Posadzki betonowe Warszawa - Najlepsi w 2021

Najlepsze Oferty na Posadzki Betonowe w Warszawie, 2021

176 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsi 2021

Promowani
Posadzki betonowe Warszawa
Promowany

Betkon

 • Skierniewice

Nasza firma oferuje: *BEZPŁATNE oględziny zleconej usługi celem doradztwa, wyceny, doboru odpowiednich materiałów *ułożenie hydroizolacji (folia) *wyłożenie termoizolacji *wykonanie dylatacji *wykonanie zbrojenia z siatki zbrojeniowej *zbrojenie włóknami polipropylenowymi *wylewanie jastrychu(betonu) metodą półsuchą z zachowaniem wszystkich norm strukturalnych *docieranie mechaniczne (nadaje powierzchni gładką,utwardzoną strukturę,nie występuje pylenie w dalszych etapach. *niwelacje laserową *wylewanie tzw. „chudziaków” *styrobeton

HGM-Chemia Bigielmajer s.c. - Posadzki betonowe Kiełczów
Anna K.

Polecam współpracę z firmą HGM zarówno przy szlifowaniu posadzek przemysłowych, jak i wymianie dylatacji. Wykonują zlecenia bardzo rzetelnie. Cały proces od kontraktacji do realizacji usługi przebiega sprawnie i profesjonalnie.

Wektor - Posadzki betonowe Warszawa

2. Wektor

Aleksandra K.

Witam, Nasza firma od ponad 20 lat działa w zakresie montażu i aplikacji okładzin posadzkowych. posiadamy 11 brygad specjalizujących się w określonym zakresie posadzkowym. wykonamy dla państwa okładziny posadzek takich jak: Posadzki dekoracyjne z Mikrocementu , Posadzki dekoracyjne betony polerowane, Posadzki dekoracyjne Żywiczne Epoksydowe i poliretanowe Wykładziny, Panele winylowe,

TECHFLOOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Posadzki betonowe Poznań
Mar-Bud Budownictwo

Sprawnie, szybko i konkretnie. Firma dopiero rozpoczyna roboty i trudno w tej chwili ją ocenić. Wygląda na profesjonalną.

KON-CARGO - Posadzki betonowe Gzowo
Nie Podano

Bardzo rzetelny wykonawca któremu można powierzyć prace w ciemno. Pełna transparentność, elastyczność i ekspresowa usługa w najważniejszej jakości. Posadzka bardzo równa i wykonana zgodnie ze sztuką, oraz moimi życzeniami. Zdecydowanie polecam współpracę!

Michał Karpiński - Posadzki betonowe Zaręby
Meryland

Szybko, sprawnie, profesjonalnie zrobiona wylewka. Bardzo polecam. Solidny, uczciwy, słowny człowiek.

Więcej profesjonalistów

INVEST COMPLEX-2 Sp. z o.o. - Posadzki betonowe Warszawa

Wylewki Betonowe

 • Warszawa
 • INVEST COMPLEX-2 Sp. z o.o.
Andrzej W.

Świetna firma, bardzo profesjonalne podejście do klienta. Szybkie wykonanie zlecenia. Polecam Invest Comlex jako Solidną Firmę.

Firma Handlowo-Usługowa "ASTRA" - Posadzki betonowe Warszawa

Świetne Wylewki Betonowe

 • Warszawa
 • Firma Handlowo-Usługowa "ASTRA"
Mirosław G.

