Prace działkowe Białystok - Najlepsi w 2020

Najlepsze Oferty na Prace Działkowe w Białymstoku, 2020

47 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań

Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty

Otrzymaj oferty

Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy

Wybierz najlepszą

Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsi w 2020

Prace działkowe Białystok
Dariusz S.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług wykonywanych przez firmę Silva Garden. Dzięki wyposażeniu w profesjonalny sprzęt i fachową wiedzę następuje profesjonalna opieka nad ogrodową zielenią, Z pewnością będziemy korzystać z Ich usług w przyszłości, jednocześnie polecając naszym znajomym.

Więcej profesjonalistów

Jednostka budżetowa

W 2018 r. nawiązałam współpracę z firmą Specjalistyczne Usługi Wysokościowe Ireneusz Wiluk, która świadczyła usługi polegające na odśnieżaniu i czyszczeniu dachów i rynien, jak również inne prace wysokościowe, m.in. skuwanie spadających tynków, demontaż elementów konstrukcyjnych, montaż lamp, jak i usuwanie gniazda os. Wszystkie prace wykonywane były terminowo, z należytą starannością. Ponadto firma posiada odpowiedni sprzęt, niezbędną wiedzę oraz doświadczoną kadrę. Profesjonalni, rzetelni i godni polecenia!

Wiesław S.

Profesjonalnie wykonana wycinka, terminowo, czysto i tanio. Z całą odpowiedzialnością polecam firmę Pana Patryka.

Mirosław J.

Pan Henryk jest rzeczowym i komunikatywnym wykonawcą.

Marek G.

Dobry kontakt, terminowa realizacja, rozsądna cena. Fachowiec godny polecenia.

Dariusz Rutyna

Białystok
Bogdan C.

Okres naszej działalności rozpoczął się w 1998. Nasza specjalność to ogrodnictwo, brukarstwo. Jesteśmy dostępni dla Klientów na terenie Kolonii, Niemiec. Liczy się dla nas zadowolenie naszych Klientów.

Dołącz do naszych Specjalistów od Prac Działkowych w Białymstoku

Działasz na rynku jako Specjalista od Prac Działkowych i szukasz nowych Klientów z Białegostoku lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto

Mtech

Białystok
Renata M.

Zajmujemy się sprzedażą od 2014. Działamy na terenie woj. podlaskiego. Sfera działań firmy to budownictwo drogowe. Liczymy, iż będą Państwo zadowoleni ze współpracy z naszą firmą.

KRYS-BUD

Białystok
Anna S.

Profesjonalnie, bezpiecznie i szybko! Mili Panowie bardzo pomocni i uczciwi.

Eliza S.

Praca wykonana rzetelnie, dokładnie i terminowo. Wszystko zgodnie z ustaleniami.

Oferujemy: - Koszenie trawnika płaskiego z wywozem lub bez, - Koszenie terenów trudnych, - Zbieranie, grabienie trawy, - Aeracja i Wertykulacja, - Nawożenie, - Przycinanie gałęzi, - Sprzątanie, porządkowanie posesji i terenów zewnętrznych, Itd. Posiadamy własną bazę niezbędnego sprzętu.

dreamgardenRg

Białystok

Działamy w branży od 2013 roku. Nasza specjalność to ogrodnictwo, na terenie Podlasie.

Porównanie cen i kosztów w Białymstoku

Szukasz cen, cenników, kosztów lub kosztorysów prac działkowych? A może interesuje Cię najtańsza oferta w Białymstoku? Złóż zapytanie, a specjaliści od takich prac z Białegostoku sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Czego dotyczy zlecenie?
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Garden Dream

Białystok

Specjalizujemy się w zakładaniu ogrodów od podstaw. Zakładamy również automatyczne nawadniania oraz ukľadamy kostkę brukową oraz wykonujemy ogrodzenia .

Julia

Białystok

Jesteśmy na rynku od 2020 roku. Nasza specjalność to zakładanie trawników, sadzenie i pielęgnacja roślin, prace porządkowe na terenie posesji, na terenie Białystok.

Damian Puc

Białystok

Rozpoczęliśmy działalność w 2010 roku. Nasza specjalność to Montaż drzwi, okien, na terenie Podlaskie.

