Powiedz jak możemy Ci pomóc

Perfect-Clean Profesjonalna Dezynfekcja i Dezynsekcja

Kobyłka

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

"Perfect Clean Profesjonalna Dezynfekcja i Dezynsekcja" to firma świadcząca kompleksowe usługi dezynfekcji oraz dezynsekcji obiektów zamkniętych dla firm i osób fizycznych, działająca na terenie Warszawy i okolic.

Zespół Perfect Clean tworzony jest przez profesjonalistów osoby kompetentne i otwarte na potrzeby Klientów. Dzięki temu kontakt z nami przebiega zawsze w miłej i przyjaznej atmosferze.

Dezynfekcja obiektów zamkniętych w celu przeciwdziałania COVID -19 to nasza specjalność. Jako profesjonalna firma dezynfekująca posiadamy bardzo szeroki wachlarz oferowanych usług, w tym m.in. dezynfekcje przedszkoli, szkół, autokary, busy, taksówki, gabinety lekarskie, kosmetyczne, biura, siłownie, kluby fitness, sale konferencyjne, hotele, sklepy, teatry, kina oraz obiekty użyteczności publicznej.

Profesjonalne zwalczanie insektów to nasza domena – naszym klientom zapewniamy obsługę na jak najwyższym poziomie, oraz przy zachowaniu wszystkich procedur bezpieczeństwa, dlatego nasze prace wyróżniają się optymalną skutecznością. Działamy z uwzględnieniem wcześniejszych wytycznych naszych klientów i charakterystyki przestrzeni, na której przeprowadzane są prace.

Branża

Obszar działania

Mazowieckie, Łódzkie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

112 opinii

Pozytywna (112)

Neutralna (0)

Negatywna (0)

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Adam G. 12 maja 2023
Pozytywna opinia

Serdecznie polecam! W sobotę pojawił się u mnie problem pluskiew, wypełniłem formularz i jeszcze tego samego dnia byłem umówiony na pierwszy zabieg oraz dostałem szczegółowe informacje jak się do niego przygotować. Teraz jestem już po drugim zabiegu i problemu nie ma, dostałem porady jak się uchronić przed powrotem nieproszonych gości i cenne wskazówki jak można jeszcze lepiej dbać o warunki w domu.

Zuzanna P. 26 kwietnia 2023
Pozytywna opinia

Polecam gorąco, usługa bardzo profesjonalna, na samym początku przeprowadzono ze mną wywiad. W żadnej innej firmie nikt nie zainteresował się moja sprawa tak jak tutaj, dostałam też instrukcje jak przygotować dom do dezynsekcji. Polecam w 100%.

Marta F. 24 kwietnia 2023
Pozytywna opinia

Pełen profesjonalizm jeśli mają państwo problem ze szkodnikami to z czystym sercem mogę polecić i polecam.

Bartek M. 18 kwietnia 2023
Pozytywna opinia

Z pełną odpowiedzialnością polecam. Bardzo dobry kontakt, terminowość, doradztwo i samo wykonanie usługi. Jeszcze raz dziękuję.

Mateusz Ś. 16 kwietnia 2023
Pozytywna opinia

Jestem naprawdę pod wrażeniem pełnego profesjonalizmu, zaangażowania w problem i udzielania wszelkich informacji czy wskazówek na temat zagadnienia. Moja sytuacja była bardzo trudna, ponieważ schorowany członek rodziny poinformował mnie o pluskwach w mieszkaniu. Sam by niczego nie zrobił - ja też bardzo niewiele wiedziałem o tych stworzeniach. Na szczęście moja partnerka poleciła mi firmę perfect clean, ponieważ sama skorzystała z ich usługi rok wcześniej. Nie zawiodłem się pierwszą wizytą, oględziny i od razu pracownik zabrał się do roboty. Po wykonanej pracy udzielił wszelkich wskazówek, odpowiedział na wszystkie pytania i wytłumaczył co należy robić dalej i w jaki sposób. Nie obyło się bez drugiej wizyty (dezynsekcji). Tutaj również byłem bardzo zadowolony, przyszedł już inny pracownik, aczkolwiek miał wręcz identyczne podejście co poprzedni, nie zawiodłem się. Póki co problem zniknął i nie powraca. Z czystym sumieniem będę polecał tą firmę innym osobom w takiej samej potrzebie. Naprawdę pięknie dziękuje panowie.

Agnieszka M. 12 kwietnia 2023
Pozytywna opinia

Bardzo profesjonalna firma, Pan Piotr bardzo rzetelnie i profesjonalnie podszedł do tematu, służy radą i pomocą na każdym etapie. Pierwszy raz w życiu miałam problem z pluskwami, Pan Piotr wszystko wytłumaczył od początku do końca, miły i kulturalny kontakt, po dwóch opryskach problem został rozwiązany. Szczerze polecam i dziękuję.

Katarzyna D. 5 kwietnia 2023
Pozytywna opinia

Bardzo polecam. Pełen profesjonalizm i bardzo kompetentna, w pełni profesjonalna i niesamowicie miła obsługa.

Karol B. 2 kwietnia 2023
Pozytywna opinia

Profesjonalna ekipa, punktualni i zawsze pod telefonem. Polecam!

