Pisma, wnioski, podania Świętochłowice - Najlepsi w 2021

Firmy zajmujące się Pisaniem Wniosków, Pism i Podań w Świętochłowicach, 2021

55 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 55 firm
w kategorii Pisma, wnioski, podania

Pisma, wnioski, podania Świętochłowice

Brydox

 • Świętochłowice

Oferujemy węgiel krajowy i zagraniczny w odbiorze samochodowym lub dostawie. Pełen asortyment i atrakcyjne ceny. Dysponujemy własnym transportem i jesteśmy w stanie dostarczyć zamówiony towar we wskazane miejsce na terenie całego kraju.Jeśli szukacie dobrej jakości i w atrakcyjnej cenie.Przyjmujemy zamówienia od 24 ton. Zapraszamy do współpracy zainteresowanych kontrahentów.

Mateusz Sieniawski Radca Prawny

 • Chorzów
 • 2 km od Świętochłowice
Krzysztof Z.

bardzo dobry prawnik. Sensowna współpraca i dobre ceny. Bardzo przykładający się do pracy i zawsze chętny do pomocy i wyjaśnienia niepokojących kwestii. Bardzo polecam Pana Prawnika.

Michał W.

Jestem zadowolony z usług Pana Mecenasa Dullka. Pomagał mi na każdym etapie procesu: od uzyskania metryki chrztu i ślubu, przez ustalenie miejsca zamieszkania żony, po wybór świadków. W procesie utrzymywał ze mną stały kontakt na bieżąco informując o kolejnych jego etapach i skrupulatnie tłumacząc, co się teraz w mojej sprawie dzieje. Szczerze polecam.

Kancelaria Adwokacka Magda Marzec-Proksa

 • Ruda Śląska
 • 4 km od Świętochłowice
Studio Architektury MMA Maciej Małek

Kancelaria Adwokacka Pani Magdy zapewnia pełną obsługę prawną mojej firmy. Pani Adwokat jest osobą konkretną, która wykazuje się wysokim profesjonalizmem w podejściu do każdej sprawy. Bardzo wysoka wiedza z zakresu prawa sprawia, że nie ma dla niej rzeczy niemożliwych, a słowo "problem" zastępuje słowem "wyzwanie". Dzięki współpracy z Panią Magdą moja firma osiąga realne zyski finansowe. POLECAM!

Kancelaria Kanoniczna Dariusz Skrzypczak

 • Chorzów
 • 2 km od Świętochłowice
Anna T.

Polecam kancelarię i usługi Pana Mecenasa Skrzypczaka. Pan Mecenas jest profesjonalistą w każdym calu. Dysponuje ogromną wiedzą dzięki czemu umiejętnie pokierował moją (zdawałoby się beznadziejną) sprawą z sukcesem!!! Sprawa prowadzona przez inną kancelarię w pierwszej i drugiej instancji przegrana. Po przejściu do kancelarii Pana Mecenasa Skrzypczaka sprawa została wygrana. Szczerze polecam tę kancelarię, szczególnie wszystkim tym, którzy mają obawy, że są w sytuacji bez wyjścia. Pan Mecenas po zapoznaniu się ze szczegółami sprawy szczerze informuje o możliwościach i perspektywach na wygraną.

Dołącz do naszych Specjalistów od Pism, Wniosków i Podań w Świętochłowicach

Działasz na rynku jako Specjalista od Pism, Wniosków i Podań i szukasz nowych Klientów z Świętochłowic lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

KANCELARIA PRAWNA.KANCELARIA PRAWA PRACY EWA LATACZ

 • Chorzów
 • 2 km od Świętochłowice
Adam R.

