Perfekcyjna Czystość Sp. z o.o. Błonie - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak Perfekcyjna Czystość Sp. z o.o. nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

Perfekcyjna Czystość Sp. z o.o.

O specjaliście

Naszą działalność rozpoczęliśmy w 2009 roku, początkowo głównie w zakresie sprzedaży profesjonalnych preparatów chemicznych. Od początku naszym priorytetem była najwyższa jakość i profesjonalizm. Dlatego postawiliśmy na preparaty, które są produkowane według receptur opracowanych przez najlepszych polskich technologów i które sprzedajemy pod naszą marką „Skarby Ziemi”. W miarę upływu czasu, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów rozszerzyliśmy działalność o segment specjalistycznych usług porządkowych.

W tym zakresie staliśmy się specjalistami od usuwania ciężkich zabrudzeń. Doczyszczanie lastryko, mycie elewacji, usuwanie graffiti to nasza specjalizacja. Nasi partnerzy widząc skuteczność i efekt naszych praz powierzali nam do bieżącego utrzymania czystości kolejne obiekty, co stało się kolejnym segmentem naszej działalności. Cechuje nas wysoka jakość wykonywanych usług i szybkie reagowanie na potrzeby klienta.

W 2014 roku wprowadziliśmy do swojej oferty preparat do odśnieżania „Lodołamacz”. W kolejnym roku rozszerzyliśmy tą linię tworząc serię preparatów do usuwania śniegu i lodu „Brylant”, która odpowiada na wszystkie potrzeby Klientów w tym segmencie. Innowacyjność i ekologiczność tych preparatów doskonale uzupełniają naszą ofertę sprzedażową i usługową W 2016 roku rozszerzyliśmy swoją działalność o sprzedaż detaliczną produktów pod marką „Perfekcyjna Czystość”. Jakość środków i profesjonalna obsługa to nasze motto.

Branża

Sprzątanie biurMycie okien w firmieChemiaŚrodki czystościMycie elewacjiCzyszczenie przemysłowe

Obszar działania

Pomorskie, Lubelskie, Kujawsko-pomorskie, Lubuskie, Małopolskie, Warmińsko-mazurskie, Dolnośląskie, Łódzkie, Podlaskie, Opolskie, Zachodniopomorskie, Mazowieckie, Śląskie, Świętokrzyskie, Podkarpackie, Wielkopolskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

4.3

Gwiazdki opinii

5 opinii

Pozytywna

Neutralna

Negatywna

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Perfekcyjna Czystość Sp. z o.o.

Oferta

Lodołamacz do usuwania śniegu i lodu
Polska - Błonie
53.00 złdo uzgodnienia

Zapomnij o tradycyjnych środkach do walki ze śniegiem i lodem! STOP szkodliwej tzw. „soli drogowej” i powodowanej przez nią korozji stali oraz metali nieżelaznych, a także zniszczeniom przydrożnych drzew i innych roślin! Teraz jest LODOŁAMACZ Preparat do usuwania śniegu, lodu i gołoledzi. (znak...  

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Narutowicza 26, Błonie

Telefon

+48****** Pokaż numer

Facebook

https://www.facebook.com/perfekcyjnaczystosc/

Osoba kontaktowa

Anna Woźniak

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy PERFEKCYJNA CZYSTOŚĆ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Data rozpoczęcia działalności 2017-12-29
NIP 1182161582
Regon 369081739

Siedziba

Kraj Polska
Województwo MAZOWIECKIE
Powiat warszawski zachodni
Gmina Błonie
Miejscowość Błonie
Kod pocztowy 05870
Poczta Błonie
Ulica ul. Targowa
Numer nieruchomości 3C

Kontakt

Telefon kontaktowy 690213979
Email BIURO@PERFEKCYJNACZYSTOSC.COM.PL

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 1 - Osoba prawna
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 117 - Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Organ rejestrowy SĄD REJONOWY DLA M.ST.WARSZAWY W WARSZAWIE,XIV WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Rodzaj rejestru lub ewidencji 138 - REJESTR PRZEDSIĘBIORCÓW
Data wpisu do bazy REGON 2017-12-29
Data wpisu do rejestru ewidencji 2017-12-29
Data powstania 2017-12-29
Data rozpoczęcia działalności 2017-12-29

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
2041Z PRODUKCJA MYDŁA I DETERGENTÓW, ŚRODKÓW MYJĄCYCH I CZYSZCZĄCYCH
Przeważające PKD

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.