Mateusz Kondracki

Białystok

Sylwia

Białystok

Osoba fizyczna

Białystok

Michał Godlewski

Białystok

Usługi Leśne DRWAL

Białystok

Krekora Adrian "Sorbus Ogrody"

Białystok

Firma Krekora Adrian "Sorbus Ogrody" specjalizuje się w zakładaniu ogrodów oraz urządzaniu terenów zieleni m.in.: - projektowanie ogrodów - montaż systemów nawadniających na produktach firmy HUNTER oraz Rain Bird - zakładanie oczek wodnych, kaskad, fontann - budowa chodniczków ogrodowych, ścieżek - zakładanie trawników z rolki i siewu - nasadzenia drzew, krzewów, bylin - architektura ogrodowa: pergole, mostki, murki oporowe - zakładanie ogrodów na dachach - systemy oświetleniowe w ogrodach - drenaże PIELĘGNOWANIE OGRODÓW: - koszenie, nawożenie, podlewanie, arreacja- wertykulacja trawników - cięcia pielęgnacyjne oraz leczenie drzew i krzewów - czyszczenie oczek wodnych - odchwaszczanie i nawożenie - przesadzanie roślin - zwalczanie

Drog-Mat

Białystok

Specjalizujemy się w: WYNAJMIE WYWROTEK PRZY ROBOTACH DROGOWYCH WYNAJMIE KOPAREK PRZY ROBOTACH DROGOWYCH WYKOPACH POD BUDYNKI, HALE PRODUKCYJNE, MAGAZYNOWE I INNE OBIEKTY BUDOWLANE ROBOTACH ZIEMNYCH, WYKOPACH POD PRZYŁĄCZA, WYKOPACH POD FUNDAMENTY, WYKOPACH POD SIEĆ WODOCIĄGOWĄ. KANALIZACYJNĄ, ELEKTRYCZNĄ I TELEKOMUNIKACYJNĄ, TRANSPORCIE, ROZBIÓRKACH BUDYNKÓW MIESZKALNYCH, GOSPODARCZYCH, PRZEMYSŁOWYCH. ROZBIÓRKACH NAWIERZCHNI PARKINKÓW I DRÓG. UTWARDZANIU NAWIERZCHNI, ZAGĘSZCZANIU CZYSZCZENIU ROWÓW KOPANIU STAWÓW, NIWELACJI TERENU KORYTOWANIE POD PARKINGI, DROGI, HALE, CHODNIKI, ŚCIEŻKI ROWEROWE

Opinie i porady na temat prac działkowych

Jeśli interesują Cię opinie na temat prac działkowych, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Białegostoku. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację potrzebnych Ci usług. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę

LR-system Leszek Roszkowski

Białystok

Wycinka, pielęgnacja drzew za pomocą technik linowych lub z podnośnika. Wszelkiego typu prace na wysokości: *czyszczenie rynien *mycie dachów, elewacji, kostki brukowej i ogrodzen *montaż kolców na ptaki * itp Podlaskie. Białystok, Bielsk Podlaski, Wysokie Mazowieckie, Szepietowo, Sokoły,

S.K. BUD Sebastian Krawczyński

Białystok

S.K. BUD Sebastian Krawczyński to firma specjalizująca się w pracach ogólnobudowlanych. Oferujemy m.in.: - remonty mieszkań, - ocieplanie elewacji, - kompleksowe wykonanie elewacji, - zabudowę i montaż płyt G-K, - posadzki betonowe, - układanie paneli i parkietu, - montaż więźby dachowej, - montaż i obróbkę okien, - budowę domów szkieletowych itd. Z reguły działamy w obrębie Białegostoku i miejscowości oddalonych od niego do 15-20 km. UCZCIWE PODEJŚCIE DO KLIENTA Działalność została założona w 2019 roku w Białymstoku, z tym że właściciel firmy przez ponad 5-6 lat nabywał doświadczenie, pracując nie tylko w kraju, ale także poza granicami (na terenie Belgii). Praktyka branżowa to nie jedyny jego atut, oprócz tego z