Polecam gorąco Kancelarię Ewa Latacz! Po raz kolejny dziękuję Państwu za okazaną pomoc, za zaangażowanie w mojej sprawie, moich problemach. Wiedza, doświadczenie i traktowanie klienta "po ludzku", takie indywidualne to podstawowe atuty Pani Mecenas Ewy Latacz oraz Pana Mecenasa Marcina. Zachęcam wszystkich, którzy potrzebują pomocy prawnej do kontaktu z Nimi, Pozdrawiam serdecznie.

outsourcingfk@gmail.com

 • Bytom
 • 7 km od Świętochłowice

BIZNES - KSIĘGOWOŚĆ - DOKUMENTY - PODATKI Zakładasz biznes, masz ambitne plany rozwoju, marketing, sprzedaż i rozmowy z klientami. Wszystko byłoby super gdyby nie fakt, że zbierają się sterty dokumentów. W tym momencie proszę pomyśleć, że na waszej drodze pojawia się ktoś kto zabiera "papiery" i robi z nich użytek. Jestem Księgową od 15 lat. Przeszłam przez kilka branż, współpracowałam z wieloma właścicielami swoich biznesów. Zapraszam do kontaktu i zawsze znajdzie się rozwiązanie problemu.

Bartłomiej Lis

 • Katowice
 • 9 km od Świętochłowice

Kancelaria Adwokacka Karolina Dąbek

 • Bytom
 • 7 km od Świętochłowice
Anna W.

Bardzo profesjonalna a przy tym ludzka pani adwokat

Grzegorz N.

Nie robię tego w zwyczaju aczkolwiek chciałbym podzielić się swoją opinią na temat tej wspaniałej kancelarii, a w szczególności pani Mecenas Anny, ich innowacyjne podejście do klienta, oraz pełen profesjonalizm i wiedza w zakresie usług. Jest wręcz imponująca, korzystałem swoim życiu z wielu usług prawnych natomiast nigdy w życiu nie spotkałem tak profesjonalnego zespołu któremu mogę powierzyć tak naprawdę wszystko. Dziękuję pani Mecenas za Profesjonalnie wykonaną usługę przy każdym moim zleceniu i polecam wszystkim serdecznie myślę, że w obecnych czasach ciężko znaleźć tak dobrą kancelarię!

FiB Barbara Tylenda

 • Bytom
 • 7 km od Świętochłowice
Sylwia M.

Z całego serca polecam P.Barbare,pełna obsługa procesu kredytowego, bardzo zaangażowana, pomocna, życzliwa. Uzyskałam odpowiedzi na każde nurtujące pytanie,w stałym kontakcie z klientem Dzięki temu otrzymałam w bardzo szybkim terminie kredyt,na bardzo dogodnych warunkach. Poprostu PROFESJONALIZM. Sylwia M

Kancelaria Adwokacka Adwokat Łukasz Jaworski

 • Bytom
 • 7 km od Świętochłowice
Angelika P.

Kancelaria z uwagi na znikomą znajomość sprawy podeszła rzetelnie i fachowo do mnie, oraz mojego problemu. Od razu zaoferowali pomoc na tyle na ile przedstawiła sprawę przez telefon i poczynali już działania, w godzinne mieli już więcej informacji odnośnie sprawy niż ja sama. Polecam gorąco naprawdę warto!

Małgorzata Sierant-Leśnik

 • Ruda Śląska
 • 4 km od Świętochłowice

Sławomir Włodarski Kancelaria Radcy Prawnego

 • Katowice
 • 9 km od Świętochłowice

www.kancelaria-wlodarski.pl Kancelaria Radcy Prawnego Sławomira Włodarskiego to kancelaria wyspecjalizowana w obsłudze prawnej klientów indywidualnych oraz małych i średnich przedsiębiorców, w tym spółek prawa handlowego. Doradzamy Klientom przed podpisaniem ważnej umowy lub rozpoczęciem inwestycji. Pomagamy w rozwiązaniu szeroko pojętych sporów umownych oraz załatwieniu spraw przed sądami i organami administracji publicznej wszystkich instancji. Zajmujemy się sprawami z zakresu: - prawa cywilnego (np. odszkodowania, umowy, spadki, podziały majątku)) - prawa gospodarczego (np. windykacja należności, kontrakty handlowe) - prawa spółek (np. zakładanie i przekształcanie spółek prawa handlowego, obsługa korporacyjna) - prawa