Firma nasza oferuje Państwu wykonanie posadzki (szlichty cementowej) o wysokiej jakości przy pomocy wysokowydajnych pomp spalinowych zwanych MIXOKRETAMI. Do ostatecznej obróbki naszych wylewek używamy MECHANICZNYCH ZACIERACZEK, dzięki czemu uzyskujemy równe, niepylące, mocne i trwałe podłoża pod każdy rodzaj pokrycia (panele, płytki, deski, parkiet,kamień) dzięki czemu zaoszczędza się w późniejszych etapach mnóstwo pieniędzy i nerwów związanych z poprawianiem po wylewkach. Istotną kwestią jest więc wybrać firmę, która zrobi to dokładnie, bez nerwów, a jak trzeba to doradzi pomoże w doborze odpowiedniej technologii. Możemy także przyjechać wcześniej np. na etapie mierzenia okien lub przed położeniem izolacji i ogrzewania podłogowego w celu ustalenia lub weryfikacji poziomów podłóg, stropów, podłoża itp. Firma nasza działa na rynku od 1998 roku i w przeciwieństwie do KONKURENCJI, stale współpracuje z tak dużymi firmami budowlanymi jak:, BUDIMEX S.A., MITEX S.A. WARBUD S.A. oraz z kilkoma mniejszymi. Stała współpraca jest wynikiem świadczenia wysokiej jakości usług co potwierdzają nasze referencje. Posadzki typu mixokret gwarantują wysoką jakość powierzchni i oszczędność pieniędzy (oszczędność kleju pod płytki, nie trzeba stosować warstw wyrównujących pod parkiet, panele itp.) Wylewki wykonujemy na terenie województwa mazowieckiego jak również ościennych. Dysponujemy sprzętem mogącym "podać" mieszankę nawet na 25 piętro - to dla nas nie problem. UWAGA: KONKURENCJA CENA W STOSUNKU DO WYSOKIEJ JAKOŚCI. CENA W AUKCJI DOTYCZY WYKONANIA 1 METRA KWADRATOWEGO POSADZKI Z MATERIAŁÓW POWIERZONYCH (tj. robocizny) PRZY MIN. POWIERZCHNI OKOŁO 80M2. JEŻELI ILOŚĆ POWIERZCHNI DO WYKONANIA JEST MNIEJSZA, CENA USTALANA JEST INDYWIDUALNIE U W A G A: ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ WYKONANIA POSADZKI Z MATERIAŁÓW ZAKUPIONYCH PRZEZ NAS. CENA W TYM PRZYPADKU JEST USTALANA INDYWIDUALNIE I ZALEŻY OD WBUDOWANYCH MATERIAŁÓW. Wówczas klient odciążony jest zamawianiem, załatwianiem i dobieraniem ilości potrzebnych materiałów. Oszczędza cenny czas i pieniądze a materiały dobrane przez nas są niejednokrotnie sprawdzone, najwyższej jakości w przystępnej cenie. Ponieważ robimy to na co dzień, bierzemy całkowitą odpowiedzialność za wbudowane przez nas materiały oraz dajemy pełną gwarancję jakości. Na życzenie wystawiamy fakturę VAT; Kontakt telefoniczny: 0-502-636-730 (w ciągu dnia, do godz.22), drogą mailową (w porach wieczornych).

Ap Constructions International Sp z o.o - Posadzki betonowe Warszawa

Najlepsze Posadzki Betonowe

 • Warszawa
 • Ap Constructions International Sp z o.o

Równie dobrej propozycji wylewek samopoziomujących szybko nie znajdziesz na terenie Warszawy, więc jeśli poszukujesz rewelacyjnych wylewek samopoziomujących to natychmiast sprawdź Ap Constructions International Sp z oo. Konkretną wycenę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

Przedsiębiorstwo Usługowo Budowlane Adam Ćwik - Posadzki betonowe Warszawa
Magdalena B.

Oferuje wykonanie wylewek cementowych z mixokreta. Głównym celem naszej firmy jest świadczenie najwyższej jakości usług dla naszych klientów. Profesjonalnie wykonujemy wylewki cementowe, za pomocą agregatu typu mixokret. Używamy MECHANICZNYCH ZACIERACZEK, dzięki czemu uzyskujemy równe, niepylące i trwałe podłoża pod każdy rodzaj pokrycia. Posadzki typu mixokret gwarantują wysoką jakość powierzchni i oszczędność pieniędzy. Pomiaru dokonujemy niwelatorem cyfrowym. Oferujemy BEZPŁATNĄ możliwość wcześniejszego obejrzenia budowy w celu doradztwa oraz wyjaśnienia klientowi wszelkich ewentualnych problemów. Dysponujemy dogodnymi TERMINAMI wykonania, gwarantujemy solidną jakość. W ramach naszej pracy wykonujemy: - Ułożenie hydroizolacji (folia), - Ułożenie termoizolacji (styropian), - Ułożenie dylatacji pionowej (taśma dylatacyjna), - Zbrojenie siatką metalową lub włóknami polipropylenowymi (zbrojenie rozproszone) w zależności wymagań klienta, - Cyfrowe poziomowanie, - Wylanie betonu metodą półsuchą ( z domieszką plastyfikatora), - Zatarcie mechaniczne, Zapraszamy do współpracy klientów indywidualnych jak i firmy. Wystawiamy Faktury VAT.

