drugi koniec świata :). Zieleń to nie tylko nasza praca, ale też i pasja, dlatego nasi klienci mogą być pewni, że powierzając nam swój ogród oddają go w dobre ręce.

FALBUD

LUBLIN

Świadczymy usługi utrzymania czystości i pielęgnacji zieleni dla klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych. Używamy innowacyjnych metod m.in.czyszczenie parą, czyszczenie ekstrakcyjne... Używamy sprzętów i środków czystości renomowanych firm. Swoją ofertę dostosowujemy do każdego klienta indywidualnie. Działamy szybko i dokładnie.

Eden Sen

Lublin

Działamy w branży od 2017 roku. Nasza specjalność to instalacje elektryczne. usługi wykonujemy na terenie woj. śląskiego.

PERFECT HOUSE Sp z o.o.

Lublin

Jesteśmy na rynku od 2014 roku. Nasza specjalność to Czyszczenie specjalistystyczne, na terenie Lubelskie.

Jarosław Janasz Ogrody

Lublin

FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "BLACK ROSE" PAULINA GONTARCZYK

Lublin

Kinga Lemiech

Lublin

Firma Wójcik - Prace działkowe Lublin

Firma Wójcik

Lublin

Agregaty prądotwórcze, motopompy, maszyny ogrodowe, robot koszący honda, odśnieżarki, honda marine, silniki honda, części zamienne, maszyny budowlane, rębaki do gałęzi, maszyny do boisk

Maria Cnota

Lublin

Profelis It

Lublin

Marzena

Lublin

Rad

Lublin

gfdg

Lublin

Kowalczyk

Lublin

Kliny Rudnik Łysaków Bystrzyca Zemborzyce wojciechowskie Jakubowice murowane Prawiedniki Ćmiłów Turka Krężnica jara Mętów Nowiny Elizówka Długie Wólka abramowicka Kolonia świdnik mały Lublin Prawiedniki-Kolonia Zemborzyce podleśne Świdniczek Wilczopole Dębówka Łuszczów pierwszy Zemborzyce dolne Łuszczów drugi Szerokie Sobianowice Dominów Majdan mętowski Abramowice kościelne Świdnik mały Świdnik duży Pliszczyn Wilczopole-Kolonia Żabia wola Zemborzyce tereszyńskie Abramowice prywatne Lipniak Wólka Biskupie-Kolonia Głuszczyzna więcej...
Czego dotyczy zlecenie?
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.