Kancelaria Adwokacka Adwokat Dorota Sowiźrał

 • Katowice
 • 9 km od Świętochłowice

Jestem adwokatem od 2018 r. W tym bowiem roku złożyłam egzamin adwokacki uzyskując najwyższy wynik wśród wszystkich zdających na obszarze Okręgowej Rady Adwokackiej w Katowicach i zostałam wówczas wpisana na listę Adwokatów Izby Adwokackiej w Katowicach. Posiadam już kilkuletnie doświadczenie jako prawnik. W ramach prowadzonej Kancelarii Adwokackiej świadczę pomoc prawną zarówno przedsiębiorcom jak i osobom prywatnym. Moja specjalność to prawo cywilne (w tym w szczególności sprawy ,,kredytów frankowych" i polisolokat"), prawo rodzinne ( w szczególności rozwody) , prawo handlowe, prawo pracy, prawo administracyjne. Pragnę zapewnić, że każdą powierzoną mi sprawę prowadzę z należytą starannością, z wykorzystaniem posiadanej wiedzy i

Oliwia Babiarz Kancelaria Adwokacka

 • Katowice
 • 9 km od Świętochłowice
Dagmara Ś.

Indywidualne podejście do klienta, rzetelność i profesjonalizm. Kontakt z klientem w dogodnych dla niego godzinach.

Kancelaria Adwokacka Ewelina Papaj - Gajek

 • Katowice
 • 9 km od Świętochłowice
Agata J.

Bardzo szybka odpowiedź i chęć udzielenia pomocy. Pani Adwokat budzi zaufanie, konkretna rozmowa, rzeczowe podejście do sprawy. Polecam!

Kancelaria Adwokacka Adwokat Ewa Hauzer-Auguściak

 • Katowice
 • 9 km od Świętochłowice

Jak adwokat specjalizuję się w sprawach z zakresu prawa cywilnego, w szczególności w prawie rodzinnym. Z tą tematyka jestem związana zawodowo od kilkunastu lat, najpierw jako asystent sędziego w wydziale rodzinnym Sądu Okręgowego w Katowicach, obecnie jak adwokat. Sprawy rozwodowe, o podział majątku, alimenty, w tych sprawach najczęściej reprezentuję moich Klientów. Prowadzenia tej kategorii spraw podejmuję się najchętniej. Jestem absolwentem studiów magisterskich oraz doktoranckich na Uniwersytecie Śląskim, w wolnych chwilach prowadzę bloga o tematyce rodzinnej, rozwodowej.

Adwokat - Daria Iciek

 • Katowice
 • 9 km od Świętochłowice

GJS.PL Sp. z o.o.

 • Ruda Śląska
 • 4 km od Świętochłowice

Kancelaria Doradztwa Podatkowego „GJS” w Rudzie Śląskiej powstała w 1994 roku. Działalność biura od początku istnienia związana jest z księgowością oraz obsługą firm z Rudy Ślaskiej. Dziś naszymi Klientami są również firmy mające swoje siedziby w Katowicach, Zabrzu, Bytomiu, Gliwicach i okolicznych miejscowościach. Świadczymy także profesjonalne usługi rachunkowe i księgowe oraz doradztwo księgowe dla podmiotów z zagranicy. Obecnie nasze biuro usług księgowych mieści się w obszernym, wygodnym budynku z dogodnym dojazdem ze strony Katowic czy Gliwic. Dzisiaj jest to firma posiadająca duże doświadczenie w obsłudze księgowej i kadrowo-płacowej firm prowadzących działalność gospodarczą o różnorodnej formie prawnej. Staramy się zaspokajać

Kancelaria Radcy Prawnego r. pr. Mariusz Kurowski

 • Katowice
 • 9 km od Świętochłowice

Kancelaria rozpoczęła swoje funkcjonowanie w roku 2000, początkowo w tle innych aktywności zawodowych r.pr. Mariusza Kurowskiego, a od roku 2014 rozwijając własną markę. Od początku najważniejsze pozostają dla nas te same wartości: profesjonalizm, rzetelność i zaangażowanie. Jesteśmy też nowocześni i otwarci na nowe technologie, które wykorzystujemy do komunikacji z klientami. Mamy pewność, że tradycyjne wartości i nowoczesne metody zapewniają najwyższą jakość usług prawnych. Bierzemy udział w realizacji interesujących i trudnych projektów, angażujemy się w działalność „pro bono”. Dobrze znamy realia prowadzenia biznesu w Polsce – tego wielkiego, jak i działalności prowadzonej jednoosobowo. Współpracujemy z uznanymi w swoich dziedzinach

Biuro Rachunkowe UNITAX

 • Katowice
 • 9 km od Świętochłowice

Działamy od 2017 roku. Zajmujemy się głównie usługami z zakresu księgowości oraz doradztwa księgowego. Obszar działania obejmuje województwo śląskie. Zależy nam, by Klienci byli zadowoleni korzystając z oferowanych przez nas usług. Zapraszamy do współpracy.

