PERFECT ROOM

8

Dziękujemy za wiadomość

O specjaliście

Szanowni Państwo,

jesteśmy firmą wykonującą pełen zakres prac remontowo – wykończeniowych na terenie Warszawy i okolic.

Kompleksowo „pod klucz” wykańczamy i remontujemy:
a) mieszkania,
b) domy,
c) biura,
d) obiekty handlowo-usługowe np. sklepy, restauracje i lokale gastronomiczne itp.
e) ośrodki wypoczynkowe,
f) budynki użyteczności publicznej.

Naszymi Klientami są zarówno osoby prywatne, jak i firmy, wspólnoty i spółdzielnie mieszkaniowe oraz organy administracji publicznej.

Ze względu na duży potencjał firmy zawsze pełnimy rolę głównego wykonawcy.
Firmę tworzy bowiem wielu bardzo doświadczonych wysoko wykwalifikowanych pracowników, którzy perfekcyjnie wykonują swoją pracę, co mogą potwierdzić liczne referencje naszych Klientów.

Powyższe, w połączeniu z wysokiej klasy sprzętem na którym pracujemy, sprawia, że naszymi atutami jest wysoka jakość wykonania prac, kreatywność, terminowość, uczciwość oraz miła atmosfera współpracy z Klientem.

Ponadto, firma posiada wykupioną polisę OC na kwotę odszkodowania 200 000,00 zł.

Oferujemy ATRAKCYJNE CENY i doradztwo w zakresie wykonywanych prac oraz doboru materiałów.

Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową www.perfectroom.pl, na której poza informacjami o zakresie wykonywanych usług znajdą Państwo również zdjęcia naszych zrealizowanych przez nas prac, a także liczne listy referencyjne od naszych Klientów.

Branża

Remonty, Remonty mieszkań, Remonty biur, Remonty domów i kamienic, Układanie paneli i parkietów, Architekt wnętrz, Projektowanie wnętrz

Obszar działania

Mazowieckie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

4.89

Gwiazdki opinii

38 opinii

Pozytywna

Neutralna

Negatywna

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Tomasz O. 4 listopada 2022
Pozytywna opinia

Polecam firmę Perfect Room, ekipa wykończeniowa z bardzo dużym doświadczeniem, posiada niezbędny sprzęt do realizacji prac, chłopaki mają duże doświadczenie przez co są w stanie udzielić dobrych rad. Są również otwarci na uwagi. Wykonaną pracę polecam z czystym sumieniem (gładzie, łazienki, malowanie).

Jerzy B. 24 października 2022
Pozytywna opinia

Firma Perfect Room Pana Pawła realizowała projekt mieszkania od stanu deweloperskiego do "na gotowo". Firma posiada wszystkich niezbędnych specjalistów, znakomicie się uzupełniających. Są niezwykle profesjonalni i bardzo dobrze usprzętowieni, jestem bardzo zadowolony z realizacji mimo, że projekt był niezwykle wymagający.

Maciej P. 6 października 2022
Pozytywna opinia

Firma Pana Pawła wykonała dla mnie zlecenie polegające na wykończeniu mieszkania 70m2 w stanie deweloperskim w Warszawie. Prace wykonane przez pracowników Pana Pawła oceniam bardzo wysoko; wszystko zostało zrealizowane jeszcze przed umówionym terminem (!), co się zdarza bardzo rzadko. Pracownicy i kontraktorzy Pana Pawła byli rzetelni, terminowi, fachowi i bardzo kontaktowi. Często tłumaczyli mi proponowane rozwiązania, co ułatwiało mi decydowanie o kolejnych etapach projektu. Warto zwrócić uwagę na kwestie budżetowe: Pan Paweł nie wykonuje prac samodzielnie, zatrudnia pracowników/współpracowników i na każdym elemencie wyceny narzuca swoją marżę, więc oferta Pana Pawła była najdroższa ze wszystkich, które otrzymałem na etapie wyceny, za wysoką ceną idzie oczywiście jakość. W trakcie projektu pojawiły się również prośby o dopłaty (np. konieczność zapłaty za materiały elektryczne, gdzie nie przedstawiono mi żadnych rachunków i wyliczeń zużycia materiałów; prośba o dopłatę bo „robota była bardziej skomplikowana, niż myślano na początku”). Podsumowując: jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panem Pawłem, a jego fachowcy są naprawdę rzetelni. Przy kolejnych projektach na pewno poproszę Pana Pawła o wzięcie udziału w procesie wyboru ekipy wykończeniowej.

