Powiedz jak możemy Ci pomóc

PERFECTO

Gdańsk

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

Życiowym celem każdego człowieka jest posiadanie własnego „miejsca na Ziemi” – domu lub mieszkania, które ma być dla nas ostoją, miejscem gdzie spędzimy większość naszego życia. Chcemy by było ono odzwierciedleniem naszych marzeń, by zapewniało nam komfort i było dostosowane do naszych indywidualnych potrzeb i upodobań.
Zdajemy sobie z tego sprawę i wiemy ile wysiłku, pracy i czasu trzeba włożyć, by móc zrealizować marzenia o własnym domu, czy mieszkaniu. Dlatego hasło przewodnie, które towarzyszy nam podczas realizacji każdego projektu brzmi:
„STARAJ SIĘ I PRACUJ TAK, JAKBYŚ PRACOWAŁ W SWOIM WŁASNYM DOMU”
Swoją działalność opieramy na 12-letnim doświadczeniu w branży budowlanej. Jak wskazuje sama nazwa firmy, dla nas liczy się przede wszystkim jakość usług - dokładność i precyzja to nasze podstawowe zalety. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów umożliwiamy oględziny naszych wcześniejszych prac.
www.perfecto24.pl

Branża

Obszar działania

Pomorskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

30 opinii

Pozytywna (30)

Neutralna (0)

Negatywna (0)

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Adrian M. 10 lutego 2023
Pozytywna opinia

Bardzo dobry fachowiec rzetelny, staranny, dokładny, słowny. Kładzenie glazury maxymalnie, profesjonalnie, z pomocą nowoczesnych narzędzi - naprawdę dobra robota, dziękuję jeszcze raz.

PERFECTO, 10 lutego 2023

Dziękujemy za zaufanie!

Barbara N. 10 lutego 2023
Pozytywna opinia

Dzięki cennym wskazówkom, a przede wszystkim doświadczeniu Pana Rafała, można zaoszczędzić sporo pieniędzy na projektancie wnętrz. W dzisiejszych trudnych dla branży budowlanej czasach, tej ekipie można zaufać.

PERFECTO, 10 lutego 2023

Dziękuję za zaufanie!

Ola P. 2 lutego 2022
Pozytywna opinia

Świetna, godna polecenia Firma Perfecto. Pan Rafał konkretny i bardzo kreatywny. Zna się na swojej pracy i wykonuje ją wraz ze swoją ekipą bardzo solidnie i dokładnie. Doskonały fachowiec. Zawsze dostępny i odpowiadający na telefon. Kontakt i podpowiedzi nawet po zakończeniu współpracy za co dodatkowy duży PLUS. Dziękujemy!

PERFECTO, 2 lutego 2022

W imieniu całego zespołu również dziękuję za bardzo dobrą współpracę.

Jarosław C. 26 stycznia 2022
Pozytywna opinia

Bardzo solidna ekipa, służą radą i podpowiadają dobre rozwiązania. Jakość wykonanych prac na bardzo wysokim poziomie. Stały kontakt z Panem Rafałem pomaga w podejmowaniu decyzji. Również po zakończeniu prac pomocni w razie potrzeby. Co najważniejsze dają 2 lata gwarancji na wykonane prace. Szczerze polecam.

PERFECTO, 26 stycznia 2022

Dziękujemy Państwu za wspaniałą współpracę!

Danuta U. 27 września 2021
Pozytywna opinia

Punktualność, dokładność i bardzo dobry kontakt.

Paweł P. 31 maja 2021
Pozytywna opinia

Pełen Profesjonalizm, oraz dokładność fachowców.

Katarzyna S. 15 kwietnia 2021
Pozytywna opinia

Bardzo dobrze wykonane prace, ładny efekt. Remont był duży- fajnie, że praktycznie wszystkie prace zostały wykonane w ramach tej jednej firmy

Krzysztof A. 7 października 2020
Pozytywna opinia

Firma znakomita prace zostały wykonane bardzo solidnie , dokładnie i co najważniejsze wszystko co zrobiono jest wspaniałe

PERFECTO, 7 października 2020

Dziękujemy Panie Krzysztofie za opinie.

Karolina P. 2 października 2020
Pozytywna opinia

Kolejny remont w naszym mieszkaniu i ponownie korzystaliśmy z usług firmy Perfecto. Doskonała jakość usług, kontakt z właścicielem super. Remont sprawnie przeprowadzony, znowu jesteśmy bardzo zadowoleni.

Slawek D. 12 sierpnia 2020
Pozytywna opinia

Fachowa obsługa i pomoc w projekcie. Prace wykonane dokładnie i profesjonalnie. Polecam!

