Powiedz jak możemy Ci pomóc
Skontaktuj się

POWERHOUSE interiors

Katowice

Dziękujemy za wiadomość

O specjaliście

Projektowanie wnętrz to dla nas pasja. Cieszy nas każdy realizowany projekt, oznacza bowiem, że kolejnemu klientowi pomogliśmy spełnić marzenia.
Chcesz mieszkać pięknie? Chcesz by Twój dom dawał Ci energię i ukojenie? W POWERHOUSE zrealizujemy to marzenie.

Oferujemy projekty wnętrz o zakresie dopasowanym do oczekiwań inwestorów: koncepcyjne, kompleksowe oraz z nadzorem autorskim. Posiadamy własne ekipy wykończeniowe, co pozwala nam oferować także usługi w formule „pod klucz”.

Zapraszamy do kontaktu
www.powerhouse-interiors.pl

Branża

Obszar działania

Śląskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

22 opinie

Pozytywna (22)

Neutralna (0)

Negatywna (0)

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Natalia K. 20 grudnia 2022
Pozytywna opinia

Jeśli szukacie otwartej, bardzo kontaktowej osoby z głową pełną pomysłów do wykonania projektu swojego gniazdka to z pewnością p. Luiza jest taką osobą. Projekt dopasowany do potrzeb, oraz upodobań klienta. Można rzecz szyty na miarę, kolory, meble, dodatki, akcenty i wygoda. Polecam.

Dąbek K. 29 września 2022
Pozytywna opinia

Projekty dopasowane do moich potrzeb przez Panią projektant, profesjonalna i terminowa realizacja projektów. Nowoczesne rozwiązania, efekt wow.

Zbigniew G. 7 sierpnia 2022
Pozytywna opinia

Architekt nadał projektowi ogromne tempo, na czym bardzo mi zależało. Doskonały kontakt z Panią projektant, dbałość o najmniejsze detale to tutaj norma. Dobór materiałów, usytuowania mebli, oraz kolorystyka – dopasowane do naszych oczekiwań.

Biernat K. 31 lipca 2022
Pozytywna opinia

Wiele atutów jakie dominują w tym biurze projektowym, ogrom pracy włożony w nasz projekt mocno sprogresował, architekt nadał projektowi ogromne tempo na czym zależało mi niebywale mocno. Doskonały kontakt z Panią projektant, dbałość o najmniejsze detale to tutaj norma. Dobór materiałów, usytuowania mebli, oraz kolorystyka wg. próśb.

Miłosz S. 21 lipca 2022
Pozytywna opinia

Profesjonalnie i z dużą dawką kreatywności, pani Luiza to niezwykle empatyczna i otwarta osoba. Polecamy, warto skorzystać z oferty.

Aleksander P. 3 lipca 2022
Pozytywna opinia

Bardzo polecam współpracę z biurem Powerhouse, dominujący lider wśród projektowania wnętrz.

Ania S. 1 lipca 2022
Pozytywna opinia

Kompetentna i solidna, godna polecenia architekta. Kupiłam z mężem mieszkanie na wynajem, zależało nam przede wszystkim na nowoczesnym wyglądzie, lecz nie za milion. Pani Luiza dopasowała coś do naszych kryteriów, bardzo poprawnie.

Bogna C. 1 czerwca 2022
Pozytywna opinia

Realizowałam z panią Luizą już drugi projekt mieszkania na sprzedaż. Sprawnie, w ramach przewidzianego budżetu, jedno z mieszkań sprzedane na bazie samych wizualizacji, bez remontu. Polecam. Na pewno jeszcze skorzystam.

Michał M. 1 czerwca 2022
Pozytywna opinia

Obawiałem się trochę współpracy z architektem wnętrz, bo moja znajomość kolorów kończy się po trzecim. Niepotrzebnie - zostałem świetnie pokierowany, wysłuchany, a projekt spełnia moje oczekiwania z nawiązką.

Mariusz B. 31 maja 2022
Pozytywna opinia

Firma bardzo indywidualnie podeszła do mojego zlecenia, Pani architekt przedstawiła przed finalizacją kilka propozycji, z których końcowo jedna przypadła mi najbardziej do gustu. Jestem zadowolony.

Justyna J. 30 maja 2022
Pozytywna opinia

Profesjonalna, na wysokim poziomie obsługa , projekt dopasowany do potrzeb klienta, do wyboru kilka możliwości projektu , w różnych stylach, szybko, sprawnie, dobry kontakt z projektantką, odpowiedzi udzielane na wszystkie zadane pytania! Polecam szczerze…

Basia S. 25 maja 2022
Pozytywna opinia

Serdecznie polecamy tę firmę. Projekt przeszedł nasze oczekiwania! Nie myśleliśmy,że z małego, przeciętnego wnętrza można stworzyć tak piękną aranżację. projektantka bardzo otwarta na pomysły i sugestie klienta, jeżeli trzeba to odradzi i zaproponuje lepsze rozwiązania. Polecam wizualizację wraz z listą gdzie, co kupić - bardzo to oszczędza czas i wysiłek. Wszystko zaprojektowaliśmy online, naprawdę da się to zrobić! Polecamy! Klienci z Płocka :)

Wojciech Z. 24 maja 2022
Pozytywna opinia

Potrzebowałem pomocy projektanta w urządzeniu mojego pierwszego mieszkania. Nie zawiodłem się i z czystym sumieniem polecam.

