Pisma, wnioski, podania Kamień Pomorski - Najlepsi w 2021

Firmy zajmujące się Pisaniem Wniosków, Pism i Podań w Kamieniu Pomorskim, 2021

51 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 51 firm
w kategorii Pisma, wnioski, podania

Pisma, wnioski, podania Kamień Pomorski

Kancelaria Radcy Prawnego Ewelina Sucholas

 • Gryfice
 • 27 km od Kamień Pomorski
Barbara R.

Pełny profesjonalizm.Podejście indywidualne do klienta,z sercem,że zrozumieniem. Bezproblemowy kontakt.Spokojna wyczerpująca szczera rozmowa.Całkowite wysłuchanie klienta,nie ograniczanie poświęconego czasu.Pełna skuteczność.

Kancelaria prawna radca prawny Marta Czternastek

 • Świnoujście
 • 31 km od Kamień Pomorski

obsługa prawna firm i osób fizycznych spadki, podziały nieruchomości sprawy cywilne, rodzinne, prawo pracy, administracyjne , karne gospdodarcze

Leasing-Experts, Oddział Świnoujście

 • Świnoujście
 • 31 km od Kamień Pomorski
AMEA

Szybko, konkretnie, profesjonalnie, wszystkie dokumenty załatwili zdalnie, kompleksowa obsługa, kompetentni pracownicy, to teraz najbardziej się liczy. Poznałam moc OFERTEO w biznesie dzięki nim, teraz uderzam do Was "jak w dym".

Kancelaria Radcy Prawnego

 • Nowe Warpno
 • 41 km od Kamień Pomorski

Ponad 8 lat doświadczenia w świadczeniu usług prawnych w sprawach cywilnych, w tym w obsłudze firm. Doświadczenie w obsłudze branży turystycznej. Szybki i pewny kontakt, możliwość dojazdu do Klienta. Zapraszamy, do krótkiej rozmowy, podczas której zaproponuję konkretne rozwiązanie Państwa problemu.

Zapraszamy do kontaktu, jeżeli usługi, których szukasz to sprawy gospodarcze, prawo pracy, ubezpieczenia, cywilne oraz mediacje w tym zakresie. Realizujemy zlecenia od 1995. Terenem naszej działalności jest Goleniów, Świnoujście, Międzyzdroje, Dębno, Chociwel, Szczecin, Gryfino, Nowogard, Płoty, Resko, Nowogard, Kamień Pomorski. Pyrzyce, Stargard, Myślibórz. Szczególnie wysoka wiedzę i doświadczenie posiadamy w zakresie prawa gospodarczego (w tym upadłościowego i naprawczego), prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, oraz prowadzenia mediacji (także w sprawach cywilnych), w tym zarządzanie sporami. Specjalizujemy się również w dochodzeniu roszczeń z tzw. umów kredytów frankowych oraz dochodzenia roszczeń od banków m. in. z

Dołącz do naszych Specjalistów od Pism, Wniosków i Podań w Kamieniu Pomorskim

Działasz na rynku jako Specjalista od Pism, Wniosków i Podań i szukasz nowych Klientów z Kamienia Pomorskiego lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Noemi Śmiechowska

 • Kępy lubczyńskie
 • 50 km od Kamień Pomorski

Radca Prawny Mariusz Bandrowski świadczy usługi zarówno dla przedsiębiorców jak i osób fizycznych w sprawach z zakresu prawa cywilnego, karnego, administracyjnego, samorządowego, Unii Europejskiej. Posiadam spore doświadczenie w zakresie windykacji i egzekucji należności, a także dotacji udzielanych ze środków UE. W swojej pracy kieruje się dobrem klienta oraz pełnym zaangażowaniem w powierzone sprawy, a także dyskrecją.

Krystian B.