PERFECTO, 12 sierpnia 2020

Dziękujemy Panie Sławku za Perfecto współpracę 😊

Tomek S. 21 lipca 2020
Pozytywna opinia

Kolejny raz (drugi) współpracowałem z firmą Perfecto przy remoncie mieszkania. Rezultat współpracy bardziej niż zadowalający. Zarówno wykonanie samego remontu, jak i kontakt z właścicielem firmy oraz współpracownikami na bardzo wysokim poziomie. Właściciel umie dobrze doradzić, jeśli pojawiają się wątpliwości i podpowiedzieć rozwiązanie. Remont nie mógł zacząć się w umówionym terminie z mojej winy, właściciel jednak wykazał się elastycznością i zrozumieniem. Jeśli będę potrzebował w przyszłości ekipy remontowej, firma Perfecto będzie moim pierwszym wyborem. Polecam.

PERFECTO, 21 lipca 2020

Dziękujemy Panie Tomku i polecamy się.

Tomasz W. 13 kwietnia 2020
Pozytywna opinia

Nazwa firmy jest adekwatna do sposobu w jakim ekipa wykonała generalny remont naszego mieszkania. Wszystko doprecyzowane do najmniejszego szczegółu. Mimo że podczas remontu "wyszło" kilka dodatkowych prac został wykonany w terminie. Ponadto Panowie służyli radami i pomysłami, które trafiły w nasze gusta. Jak najbardziej polecamy firmę Perfecto.

PERFECTO, 13 kwietnia 2020

Dziękujemy i polecamy się.

Eva N. 9 marca 2020
Pozytywna opinia

Od początku kontakt z Panem Rafałem był świetny, a, że w naszym wypadku ustalaliśmy wszystko na odległość, wzbudziło to nasze zaufanie. Pan Rafał zawsze odbierał telefon, doradzał, pomagał w doborze materiałów i rozwiązań. Remont łazienki był zrobiony profesjonalnie i na czas. Zdecydowanie polecam!

PERFECTO, 10 marca 2020

Dziękujemy i polecamy się.

Anna D. 2 marca 2020
Pozytywna opinia

Termin realizacji zgodny z umową i jakość wykonania.

PERFECTO, 10 marca 2020

Dziękujemy i polecamy się.

Jarosław N. 19 lutego 2020
Pozytywna opinia

Firma godna polecenia. Profesjonalne podejście do pracy, najlepsze użyte materiały, umowa i faktura, porządek pozostawiony po wykonanym zadaniu. Wszystko zrealizowane bez mojej obecności w mieszkaniu. Polecam.

PERFECTO, 19 lutego 2020

Dziękujemy za dobrą współpracę!

Tomasz S. 2 stycznia 2020
Pozytywna opinia

Korzystałem z usług tej firmy w zakresie tynkowania ścian w całym mieszkaniu. Właściciel firmy bardzo rzetelny. Remont skończył się w zakładanym przez właściciela firmy terminie, mimo iż nauczony doświadczeniem dałem jeszcze dwutygodniowy zapas na prace, ale nie było to im potrzebne. Prace wykonane bez żadnych zastrzeżeń. Właściciel firmy, jak i pracownicy kulturalni i znający się na pracy. Kontakt z właścicielem bardziej niż poprawny, nie było sytuacji, żeby nie odebrał telefonu lub nie mógł rozwiązać problemu, jeśli taki pojawił się podczas remontu. Właściciel firmy otwarty na rozmowę, niczego nie narzuca, ale zawsze miał opcje do zaproponowania, jeśli sam nie miałem pomysłu. Firmę określam jako w pełni profesjonalną oraz uczciwą, co po współpracy z kilkoma firmami remontowymi, już dziś rzadko jest spotykane. Bardziej niż pewne, że skorzystam z ich usług ponownie, jeśli będzie taka potrzeba.

PERFECTO, 3 stycznia 2020

Dziękujemy za opinię i polecamy się. 😊

Aleksandra O. 28 grudnia 2019
Pozytywna opinia

Dobry kontakt, szybkie odpowiedzi i utrzymywanie porządku przy pracy. Przystępna cena.

Agnieszka Z. 18 listopada 2019
Pozytywna opinia

Bardzo profesjonalni i słowni panowie. Polecam do wszelkich prac remontowych.

Krystyna Ś. 18 listopada 2019
Pozytywna opinia

Bardzo dobra komunikacja, bardzo dobre wykonanie dbałość o szczegóły, terminowość wykonania wszystko na piątkę, Panowie Rafał I Igor niezwykle sympatyczni. Polecam ekipę!