Radek M. 30 marca 2023
Pozytywna opinia

Sprawdzona firma, wytępili mi z mieszkania karaluchy i pluskwy. Polecam tą firmę.

Jakub K. 28 marca 2023
Pozytywna opinia

Bardzo dobrze wykonana robota z pluskwami, byliśmy w ciągłym kontakcie z technikiem pomiędzy zabiegami, dzięki czemu udało nam się pozbyć ich za 2 zabiegiem. Jesteśmy bardzo zadowoleni.

Paulina M. 21 marca 2023
Pozytywna opinia

Bardzo polecam, profesjonalne podejście, Pan Piotr jest cały czas pod telefonem i wszystko dokładnie wyjaśnia.

Iwona S. 15 marca 2023
Pozytywna opinia

Bardzo rzetelna i profesjonalna firma, Pan Piotr bardzo fachowo podszedł do tematu, służy radą i pomocą na każdym etapie zlecenia. Miły i kulturalny kontakt, po dwóch opryskach problem został rozwiązany. Szczerze polecam i dziękuję.

Paweł Z. 8 marca 2023
Pozytywna opinia

Profesjonalne podejście do tematu, rzetelna wiedza i dużo wskazówek.

Emilia G. 7 marca 2023
Pozytywna opinia

Wszystko przebiegło bardzo szybko i efektywnie. Już po 1 zabiegu pozbyłam się problemu. Polecam serdecznie

Steven J. 3 marca 2023
Pozytywna opinia

The technician was on time. He explained everything thoroughly and familiarized me more deeply with the subject. He gave precise guidelines and got rid of the bugs in 2 treatments. Good job, I recommend. Technik był na czas, wszystko dokładnie wytłumaczył i zapoznał mnie głębiej z tematem. Dał dokładne wytyczne i pozbył się robaków w ciągu 2 zabiegów. Dobra robota, polecam.

Mariusz E. 28 lutego 2023
Pozytywna opinia

Pan przyjechał punktualnie, wszystko sprawdzał dokładnie, odpowiadał na wszystkie zadawane pytanie i tłumaczył. Jestem bardzo zadowolony z usługi.

Grzegorz S. 27 lutego 2023
Pozytywna opinia

Punktualność, profesjonalne podejście do tematu, szczegółowe informacje i porady co do dalszego postępowania, szybkie wykonanie usługi, dziękuję.

Krzysztof Z. 25 lutego 2023
Pozytywna opinia

Skorzystałem z usługi żelowania, po kilku dniach pozbyłem się karaluchów, super! 5 gwiazdek.

Daria J. 23 lutego 2023
Pozytywna opinia

Bardzo polecam Pana Piotra i ta firma. Mega kontakt, składanie raportów co ileś dni, Pan Piotr trzymał cały czas rękę na pulsie. Słychać i widać, że facet zna się na rzeczy z dużą wyrozumiałością odpowiadał na początku na każde moje pytanie, (a uwierzcie mi było ich dużo) każda moja wątpliwość również była od razu naprostowywana. Mega na plus, szybko i sprawnie.

Błażej O. 7 lutego 2023
Pozytywna opinia

Super Ekipa, bardzo sympatyczni, oraz mega skuteczni.

pokaż więcej

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Perfect-Clean Profesjonalna Dezynfekcja i Dezynsekcja
Jakie prace chcesz zlecić?

Powiązane produkty i usługi: Wywóz ziemi,  Zwalczanie karaluchów, Wywóz ziemi WołominZwalczanie karaluchów Wołomin, Dezynsekcja i deratyzacja

Oferta

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Królowej Marysieńki 1/1, Kobyłka

WWW

www.perfect-clean.waw.pl

Telefon

505 ••• ••• Pokaż numer

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy P.H.U OLI-TRANS ILONA WASILJEW
Imię (pierwsze) ILONA
Nazwisko WASILJEW
Data rozpoczęcia działalności 2016-10-20
NIP 8882667376
Regon 340808931

Siedziba

Kraj Polska
Województwo MAZOWIECKIE
Powiat wołomiński
Gmina Kobyłka
Miejscowość Kobyłka
Kod pocztowy 05230
Ulica ul. Królowej Marysieńki
Numer nieruchomości 1
Numer lokalu 1

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 9 - Osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 099 - Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Data wpisu do bazy REGON 2016-10-20
Data powstania 2016-10-19
Data rozpoczęcia działalności 2016-10-20

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
4941Z TRANSPORT DROGOWY TOWARÓW
Przeważające PKD
7810Z DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z WYSZUKIWANIEM MIEJSC PRACY I POZYSKIWANIEM PRACOWNIKÓW
8110Z DZIAŁALNOŚĆ POMOCNICZA ZWIĄZANA Z UTRZYMANIEM PORZĄDKU W BUDYNKACH
8121Z NIESPECJALISTYCZNE SPRZĄTANIE BUDYNKÓW I OBIEKTÓW PRZEMYSŁOWYCH
8122Z SPECJALISTYCZNE SPRZĄTANIE BUDYNKÓW I OBIEKTÓW PRZEMYSŁOWYCH
8129Z POZOSTAŁE SPRZĄTANIE

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.