Numeracja zagraniczna, Rzeszów


Dedykowane rozwiązanie dla firm, które prowadzą lub rozpoczynają działalność poza granicami kraju. W PLFON oferujemy klientom możliwość korzystania z dowolnej numeracji zagranicznej, niezależnie od lokalizacji siedziby ich firmy. Przykładowo, przebywając w biurze w Warszawie, użytkownik będzie mógł dzwonić z takiego numeru, jakby używał telefonu stacjonarnego w Wielkiej Brytanii, Niemczech czy Litwie i na odwrót. Dzięki temu łatwiej dotrze do potencjalnych klientów, gdyż będzie się mógł prezentować numerem przypisanym do ich regionu.

Numeracja międzynarodowa pomoże Ci otwierać kolejne wirtualne biura na całym świecie i zwiększyć wiarygodność firmy na rynkach zagranicznych. Oferując swoim potencjalnym kontrahentom numer telefonu z ich regionu ułatwisz im kontakt, a oni będą taryfikowani według stawek lokalnych.

W PLFON wyspecjalizowaliśmy się w dostarczaniu naszym klientom numeracji zagranicznej, w ciągu kilku dni, a w praktyce 1-2 dni roboczych jesteśmy w stanie dostarczyć numery zagraniczne z ponad 80 krajów. Do tej pory dostarczyliśmy naszym klientom numerację z całej UE, a także z USA, Rosji, Wietnamu, Tajlandii, Maroko, Egiptu, Singapuru i wielu innych kierunków.

Polska, Rzeszów
 
 


Liczba wyświetleń strony: 222