Szymon B. 21 października 2019
Pozytywna opinia

Wszystko bardzo profesjonalnie. Czysto, schludnie szybko, a przede wszystkim super kontakt w trakcie i po zleceniu. Polecam!

pokaż więcej

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak PERFECTO
Co chcesz zlecić lub kupić?

Oferta

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Gdańsk ul. Grunwaldzka 102 box5, Gdańsk

WWW

www.perfecto24.pl

Telefon

880 ••• ••• Pokaż numer

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy PERFECTO JOANNA LESZCZYŃSKA
Imię (pierwsze) JOANNA
Nazwisko LESZCZYŃSKA
Data rozpoczęcia działalności 2014-02-26
NIP 5551950616
Regon 222036960

Siedziba

Kraj Polska
Województwo POMORSKIE
Powiat chojnicki
Gmina Chojnice
Miejscowość Chojnice
Kod pocztowy 89600
Poczta Chojnice
Ulica ul. Brzoskwiniowa
Numer nieruchomości 47

Rejestracja

Organ rejestrowy MINISTER ROZWOJU I TECHNOLOGII
Data powstania 2014-02-26
Data wznowienia działalności 2017-07-01

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
4339Z WYKONYWANIE POZOSTAŁYCH ROBÓT BUDOWLANYCH WYKOŃCZENIOWYCH
Przeważające PKD
8299Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ WSPOMAGAJĄCA PROWADZENIE DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA
8211Z DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA ZWIĄZANA Z ADMINISTRACYJNĄ OBSŁUGĄ BIURA
8121Z NIESPECJALISTYCZNE SPRZĄTANIE BUDYNKÓW I OBIEKTÓW PRZEMYSŁOWYCH
7410Z DZIAŁALNOŚĆ W ZAKRESIE SPECJALISTYCZNEGO PROJEKTOWANIA
7022Z POZOSTAŁE DORADZTWO W ZAKRESIE PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ I ZARZĄDZANIA
6810Z KUPNO I SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI NA WŁASNY RACHUNEK
6622Z DZIAŁALNOŚĆ AGENTÓW I BROKERÓW UBEZPIECZENIOWYCH
6621Z DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z OCENĄ RYZYKA I SZACOWANIEM PONIESIONYCH STRAT
4799Z POZOSTAŁA SPRZEDAŻ DETALICZNA PROWADZONA POZA SIECIĄ SKLEPOWĄ, STRAGANAMI I TARGOWISKAMI
4753Z SPRZEDAŻ DETALICZNA DYWANÓW, CHODNIKÓW I INNYCH POKRYĆ PODŁOGOWYCH ORAZ POKRYĆ ŚCIENNYCH PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH
4752Z SPRZEDAŻ DETALICZNA DROBNYCH WYROBÓW METALOWYCH, FARB I SZKŁA PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH
4719Z POZOSTAŁA SPRZEDAŻ DETALICZNA PROWADZONA W NIEWYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH
4399Z POZOSTAŁE SPECJALISTYCZNE ROBOTY BUDOWLANE, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANE
4334Z MALOWANIE I SZKLENIE
4333Z POSADZKARSTWO; TAPETOWANIE I OBLICOWYWANIE ŚCIAN
4332Z ZAKŁADANIE STOLARKI BUDOWLANEJ
4331Z TYNKOWANIE
4329Z WYKONYWANIE POZOSTAŁYCH INSTALACJI BUDOWLANYCH
4322Z WYKONYWANIE INSTALACJI WODNO-KANALIZACYJNYCH, CIEPLNYCH, GAZOWYCH I KLIMATYZACYJNYCH
4321Z WYKONYWANIE INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH
4312Z PRZYGOTOWANIE TERENU POD BUDOWĘ
4311Z ROZBIÓRKA I BURZENIE OBIEKTÓW BUDOWLANYCH
3109Z PRODUKCJA POZOSTAŁYCH MEBLI
3102Z PRODUKCJA MEBLI KUCHENNYCH

Jednostki lokalne

Regon Nazwa Adres
22203696000062 PERFECTO JOANNA LESZCZYŃSKA ul.Osiedlowa
Gdańsk
POMORSKIE
Gdańsk
22203696000055 biuro obsługi klienta ul.Jana Heweliusza
Gdańsk
POMORSKIE
Gdańsk
22203696000048 PERFECTO JOANNA LESZCZYŃSKA ul.Stoczniowców
Gdynia
POMORSKIE
Gdynia
22203696000030 PERFECTO JOANNA LESZCZYŃSKA al.Grunwaldzka
Gdańsk
POMORSKIE
Gdańsk
22203696000023 PERFECTO JOANNA LESZCZYŃSKA ul.Obrońców Wybrzeża
Gdańsk
POMORSKIE
Gdańsk

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.