TORITE Spółka Doradztwa Podatkowego Sp. z o.o.

 • Katowice
 • 9 km od Świętochłowice

Torite Sp. z o.o. jest spółką doradztwa podatkowego, stworzoną po to, by sprostać naglącym potrzebom, jakie niesie ze sobą prawo podatkowe. Świadczymy usługi zarówno jako biuro podatkowe, jak i rachunkowe, zaś opierając się na bogatym doświadczeniu naszego zespołu, dbamy o interesy podatników. Kancelaria w oparciu o 23-letnie doświadczenie zawodowe w organach ministerstwa finansów specjalizuje się w prowadzeniu spraw związanych z podatkiem akcyzowym, prawem dewizowym, cłami i podatkiem od gier. Nasze usługi adresujemy do spółek prawa handlowego, spółek cywilnych, osób fizycznych, przedsiębiorców, dbając, by wykonywana przez nas praca sprostała Państwa wymaganiom, będąc jednocześnie odzwierciedleniem zasad płynących z Kodeksu etyki zawodowej

Kancelaria Adwokacka Adwokat Rafał Kirsch

 • Katowice
 • 9 km od Świętochłowice
Gracjan S.

Gorąco mogę polecić współpracę z Adwokatem Panem Rafałem K. Skrupulatność, profesjonalizm, dbałość o szczegóły w każdej formie, zawsze przygotowany i na czas. A to najważniejsze w tej branży, o której duża ilość osób zapomina. Prócz świetnej współpracy co najważniejsze skuteczność, z wysublimowanym smakiem, oraz odpowiednim taktem, i wyjątkowo dużą wiedzą. Dochodząc do konkluzji sprawa wygrana i gorąco każdemu polecam.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Kupietz-Mościńska

 • Katowice
 • 9 km od Świętochłowice

Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Kupietz-Mościńska w Katowicach świadczy pełną obsługę prawną i doradztwo podatkowe na rzecz klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych. Kancelarię tworzy zespół prawników łączący w sobie pasję i doświadczenie, o szerokim spektrum wiedzy prawniczej i podatkowej, zapewniający kompleksowy zakres usług prawnych. Współpracujemy z gronem lekarzy specjalistów z różnych dziedzin medycznych przeprowadzających analizę merytoryczną prowadzonych przez nas spraw z zakresu prawa medycznego. Ponadto, współdziałamy z rzeczoznawcami majątkowymi specjalizującymi się w wycenie nieruchomości m.in. dla celów ustalenia wysokości podatku od spadku lub darowizny, czy wartości majątku wspólnego oraz w wycenie

adw. Mateusz Mania

 • Katowice
 • 9 km od Świętochłowice
TG Code sp z o. o.

Bardzo dobrze wykonana praca! Świetny kontakt i rzetelne podejście do tematu. Nasza sprawa została przeanalizowana bardzo wnikliwie oraz po analizie udzielona rzetelna i fachowa rekomendacja. Z pewnością w przyszłości skorzystamy również z usług oferowanych przez adw. Mateusz Mania.

JKP.Legal Kancealaria adwokat Joanna Szymańska-Jochemczyk

 • Katowice
 • 9 km od Świętochłowice

Kancelarię JKP.Legal prowadzę razem z dwoma wspólniczkami. Praktyka kancelarii skupiona jest głównie na obsłudze przedsiębiorców oraz prawie gospodarczym i handlowym. Dzięki połączeniu naszych specjalizacji jesteśmy w stanie doradzać naszym klientom w różnych dziedzinach prawach, takich jak prawo ochrony środowiska, prawo upadłościowe i handlowe, prawo karne gospodarcze czy prawo podatkowe. W kręgu moich ścisłych zainteresowań pozostaje prawo restrukturyzacyjne i upadłościowe oraz postępowanie egzekucyjne i zabezpieczające. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w zakresie pełnej obsługi podmiotów gospodarczych. Reprezentowałam przedsiębiorców w postępowaniach sądowych, administracyjnych, egzekucyjnych oraz przed organami ścigania.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Maciej Surowiec

 • Katowice
 • 9 km od Świętochłowice

www.adwokatsurowiec.pl Kancelaria koncentruje się na świadczeniu pomocy prawnej dla osób indywidualnych oraz firm. Służymy wsparciem na każdym etapie postępowania przed sądami oraz organami administracji, a także w postępowaniu karnym - przed organami ścigania. Możesz też liczyć na nasze wsparcie przy sporządzaniu wszelkich umów oraz innych tekstów prawnych.

