Powiedz jak możemy Ci pomóc

Poradnia Dobrych Wnętrz

Puszczykowo

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

Tworzymy wnętrza tak by były wyjątkowe i niebanalne . Nie kopiujemy innych, wiec nasze projekty są unikatowe i zawsze dobrane do marzeń i oczekiwań naszych klientów.
Punktem wyjścia dla każdego projektu są zawsze mieszkańcy i ich oczekiwania, które my ubieramy w architektoniczną formę.
Poradnię Dobrych Wnętrz tworzą dwie absolwentki Wydziału Architektury Wnętrz poznańskiego Uniwersytetu Artystycznego.
Od czasu powstania pracowni w 2013 roku w naszym portfolio zgromadziłyśmy wiele realizacji - zapraszamy do obejrzenia naszej galerii
-----> https://poradniadobrychwnetrz.pl/portfolio/

Branża

Obszar działania

Wielkopolskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

4 opinie

5 gwiazdek (4)

4 gwiazdki (0)

3 gwiazdki (0)

2 gwiazdki (0)

1 gwiazdka (0)

Jesteś Klientem firmy?

Dodaj opinię
Anna K. 7 marca 2023
Pozytywna opinia

Serdecznie polecam, profesjonalne podejście do klienta, przemiły kontakt, Panie wzięły pod uwagę wszystkie nasze potrzeby i stworzyły projekt idealnie dopasowany do nas i naszych dzieci.

Kawiarnia S. 6 marca 2023
Pozytywna opinia

Polecam współpracę z Poradnią Dobrych Wnętrz. W projekcie architektki zastosowały praktyczne rozwiązania, dzięki czemu wnętrza są funkcjonalne i przy tym bardzo stylowe. Nie narzucają własnych wizji, uważnie słuchały naszych potrzeb i oczekiwań. Jesteśmy zadowoleni z efektu!

Poradnia Dobrych Wnętrz, 7 marca 2023

Dziękujemy za miłe słowa.

Martyna U. 2 marca 2023
Pozytywna opinia

Polecam Poradnię Dobrych Wnętrz, profesjonalizm, świetne pomysły i dobra współpraca.

Anna N. 13 lutego 2023
Pozytywna opinia

Jestem bardzo zadowolona z projektu mieszkania, jaki wykonano dla mnie w Poradni Dobrych Wnętrz. Współpraca była bardzo sprawna, profesjonalna i czułam, że moje uwagi są ważne i brane pod uwagę. Mam teraz piękne mieszkanie, które bardzo lubię, więc polecam tą pracownię.

Poradnia Dobrych Wnętrz, 13 lutego 2023

Pani Anno, bardzo dziękujemy za miłe słowa. Cieszymy się, że udało nam się zaprojektować takie wnętrza, o jakich Pani marzyła. Pozdrawiamy serdecznie!

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Poradnia Dobrych Wnętrz
Co chcesz zlecić lub kupić?

Oferta

PROJEKT MEBLI KUCHENNYCH NA WYMIAR

Oferujemy kompleksowy projekt zabudowy kuchennej zawierający koncepcję przedstawioną na modelu oraz wizualizacji 3D, a także rysunki wykonawcze dla wykonawcy. Współpracujemy z zaufanym stolarzem, dzięki temu zrealizujemy Twój projekt od pomysłu do realizacji. Cena usługi to 150 zł / m2 netto - nie mniej niż 2000zł w przypadku pomieszczeń mniejs...

Rozwiń

PROEJKT: WYKONAWCZY, Z NADZOREM ARCHITEKTA, POD KLUCZ

W naszej ofercie przedstawiamy kilka możliwości współpracy, tak by jak najlepiej dopasować się do potrzeb i oczekiwań Inwestorów. Najczęściej wybieraną formą współpracy jest PROJEKT WYKONAWCZY skierowany dla Inwestora potrzebującego koncepcji wnętrza wraz z wizualizacjami 3D oraz pełną dokumentacją techniczną dla wykonawców do samodzielnej realiza...

Rozwiń

PROJEKT KONCEPCYJNY

Wykonujemy PROJEKT KONCEPCYJNY wnętrza, który przeznaczony jest dla osób potrzebujących jedynie pomysłu na aranżację przestrzeni w oparciu o widoki modelu 3D, tablicę inspiracji oraz listę zakupów. Bardziej rozbudowaną formą współpracy jest PROJEKT WYKONAWCZY skierowany dla Inwestora potrzebującego koncepcji wnętrza wraz z wizualizacjami 3D oraz pe...

Rozwiń

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Działkowa 11, 62-040 Puszczykowo

WWW

poradniadobrychwnetrz.pl

Telefon

603 ••• ••• Pokaż numer

Instagram

https://www.instagram.com/poradniadobrychwnetrz_pl/

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy Pracownia Dobrych Wnętrz KRZYSZTOF MAĆKOWIAK
Imię (pierwsze) KRZYSZTOF
Nazwisko MAĆKOWIAK
Data rozpoczęcia działalności 1992-11-24
NIP 9720776710
Regon 632200994

Siedziba

Kraj Polska

Rejestracja

Organ rejestrowy MINISTER ROZWOJU, PRACY I TECHNOLOGII
Data powstania 1993-01-18

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
7410Z DZIAŁALNOŚĆ W ZAKRESIE SPECJALISTYCZNEGO PROJEKTOWANIA
Przeważające PKD
3102Z PRODUKCJA MEBLI KUCHENNYCH

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.