Z czystym sumieniem mogę polecić usługę związaną z poradą prawną. Dogłębna diagnoza wskazanego case a następnie trafna rekomendacja działań. Wielki plus za czas odpowiedzi

Kancelaria oferuje pomoc prawną radcy prawnego dla klientów indywidualnych (m.in. odszkodowania, błędy medyczne, rozwód, podział majątku, zniesienie współwłasności, sprawy spadkowe, upadłość konsumencka) oraz przedsiębiorców (m.in. stała obsługa prawna, windykacja, zakładanie spółek, przekształcenie spółek, wnioski do KRS, prawo upadłościowe). Kancelaria Radcy Prawnego Marta Tyrka mieści się w Szczecinie, ale z powodzeniem prowadzi sprawy dla Klientów z całej Polski. W Kancelarii uzyskają Państwo indywidualną poradę prawną, a w razie potrzeby mogą Państwo powierzyć Kancelarii prowadzenie sprawy sądowej, egzekucyjnej, administracyjnej. Chcąc zapewnić moim Klientom pomoc na najwyższym poziomie, radca prawny Marta Tyrka systematycznie bierze

Magdalena S.

Kancelaria Justitia powstała z pasji do prawa oraz połączenia wiedzy i doświadczenia z różnych dziedzin prawa. Naszym celem jest zagwarantowanie naszym klientom bezpieczeństwa prawnego, konkurencyjności oraz pomoc w skutecznej realizacji ich strategii biznesowej w otaczającej ich prawnej rzeczywistości. Bogate i różnorodne doświadczenia zawodowe partnerów kancelarii połączone z wiedzą merytoryczną w zakresie prawnego otoczenia zasad prowadzenia działalności gospodarczej, gwarantują naszym klientom ochronę ich interesów na każdym etapie realizacji ich celów biznesowych. Zebrany przez nas zespół to grupa wysoko wykwalifikowanych, zaangażowanych prawników wyróżniających się doświadczeniem oraz ambitnym i nieprzeciętnym podejściem do stawianych problemów. Zespół ten gwarantuje pełen profesjonalizm oraz indywidualne podejście do każdego klienta, każdego zagadnienia prawnego oraz każdej zleconej nam sprawy. Zaufanie i satysfakcja klientów jest naszym głównym celem. Działamy na terenie województwa zachodniopomorskiego.

Arno Sp. z o.o.

 • Szczecin
PRO CUBE Zbigniew Fatalski

Szanowni internauci, Arno Sp z o.o. Biuro Rachnkowe to znakomity i fachowy zespół. Rzeczowo i bez zwłoki odpowiedzieli na moje pytania, są kompetentni, rzetelni i działają z pasją. Bardzo mi pomogli. Powierzenie im usług bardzo procentuje. Polecam każdemu przedsiębiorcy !!!

Zza Biurka Grażyna Soboń

 • Dobra
 • 59 km od Kamień Pomorski

Działamy w branży od 2020 roku. Nasza specjalność to usługi w zakresie prawa budowlanego i administracyjnego. Pomoc w kompletowaniu i uzyskaniu dokumentacji związanej z procesem budowlanym. Pozwolenia na budowę, zgłoszenia budowy i robót budowlanych. Współpraca z urzędami. Podstawowa interpretacja ustawy Prawo Budowlane i przepisów wykonawczych. Opracowanie umów o projekt lub o roboty budowlane. Koordynacja działań uczestników procesu budowlanego, na terenie zachodniopomorskie.

Abakus Kancelaria Rachunkowo Podatkowa

 • Szczecin

Jesteśmy na rynku od 2007 roku. Nasza specjalność to usługi podatkowe, księgowość, obsługa prawna firm, usługi prawne w zakresie prawa pracy, prawa gospodarczego, na terenie mazowieckiego, wielkopolskiego, zachodniopomorskiego.

Kancelaria Adwokacka Łukasz Kokoszko

 • Szczecin
Łukasz N.

