Powiedz jak możemy Ci pomóc

PERFECT ROOM

Warszawa

8

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

Szanowni Państwo,

jesteśmy firmą wykonującą pełen zakres prac remontowo – wykończeniowych na terenie Warszawy i okolic.

Kompleksowo „pod klucz” wykańczamy i remontujemy:
a) mieszkania,
b) domy,
c) biura,
d) obiekty handlowo-usługowe np. sklepy, restauracje i lokale gastronomiczne itp.
e) ośrodki wypoczynkowe,
f) budynki użyteczności publicznej.

Naszymi Klientami są zarówno osoby prywatne, jak i firmy, wspólnoty i spółdzielnie mieszkaniowe oraz organy administracji publicznej.

Ze względu na duży potencjał firmy zawsze pełnimy rolę głównego wykonawcy.
Firmę tworzy bowiem wielu bardzo doświadczonych wysoko wykwalifikowanych pracowników, którzy perfekcyjnie wykonują swoją pracę, co mogą potwierdzić liczne referencje naszych Klientów.

Powyższe, w połączeniu z wysokiej klasy sprzętem na którym pracujemy, sprawia, że naszymi atutami jest wysoka jakość wykonania prac, kreatywność, terminowość, uczciwość oraz miła atmosfera współpracy z Klientem.

Ponadto, firma posiada wykupioną polisę OC na kwotę odszkodowania 200 000,00 zł.

Oferujemy ATRAKCYJNE CENY i doradztwo w zakresie wykonywanych prac oraz doboru materiałów.

Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową www.perfectroom.pl, na której poza informacjami o zakresie wykonywanych usług znajdą Państwo również zdjęcia naszych zrealizowanych przez nas prac, a także liczne listy referencyjne od naszych Klientów.

Branża

Obszar działania

Mazowieckie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

4.82

Gwiazdki opinii

45 opinii

5 gwiazdek (43)

4 gwiazdki (0)

3 gwiazdki (0)

2 gwiazdki (0)

1 gwiazdka (2)

Jesteś Klientem firmy?

Dodaj opinię
Katarzyna  25 lutego 2024
Zapytanie o remont w mieszkaniu, 81-100m², Warszawa
Negatywna opinia

Firma realizowała u nas remont 80 metrowego mieszkania, prace przez pracownika zostały wykonane solidnie widać było, że pracownik Pana Pawła posiada dużą wiedzę i doświadczenie. Jednak na tym koniec jeżeli chodzi o właściciela firmy nie polecamy z nim współpracy trzeba pilnować rozliczeń gdyż chciał pobierać kilka razy opłatę za tą samą czynność. Pod koniec remontu okazało się, że musimy dopłacić za rzeczy, za które już zapłaciliśmy a nie zostały wcześniej dokończone I niestety niesamowicie należy pilnować zakupów robionych przez Pana Pawła czy przywozi je na budowę i czy są one potrzebne gdyż u nas zakupił dużo rzeczy, które nigdy nie dojechały na budowę, a musieliśmy za nie zapłacić i nie była to mała kwota.

Łukasz O. 5 września 2023
Zlecenie na prace malarskie, 72m², Warszawa
Pozytywna opinia

Solidnie i terminowo wykonany remont mieszkania (malowanie), pełen profesjonalizm.

Piotr K. 6 sierpnia 2023
Pozytywna opinia

Pan Paweł z ekipą wykończyli nasze mieszkanie (ok. 100m2) na wszystkich etapach prac - od przesuwania ścian, przez elektrykę i hydraulikę, po prace stricte wykończeniowe. Prace były staranne i terminowe, kontakt z panem Pawłem sprawny i bezproblemowy. Z niektórymi fachowcami (zwłaszcza elektrykiem) bywało różnie co do komunikacji i punktualności, ale pan Paweł sprawnie zarządzał tematami i ostatecznie wszystko udało się dopiąć. Jedyny minus to konieczność bieżącego monitorowania rozliczeń finansowych (bo tu czasem wkrada się chaos i rozjazdy czasowe), ale wszystko zamknęliśmy w umówionym budżecie. Podsumowując: polecam - i to do tego stopnia, że poprosiłem już o wycenę na remont drugiego mieszkania.

Cezary J. Cjautomatyka, 28 lipca 2023
Dam zlecenie na wykończenie mieszkania, 51-80m², Warszawa
Pozytywna opinia

Bardzo profesjonalnie. Polecam firmę. Rzetelni fachowcy

Artur L. 16 kwietnia 2023
Zapytanie o remont mieszkania, 51-80m², Zgorzała
Pozytywna opinia

Firma posiada bardzo dobrych pracowników z dużym doświadczeniem. Wszystko wykonano solidnie, nie mam żadnych zastrzeżeń co do wykonanej pracy.

