Sprzątanie biur Skarbimierz, Skarbimierz


Czystość w biurze to postawa komfortowej pracy i dobrego samopoczucia osób w nim przebywających. Gdy sprzątanie biura zostało przeprowadzone z należytą starannością, praca w nim staje się o wiele przyjemniejsza i wpływa na dobry nastrój ale także i zdrowie jego użytkowników, ponieważ kurz i inne pyłki czy substancje mogą negatywnie wpływać na komfort pracy szczególnie u osób z alergiami. Ważny jest również aspekt reprezentacyjny, gdyż gość zaproszony do dobrze posprzątanego i zadbanego biura, na pewno pozytywnie nas zapamięta.

Podobnie sprawa wygląda z pomieszczeniami sanitarnymi dla personelu i gości. Pomijając już aspekty komfortu, bardzo często sprzątanie pomieszczeń sanitarnych takich jak łazienki, toalety czy szatnie, wymagane jest odpowiednimi przepisami i w interesie właściciela lub zarządcy obiektu, jest utrzymanie odpowiedniej higieny i regularne sprzątanie łazienek, toalet, szatni i innych pomieszczeń o charakterze sanitarnym.

Firma Lesniański24 jest Państwu w stanie zapewnić utrzymanie czystości w Państwa firmie oraz zadbać o to, aby sprzątania odbywały się regularnie nie utrudniając pracy personelowi i nie powodując przestoju w firmie.

Zakres naszych usług
W kwestii sprzątania biur i pomieszczeń sanitarnych zapewniamy kompleksowy zakres usług pozwalający utrzymać w należytej czystości i higienie biura, łazienki, szatnie, kuchnie itp. Oferujemy między innymi:

Mycie okien
Mycie powierzchni biurek, stołów, blatów
Wycieranie kurzów z różnych powierzchni
Odkurzanie podłóg, dywanów, wykładzin
Pranie dywanów
Prawnie wykładzin
Mycie ekstrakcyjne
Sprzątanie okresowe w ustalonych przedziałach czasowych
Szereg innych, drobniejszych prac porządkowych

Polska, Skarbimierz
 
 


Liczba wyświetleń strony: 256