Piotr Gajewski Ostrów Wielkopolski - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak Piotr Gajewski nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

Piotr Gajewski

O specjaliście

Nazywam się Piotr Gajewski. Moja działalność jest połączeniem mojej pasji, zdobytego wykształcenia, doświadczenia oraz posiadanym zapleczem maszyn i narzędzi. Świadczę usługi stolarsko-mechaniczne wysokiej jakości w konkurencyjnych cenach. Posiadam w swoim warsztacie m.in. ploter frezerskie CNC o polu obróbki 570x600x200. Dzięki tej maszynie zapewniam szybszy czas realizacji, niższy koszt wykonania oraz wysoką jakość obróbki. Zapraszam do kontaktu ze mną drogą elektroniczną lub telefoniczną, jeżeli zainteresowała Państwa moja oferta lub chcecie dowiedzieć się czegoś więcej odnośnie tego co robię. Kompleksowe wykonywanie usług, innowacyjność rozwiązań, fachowe doradztwo oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia spełni stawiane przez Państwa wymagania i oczekiwania. Podstawą jest terminowość i szybkość realizacji zleceń z dbałością o najmniejsze szczegóły. Dołożę wszelkich starań, aby każdy Klient był zadowolony z wyboru moich usług . Z każdego kolejnego zlecenia czerpię przyjemność i satysfakcję. Lubię to, co robię. Uwielbiam wyzwania i wychodzę z założenia, że jeśli się chce to da się zrobić wszystko. Po prostu sprawdźcie mnie!
WSPÓŁPRACA
Podczas naszej współpracy będziemy bazować na poniższym schemacie. W zależności od rodzaju zlecenia poszczególne etapy mogą ulec zmianie.
KONTAKT
Jeśli po zapoznaniu się z moją ofertą jesteście zainteresowani współpracą kontaktujemy się telefonicznie, osobiście lub drogą elektroniczną. Pierwszy kontakt ma na celu przedstawienie oczekiwań i pomysłów. Ja natomiast służę fachową poradą oraz wstępnym zaprezentowaniem sposobu rozwiązania powstałego problemu.
WYCENA
Po ustaleniu ogólnego zarysu projektu usługi oraz jego przeanalizowaniu przedstawiam Państwu wstępną wycenę, która po Waszych sugestiach może ulec zmianie.
UMOWA I ZALICZKA
Po zapoznaniu się z wzajemnymi oczekiwaniami, wybieracie dogodny sposób płatności, ewentualnie wpłacacie zaliczkę i zawieramy umowę.
MATERIAŁY, PROJEKTOWANIE
Służę fachowym doradztwem również przy wyborze odpowiednich materiałów, ewentualnie za Państwa zgodą zakupem zajmuję się sam. Po dostarczeniu niezbędnej dokumentacji, materiału lub części przygotowuję projekt.
PRZEDSTAWIENIE PROJEKTU I AKCEPTACJA
Kontaktujemy się po przygotowaniu przeze mnie koncepcji. Jeśli są jakieś uwagi, uwzględniamy je i ustalamy ostateczny wygląd usługi lub produktu.
WDRAŻANIE I WYKONANIE
Mając zatwierdzony przez Państwa projekt oraz odpowiedni materiał lub części terminowo przystępuję do realizacji zamówienia. Na bieżąco jesteście informowani o ewentualnych komplikacjach powstałych przy wykonywaniu zlecenia oraz o zmianie terminu wykonania usługi.
FINALIZOWANIE WSPÓŁPRACY
Ostatecznie wyceniam moją pracę (przy dużych zleceniach daję promocyjne ceny, a dla stałych Klientów przewiduję rabaty). Po sprawdzeniu przez Państwa zgodności z zamówieniem opłacacie całość lub resztę należności oraz odbieracie wykonany lub naprawiony produkt. Udzielam gwarancji na wykonywanie usług i razem cieszymy się z owocnej współpracy.
OFERTA
Oferuje usługi stolarsko-mechaniczne m.in.:
• ozdoby i upominki
• frezowanie ,grawerowanie CNC
• wiercenie , cięcie drewna i stali
• spawanie TIG, MIG/MAG
• napawanie
• lakierowanie natryskowo
Przedstawiona wyżej oferta nie wyczerpuje wszystkich możliwości . To, że czegoś tu nie wymieniłem nie oznacza, że tego nie zrobię. Wszystko zależy od chęci i zaangażowania. Ceny usług są uzależnione od stopnia skomplikowania ich realizacji, jak również od tego czy materiały lub niezbędne części są dostarczane przez zleceniodawcę czy pozyskuję je samodzielnie. Negocjacje są dziś podstawą, więc na pewno ostateczne ceny zadowolą zarówno Państwa jak i mnie.

Opinie

4.3

Gwiazdki opinii

3 opinie

Pozytywna

Neutralna

Negatywna

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Dodaj swoje referencje!

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Piotr Gajewski

Oferta

Ozdoby spersonalizowane
Polska - Ostrów Wielkopolski
100.00 złdo uzgodnienia

Wykonuje ozdoby na indywidualne zamówienie . Dowolne napisy , wzory w drewnie , sklejce ,MDF , plastik i tp .

Spawanie
Polska - Ostrów Wielkopolski
100.00 złdo uzgodnienia

Witam, wykonuje spawanie konstrukcji, garaży, wiat, drzwi inwentarskich , ogrodzenia, naprawy spawalnicze, pokrycia dachowe,montaż, malowanie. Konkurencyjne ceny, szybki czas realizacji. Pozdrawiam i zachęcam do współpracy.

Grawerowanie cnc 570x500
Polska - Ostrów Wielkopolski
50.00 złdo uzgodnienia

Grawerowanie w aluminium , brązie , pcv, drewnie , mdf, plexi i tp

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Wtórek Ul Środkowa 17 , Ostrów Wielkopolski

Telefon

737****** Pokaż numer

Osoba kontaktowa

Piotr Gajewski