Skorzystałem z usług Pana Łukasza jestem bardzo zadowolony. Sprawa załatwiona sprawnie i co dla mnie najważniejsze z moim minimalnym zaangażowaniem. Pan Łukasz załatwił nawet że nie musiałem być na rozprawie, zamiast tego on mnie reprezentował. Regularne raporty SMS/mail odnośnie zmian statusu sprawy. Krótko mówiąc pełen profesjonalizm, serdecznie polecam.

Kancelaria Adwokacka adwokat Krzysztof Konysz

 • Szczecin
Mariusz S.

Podczas projektowania i budowy mojego domu doszło do wielu nieprawidłowości. Z uwagi na wyjazd za granicę nie byłem w stanie dopilnować sprawy, a pojawiały się coraz to nowe komplikacje. Nawiązanie kontaktu z adwokatem Krzysztofem Konyszem okazało się strzałem w dziesiątkę. Dużo walki przed urzędami i w końcu udało się wyprostować błędy architektów. Dziękuję Panie Mecenasie.

Kancelaria Radcy Prawnego Sebastian Olszewski

 • Szczecin

Kancelaria Radcy Prawnego Sebastian Olszewski oferuje wszechstronną obsługę prawną w zakresie prawa cywilnego, prawa pracy, prawa gospodarczego, prawa spółek, prawa rodzinnego i spadkowego. Reprezentujemy naszych Klientów w sporach sądowych oraz prowadzimy windykację należności. Od ponad 10 lat świadczymy nasze usługi z najwyższą starannością.

Kancelaria Adwokacka Mateusz Uldynowicz

 • Szczecin
Agnieszka Lewandowska

Bardzo polecam współpracę z Mateuszem. Finalnie otrzymałam nie tylko profesjonalną umowę prawną, ale również wiele cennych wskazówek, porad i wyjaśnień. Mateusz to świetny specjalista w swojej dziedzinie! Pracuje rzetelnie, terminowo, a sam kontakt jest wzorowy. Polecam.

Kancelaria Radcy Prawnego Joanna Łuczyszyn

 • Szczecin
GoodCom Piotr Gutowski

Korzystam z usług prawnych bardzo często. Prowadzę firmę i zawsze zlecam przygotowanie umów Pani Joanie. Wszystko zawsze jest przygotowane przez terminem i jeszcze nigdy się nie zawiodłem. Bardzo polecam.

Kancelaria Radcy Prawnego dr Rafał R. Wasilewski

 • Szczecin
Sebastian O.

Profesjonalna obsługa w moim przypadku w zakresie prawa cywilnego i ochrony konsumentów. Polecam.

Kancelaria Radcy Prawnego Jarosław Bożedajek

 • Szczecin
Małgorzata M.

Rozmowy były rzeczowe, rozwiewające wszelkie wątpliwości i zachęcająca do współpracy. Polecam!

NOTAMUS Poradnia Prawna

 • Szczecin

ZAKRES USŁUG: ⦁ Doradztwo prawne ⦁ Pisanie pozwów i wniosków do sądu ⦁ Wypełnianie wniosków do ksiąg wieczystych ⦁ Pośrednictwo w zakupie i sprzedaży nieruchomości ⦁ Bezpłatne pośrednictwo kredytowe ⦁ Zakładanie spółek ⦁ sporządzanie pism urzędowych, umów, dokumentów w innych sprawach ⦁ pomoc w postępowaniu podatkowym przed urzędem skarbowym ⦁ podziały i scalenia nieruchomości Doradzamy w sprawach: ⦁ rodzinnych, rozwodowych, alimentacyjnych, podziałach majątku ⦁ nieruchomości i ksiąg wieczystych ⦁ pracy i ubezpieczeń społecznych ⦁ spadkowych, o zachowek, dział spadku ⦁ wyboru kredytu i nieruchomości ⦁ podatkowych ⦁ pełnomocnictwa, testamentów,

LS Lex System Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

 • Szczecin
Anna U.