Aleksandra R. 16 lutego 2022
Pozytywna opinia

Pomocni na każdym etapie projektowania i realizacji. Korzystałam z usługi projektowania wraz z wykonaniem remontu. Jestem bardzo zadowolona.

Kamil K. 14 lutego 2022
Pozytywna opinia

Projekt dotyczył mieszkania na wynajem, więc bardzo istotne dla mnie było trzymanie się określonego budżetu, koszty utrzymane w ryzach, a efekt świetny! Polecam.

Kornelia B. 10 lutego 2022
Pozytywna opinia

Pani Luiza stworzyła dla nas projekt wymarzonego domu. Zadbała o każdy detal. Współpraca przebiegała bardzo sprawnie i przyjemnie. Każda wątpliwość rozwiana, wszystko zebraliśmy w całość czego efektem jest wspaniały projekt spełniający szereg naszych wymagań. Jeśli ktoś się zastanawia czy warto zainwestować w projektanta wnętrz - moja odpowiedz brzmi warto, a w powerhouse już na pewno, dziękujemy. Polecamy!

Ewelina B. 10 lutego 2022
Pozytywna opinia

Profesjonalizm, terminowość, kreatywność. Zależało mi na projekcie nowoczesnym, ponadczasowym, bardzo praktycznym. Razem z mężem życzymy kolejnych zadowolonych klientów.

Elżbieta D. 7 września 2021
Pozytywna opinia

Wspaniała współpraca, pani projektant przemiła, projekt wnętrza odmłodził nasze mieszkanie, teraz czekamy z niecierpliwością na wykonanie i będzie nam się mieszkać super.

Dariusz K. 6 września 2021
Pozytywna opinia

Generalnie pracę oceniam na piątkę. Bardzo mili ludzie. Pani Luiza jest profesjonalistką, nie „wciskała nam” żadnych gotowych projektów. Najpierw wysłuchała nas, wypytała o nasze preferencje a po kilku dniach zaproponowała nam kilka wariantów aranżacji wnętrz. Zobaczyliśmy wspaniałe wizualizacje, a co najważniejsze do każdego wariantu były dołączone wyliczenia, np. ilości glazury czy tapety na tyle precyzyjne, że przy realizacji nie przekroczyliśmy zakładanego budżetu. Kolejne plusy współpracy z Panią Luizą to terminowość i elastyczność. Pani Luiza dotrzymała wszystkich terminów i uwzględniła nasze wszystkie prośby o zmiany ozdób czy innych detali praktycznie w trakcie prac. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Polecamy gorąco, oby było więcej takich firm.

Weronika K. 25 sierpnia 2021
Pozytywna opinia

Bardzo sprawna współpraca, której efektem jest piękne mieszkanie. Najlepszą rekomendacją dla powerhouse jest to, że poleciliśmy firmę znajomym, którzy zachwycili się naszym projektem.

pokaż więcej

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak POWERHOUSE interiors
Co chcesz zlecić lub kupić?

Oferta

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Lisów, 10, Katowice

WWW

www.powerhouse-interiors.pl

Telefon

502 ••• ••• Pokaż numer

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy POWERHOUSE INTERIORS LUIZA KLUKA-NATANEK
Imię (pierwsze) LUIZA
Nazwisko KLUKA-NATANEK
Data rozpoczęcia działalności 2021-07-01
NIP 1132616448
Regon 389335710

Siedziba

Kraj Polska
Województwo ŚLĄSKIE
Powiat mikołowski
Gmina Mikołów
Miejscowość Mikołów
Kod pocztowy 43190
Poczta Mikołów
Ulica ul. Lisów
Numer nieruchomości 10

Kontakt

Email biuro@powerhouse-interiors.pl
Strona www www.powerhouse-interiors.pl

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 9 - Osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 099 - Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Data wpisu do bazy REGON 2021-07-01
Data powstania 2021-07-01
Data rozpoczęcia działalności 2021-07-01

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
7410Z DZIAŁALNOŚĆ W ZAKRESIE SPECJALISTYCZNEGO PROJEKTOWANIA
Przeważające PKD
4331Z TYNKOWANIE
4332Z ZAKŁADANIE STOLARKI BUDOWLANEJ
4333Z POSADZKARSTWO; TAPETOWANIE I OBLICOWYWANIE ŚCIAN
4334Z MALOWANIE I SZKLENIE
4339Z WYKONYWANIE POZOSTAŁYCH ROBÓT BUDOWLANYCH WYKOŃCZENIOWYCH
4791Z SPRZEDAŻ DETALICZNA PROWADZONA PRZEZ DOMY SPRZEDAŻY WYSYŁKOWEJ LUB INTERNET
4799Z POZOSTAŁA SPRZEDAŻ DETALICZNA PROWADZONA POZA SIECIĄ SKLEPOWĄ, STRAGANAMI I TARGOWISKAMI
6810Z KUPNO I SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI NA WŁASNY RACHUNEK

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.

Skontaktuj się