Green Tynk BeeSystem - Posadzki betonowe Warszawa

Najlepsze Posadzki Użytkowe

 • Warszawa
 • Green Tynk BeeSystem

Szukający wylewek betonowych powinien już dziś zgłosić się do Green Tynk BeeSystem i zobaczyć na własne oczy dobre oferty oraz najwyższą jakość obsługi. Realizują wymagania najbardziej wymagających Klientów.

Dołącz do naszych Specjalistów od Posadzek Betonowych w Warszawie

Działasz na rynku jako Specjalista od Posadzek Betonowych i szukasz nowych Klientów z Warszawy lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Inprotect Sp. z o.o. Sp.k. - Posadzki betonowe Warszawa

Wylewki Betonowe

 • Warszawa
 • Inprotect Sp. z o.o. Sp.k.
Iwona Ł.

Szybki kontakt telefoniczny. Właściciel firmy przyjechał i na miejscu szczegółowo przedstawił swoją ofertę, włącznie z wyliczeniem kosztów. Podpowiedział gdzie, jakiej grubości powinna być piana, aby ocieplenie poddasza było ekonomiczne dla późniejszego korzystania z budynku. Płaci się za zużyty materiał, ocieplenie poddasza zajęło kilka godzin. Panowie zabezpieczyli drzwi i okna oraz podłogi. Po wykonaniu pracy posprzątali po sobie. W trakcie prac mogłam monitorować ich postęp i pytać jak coś wydawało mi się niejasne. Panowie byli bardzo cierpliwi, dokładni i pracowici. Jestem bardzo zadowolona i mogę szczerze polecić firmę Inprotect S.C. każdemu, kto chce ocieplić poddasze bo warto.

Professional Job Usługi Remontowe-Budowlane - Posadzki betonowe Warszawa

Najlepsze Posadzki Betonowe

 • Warszawa
 • Professional Job Usługi Remontowe-Budowlane

Uniknij problemów i powierz prace tym zawodowcom w kwestii wylewki z miejscowości Warszawa. Zapytaj o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma może zaoferować.

Hauptmann Sp. z o.o. - Posadzki betonowe Warszawa

Specjaliści z Hauptmann Sp z oo złożą Ci doskonałą ofertę wylewek betonowych. Mają na swoim koncie wiele dobrych opinii od Klientów, co świadczy o ich profesjonalnym podejściu do pracy. Ledwie chwila dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej wyceny - zobacz!

Serhiy Polnyy ADVENTIS - Posadzki betonowe Warszawa
Piotr O.

Bardzo rzetelny wykonawca. Zakres prac wykonany bardzo solidnie. Czas wykonania bardzo szybki. Podsumowując... Profesjonalna firma, którą polecam innym!

Femex Sp. z o.o. - Posadzki betonowe Warszawa

Znakomite Wylewki Samopoziomujące

 • Warszawa
 • Femex Sp. z o.o.
Marzena P.

Wykonuję posadzki dekoracyjne m. in. z żywic oraz naprawiam posadzki pod powłoki żywiczne i inne. Wykonuję także małe powierzchnie. Inżynier z kilkunastoletnim doświadczeniem w pracy w Polsce i poza granicami. (Certyfikaty międzynarodowe). Zapraszam do współpracy osoby prywatne i firmy. Posiadam na swoim koncie kilkaset zrealizowanych prac posadzkarskich w Polsce i za granicą. Moje doświadczenie i nazwisko jest rozpoznawalne w branży budowlanej ze względu na szerokie kontakty i budowlaną praktyczną wiedzę ekspercką. Pomagam rozwiązać każdy powstały problem techniczno - budowlany na placu budowy. Prowadzę firmę, w której do obsługi klienta przywiązuję szczególną wagę. Moja praca w budownictwie jest moim zawodem i hobby a wykonuję ją z pasją.