Anastasiya L. 1 czerwca 2022
Pozytywna opinia

Z czystym sumieniem mogę polecić współprace z firmą p. Pawła. Bardzo długo szukaliśmy ekipę do wykończenia naszego bliźniaka (105m) i bardzo się cieszę, że znaleźliśmy Państwo! Za każdym razem jak przyjeżdżaliśmy to widzieliśmy kawał wykonanej roboty (a przyjeżdżaliśmy 3-4 razy w tygodniu) i remont całego budynku został ogarnięty w 5 tygodni. Na prawdę nie znalazłam żadnego minusa, wszystko wykonane starannie, jakościowo, widać duże doświadczenie fachowców, i do tego stały dobry kontakt. Baliśmy, bo absolutnie nie orientujemy się w tej sferze, ale się okazało się, że ekipa doradza na każdym kroku! Jakościowe, szybko i z głową, więc tylko cieszę się z efektów.

Paweł D. 26 maja 2022
Pozytywna opinia

Bardzo polecam. Ekipa p. Pawła wykończyła moje mieszkanie w stanie deweloperskim w naprawdę dobrym czasie (mimo że nie miałem jakiejś presji czasowej), jakość wykonanych prac bez zarzutu. Na wielki plus także świetny kontakt, w wielu przypadkach sam nie do końca wiedziałem czego chcę, a pan Paweł zawsze był w stanie przedstawić możliwe opcje i coś zasugerować.

Barbara K. 22 kwietnia 2022
Pozytywna opinia

Ekipa Pana Pawła wykonała wszystkie prace solidnie i sprawnie - wszystko w terminie, proponowała najlepsze rozwiązania i na bieżąco reagowała na wszystkie uwagi i zmiany planów.

Konrad W. 19 kwietnia 2022
Pozytywna opinia

Polecam firmę Perfect Room. Bardzo dobry kontakt z właścicielem, krótkie terminy oczekiwania, wszystkie prace wykonane solidnie - wyrównanie ścian i podłóg, gładzie na ścianach, poprawki hydrauliczne, zmiany elektryki, kompleksowo wykończona łazienka wraz ze ścianką z g-k, montaż drzwi i ościeżnic. Całe mieszkanie bardzo dobrze zabezpieczone do remontu, firma zna się na swojej pracy i było to widać na każdym etapie. Wystawiam jak najbardziej pozytywną opinię.

Piotr M. 9 kwietnia 2022
Pozytywna opinia

Potwierdzam profesjonalizm Firmy, właśnie zakończyli prace w moim nowym mieszkaniu. Oceniam bardzo wysoko ich jakość, terminowość również bez zarzuty. Stały kontakt z Klientem skutkował brakiem nieprzyjemnych niespodzianek, dobrze świadczy o Firmie. Polecam.

Karolina L. 11 marca 2022
Pozytywna opinia

Remont wykonany bardzo dobrze, ekipa profesjonalna. Polecam.

Kajetan W. 2 marca 2022
Pozytywna opinia

Ekipa Pana Pawła jest świetna do współpracy. Mamy do wykończenia mieszkanie o wielkości 53 m2, z kilkoma niestandardowymi rozwiązaniami (zaoblenia ścian, imitacja betonu na ścianach itp.) - do tej pory cały projekt idzie sprawnie, z bardzo dobrym i stałym kontaktem, oraz rzetelnymi update'ami dotyczącymi prac. Wykończenie jest bardzo dobre, nie ma żadnego pójścia na skróty lub niedociągnięć. Bardzo polecamy!

Katarzyna M. 27 lutego 2022
Pozytywna opinia

Polecam firmę Pana Pawła, Panowie bardzo sprawnie w ciągu nie całych 5 tygodni przeprowadzili wykończenie domku 130m2 odebranego w stanie deweloperski. Zakres prac obejmował m. in. wyrównanie dość nierównych ścian, nałożenie gładzi, malowanie, położenie gresu, paneli podłogowych, listew przypodłogowych, wykończenie łazienki, oraz wc (wraz z instalacją wyposażenia), montaż parapetów, przeróbki instalacji wodnych i elektrycznych. Panowie wykazali się wysoką fachowością, oraz zaangażowaniem często doradzając sposób rozwiązania pojawiających się problemów uwzględniając ich koszt i uzyskany efekt. Pomagali też w tańszym zakupie części materiałów, Panowie zadbali również o zabezpieczenie wcześniej zainstalowanego wyposażenia jak również posprzątali po wykonanych pracach, wszystko to przy umiarkowanym koszcie prac. Naprawdę warto skorzystać.