Karolex

Białystok

Firma ,,KAROLEX'' zajmuje sie zakładaniem ogrodów od podstaw i renowacja starych.Zakładamy trawniki budujemy oczka wodne, dobieramy rośliny.Zajmuje sie również pracami przy kamieniu naturalnym, biję i układam tarasy elewacje i ogrodzenia. Również zajmuję sie układanie gresów i glazury. Działam na obszrzae podlasia i nietylko nawet jest możliwość pracy w polsce i za granicą. Obecnie współpracuje z osobami prywatnymi, jak i z większymi np. firmma ,,Ambra''.Niedawno założyłem firmę ale zajmuje sie pracami budowlanym od ponad 5 lat. Wykonujemy swoje prace szybko i systematycznie i czysto. Szybkie realizacje prac.

Strefa Zieleni Kamil Muszyński

Białystok

Realizujemy zlecenia od 2018. Firma świadczy usługi na terenie takim jak Białystok. Firma obsługuje Klientów w zakresie usług takich jak zakładanie i renowacja trawników glebogryzarką separacyjną, koszenie traw, nasadzenia drzew, montowanie obrzeży ogrodowych, odśnieżanie parkingów i posesji. Jesteśmy przekonani, iż będą Państwo usatysfakcjonowani z poziomu naszych usług.

Biomasa Anna Hochman

Białystok

Dziedzina, w której się specjalizujemy to wycinka drzew. Realizujemy naszą działalność od 2019. Obsługujemy Klientów na terenie takim jak cała Polska, woj. podlaskie, Łódź, woj. mazowieckie. Zależy nam na zadowoleniu Klientów.

Aleksandra Ostapczuk

Białystok

Witam, jestem absolwentem technikum architektury krajobrazu, oferuje usługi pielęgnacyjne ogrodu : -pielęgnacja ogrodów -zakładanie rabat, kwietników -nasadzenia drzew, krzewów oraz bylin - ściółkowanie -zakładanie trawników -koszenie trawników -formowanie i przycinanie drzew i krzewów -sezonowe pracę porządkowe w ogrodzie Zapraszamy do kontaktu.

SARBUD SAROSIEK RAFAŁ

BIAŁYSTOK

Transport: - żwir - piasek - ziemia - pulpa - kruszywo oraz: - budowa nawierzchni: polbruk, kostka granitowa, utwardzanie placów - roboty ziemne Teren: województwo podlaskie. Tel. 518937399

PHU Nejman

Białystok

Przemystam Czajkowski

Białystok

Witam swiadcze usługi w spawaniu stali czarnej . Zajmuję sie również wycinką drzew i krzewów ,a w wolnym czasie swiadcze uslugi w praniu dywanów i mebli tapicerowanych . Zapraszam do kontaktu

Kamila Cylwik

Białystok

Rozpoczęliśmy działalność w 2017 roku. Nasza specjalność to wyprowadzanie psów, malowanie, robienie zakupów, na terenie Białystok i okolice.

Wiktoria Lisowska

Białystok

Działamy w branży od 2019 roku. Nasza specjalność to zbieranie owoców, na terenie Podlaskie.

Radosław Szlendak

Białystok

Działamy w branży od 2019 roku. Nasza specjalność to wycinka drzew i krzewów, na terenie podlaskie.

Dziana Kaspiarovich

Białystok

Piotr Witkowski

Białystok

Wild Spirit

Białystok

Julia Gołębiowska

Białystok

Małgorzata Pietroczuk

Białystok

Dominika Drumska

Białystok

Kamil aadkowski

Białystok

Julia Gołębiowska

Białystok

Karol

Białystok

ROKA PLUS Sp. z o.o.

Białystok

EGZOLAND

Białystok

Suszko

Białystok

Jesteśmy na rynku od 2013 roku. Nasza specjalność to gospodarka leśna, na terenie Podlaskie.

Ralf-Bud

Bialystok

AL-BRUK

Białystok

Stanisławowo Sobolewo Hryniewicze Bogdaniec Halickie Białostoczek Dobrzyniewo duże Skrybicze Grabówka Henrykowo Klepacze Fasty Sowlany Izabelin Krupniki Kuriany Śródlesie Białystok Majówka Zaścianki Olmonty Solniczki więcej...
Czego dotyczy zlecenie?
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.