BUILDING4YOU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - Posadzki betonowe Warszawa

Rewelacyjna Wylewka

 • Warszawa
 • BUILDING4YOU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA

Building4you jest firmą, która powstała z połączenia doświadczenia projektowego, wykonawczego oraz z pasji do budownictwa. Oferujemy kompleksową realizację inwestycji budowlanych tj. hal przemysłowych, magazynowych, logistycznych, chłodni czy też budynków biurowych. Opracowujemy dokumentacje projektowe, doradzamy technicznie, przygotowujemy inwestycję pod względem formalno-prawnym, technicznym, a także prowadzimy nadzór budowlany i inwestycyjny. Wykonujemy pełny zakres robót budowlanych w obiektach przemysłowych, handlowych, mieszkaniowych jak i budynkach użytkowych. Serdecznie zapraszamy do współpracy. Budujemy Dla Ciebie !!!

ZAKŁAD REMONTOWO BUDOWLANY "BEMAR" - Posadzki betonowe Warszawa

ZAKŁAD REMONTOWO BUDOWLANY "BEMAR"

 • Warszawa

W dalszym ciągu potrzebujesz dobrej firmy od posadzek betonowych? Trafiłeś w dobre miejsce - ZAKŁAD REMONTOWO BUDOWLANY BEMAR jest do Twoich usług. Dopasowaną ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

AXAM Posadzki samopoziomujące - Posadzki betonowe Warszawa

Posadzki Betonowe

 • Warszawa
 • AXAM Posadzki samopoziomujące
Kazia W.

Bardzo dobre i konkretne miejsce jak chcecie porządne podłogi. Ich usługi są przeprowadzane na jak najwyższym poziomie. Jestem naprawdę zachwycona. Do tego cenowo tez jest bardzo przywoicie. Ceny bardzo konkurencyjne

Usługi Budowlane - Posadzki betonowe Warszawa

Doskonałe Wylewki Betonowe

 • Warszawa
 • Usługi Budowlane
Dorota C.

Pan Daniel to człowiek znający się w swoim fachu. Doświadczenie, wiedza w tej dziedzinie to jego mocna strona. Wykonana została wylewka pod domek na działce ogrodowej. Wykonanie pierwsza klasa, ekspresowo ale i dokładnie. Jest wiarygodny, spisuje umowę i wywiązuje się z powierzonych mu zadań. Serdecznie polecam wszystkim tego pana. Naprawdę warto zainwestować pieniądze, bo nie są wyrzucone na marne.

Mi&B Group Sp. z o. o. - Posadzki betonowe Warszawa

Mi&B Group Sp. z o. o.

 • Warszawa

Firma MiB Group Sp z o o świadczy swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku. Skupia się na Klientach z rejonu Warszawy oraz przyległych powiatów. Wybierz ich numer i dowiedz się więcej - nie będziesz żałować.

PHU TOMEX inż. Tomasz Różycki - Posadzki betonowe Warszawa

PHU TOMEX inż. Tomasz Różycki

 • Warszawa

Jeśli szukasz doskonałej współpracy to specjaliści z PHU TOMEX inż Tomasz Różycki są dla Ciebie idealni. Szczegółową wycenę otrzymasz po kontakcie.

GreenFix Sp. z o.o. - Posadzki betonowe Warszawa

GreenFix Sp. z o.o.

 • Warszawa
Adam M.

Witam serdecznie. Miałem okazję współpracować z Firmą przy budowie swojego Domu - bliźniaka. Pełen profesjonalizm przy prowadzeniu inwestycji pod klucz. Naprawdę firma godna polecenia.

Perfect Solutions Sp. z o.o. - Posadzki betonowe Warszawa

Perfect Solutions Sp. z o.o.

 • Warszawa

Podjęcie decyzji o wyborze wylewek samopoziomujących nie jest proste, dlatego nie zwlekaj - fachowcy z Perfect Solutions Sp z oo posłużą radą i wybiorą uszyte na miarę rozwiązanie. Nie czekaj - zadzwoń i otrzymaj wstępną wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

Raveco sp. z o.o. - Posadzki betonowe Warszawa

Doskonałe Wylewki Samopoziomujące

 • Warszawa
 • Raveco sp. z o.o.
Mateusz B.

Obróbki blacharskie wyprodukowane na zamówienie i dostarczone na miejsce.

Solidna Ekipa - Posadzki betonowe Warszawa

Solidna Ekipa

 • Warszawa
Marlena D.