Gabriel Gatner Kancelaria Adwokacka, Adwokat

 • Katowice
 • 9 km od Świętochłowice
Piotr K.

Bardzo polecam kancelarię mecenasa Gabriela. Profesjonalne podejście do sprawy oraz niebywała determinacja to cechy które zasługują na wyróżnienie .Mając doświadczenie z wieloma kancelariami, jestem pozytywnie zaskoczony podejściem do klienta jak również szeroką wiedzą prawną oraz skutecznością w działaniu . Naprawdę górna połka w przystępnej cenie ,polecam

Gatner&Gatner Kancelaria Adwokacka

 • Katowice
 • 9 km od Świętochłowice
Damian T.

Pan mecenas Gatner swoją osobą potrafi do siebie ludzi przybliżyć i z zaufaniem oddają mu swoje problemy do rozwiązania. Cieszy się bardzo dobrą opinią wśród moich znajomych, dlatego również i ja korzystam z jego kompetencji adwokackich i jestem bardzo zadowolony. Polecam wszystkim KANCELARIĘ ADWOKACKĄ ZUBEK GATNER ANWEILER.

Anna Groyecka-Kurdybelska Kancelaria Adwokacka

 • Katowice
 • 9 km od Świętochłowice

Działamy w branży od 2011 roku. Zajmujemy się kompleksową obsługą firm i osób prywatnych. W naszej kancelarii pracuje kilku adwokatów, a każdy w nich wyspecjalizowany jest w konkretnej tematyce, dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać potrzebą Klientów. Aktualnie obsługujemy zarówno duże (ponad 100 osób) firmy, jak i małe działalności gospodarcze. Staramy się na bieżąco rozwiązywać problemy Klientów, minimalizując ewentualne koszty i emocje. Nasz zespół, odpowiadając na potrzeby rynku zaczął prowadzić bloga, który pozwala zrozumieć podstawowe zagadnienia prawne. www.adwokatagk.pl/blog Zapraszam do kontaktu.

Kancelaria Adwokacka Paweł Mehl

 • Katowice
 • 9 km od Świętochłowice
Zuzanna M.

Doskonale poprowadzona sprawa rozwodowa, dziękuję Panu za pomoc i zrozumienie. Zawsze można na Pana liczyć, zawsze oddzwania. Polecam.

Kancelarie Adwokackie w Katowicach

 • Katowice
 • 9 km od Świętochłowice
Justyna M.

Rozmowa była konkretna, rzeczowa i jasna przede wszystkim dla odbiorcy, który może nie orientować się w sprawie. Polecam ciepło tę kancelarię, gdyż Pani adwokat Sandra Duch przyjęła mnie profesjonalnie i po mimo mojego niskiego statusu nie dała mi tego odczuć, wręcz podeszła do mnie jak do człowieka, który potrzebuje pomocy i wsparcia. W dzisiejszych czasach to duża zaleta!

Kancelaria Adwokacka Adwokat Michał Wojewodzic

 • Katowice
 • 9 km od Świętochłowice

Adwokat przy Izbie Adwokackiej w Katowicach. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego na kierunku: Prawo. W latach 2015-2017 odbywał aplikację adwokacką przy Izbie Adwokackiej w Katowicach zakończoną złożonym egzaminem adwokackim. W ramach podwyższania kwalifikacji zawodowych ukończył na Uniwersytecie Śląskim Podyplomowe Studia Prawa Karnego - współczesne problemy praktyczne i Podyplomowe Studia Prawa Gospodarczego i Handlowego. Kancelaria adwokacka Adwokata Michała Wojewodzica oferuje obsługę prawną osób fizycznych oraz firm (w tym spółek prawa handlowego) na terenie województwa Śląskiego. W ramach prowadzonej praktyki adwokackiej zajmuje się prowadzeniem spraw z zakresu prawa cywilnego, karnego i karnoskarbowego,

JKP.Legal Kancelaria Radca Prawny Paulina Biskup

 • Katowice
 • 9 km od Świętochłowice
Monika K.