Edyta F. 14 kwietnia 2023
Pozytywna opinia

Korzystaliśmy z usług Perfect Room przy kompleksowym wykańczaniu domu o powierzchni 120 Mkw. Prace jakie były realizowane to m.in. Przeróbki hydrauliczne, elektryczne, kładzenie gładzi, przyklejanie sztukaterii, montaże parapetów w tym narożnych, układanie płytek w tym wielkogabarytowych i szlifowanie ich pod katem 45 stopni i wiele. Ekipa Pana Pawła to prawdziwi profesjonaliści, wszystkie prace zostały wykonane na najwyższym poziomie, a jak tylko zgłaszaliśmy jakieś uwagi natychmiastowo były one uwzględnione co przy tym ważne prace Zostały wykonane na długo przed umówionym terminem, z czystym sercem polecam.

Katarzyna G. 18 grudnia 2022
Pozytywna opinia

Zdecydowałam się na firmę Perfect Room ze względu na szczegółową wycenę, szybki i regularny kontakt ze strony właściciela firmy. Prace wykończeniowe zostały przeprowadzone bardzo sprawnie, z dużą dbałością o jakość, korzystne rozwiązania i szybki czas realizacji. Po zakończonej pracy ekipa pracowników posprzątała mieszkanie i zostawiła po sobie porządek. Serdecznie polecam firmę Perfect Room, usługę jaką oferuje Pan Paweł jako właściciel wraz z jego załogą!

Tomasz O. 4 listopada 2022
Zapytanie o kompleksowe wykończenie domu, 151-200m², Ożarów Mazowiecki
Pozytywna opinia

Polecam firmę Perfect Room, ekipa wykończeniowa z bardzo dużym doświadczeniem, posiada niezbędny sprzęt do realizacji prac, chłopaki mają duże doświadczenie przez co są w stanie udzielić dobrych rad. Są również otwarci na uwagi. Wykonaną pracę polecam z czystym sumieniem (gładzie, łazienki, malowanie).

Jerzy B. 24 października 2022
Pozytywna opinia

Firma Perfect Room Pana Pawła realizowała projekt mieszkania od stanu deweloperskiego do "na gotowo". Firma posiada wszystkich niezbędnych specjalistów, znakomicie się uzupełniających. Są niezwykle profesjonalni i bardzo dobrze usprzętowieni, jestem bardzo zadowolony z realizacji mimo, że projekt był niezwykle wymagający.

Maciej P. 6 października 2022
Pozytywna opinia

Firma Pana Pawła wykonała dla mnie zlecenie polegające na wykończeniu mieszkania 70m2 w stanie deweloperskim w Warszawie. Prace wykonane przez pracowników Pana Pawła oceniam bardzo wysoko; wszystko zostało zrealizowane jeszcze przed umówionym terminem (!), co się zdarza bardzo rzadko. Pracownicy i kontraktorzy Pana Pawła byli rzetelni, terminowi, fachowi i bardzo kontaktowi. Często tłumaczyli mi proponowane rozwiązania, co ułatwiało mi decydowanie o kolejnych etapach projektu. Warto zwrócić uwagę na kwestie budżetowe: Pan Paweł nie wykonuje prac samodzielnie, zatrudnia pracowników/współpracowników i na każdym elemencie wyceny narzuca swoją marżę, więc oferta Pana Pawła była najdroższa ze wszystkich, które otrzymałem na etapie wyceny, za wysoką ceną idzie oczywiście jakość. W trakcie projektu pojawiły się również prośby o dopłaty (np. konieczność zapłaty za materiały elektryczne, gdzie nie przedstawiono mi żadnych rachunków i wyliczeń zużycia materiałów; prośba o dopłatę bo „robota była bardziej skomplikowana, niż myślano na początku”). Podsumowując: jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panem Pawłem, a jego fachowcy są naprawdę rzetelni. Przy kolejnych projektach na pewno poproszę Pana Pawła o wzięcie udziału w procesie wyboru ekipy wykończeniowej.

Anastasiya L. 1 czerwca 2022
Zapytanie o kompleksowe wykończenie mieszkania, 81-100m², Legionowo
Pozytywna opinia

Z czystym sumieniem mogę polecić współprace z firmą p. Pawła. Bardzo długo szukaliśmy ekipę do wykończenia naszego bliźniaka (105m) i bardzo się cieszę, że znaleźliśmy Państwo! Za każdym razem jak przyjeżdżaliśmy to widzieliśmy kawał wykonanej roboty (a przyjeżdżaliśmy 3-4 razy w tygodniu) i remont całego budynku został ogarnięty w 5 tygodni. Na prawdę nie znalazłam żadnego minusa, wszystko wykonane starannie, jakościowo, widać duże doświadczenie fachowców, i do tego stały dobry kontakt. Baliśmy, bo absolutnie nie orientujemy się w tej sferze, ale się okazało się, że ekipa doradza na każdym kroku! Jakościowe, szybko i z głową, więc tylko cieszę się z efektów.