Wybrałam firmę Ls Lex System, ponieważ najszybciej odpowiedziała na moje zgłoszenie na portalu. Równie szybko załatwili sprawę z którą się do nich zgłosiłam. Bardzo profesjonalnie podeszli do tematu. Z całego serca polecam usługi tej firmy.

Kancelaria Adwokacka Bernadetta Parusińska- Ulewicz

 • Szczecin
Katarzyna O.

Szybki kontakt telefoniczny. To bardzo ważne, gdyż czasem ciężko jest się zdecydować czy podjąć jakiekolwiek kroki, gdy mogą one zaważyć na dalszym życiu. Pani mecenas bardzo taktowna ale i konkretną. Rozmowa długa, można się wygadać. Czuć też, że jest ktoś kto bierze naszą stronę. Cena na koniec mimo ilości poświęconego czasu bardzo dobra.

Kancelaria Adwokacka adw. Marek Wierzbiński

 • Szczecin
Arkadiusz B.

Pełen profesjonalizm w zadanym temacie. Każdorazowe spotkanie uwieńczone postępem, a następnie sukcesem. Polecam.

BeanStudio Karolina Łaski

 • Szczecin

Kancelaria adwokacka adwokat Tytus Mystkowski

 • Szczecin
Ewa W.

Super, w 100% polecam.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Jakieła - Chmura

 • 71 - 436 Szczecin
Dumagram

Bardzo profesjonalne podejście do interesanta, wyczerpujące odpowiedzi, cenne i celne uwagi. Bardzo polecam

Paweł Kowalski Radca Prawny

 • Szczecin

Radca Prawny Paweł Kowalski. Oferta: - sporządzenie umowy, pisma - prawo pracy - pomoc przy zakupie nieruchomości - odszkodowanie - sprawa administracyjna - spory sądowe - windykacja należności - koncesje, zezwolenia, licencje - bieżąca obsługa prawna - umowy, statuty, regulaminy - sprawy rejestrowe – KRS, CEiDG, Zastaw Rejestrowy Prawo Autorskie i Własność intelektualna - spółki KRS - przekształcenia, połączenia i podział spółek Prawo Autorskie i Własność intelektualna Co mnie wyróżnia? Powiedz jaki masz cel, ja powiem Ci jak możemy go osiągnąć. W swojej praktyce zachęcam Klientów do szczegółowego określenia celu do jakiego mamy dążyć. Dzięki temu jestem w stanie wskazać drogę, a niekiedy więcej dróg jakimi

Kancelaria Prawna Lex-Consensus Konrad Jankowski

 • Szczecin
Nowy Styl Paweł Szewczyk

Bardzo polecam usługi kancelarii każdemu. Ja napisałem współpracę i jestem bardzo zadowolony raz z ceny za wykonane usługi i samego podejścia do mnie jako klienta. Jeszcze raz serdecznie polecam.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Maria Korgól

 • Szczecin
Katarzyna M.

poprosiłem o pomoc panią mecenas, gdy była żona chciała wyłudzić ode mnie coraz to większe alimenty. nie miałem już więcej pieniędzy, aby spełniać zachcianki byłej partnerki. bez takiego adwokata nic bym nie wskórał.

Małgorzata Kołupko

 • Szczecin

Grupa Avem sp zoo

 • Szczecin
Zadowolona K.

Super firma. Usługi księgowe i prawne w jednym miejscu to idealne rozwiązanie. Jestem mega zadowolona. Z poziomu usług i z cen za te usługi.

FOXLEGAL Kancelaria Prawno-Windykacyjna Radca Prawny Angelika Paziewicz-Bącler

 • Szczecin
Karolina Z.

Kancelaria zrealizowała moje zlecenie wzorowo. Mega plus za dostępność. Pani Mecenas wszystko tłumaczy przystępnym językiem. Gorąco polecam FOXLEGAL KANCELARIĘ PRAWNO-WYNDYKACYJNĄ.