Leszek M. 26 lutego 2022
Pozytywna opinia

Solidna robota, serdecznie polecam wykonawcę tym którzy cenią sobie spokój podczas realizacji i profesjonalizm wykonania. Nawet jeśli oferta wydaje się wygórowana, cena warta zapłacenia za jakość usług. Pozdrawiam.

Monika T. 1 lutego 2022
Pozytywna opinia

Planowałam mały remont, ale się okazało, że było więcej niespodzianek niż się spodziewałam. Niestety taki urok starej kamienicy, ale zespół Perfect Room i Pan Paweł byli i są nadal bardzo pomocni i czuję, że dają mi prawdziwe rady fachowców z doświadczeniem w starej zabudowie. Niestety nie udało nam umówić się na wykończenie łazienki, ale hydraulika i elektryka bardzo profesjonalnie zrobione. W tym tygodniu będziemy działać z podłogą. Polecam!

Rafał G. 28 stycznia 2022
Pozytywna opinia

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panem Pawłem. Usługi wykonane solidnie. Dostępne na bieżąco pełne rozliczenie. Polecam!

Mateusz G. 24 listopada 2021
Pozytywna opinia

Nawiązałem współpracę z p. Pawłem z polecenia swojego architekta wnętrz oraz po poszukiwaniach na rynku. Zakres zleconych prac w 80m2 mieszkaniu w stanie developerskim: - zabezpieczenie okien, drzwi, balustrad itp, - zburzenie ścian działowych oraz wymurowanie nowych, - otynkowanie, położenie gładzi, malowanie, naprawa posadzek, - modyfikacja przyłączy wod-kan/co, montaż mieszaczy podtynkowych oraz odpływu liniowego, - montaż nowych grzejników oraz parapetów, - przeróbki instalacji elektrycznej (80 gniazd, lamp, ethernet, rozbudowana rozdzielni), - zabudowa g-k podwieszanych sufitów oraz geberitów, - obróbka ościeżnic drzwi ukrytych, - montaż kamienia ozdobnego oraz forniru kamiennego na ścianach, - położenie gresu, wkucie cokołów oraz płytek (mozaiki, wielkoformatowe), - położenie akryli, silikonów, fug, impregnatów do kamienia oraz fug, - odbiór zamówień od kurierów oraz z hurtowni. Jak widać było tego sporo, a i ja jestem dosyć wymagającym klientem. Pan Paweł i jego ekipa poradzili sobie z każdą kwestią techniczną oraz zmianami w projekcie, które pojawiły się w trakcie jego realizacji. Żaden materiał czy pomysł architekta wnętrz nie był im straszny. Wszystko konsultowane było ze mną na bieżąco, byłem dobrze poinformowany, na jakim etapie jest projekt, jakie są kolejne wykonywane prace, jakie materiały powinienem zamówić w danym momencie i czego może zabraknąć. Pan Paweł bardzo skrupulatnie, na bieżąco, prowadził również rozliczenia zużytych materiałów oraz informował mnie o wszystkich możliwych opóźnieniach w dostawach i kwestiach do przedyskutowania. Część z mniej istotnych kwestii omawiał bezpośrednio z architektem, nie angażując mnie w nie. Także podsumowując: p. Paweł jest bardzo rzetelnym, elastycznym, zorganizowanym i miłym człowiekiem, a jego pracownicy to prawdziwi profesjonaliści. Pomimo niewielkich opóźnień, finalnie jestem bardzo zadowolony ze staranności i jakości wykonanych prac.

Agata B. 16 listopada 2021
Pozytywna opinia

Wykończenie mieszkania w stanie deweloperskim wykonane fachowo, ze starannością i zaangażowaniem. Trudniejsze elementy takie jak zaokrąglona ściana nie były problemem. Kilka drobnych poprawek zostało zrobionych szybko i terminowo, a kontakt był bezproblemowy. Polecam.