Paweł D. 26 maja 2022
Pozytywna opinia

Bardzo polecam. Ekipa p. Pawła wykończyła moje mieszkanie w stanie deweloperskim w naprawdę dobrym czasie (mimo że nie miałem jakiejś presji czasowej), jakość wykonanych prac bez zarzutu. Na wielki plus także świetny kontakt, w wielu przypadkach sam nie do końca wiedziałem czego chcę, a pan Paweł zawsze był w stanie przedstawić możliwe opcje i coś zasugerować.

Barbara K. 22 kwietnia 2022
Zlecę kompleksowe wykończenie mieszkania, 76m², Warszawa
Pozytywna opinia

Ekipa Pana Pawła wykonała wszystkie prace solidnie i sprawnie - wszystko w terminie, proponowała najlepsze rozwiązania i na bieżąco reagowała na wszystkie uwagi i zmiany planów.

Konrad W. 19 kwietnia 2022
Pozytywna opinia

Polecam firmę Perfect Room. Bardzo dobry kontakt z właścicielem, krótkie terminy oczekiwania, wszystkie prace wykonane solidnie - wyrównanie ścian i podłóg, gładzie na ścianach, poprawki hydrauliczne, zmiany elektryki, kompleksowo wykończona łazienka wraz ze ścianką z g-k, montaż drzwi i ościeżnic. Całe mieszkanie bardzo dobrze zabezpieczone do remontu, firma zna się na swojej pracy i było to widać na każdym etapie. Wystawiam jak najbardziej pozytywną opinię.

Piotr M. 9 kwietnia 2022
Pozytywna opinia

Potwierdzam profesjonalizm Firmy, właśnie zakończyli prace w moim nowym mieszkaniu. Oceniam bardzo wysoko ich jakość, terminowość również bez zarzuty. Stały kontakt z Klientem skutkował brakiem nieprzyjemnych niespodzianek, dobrze świadczy o Firmie. Polecam.

Karolina L. 11 marca 2022
Pozytywna opinia

Remont wykonany bardzo dobrze, ekipa profesjonalna. Polecam.

Kajetan W. 2 marca 2022
Pozytywna opinia

Ekipa Pana Pawła jest świetna do współpracy. Mamy do wykończenia mieszkanie o wielkości 53 m2, z kilkoma niestandardowymi rozwiązaniami (zaoblenia ścian, imitacja betonu na ścianach itp.) - do tej pory cały projekt idzie sprawnie, z bardzo dobrym i stałym kontaktem, oraz rzetelnymi update'ami dotyczącymi prac. Wykończenie jest bardzo dobre, nie ma żadnego pójścia na skróty lub niedociągnięć. Bardzo polecamy!

Katarzyna M. 27 lutego 2022
Kompleksowe wykończenie domu, 130m², Legionowo
Pozytywna opinia

Polecam firmę Pana Pawła, Panowie bardzo sprawnie w ciągu nie całych 5 tygodni przeprowadzili wykończenie domku 130m2 odebranego w stanie deweloperski. Zakres prac obejmował m. in. wyrównanie dość nierównych ścian, nałożenie gładzi, malowanie, położenie gresu, paneli podłogowych, listew przypodłogowych, wykończenie łazienki, oraz wc (wraz z instalacją wyposażenia), montaż parapetów, przeróbki instalacji wodnych i elektrycznych. Panowie wykazali się wysoką fachowością, oraz zaangażowaniem często doradzając sposób rozwiązania pojawiających się problemów uwzględniając ich koszt i uzyskany efekt. Pomagali też w tańszym zakupie części materiałów, Panowie zadbali również o zabezpieczenie wcześniej zainstalowanego wyposażenia jak również posprzątali po wykonanych pracach, wszystko to przy umiarkowanym koszcie prac. Naprawdę warto skorzystać.

Leszek M. 26 lutego 2022
Pozytywna opinia

Solidna robota, serdecznie polecam wykonawcę tym którzy cenią sobie spokój podczas realizacji i profesjonalizm wykonania. Nawet jeśli oferta wydaje się wygórowana, cena warta zapłacenia za jakość usług. Pozdrawiam.