Wojciechowski & Stopa Adwokaci s.c.

 • Szczecin
Wioletta G.

Wojciechowski & Stopa Adwokaci s.c. to kancelaria adwokacka działająca prawie 20 lat. O kancelarii http://www.ofachowcach.pl/Opinie.aspx?Fachowiec=94933

Kancelaria Radcy Prawnego Małgorzata Krowicka

 • Szczecin

Radca prawny Małgorzata Krowicka świadczy usługi zarówno dla przedsiębiorców, jak i osób nieprowadzących działalności gospodarczej. Doradztwo i pomoc z zakresu prawa nieruchomości, mieszkaniowego, spadkowego i rodzinnego. Duże doświadczenie w windykacji należności. Pełne zaangażowanie, dbałość o detale, profesjonalizm i dyskrecja. Zachęcamy do kontaktu.

Adwokat Gabriela Chamera

 • Szczecin

Kancelaria Adwokacka Adwokat Karolina Grygorcewicz

 • Szczecin

Kancelaria Adwokacka Adwokat Michał Gajda

 • Szczecin
Agata J.

Z czystym sumieniem polecam Pana Michała Gajdę. Pełen profesjonalizm, podejście do klienta na wysokim poziomie, ogromna wiedza i charyzma oraz bezproblemowy kontakt co w dużym stopniu ułatwia współpracę. Pozdrawiam i polecam każdemu jego Kancelarię Adwokacką.

Kancelaria Adwokacka Adw. Agata Urbanowska

 • Szczecin
Zakład Ochrony Środowiska

Rozmowa merytoryczna, o dużej wiedzy teoretycznej i praktycznej, bardzo zaangażowana w prowadzenie sprawy. Na rozprawie bardzo walcząca o klienta za pomocą argumentów. Dziękuję Pani Mecenas.

GOS Services - Krzysztof Gos

 • Szczecin

Naszym celem jest świadczenie dla Państwa najlepszych i najbardziej innowacyjnych usług na rynku w oparciu o wiedzę, doświadczenie, profesjonalizm oraz najnowocześniejszą technologię. Zapewnimy kompleksową obsługę Państwa działalności w oparciu o innowacyjne oprogramowanie, umożliwiające szybką komunikację oraz terminowość i rzetelność świadczonych usług. Dla Naszych klientów świadczymy usługi w zakresie księgowości, kadr i płac, optymalizacji procesów gospodarczych, przygotowywania raportów i analiz oraz wdrażania i udostępniania oprogramowania. Dbamy o środowisko, minimalizując ilość zużywanego papieru poprzez elektroniczną archiwizację i obieg dokumentów. W odpowiedzi na Państwa potrzeby łączymy tradycję z nowoczesnością. Łącząc

Kancelaria Radcy Prawnego Marta Dalkowska

 • Szczecin
Kamilla K.

Zajmuję się obsługą prawną spółek handlowych oraz przedsiębiorców, jak również świadczę usługi prawne na rzecz klientów indywidualnych. Specjalizuję się w prawie cywilnym oraz prawie gospodarczym Zajmuję się między innymi: - doradztwem i reprezentacją przed sądami powszechnymi, m.in. w sprawach cywilnych, sprawach pracowniczych, sprawach rodzinnych, sprawach gospodarczych, sprawach o podział majątku wspólnego, dział spadku, zniesienia współwłasności, sprawach spadkowych; - doradztwem i reprezentacją przed sądami administracyjnymi, m.in. w sprawach podatkowych, sprawach administracyjnych; - doradztwem i reprezentacją przed organami egzekucyjnymi (komornikami i organami administracji publicznej); - przygotowywaniem, negocjowaniem i opiniowaniem listów intencyjnych, umów, ugód, regulaminów, ogólnych warunków sprzedaży i świadczenia usług; Posiadam duże doświadczenie w sprawach rodzinnych, m.in. w sprawach o rozwód, separację, ustalenie istnienia i nieistnienia małżeństwa oraz o unieważnienie małżeństwa, o podział majątku wspólnego oraz w sprawach dotyczących władzy rodzicielskiej, ubezwłasnowolnienia oraz opieki i kurateli.