Wiktoria B. 24 października 2021
Pozytywna opinia

Prace wykończeniowe mieszkania zostały wykonane terminowo - starannie, wszystko było dobrze zorganizowane. Jestem bardzo miło zaskoczona, bo w dzisiejszych czasach różnie to bywa z firmami wykończeniowymi (wiem po doświadczeniach znajomych), ale tutaj wszystko przebiegło tak jak trzeba. Bardzo miły kontakt z panem Pawłem, oraz Panami Włodkiem i Aleksandrem - którzy przeprowadzali remont. Dziękuję i polecam z czystym sumieniem innym współpracę z tą firmą.

Adam S. 19 października 2021
Pozytywna opinia

Z czystym sercem mogę polecić współpracę z Panem Pawłem. Przede wszystkim warto zaznaczyć, że Pan Paweł przejmuje niektóre obowiązki od właściciela: zakup materiałów, odbiory dostaw czy chociażby kontakt z innymi fachowcami typu stolarz. Dzięki temu nie dość, że oszczędziłem sobie sporej ilości stresu to również zaoszczędziłem mnóstwo czasu. Co do jakości wykończenia - wszystko w jak najlepszym wydaniu, nie mam żadnych zarzutów, a niektóre rzeczy nawet przerosły moje oczekiwania. Warto też dodać, że Pan Paweł zna kilku innych godnych polecenia specjalistów / sklepów w przystępnych cenach i super jakości, z którymi też później sam załatwia wszystkie pomiary, wyceny itp. Podsumowując jestem bardzo zadowolony na polu współpracy, jakości wykonania, oraz generalnie elastycznego i pro klienckiego podejścia!

Tomasz A. 17 października 2021
Dam zlecenie na kompleksowe wykończenie mieszkania, 21-50m², Warszawa
Pozytywna opinia

Mieszkam obecnie w Niemczech i planuję wkrótce wrócić do Warszawy, gdzie niedawno kupiłem mieszkanie w stanie deweloperskim. Nie ma mnie na miejscu, dlatego szukałem firmy godnej zaufania, której mogę z czystym sumieniem dać klucze do mieszkania i miałem szczęście! Współpraca z Panem Pawłem i jego ekipą przebiegała bardzo sprawnie i bez żadnych komplikacji. O wszystkim byłem od razu informowany a odpowiedzi na maile przychodziły często jeszcze tego samego dnia. Z każdego postępu prac otrzymywałem zdjęcia i nawet krótkie filmiki. Pan Paweł jeździł osobiście do sklepów budowlanych, przysyłał mi zdjęcia towaru i paragonów. Poświęcał czas aby otworzyć drzwi kurierom, którzy przywozili meble. Wszystkie wydatki dokumentowane były przejrzyście w specjalnie do tego poświęconej tabeli. Jest to człowiek o wysokiej kulturze osobistej, który wie, co znaczy dbanie o klienta i odpowiedzialność. Jakość wykonania prac w mieszkaniu jest na najwyższym poziomie. Ekipa dała z siebie wszystko. Ani razu nie usłyszałem "nie, tego się nie da zrobić" wręcz przeciwnie. "Tak, Panie Tomaszu, działamy" Reasumując: Efektem współpracy z firmą PERFECT ROOM jest pięknie wykończone mieszkanie i satysfakcja! Korzystając z okazji, chciałbym Panu Pawłowi i jego ekipie podziękować za cały proces wzajemnej pracy i obsługę klienta na europejskim poziomie. Bardzo dziękuje za pomoc w realizacji mojego życzenia o własnym mieszkaniu. W załączniku zdjęcia mieszkania wykończonego przez firmę PERFECT ROOM. Pozdrawiam.

Dawid B. 15 października 2021
Zapytanie o remont mieszkania, 81-100m², Nadarzyn
Pozytywna opinia

Polecam z czystym sumieniem! Bardzo miła i owocna współpraca, duża kultura osobista, co nie często się zdarza. U mnie były układane podłogi z łupka o naturalne j nierównej powierzchni. Tym samym kamieniem była też wykańczana łazienka. Wszystko zostało zrobione z dużą precyzją i w terminie. Zadanie nie było łatwe ale efekt wyszedł spektakularny. Polecam!

