Paweł Jagusiak Wrocław - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak Paweł Jagusiak nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

Paweł Jagusiak

O specjaliście

Świadczymy usługi na rynku od 2007.
Obsługujemy Klientów z lokalizacji takich jak Wrocław. Usługi, które oferuje nasza firma to płytki, podłogi, drzwi, malowanie, szpachlowanie, prace remontowe. Zapraszamy do współpracy.

Opinie

Gwiazdki opinii 4 opinie

Jesteś zadowolonym Klientem firmy ?

Dodaj swoje referencje!

Michał J., Michał Jasiukiewicz, Sales Manager, 25 stycznia 2020
Negatywna opinia

Konto użytkownika zostało tymczasowo zablokowane. Powodem blokady jest brak terminowej płatności za zamówione usługi.

Michał J., 22 stycznia 2020
Szukam firmy do montażu gresu w łazience, do 50m², Biestrzyków
Pozytywna opinia

Konkretni, pracowici i zorganizowani i przede wszystkim uczciwi. Wycena była atrakcyjna, termin nieco zbyt optymistyczny, ale ostatecznie wszyscy żyją i mają się dobrze. Zlecenie zrealizowane starannie, małżonka zadowolona, a o to przecież nie łatwo. Panowie nie marudzą, mają własne narzędzia i wiedzę jak z nich skorzystać, współpracują ze sobą jak prezydent z prezesem. Zdecydowanie polecam i prawdopodobnie to nie ostatnie zlecenie ode mnie.

Magda M., 21 listopada 2019
Kładzenie gresu w łazience, 40m², Wrocław
Pozytywna opinia

Panowie położyli u nas płytki w dwóch łazienkach, prace wykonali szybko, czysto i przede wszystkim dokładnie, w każdej kwestii potrafili doradzić i pomóc, w 100% polecamy.

pokaż więcej

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Paweł Jagusiak

Powiązane produkty i usługi: Renowacja drzwiMalowanie wnetrzGładź angielskaPłyty g-k i zabudowa firmy,  Montaz drzwi Wrocław, Renowacja drzwi Wrocław,  Malowanie wnetrz Wrocław, Gładź angielska Wrocław, Płyty g-k i zabudowa firmy Wrocław

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Daktylowa 9/6, Wrocław

NIP

000-000-00-00

Telefon

796****** Pokaż numer