Solidna i rzetelna. Duża wiedza w danym temacie, terminowość.

PHU Technologie Informatyczne Łukasz Bąk

 • Katowice
 • 9 km od Świętochłowice

Oferta: Systemy IT, internet, wifi, AV, TV, dekodery, routery, oprogramowanie urządzeń, sprzęt komputerowy, konfiguracje oprogramowania, doradzctwo, naprawy - złota rączka

Adam Zauliczny

 • Katowice
 • 9 km od Świętochłowice

Adwokat Justyna Rysula Kancelaria Adwokacka

 • Katowice
 • 9 km od Świętochłowice

Adwokat przy Izbie Adwokackiej w Katowicach. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Aplikację adwokacką odbywała przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Katowicach, którą ukończyła z dobrym wynikiem, za który otrzymała wyróżnienie dziekańskie. Od 2018 r. wykonuje zawód adwokata, a od 2020 r. posiada także uprawnienia Stałego Mediatora przy Sądzie Okręgowym w Katowicach, przy Centrum Mediacji przy Naczelnej Radzie Adwokackiej, a także przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Katowicach. Oferuje także mediację online w ramach projektu organizowanego przez Centrum Mediacji przy Naczelnej Radzie Adwokackiej wespół z sądami. Studia prawnicze ukończyła broniąc pracy magisterskiej z zakresu postępowania karnego pod kierunkiem

Anwit Anna Olejarczyk

 • Zabrze
 • 9 km od Świętochłowice
Mariusz P.

Polecam usługi pani Anny, pełen profesjonalizm.

Kancelaria adwokacka adw. Natalia Skowrońska

 • Katowice
 • 9 km od Świętochłowice
Jarosław G.

Jestem zadowolony z usługi p.Natali ..konkretna rzeczowa p.adwokat. Prosto do celu.......bardzo dziękuję za pomoc. Jaroslaw G.

Achtelik Siwka i Wspólnicy Adwokaci i Radcy Prawni sp.p.

 • Katowice
 • 9 km od Świętochłowice
Daniel D.

Bardzo pozytywne doświadczenie , łatwość w uzyskaniu terminu spotkania, szybka reakcja oraz co najważniejsze rzeczowa porada są to powody mojej pozytywnej oceny dla całej kancelarii. Dziękuję i Pozdrawiam.

DFD Adwokaci i Radcowie Prawni

 • Katowice
 • 9 km od Świętochłowice

Kancelaria Radcy Prawnego

 • Katowice
 • 9 km od Świętochłowice
Justyna M.

Kancelarię cechuje pełen profesjonalizm i rzetelność na najwyższym poziomie. Pan Mecenas posiada bardzo dużą wiedzę, wszystko spokojnie i rzeczowo tłumaczy - jest kompetentny i pomocny. Sprawny kontakt telefoniczny i mailowy, co w obecnych czasach jest na wagę złota. Serdecznie polecam Kancelarię.

Benmei Sp. z o.o.

 • Katowice
 • 9 km od Świętochłowice

Specjalizujemy się w nabywaniu wierzytelności, których odzyskanie dla pierwotnych właścicieli jest, z różnych przyczyn, problematyczne, by następnie dochodzić ich spłaty we własnym zakresie. Dzięki współpracy z grupą specjalistów możemy pochwalić się dużą skutecznością w zakresie windykacji należności, zarówno w imieniu własnym jak i Klientów. W swojej ofercie posiadamy szereg usług mających na celu wspomaganie płynności finansowej przedsiębiorstw. Zgodnie z indywidualnymi potrzebami Klienta świadczymy usługi z zakresu windykacji, obsługi wierzytelności oraz szeroko rozumianego pośrednictwa finansowego.

Aneta Herczyk

 • Katowice
 • 9 km od Świętochłowice
Mariusz D.

Bardzo szybki kontakt. Profesjonalne podejście. Dziękuje za pomoc, na pewno jeszcze skorzystam.

