Powiedz jak możemy Ci pomóc
Skontaktuj się

Piotrkurpaska photography

O specjaliście

Nazywam się Piotr Kurpaska. Jestem absolwentem Wrocławskiego ASP wydziału Fotografia i Multimedia. Profesjonalnie zajmuje się zdjęciami od 2007 roku.

Od wielu lat współpracuje z firmami oraz osobami wykonując sesje produktowe i lookbookowe dla marek odzieżowych, wnętrza dla projektantów i deweloperów, zdjęcia produktowe dla firm produkcyjnych czy zdjęcia ślubne dla młodych par. Każdego klienta traktuję profesjonalnie i potrafię spełniać oczekiwania najbardziej wymagającym. Moje zdjęcia są zawsze najwyższej jakości wykonane profesjonalnym sprzętem w wyznaczonym terminie, a to wszystko w rozsądnych i konkurencyjnych cenach.

Przez kilka lat pracowałem dla dużej marki odzieżowej jako menedżer marketingu i z przyjemnością poza profesjonalnymi zdjęciami udzielę porad marketingowych nie tylko dotyczących zdjęć, ale również e-commerce czy mediów społecznościowych.

Zajmuje się profesjonalnymi sesjami zdjęciowymi w zakresie fotografii reklamowej, fotografii produktowej, fashion, fotografia ślubna, reportażowa, fotografia wnętrz i fotografia studyjna.
Przyjmuje zlecenia z terenu całej Polski, obsługuje firmy oraz osoby prywatne.
Spełniam oczekiwania najbardziej wymagających klientów.
Moją działalność wyróżnia duży profesjonalizm, terminowość i konkurencyjne ceny. Zapraszam serdecznie do kontaktu.

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

17 opinii

Pozytywna

Neutralna

Negatywna

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Alicja C. 7 stycznia 2020
Pozytywna opinia

Niezłe oko, technicznie mistrz, plus zawsze solidnie, wesoło i milo w kontakcie.

Aleksandra W. 2 grudnia 2019
Pozytywna opinia

Wysoka jakość obsługi, ogromny talent, współpraca to czysta przyjemność, bardzo bardzo polecam!

Natalia G. 1 grudnia 2019
Pozytywna opinia

Wspaniały fotograf i dobry człowiek! Zdjęcia ze ślubu i sesji przepiękne :). Super atmosfera i profesjonalizm. Polecam z czystym serduchem.

Rafał G. 30 listopada 2019
Pozytywna opinia

Profesjonalizm, pełne zaangażowane, terminowość, pełna współpraca, cenne uwagi podczas sesji.

Edyta S. 30 listopada 2019
Pozytywna opinia

Pełen profesjonalizm, cierpliwość oraz elastyczność w stosunku do klienta. Terminowość i fachowość.

Martyna K. 30 listopada 2019
Pozytywna opinia

Pełen profesjonalizm, Piotr robi zdjęcia z pasja, jest niesamowicie dokładny i cierpliwy. Polecam z całego serca.

Maciej B. 29 listopada 2019
Pozytywna opinia

Praca, profesjonalizm i zaangażowanie Piotra jest godne podziwu. Cieszę się na każdą współpracę z nim. Bez żadnych wątpliwości jest godny polecenia jako fachowiec, a także jako człowiek.

Robert C. 29 listopada 2019
Pozytywna opinia

Niezwykły młody człowiek z głową pełną świetnych pomysłów, wyczuciem piękna i estetyki, a także - i to najważniejsze w tej recenzji niepodważalnie dużym talentem.

Asia G. 29 listopada 2019
Pozytywna opinia

Bardzo cierpliwy fotograf. Podczas sesji zapomnieliśmy o tym, ze to się dzieje. Piotr daje cenne wskazówki, ale jest tak profesjonalny, że każdy może poczuć się naturalnie i to właśnie naturalność jest podkreślona i widoczna na zdjęciach.

Olga H. 29 listopada 2019
Pozytywna opinia

Polecam z całego serca, ogromny talent, dobre oko i profesjonalizm!

Jola H. 29 listopada 2019
Pozytywna opinia

Pełny profesjonalizm, miła atmosfera i niesamowite zdjęcia.

Iwona B. 29 listopada 2019
Pozytywna opinia

Super atmosfera, cierpliwość i kreatywność. Pełen profesjonalizm. Widać, że praca sprawia wiele satysfakcji.

Michał B. 29 listopada 2019
Pozytywna opinia

Pełny profesjonalizm. Polecam z pełnym przekonaniem.

Tomasz Ś. 27 listopada 2019
Pozytywna opinia

Moja firma współpracuje z Piotrem od kilku lat. Każde zlecenie wykonane bardzo profesjonalnie oraz na czas.

Karolina W. 26 listopada 2019
Pozytywna opinia

Utalentowany fotograf, zarówno modelingowy jak i plenerowy. Polecam!

Agata K. 26 listopada 2019
Pozytywna opinia

Piotr towarzyszył nam w czasie ślubu i wesela. Nie mogłam znaleźć lepszego fotografa! Zdjęcia są piękne! Cała rodzina jest nimi zachwycona, bo z żadnego innego wesela nie mamy tylu wspólnych, wesołych, unikalnych fotek! Polecam serdecznie! :)

Miłosz E. 26 listopada 2019
Pozytywna opinia

Z Piotrem współpracownicy już kilka razy. Jest to doskonały profesjonalista, który świetnie radzi sobie w ciężkich sytuacjach. Jego zdjęcia są piękne i dopracowane w najmniejszym detalu. Polecam w 100%.

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Piotrkurpaska photography

Powiązane produkty i usługi: Studio fotograficzneFotograf na weseleFotograf dziecięcyFotograf na chrzestStudio fotograficzne WrocławFotograf na wesele Wrocław,  Fotograf dziecięcy Wrocław, Fotograf na chrzest Wrocław,  Fotografia reklamowa, Fotografia produktowa, Fotografia fashion, Fotografia modowa, Fotografia ślubna, Fotografia reportażowa, Fotografia wnętrz i fotografia studyjna

Oferta

Fotografia produktowa
Dolnośląskie - Wrocław
100.00 zł

Do zaoferowania mam pakiety zdjęć produktowych, do wyboru różne pakiety jak również indywidualne wyceny. Pakiet 7 zdjęć produktu już od 20 zł. Minimalna kwota zamówienia 100 zł

Fotografia ślubna
Dolnośląskie - Wrocław
2800.00 zł

Fotografia ślubna, oferuje Państwu pełen profesjonalny reportaż (przygotowania, ślub, weselę, oraz sesję w plenerze) od 300 do 500 wyretuszowanych zdjęć cyfrowych oraz do wyboru gratis (mini album, foto obraz, duże oprawione zdjęcie lub foto książka).

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

olbrachtowska, Wrocław

Telefon

513 ••• ••• Pokaż numer

Facebook

piotr kurpaska photo

Instagram

https://www.instagram.com/piotrkurpaska/

Skontaktuj się