Konkretnie, rzeczowo. Pan przyjechał na pomiar, zauważył nieprawidłowości, obecnie są one poprawiane, następnego dnia wysłał ofertę i w niedalekiej przyszłości sfinalizujemy umowę 😁 wytłumaczono mi dokładnie na czym polegają zalety i wady owej wylewki, choć już pewien zakres wiedzy posiadałam, zaznaczył miejsca w których należało poprawić styropian, z uwagi na nierówności chudziaka... Wszystko logiczne, więcej będzie można powiedzieć po wylaniu materiału 😁

ROBIN ROBERT KRÓL - Posadzki betonowe Warszawa

ROBIN ROBERT KRÓL

 • Warszawa

Takiej oferty wylewek samopoziomujących prędko nie znajdziesz na terenie Warszawy, więc jeśli szukasz doskonałych wylewek samopoziomujących to natychmiast zobacz ROBIN ROBERT KRÓL. Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma może Ci zaproponować.

CEMEX POLSKA - Posadzki betonowe Warszawa

CEMEX POLSKA

 • Warszawa
Energolinia Adam Mańko

Bardzo dobry kontakt, szybkie wykonanie, cena rozsądna.

AAABADOM S.C. - Posadzki betonowe Warszawa

Profesjonalna Wylewka

 • Warszawa
 • AAABADOM S.C.
Olga R.

Panowie sprawnie wykonali remont łazienki i toalety. Małe potknięcia (które mogą zdarzyć się każdej ekipie) skorygowali niemal natychmiast po zgłoszeniu. Polecam wszystkim. W końcu mogę się cieszyć z pięknej łazienki!

Avil Sp.z.o.o - Posadzki betonowe Warszawa

Avil Sp.z.o.o

 • Warszawa
Michał Z.

Witam, najlepsza firma transportowa(dotychczas) z jaka miałem przyjemność współpracować. Osobiście prowadzę mala gastronomie na Pradze Południe,okazyjnie kupiłem pianino, które trzeba było przewieźć, a potem ustawić na miejscu. Pełen profesjonalizm - widać, ze Panowie nie wykonywali tego typu usługi pierwszy raz :) Pozdrawiam i dziękuje za pomoc.

Aqua Serwis Sp. z o.o. - Posadzki betonowe Warszawa

Perfekcyjne Posadzki Betonowe

 • Warszawa
 • Aqua Serwis Sp. z o.o.
Paulina M.

Wspaniała, profesjonalna ekipa, nie poddała się, dopóki nie wykonała usługi skutecznie! Jestem pod wrażeniem. Polecam w 101%!

Posadzki i Uszczelnienia sp. z o.o. - Posadzki betonowe Warszawa

Posadzki i Uszczelnienia sp. z o.o.

 • Warszawa

W dalszym ciągu nie znalazłeś wylewek betonowych, mimo że próbujesz znaleźć od sam nie wiesz jak dawna? Posadzki i Uszczelnienia sp z oo może ma szansę zakończyc Twój problem. Mają ofertę dla każdego - zadzwoń i sprawdź, nie pożałujesz.

Łukasz Mroczkowski - Posadzki betonowe Warszawa

Łukasz Mroczkowski

 • Warszawa
Tomasz K.

Jestem na końcu dużego remontu domu. Przez ostatni rok poznałem kilkanaście ekip. Dało mi to możliwość dobrej oceny pracy P. Łukasza na tle innych firm. Po pierwsze autentyczne staranie o jak najwyższą jakość wykonania posadzki w detalach. Pan Łukasz osobiście ją wykonał z materiałów bardzo dobrej firmy przy zachowaniu przystępnej ceny. Śmiało rekomenduje współpracę!

Multi-Floor

 • Warszawa

Poszukujesz specjalisty od posadzek betonowych? Wykorzystaj kompetencje Multi-Floor. Osobiście dowiesz się za co chwalą ich Klienci. Zapytaj o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma ma do zaoferowania.

TOMEX - Posadzki betonowe Warszawa

Porządne Posadzki Betonowe

 • Warszawa
 • TOMEX

Potrzebujesz dobrej firmy od posadzek betonowych? Trafiłeś w dobre miejsce - TOMEX jest do Twoich usług. Z pewnością dołączysz do grona zadowolonych Klientów. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

INNOBUD Sp z o. o.

 • Warszawa
Seweryn Ś.