Monika Chylak Usługi Prawnicze

 • Katowice
 • 9 km od Świętochłowice

Jesteśmy na rynku od 2017 roku. Nasza specjalność to prawo własności intelektualnej, umowy, prawo autorskie, na terenie Katowice.

Kancelaria Księgowo Podatkowa PRESTIGE

 • Katowice
 • 9 km od Świętochłowice
Karolina M.

Bardzo chętnie .. z całego serca mogę polecić to Biuro Rachunkowe. Myślę, że są bezkonkurencyjni w okolicy. Wyróżnia ich duża wiedza i kompetencja. Nie boją się nawet trudnych wyzwań.

Kancelaria Adwokacka adwokat Katarzyna Agacka

 • Katowice
 • 9 km od Świętochłowice
B2B Development Sp. z o.o.

Pani mecenas obsłużyła do tej pory trzy moje sprawy cywilne i jedną karną. Żadna z nich nie była łatwa. Wręcz powiedział bym, że jedna była skomplikowana i związana z prostowaniem omyłki sądowej z niższej instancji. Mimo, że wymagała sporego nakładu pracy ze strony kancelarii i wcale nie była efektowa, a wręcz żmudna to została przez P. Mecenas Agacką poprowadzona wręcz z pietyzmem i anielską cierpliwością. W sprawie karnej zostałem uniewinniony, trzy cywilne wygraliśmy, czy mogę mieć lepszą adwokat? Nie - bo nie szukam. Już mam idealną.

Debitoris Sp. z o.o.

 • Katowice
 • 9 km od Świętochłowice
Wojciech G.

Sprawna współpraca, bardzo miła obsługa, dziękuję jeszcze raz za pomoc WG.

Kancelaria Doradztwa Prawnego

 • Katowice
 • 9 km od Świętochłowice

Szybka, tania i skuteczna pomoc prawna. Doradzam w zakresie prawa cywilnego, karnego i gospodarczego. Udzielam konsultacji, opinii prawnej oraz sporządzam wszelkie pisma procesowe - zapraszam.

Biuro Rachunkowe Małgorzata Pytel

 • Katowice
 • 9 km od Świętochłowice
Marcin Łysek Tłumacz Przysięgły J. Niemieckiego

Wysokie kompetencje Pani Małgorzaty Pytel, łatwość kontaktu, szybkie udzielanie informacji, terminowość

Kancelaria Adwokacka

 • Katowice
 • 9 km od Świętochłowice

Naszym priorytetem jest znalezienie satysfakcjonującego rozwiązania dla każdego z naszych klientów. Wpsółpracujemy nie tylko z klientami biznesowymi, ale również z pełnym zaangażowaniem prowadzimy sprawy klientów indywidualnych, przykładając szczegółną wagę do osiagnięcia założonego celu. Nasz sukces zawdzięczamy wyznawanym wartościom i indywidualnemu podejściu, bez względu na rodzaj i stopień skomplikowania spraw.

Kancelaria Adwokacka Natalia Gierczycka

 • Katowice
 • 9 km od Świętochłowice

Geltag Sp. z o.o.

 • Katowice
 • 9 km od Świętochłowice

GELTAG Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijający się podmiot doradczy z Górnego Śląska. Nazwa spółki została zaczerpnięta z gwary śląskiej, w której słowo geltag oznacza dzień wypłaty. Firma formalnie powstała w 2015 r., natomiast doświadczenia zawodowe założycieli i poszczególnych członków zespołu w branżach doradczej i finansowej jest kilkunastoletnie. Spółka specjalizuje się w obsłudze szeroko rozumianego środowiska biznesowego. Natomiast najwięcej sukcesów odnosimy w zakresie nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych zarówno w zakresie finansowania jak i obrotu. Naszym doświadczeniem i umiejętnościami wspieramy realizację nawet najbardziej śmiałych przedsięwzięć ekonomiczno-finansowych.

Kancelaria Notarialna S.C. M. Janik-Rymarczyk, K. Walotek

 • Katowice
 • 9 km od Świętochłowice

Ranking Specjalistów od Pism, Wniosków i Podań obejmuje również takie miejscowości jak: Świętochłowice. więcej...
Jakiego pisma potrzebujesz?