PIĄTKA Sp. z o.o. - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak PIĄTKA Sp. z o.o. nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

PIĄTKA Sp. z o.o.

2

O specjaliście

Firma Piątka Sp. z o.o. istnieje od 1995 roku.
Od marca 2018 roku zajmujemy się sprzedażą workowanego WĘGLA, EKOGROSZKU oraz PELLETU na terenie Białegostoku i powiatu białostockiego.
Naszą uwagę skupiliśmy na dostarczaniu najwyższej jakości opału dlatego oferujemy w 100% POLSKI WĘGIEL, którego Wartość Opałowa sięga 31 MJ/kg.
Sprzedawany przez nas PELLET produkowany jest z czystych trocin drewnianych bez dodatków syntetycznych, słomy, trzciny czy liści; posiada Certyfikat DIN plus.

Miło nam poinformować, że otrzymaliśmy nagrodę Najlepsi 2020 za znakomite opinie od naszych Klientów. Dziękujemy za uznanie i zachęcamy do przeczytania, co Klienci napisali w Oferteo.pl

Branża

Skład opału, Pellet, Ekogroszek, Skład węgla

Obszar działania

Podlaskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

5 opinii

Pozytywna

Neutralna

Negatywna

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Paweł C. Barszczewo, 3 listopada 2019
Pellet drzewny, 3t, potem 3t, Barszczewo
Pozytywna opinia

Leszek K. 19 października 2018
Pozytywna opinia

Wszystko poszło dobrze. Nazwa firmy zobowiązuje - skoro firma PIĄTKA - to obsługa na piątkę.

Leszek K. 14 października 2018
Zamówię ekogroszek, 2t co roku, Klepacze
Pozytywna opinia

Pierwsza rozmowa - przez telefon. Druga rozmowa - na miejscu, w firmie. Realizacja zamówienia. I tak powinno być. Czas to pieniądze.

Małgorzata D. 8 października 2018
Pozytywna opinia

Węgiel bardzo dobrej jakości. Miła obsługa i szybka dostawa.

tomasz p. 19 września 2018
Pozytywna opinia

profesjonalna obsługa, towar zgodny z opisem, polecam.

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak PIĄTKA Sp. z o.o.

Powiązane produkty i usługi: Drzewo opałowePellet producenciSprzedaż gazuDrzewo opałowe Białystok,  Pellet producenci Białystok, Sprzedaż gazu Białystok,  Pellet smile z trocin drzew iglastych i liściastych, Węgiel orzech,  Ekogroszek platinum wo 31mjkg, Ekogroszek premium wo 28mjkg, Ekogroszek classic wo 25mjkg

Oferta

Pellet SMILE
Polska
do uzgodnienia

Pellet z drzew iglastych i liściastych Smile to pellet ekonomiczny ze zrębków i trocin drzew iglastych i liściastych bez domieszek syntetycznych. Wartość opałowa wynosi 17MJ/kg. Jest to najtańsze rozwiązanie w zestawieniu ekonomia i komfort.

Pellet HAPPY
Polska
do uzgodnienia

Pellet z Certyfikatem DIN plus Najwyższej jakości pellet w 100% z czystych trocin drzew iglastych. Wysoka wartość opałowa 18MJ/kg oraz czystość surowca zapewniają sprawne użytkowanie systemów grzewczych z minimalną obsługą. Polecany do zastosowania zarówno w indywidualnych gospodarstwach domowych jak i w dużych systemach...  

Ekogroszek CLASSIC
Polska
do uzgodnienia

Wysokoenergetyczny ekogroszek Wystarczająco wysoka wartość opałowa, niska zawartość popiołu i siarki gwarantuje bezpieczeństwo, rozsądne zużycie, bezproblemowe osiąganie wysokich temperatur oraz bezawaryjną pracę urządzeń grzewczych. Polecamy do małych i średnich kotłów [15-18kW].

pokaż więcej

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Czaplino, 34, Choroszcz

NIP

5421012813

WWW

piatkaspzoo.pl

Telefon

Telefon

85 ****** Pokaż numer

Facebook

https://www.facebook.com/piatkaspzoo