PMT ENERGY - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak PMT ENERGY nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

PMT ENERGY

1

O specjaliście

Specjalizujemy sie w kompleksowej realizacji instalacji elektrycznych w nowych i remontowanych budynkach . Zadowolenie Klienta jest dla nas najważniejsze. W naszych realizacjach wykorzystujemy najlepsze i najnowsze rozwiązania technicze. " Bezpieczeństwo i gwarancja zasilania" to nasze motto.

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

2 opinie

Pozytywna

Neutralna

Negatywna

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Marek P. 18 czerwca 2021
Pozytywna opinia

Zamówiona usługa przez Pana Piotra wykonana profesjonalnie i terminowo. Zna swój fach, potrafi doradzić bez naciągania na koszty, Polecam Pana Piotra znajomym - potrzebujących uprawnionego elektryka.

Szymon N. 29 kwietnia 2021
Potrzebny elektryk, wykonanie instalacji z przyłączem, 30m², Piotrków Trybunalski
Pozytywna opinia

Rozmowy i współpracę z firmą PMT ENERGY mogę określić tylko jednym słowem: celująco! Kontakt ze strony PMT Energy (Pana Piotra) nastąpił błyskawicznie po przesłaniu zapytania przez Oferteo. Dość powiedzieć, że o godzinie 16:30 (zapytanie wysłane 14:30) było już po oględzinach miejsca wykonania zlecenia i ustaleniu szacunkowych kosztów. Praca została wykona perfekcyjnie i w 100% zgodnie z ustaleniami w ciągu kolejnych dwóch dni roboczych - dokładnie w uzgodnionym czasie. Samo ustalenie frontu robót przebiegło również bez zarzutu, profesjonalizm i fachowość Pana Piotra sprawiły, że zajęło to kilkanaście minut. Kilka zmian w trakcie realizacji spotkało się z pełnym zrozumieniem i 100% elastycznością ze strony PTM Energy. Na szczególną uwagę i pochwałę zasługuje poziom dbałości o detale i utrzymywanie czystości w miejscu wykonywanej pracy. Po wykonaniu zlecenia miejsce zostało pozostawione w idealnym porządku - co zdecydowanie wyróżnia firmę PTM Energy na tle innych fachowców. Na zakończenie słowa uznania dla sposobu funkcjonowania serwisu Oferteo - kolejnych fachowców z pewnością będę szukał tą drogą. Szybko, sprawnie, czytelnie i skutecznie. Gorąco polecam!

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak PMT ENERGY

Powiązane produkty i usługi: Cennik prac budowlanych,  Roboty budowlane cennik, Ogrzewanie podłogowe paneleSzambo cena,  Instalacja co krok po kroku, Instalacja wodociągowa, Cennik prac budowlanych Piotrków Trybunalski,  Roboty budowlane cennik Piotrków Trybunalski, Ogrzewanie podłogowe panele Piotrków TrybunalskiSzambo cena Piotrków Trybunalski,  Instalacja co krok po kroku Piotrków Trybunalski, Instalacja wodociągowa Piotrków Trybunalski

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Wrzosowa, 7, Piotrków Trybunalski

NIP

7712229027

Telefon