Monika T. 1 lutego 2022
Pozytywna opinia

Planowałam mały remont, ale się okazało, że było więcej niespodzianek niż się spodziewałam. Niestety taki urok starej kamienicy, ale zespół Perfect Room i Pan Paweł byli i są nadal bardzo pomocni i czuję, że dają mi prawdziwe rady fachowców z doświadczeniem w starej zabudowie. Niestety nie udało nam umówić się na wykończenie łazienki, ale hydraulika i elektryka bardzo profesjonalnie zrobione. W tym tygodniu będziemy działać z podłogą. Polecam!

pokaż więcej

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak PERFECT ROOM
Co chcesz zlecić lub kupić?

Oferta

Warszawa

Mazowieckie - Warszawa

Zlecę projekt przebudowy budynku handlowo-usługowego o pow. 120m2

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Plac Czerwca 1976 2 lok. 311 (III piętro), 00-001 Warszawa

WWW

www.perfectroom.pl

Telefon

574 ••• ••• Pokaż numer

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy USŁUGI REMONTOWO-WYKOŃCZENIOWE PAWEŁ ZAKRZEWSKI
Imię (pierwsze) PAWEŁ
Nazwisko ZAKRZEWSKI
Data rozpoczęcia działalności 2019-01-01
NIP 8361029555
Regon 750216707

Siedziba

Kraj Polska
Województwo MAZOWIECKIE
Powiat Warszawa
Gmina Ursus
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 02496
Poczta Warszawa
Ulica ul. Kazimierza Odnowiciela
Numer nieruchomości 7

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 9 - Osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 099 - Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Data wpisu do bazy REGON 2019-01-02
Data powstania 2018-12-31
Data rozpoczęcia działalności 2019-01-01

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
4339Z WYKONYWANIE POZOSTAŁYCH ROBÓT BUDOWLANYCH WYKOŃCZENIOWYCH
Przeważające PKD
3314Z NAPRAWA I KONSERWACJA URZĄDZEŃ ELEKTRYCZNYCH
3319Z NAPRAWA I KONSERWACJA POZOSTAŁEGO SPRZĘTU I WYPOSAŻENIA
3320Z INSTALOWANIE MASZYN PRZEMYSŁOWYCH, SPRZĘTU I WYPOSAŻENIA
4222Z ROBOTY ZWIĄZANE Z BUDOWĄ LINII TELEKOMUNIKACYJNYCH I ELEKTROENERGETYCZNYCH
4321Z WYKONYWANIE INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH
4322Z WYKONYWANIE INSTALACJI WODNO-KANALIZACYJNYCH, CIEPLNYCH, GAZOWYCH I KLIMATYZACYJNYCH
4329Z WYKONYWANIE POZOSTAŁYCH INSTALACJI BUDOWLANYCH
4331Z TYNKOWANIE
4333Z POSADZKARSTWO; TAPETOWANIE I OBLICOWYWANIE ŚCIAN
4334Z MALOWANIE I SZKLENIE
4399Z POZOSTAŁE SPECJALISTYCZNE ROBOTY BUDOWLANE, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANE
4652Z SPRZEDAŻ HURTOWA SPRZĘTU ELEKTRONICZNEGO I TELEKOMUNIKACYJNEGO ORAZ CZĘŚCI DO NIEGO
4741Z SPRZEDAŻ DETALICZNA KOMPUTERÓW, URZĄDZEŃ PERYFERYJNYCH I OPROGRAMOWANIA PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH
4754Z SPRZEDAŻ DETALICZNA ELEKTRYCZNEGO SPRZĘTU GOSPODARSTWA DOMOWEGO PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH
4791Z SPRZEDAŻ DETALICZNA PROWADZONA PRZEZ DOMY SPRZEDAŻY WYSYŁKOWEJ LUB INTERNET
6201Z DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z OPROGRAMOWANIEM
7112Z DZIAŁALNOŚĆ W ZAKRESIE INŻYNIERII I ZWIĄZANE Z NIĄ DORADZTWO TECHNICZNE
9511Z NAPRAWA I KONSERWACJA KOMPUTERÓW I URZĄDZEŃ PERYFERYJNYCH
9512Z NAPRAWA I KONSERWACJA SPRZĘTU (TELE)KOMUNIKACYJNEGO
9521Z NAPRAWA I KONSERWACJA ELEKTRONICZNEGO SPRZĘTU POWSZECHNEGO UŻYTKU
9609Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA

Jednostki lokalne

Regon Nazwa Adres
75021670700027 USŁUGI REMONTOWO-WYKOŃCZENIOWE PAWEŁ ZAKRZEWSKI Plac Czerwca 1976 Roku
Warszawa
MAZOWIECKIE
Warszawa

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.