Kancelaria Radcy Prawnego Dariusz Głabowski

 • szczecin
Władysław O.

Już po kilku minutach rozmowy w kancelarii mecenas zdobył moje zaufanie i sympatię. Sprawa jest w toku, ale już mecenasowi udało się ustalić najważniejsze kwestie w trakcie negocjacji z pełnomocnikiem żony. Takiego fachowca ze świecą szukać.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Adam Popławski

 • 70-400 Szczecin
Paulina G.

Pan Adwokat Adam Popławski pomógł mi już w kilku sprawach. W sposób merytoryczny objaśnia wszystkie istotne kwestie, a do tego podchodzi do każdej sprawy bardzo profesjonalnie. Z pewnością w razie konieczności będę korzystać z porad i usług Pana Mecenasa. Polecam!

Kancelaria Adwokacka Adwokat Agnieszka Juchno-Marcjan

 • Szczecin
Katarzyna W.

Pani Mecenas poprowadziła mi w ubiegłym roku rozwód i podział (udało się ugodowo). Wnikliwa, cierpliwa, zawsze przygotowana. Szczerze polecam.

Kancelaria Adwokacka Katarzyna Kielsznia-Budzińska

 • Szczecin
Laboratorium Drogowe Szczecin Sp. z o.o.

Kancelaria Pani mecenas świadczy dla naszej firmy kompleksowe usługi obsługi prawnej. Pani Katarzyna jest osobą kompetentną i godną polecenia zarówno klientom instytucjonalnym jak i osobom prywatnym.

radca prawny Marta Czternastek

 • Szczecin

Działamy w branży od 2010 roku. Nasza specjalność to prawo pracy, cywilne, rodzinne, gospodarcze, administracyjne, windykacja, na terenie zachodniopomorskie.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Jędrzej Łopatto

 • Szczecin
Wiesław D.

Pismo do sądu i wstawiennictwo prawne Pana Jędrzeja Łopatto sprawiły, że odzyskałem prawo jazdy i zostałem oczyszczony z zarzutu spowodowania wypadku samochodowego.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Adrian Nowitkiewicz

 • Szczecin

Kancelaria Adwokacka oferuje kompleksową pomoc prawną dla klientów indywidualnych oraz firm w zakresie: - prawa cywilnego; - prawa gospodarczego; - prawa spółek; - prawa karnego; - prawa rodzinnego. Wieloletnie doświadczenie w świadczeniu pomocy prawnej gwarantuje prowadzenie powierzonych Kancelarii spraw na najwyższym poziomie, z pełnym zaangażowaniem i mając na względzie przede wszystkim interesy klienta.

Kancelaria Mediacyjna,Biuro Prawne

 • Łobez

NOTAX Biuro Rachunkowe Anna Szczerbiak

 • Szczecin

Mamy prawie 20 letnie doświadczenie na rynku, w naszym biurze panuje rodzinna atmosfera co przekłada się na bardzo dobre relacje z naszymi klientami.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Adrianna Nikołajczyk

 • Szczecin
Żaneta B.

Bardzo dobry adwokat. Polecam z całego serca.

Ranking Specjalistów od Pism, Wniosków i Podań obejmuje również takie miejscowości jak: Kamień Pomorski, Międzyzdroje, Wolin, Dziwnów, Wisełka, Międzywodzie, Kołczewo, Golczewo, Dziwnówek, Świerzno, Łukęcin, Zastań, Łuskowo, Wrzosowo, Ostromice, Wapnica, Dargobądz, Ładzin, Lubin, Jarszewo. więcej...
Jakiego pisma potrzebujesz?