Patrycja Rygusiak Poznań - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak Patrycja Rygusiak nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

Patrycja Rygusiak

O specjaliście

Nazywam się Patrycja Rygusiak,
projektuję wnętrza od ponad 4 lat z miłości, aby spełnić Twoje marzenia o pięknym wnę†rzu.

Co projektuję?
- MIESZKANIA / DOMY - mieszkanie czy dom, to nie tylko cztery kąty i cztery ściany. To przede wszystkim przestrzeń, w której żyjemy dlatego stworzę ją dla Ciebie zgodnie z Twoją wizją. Zadbam również o to, aby wnętrze było w pełni funkcjonalne i oryginalne. Wspólnie wybierzemy konkretne rozwiązania, materiały oraz kolory w obrębie ustalonego budżetu.

- APARTAMENTY - Właśnie zainwestowałeś w kupno mieszkania i chcesz je wynająć? Jeśli tak, to dobrze trafiłeś. Zajmę się kompleksowym wyposażeniem wnętrza tak, abyś mógł cieszyć się zyskiem a Twoi klienci pięknym wnętrzem zarówno podczas wynajmu na doby hotelowe jak i na dłuższy okres. Zdaję sobie sprawę, że ważny jest dla Ciebie szybki zwrot kosztów, dlatego zadbam o to, aby projektowane przez nas wnętrze było w odpowiednim standardzie w oparciu o określony budżet przy zachowanych standardach jego wyposażenia.

- WNĘTRZA KOMERCYJNE - Marzysz o salonie, biurze, kwiaciarni a może chcesz otworzyć swój wymarzony sklep? W zależności od rodzaju projektowanego wnętrza opracuję jak najlepsze możliwości ekspozycyjne, przestrzenne i funkcjonalne tak, abyś zarówno Ty, jak i Twoi klienci mogli cieszyć się pięknym wnętrzem podczas spotkań, zakupów czy innej formie spędzania czasu.

Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu,
Patrycja Rygusiak

Branża

Architekt wnętrz

Obszar działania

Pomorskie, Zachodniopomorskie, Wielkopolskie

Opinie

Brak opinii 0 opinii

Jesteś zadowolonym Klientem firmy Patrycja Rygusiak?

Dodaj swoje referencje

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Patrycja Rygusiak
Jakie usługi Cię interesują?

Oferta

Poznań
Wielkopolskie - Poznań
120.00 złdo uzgodnienia

Projektujemy wnętrza spełniając Twoje marzenia, czyli dostosowujemy projekt do Twojego stylu życia i tego, czego potrzebujesz. Jesteś dla nas wyjątkowy, dlatego wycena Twojego projektu jest indywidualna, uzależniona od Twoich preferencji i obszerności projektu. Bazujemy na stawce zł/m2. Jeśli potrzebujesz jedynie konsultacji: pomocy w...  

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Ratajczaka 32/7a, Poznań

Telefon

571****** Pokaż numer

Facebook

https://www.facebook.com/design584/

Instagram

https://www.instagram.com/design_584/

Osoba kontaktowa

Patrycja Rygusiak