WOLNE MIEJSCA W ŻŁOBKU, Świętochłowice


Cena do uzgodnienia

Pozytywny Żłobek w Świętochłowicach – usytuowany jest nieopodal przystanku tramwajowego, w centrum Świętochłowic, przy ulicy Bytomskiej 6 . Żłobek czynny jest od poniedziałku do piątku od 6:30 do 17:00 . Do żłobka przyjmujemy dzieci od 20 tygodnia do lat 3. Nasza placówka posiada cztery wykwalifikowane Ciocie, które każdego dnia dokładają wszelkich starań, aby Państwa Pociechy – a nasze „Maluszki”- nabywały nowych umiejętności, oraz radośnie spędzały swój czas.

Placówka posiada jedną dużą sypialnio-bawialnie z dostępem do łazienki, jadalni, szatni oraz kuchni. Nasza żłobek przystosowany jest dla 20-to osobowej grupy.

Precyzyjnie dobrane sprzęty, wyposażenie, meble, zabawki oraz pomoce dydaktyczne w pełni dostosowane są dla dzieci do 3 r.ż. Posiłki dla naszych milusińskich dostarcza firma cateringowa, która dba o prawidłowo dostosowany jadłospis, także dla dzieci o specjalnych potrzebach żywieniowych.

W pobliżu naszego żłobka znajduje się ogrodzony plac zabaw, który chętnie odwiedzamy podczas wspólnych wyjść, ku uciesze naszych podopiecznych. Zapraszamy wszystkie Maluszki ze Świętochłowic, jak również okolic.

Jednorazowa opłata wpisowa w wysokości 200 zł.

Miesięczne czesne w wysokości 550 zł.

Opłata za wyżywienie w wysokości 12 zł za dzień.
na osobę (w przypadku zgłoszenia nieobecności dziecka do godziny 16:00 w dniu poprzedzającym nieobecność opłata nie zostanie naliczona)

Dla rodzeństwa 20% zniżki dla drugiego dziecka.

Polska, Świętochłowice
 
 


Liczba wyświetleń strony: 159