Firmę INNOBUD i Pana Pawła mogę polecić ze względu na bardzo dobry kontakt, wiele cennych uwag i wskazówek, jakie Pan Paweł przekazał na etapie konsultowania zlecenia oraz podeście nastawione na redukcję kosztów po stronie klienta (co jest rzadko spotykane). Zarazem oferta przesłana na maila została przygotowana rzetelnie i profesjonalnie. Zdecydowanie polecam!

Zakład Usług Budowlanych - Posadzki betonowe Warszawa

Zakład Usług Budowlanych

 • Warszawa

Wylewki betonowe i szczegóły z tego wynikające przestaną być dla Ciebie problemem, jeśli skorzystasz z oferty Zakład Usług Budowlanych. Doświadczeni znawcy z zakresu wylewek betonowych pomogą Ci wybrać najlepsze rozwiązanie. Aby poznać szczegółową wycenę skontaktuj się już teraz - warto.

Superparkiet Sp. z o. o. - Posadzki betonowe Warszawa

Superparkiet Sp. z o. o.

 • Warszawa
Bogusław P.

Bardzo elastyczni. Transport i wniesienie gratis - bezproblemowi parkieciarze, a łączenia z ceramiką przerosły moje oczekiwania. Polecam usługi firmy SUPERPARKIET.

Krzysztof Złotkowski - Posadzki betonowe Warszawa

Staranne Posadzki Betonowe

 • Warszawa
 • Krzysztof Złotkowski
Anna M.

Bardzo dokładne obejrzenie miejsca wykonania usługi - szczegółowe przygotowanie planu realizacji - oferta dostosowana do potrzeb, elastyczność. Szybki i częsty kontakt.

M.A.R. Michał Rudo - Posadzki betonowe Warszawa

Pierwszorzędna Wylewka

 • Warszawa
 • M.A.R. Michał Rudo

Bezkonkurencyjna cena i godna podziwu realizacja powierzonych zleceń to główne zalety firmy MAR Michał Rudo, której specjalnością jest wylewka. Dłużej nie trać czasu i poproś o wycenę - nie zawiedziesz się!

Tanie Wylewki Betonowe

 • Warszawa
 • Lik Geo Bruk

Szukający wylewek betonowych musi już teraz zgłosić się do Lik Geo Bruk i zobaczyć atrakcyjne oferty oraz doskonały proces dobierania rozwiązań. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - skontaktuj się i sprawdź.

EURODOM-INWESTYCJE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - Posadzki betonowe Warszawa

EURODOM-INWESTYCJE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

 • Warszawa

Realizujemy prace od 2011. Nasza firma świadczy usługi w zakresie izolacji PUR, posadzek mixokretem, usług koparko-ładowarką Firma obsługuje woj. mazowieckie. Zachęcamy do kontaktu.

Renowacja - Posadzki betonowe Warszawa

Znakomite Posadzki Betonowe

 • Warszawa
 • Renowacja
Anna K.

Szybko, sprawnie, fachowo i wszystko można dogadać. Na pewno będę jeszcze współpracować z Panem Wojtkiem.

Itbud

 • Warszawa

Planujesz wybrać solidnego partnera, dzięki któremu osiągniesz swój cel? Itbud będzie najszybszą drogą. Zapytaj o wycenę już teraz i przekonaj się co firma może Ci zaproponować.

Perfekcyjne Posadzki Betonowe

 • Warszawa
 • Modernizacjawnętrz
Małgorzata P.

Bardzo fachowe położenie płytek na balkonie.

KAT-BUD Katarzyna Ostasiewicz

 • Warszawa

Zrealizowanie posadzek użytkowych będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych fachowców. KAT-BUD Katarzyna Ostasiewicz ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zaspokoi najbardziej wymagających. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej i poznaj ofertę.

Inprotect S.C. - Posadzki betonowe Warszawa

Inprotect S.C.

 • Warszawa
Ewa K.

Usługi ogolnobudowlane darbud

 • Warszawa
marek b.

solidnie wykonczone mieszkanie oraz realny termin wykonanych prac

Świetne Posadzki Betonowe

 • Warszawa
 • Astex Development Sp. Z o.o.
Małgorzata W.

Montaż i sprzedaż paneli fotowoltaicznych.

