Powiedz jak możemy Ci pomóc
Skontaktuj się

P.U.H. Link

Dziękujemy za wiadomość

O specjaliście

Rozpoczęliśmy działalność w 2014 roku. Nasza specjalność to projektowanie wnętrz, na terenie Trójmiasta i okolic, oraz zdalne projektowanie na terenie całego kraju. Realizujemy projekty indywidualne jak i komercyjne. To co nas wyróżnia, to to ze zawsze jesteśmy dla klienta , i to właśnie on jest dla nas najważniejszy. Projektowanie traktujemy jako pasje a nie "robotę" przez co każdy ukończony projekt to strzał w dziesiątkę, a klient jest zadowolony. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie aby moc w 100% spełnić jego oczekiwania.

Branża

Architekt wnętrz, Projektowanie wnętrz, Remonty mieszkań, Projekty domów, Adaptacja projektów

Obszar działania

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

1 opinia

Pozytywna

Neutralna

Negatywna

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Katarzyna N. 20 maja 2019
Pozytywna opinia

Pan Roman zaprojektował dla mnie piękną kuchnię. Od rysowania, do końca montażu zawsze był w stały kontakcie ze mną. Pomimo, że jestem bardzo niezdecydowanym klientem - pan Roman naprawdę dał radę. Pozdrawiam.

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak P.U.H. Link

Powiązane produkty i usługi: Kuchnia mebleStopniceKuchnia meble KoszalinStopnice KoszalinAranżacja wnętrz,  Wizualizacja wnętrz

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Słowiańska, Koszalin

NIP

4990515520

Telefon

575 ••• ••• Pokaż numer
Skontaktuj się