pokaż więcej

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak PERFECT ROOM

Powiązane produkty i usługi: Układanie paneli podłogowychKładzenie gładziUkładanie glazury i terakotyMontaż ścianek działowych,  Układanie paneli podłogowych Warszawa, Kładzenie gładzi WarszawaUkładanie glazury i terakoty Warszawa,  Montaż ścianek działowych Warszawa, Montaż ścianek działowych z płyt kg, Montaż sufitów podwieszanych, Malowanie,  Szpachlowanie ścian i kładzenie gładzi, Prace elektryczne i hydrauliczne

Oferta

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Plac Czerwca 1976 2 lok. 311 (III piętro), Warszawa

WWW

www.perfectroom.pl

Telefon

574 ••• ••• Pokaż numer

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy USŁUGI REMONTOWO-WYKOŃCZENIOWE PAWEŁ ZAKRZEWSKI
Imię (pierwsze) PAWEŁ
Nazwisko ZAKRZEWSKI
Data rozpoczęcia działalności 2019-01-01
NIP 8361029555
Regon 750216707

Siedziba

Kraj Polska
Województwo MAZOWIECKIE
Powiat Warszawa
Gmina Ursus
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 02496
Poczta Warszawa
Ulica ul. Kazimierza Odnowiciela
Numer nieruchomości 7

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 9 - Osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 099 - Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Data wpisu do bazy REGON 2019-01-02
Data powstania 2018-12-31
Data rozpoczęcia działalności 2019-01-01

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
4339Z WYKONYWANIE POZOSTAŁYCH ROBÓT BUDOWLANYCH WYKOŃCZENIOWYCH
Przeważające PKD
3314Z NAPRAWA I KONSERWACJA URZĄDZEŃ ELEKTRYCZNYCH
3319Z NAPRAWA I KONSERWACJA POZOSTAŁEGO SPRZĘTU I WYPOSAŻENIA
3320Z INSTALOWANIE MASZYN PRZEMYSŁOWYCH, SPRZĘTU I WYPOSAŻENIA
4222Z ROBOTY ZWIĄZANE Z BUDOWĄ LINII TELEKOMUNIKACYJNYCH I ELEKTROENERGETYCZNYCH
4321Z WYKONYWANIE INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH
4322Z WYKONYWANIE INSTALACJI WODNO-KANALIZACYJNYCH, CIEPLNYCH, GAZOWYCH I KLIMATYZACYJNYCH
4329Z WYKONYWANIE POZOSTAŁYCH INSTALACJI BUDOWLANYCH
4331Z TYNKOWANIE
4333Z POSADZKARSTWO; TAPETOWANIE I OBLICOWYWANIE ŚCIAN
4334Z MALOWANIE I SZKLENIE
4399Z POZOSTAŁE SPECJALISTYCZNE ROBOTY BUDOWLANE, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANE
4652Z SPRZEDAŻ HURTOWA SPRZĘTU ELEKTRONICZNEGO I TELEKOMUNIKACYJNEGO ORAZ CZĘŚCI DO NIEGO
4741Z SPRZEDAŻ DETALICZNA KOMPUTERÓW, URZĄDZEŃ PERYFERYJNYCH I OPROGRAMOWANIA PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH
4754Z SPRZEDAŻ DETALICZNA ELEKTRYCZNEGO SPRZĘTU GOSPODARSTWA DOMOWEGO PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH
4791Z SPRZEDAŻ DETALICZNA PROWADZONA PRZEZ DOMY SPRZEDAŻY WYSYŁKOWEJ LUB INTERNET
6201Z DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z OPROGRAMOWANIEM
7112Z DZIAŁALNOŚĆ W ZAKRESIE INŻYNIERII I ZWIĄZANE Z NIĄ DORADZTWO TECHNICZNE
9511Z NAPRAWA I KONSERWACJA KOMPUTERÓW I URZĄDZEŃ PERYFERYJNYCH
9512Z NAPRAWA I KONSERWACJA SPRZĘTU (TELE)KOMUNIKACYJNEGO
9521Z NAPRAWA I KONSERWACJA ELEKTRONICZNEGO SPRZĘTU POWSZECHNEGO UŻYTKU
9609Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA

Jednostki lokalne

Regon Nazwa Adres
75021670700027 USŁUGI REMONTOWO-WYKOŃCZENIOWE PAWEŁ ZAKRZEWSKI Plac Czerwca 1976 Roku
Warszawa
MAZOWIECKIE
Warszawa

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.

Skontaktuj się