BS-MAX

 • Warszawa
Wspólnota Mieszkaniowa Holdu Pruskiego 15D Swinoujscie

Firma godna polecenia, wszelkie prace zostały wykonane z najwyższa jakością, terminowo, plac budowy posprzątany. Ewentualne drobne prace dodatkowe zostały wykonane bez konieczności zmiany umowy. Bardzo dobry kontakt osobisty oraz droga mailowa, wszystkie wymagane informacje i dokumenty zostały dostarczone niezwłocznie. Polecamy. Zarząd Wspólnoty Mieszkaniowej Hołdu Pruskiego Świnoujście

Markus Usługi Budowlane i Ogrodnicze - Posadzki betonowe Warszawa

Markus Usługi Budowlane i Ogrodnicze

 • Warszawa

Wciąż szukasz profesjonalistów od posadzek użytkowych? Skorzystaj z doświadczenia Markus Usługi Budowlane i Ogrodnicze. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby uzyskać więcej informacji.

SIGNIA sp. z o.o. - Posadzki betonowe Warszawa

SIGNIA sp. z o.o.

 • Warszawa
Zofia G.

Firma SIGNIA sp. z o.o. działa w branży kamieniarskiej od 2006 r. Zajmujemy się zarówno importem jak i montażem kamienia naturalnego na duże inwestycje budowlane, a także na specjalne zamówienie dla klientów indywidualnych. Zajmujemy się kompleksowo kamieniarstwem budowlanym: od projektu poprzez systemy mocowania (w przypadku kotwień, rusztów), położenie kamienia, aż po przystosowanie go do codziennego użytku i ochronę dzięki impregnacji. Specjalizujemy się w imporcie kamienia oraz w wykonywaniu: -posadzek -schodów -parapetów -blatów kuchennych oraz łazienkowych -elewacji wraz z elementami okotwienia Wykonujemy projekty kamieniarskie oraz projekty montażu okotwienia. Firma SIGNIA, idąc za wyznaczanymi w budownictwie trendami, wprowadziła do oferty cienkowarstwowe elewacje montowane na podkonstrukcji. Coraz częściej na inwestycjach budowlanych można dostrzec łączenie przez projektantów piękna naturalnego kamienia z drewnopodobnymi elementami typu HPL, Alucobond czy Prodema lub z płytami włóknocementowymi w różnych odcieniach kolorystycznych. Wychodząc na przód naszym klientom poszerzamy swoją ofertę o: dostarczanie kompletnego systemu podkonstrukcji wraz z różnego rodzaju okładzinami, fachowe doradztwo w tego rodzaju elewacjach, a także kompleksowe wykonawstwo elewacji cienkowartwowych. Zapraszamy do współpracy. www.signia.com.pl

A.S SPORT - Posadzki betonowe Warszawa

Bezkonkurencyjne Wylewki Samopoziomujące

 • Warszawa
 • A.S SPORT

Firma AS Sport specjalizuję się w wykonywaniu ociepleń obiektów indywidualnych, w szczególności domów jednorodzinnych i rezydencji oraz obiektów użytku publicznego tj. szpitale, szkoły. Ponad 20-letnie doświadczenie w wykonywaniu ociepleń, pokryć dachowych i posadzek gwarantuje wysoką jakość oferowanych przez nas usług.

Stoncor Poland Sp. z o.o. - Posadzki betonowe Warszawa

Stoncor Poland Sp. z o.o.

 • Warszawa

W przypadku, gdy szukasz pierwszorzędnej wylewki i oczekujesz dużego zaangażowania to zaufaj doświadczeniu Stoncor Poland Sp z oo. Spełniają wymagania najbardziej wymagających Klientów.

KARO - Posadzki betonowe Warszawa

KARO

 • Warszawa

Równie dobrej oferty wylewek samopoziomujących szybko nie znajdziesz na terenie Warszawy, więc jeżeli szukasz rewelacyjnych wylewek samopoziomujących to natychmiast sprawdź KARO. Umów się na rozmowę od razu, aby uzyskać więcej informacji.

Ranking Specjalistów od Posadzek Betonowych obejmuje również takie miejscowości jak: Warszawa, Wesoła, Zakręt. więcej...
Popularne frazy: wylewka betonowa cena Warszawa, posadzka betonowa cena Warszawa

Jaka posadzka jest do wykonania?