P.P.H.U.

P.P.H.U. "Master"

 
Pabianice, Łódzkie
5.0/5
(2 opinie)

O nas

Firma istnieje od 1996. Zaczynaliśmy jako firma produkująca odzież sportową, z czasem rozszerzaliśmy swoją ofertę produkcyjno-usługową
Obecnie jesteśmy w stanie wykonywać kompleksowo usługi związane z szyciem i zdobieniem odzieży wykonanej z dzianin. Zaczynając od wyprodukowania dzianiny, poprzez krojenie, zdobienie, szycie, a kończąc na metkowaniu, prasowaniu i pakowaniu kontrolujemy cały proces produkcyjny.
Produkujemy dzianiny w różnych gramaturach na t-shirty (dzianina "singiel" 150g/m2,170g/m2,190g/m2), koszulki polo (dzianina "La-costa" 170g/m2,190g/m2, bluzy i spodnie dresowe (dzianina "dresówka" 340g/m2.
Mamy maszyny dziewiarskie płaskie do produkcji czapek (reklamowo\promocyjne - dziecięce, młodzieżowe, damskie, męskie), szali, swetrów (damskie, męskie). Posiadamy własny sitodruk i drukarnię dzięki czemu na miejscu możemy zdobić odzież na wiele sposobów, praktycznie jesteśmy w stanie wykonać, na życzenie klienta każdy nadruk, od jedno-kolorowego do nadruków fotorealistycznych.Na dzianinach sportowych, posiadających w swoim składzie minimum 80% poliestru, jesteśmy w stanie wykonać nadruki metodą sublimacyjną ( zdobienie wielokolorowe odzieży sportowej z drukiem niewyczuwalnym w dotyku np.stroje piłkarskie,siatkarskie,kolarskie,sędziowskie i.t.p.).
Wyroby możemy zdobić również haftem (posiadamy własną hafciarnię)lub technologią flex i flock. Technologia flex i flock daje możliwość personalizacji odzieży np. na każdej uszytej koszulce możemy zamieścić inny napis lub numer np. imię lub nazwisko.
Mamy własną krojownię wyposażoną w duży 10-cio metrowy stół z lagownicą i kilka noży pionowych. Posiadamy w pełni wyposażoną szwalnię (maszyny JUKI), zapewniającą profesjonalne wykonanie usług i wykończenie odzieży na wysokim poziomie.Świadczymy usługi szycia na zlecenie z powierzonego materiału i z dzianin wyprodukowanych przez nas.
Mamy własne studio krawieckie pozwalające wykonać formy odzieżowe w błyskawicznym terminie, przestopniowanie ich w odpowiednich rozmiarach i odszycie wzorów do akceptacji klienta.
Do dyspozycji jest również nasze studio graficzne, mogące opracować wzory od podstaw lub wdrożyć istniejący pomysł.Są to zarówno wzory haftu jak i sitodruku.

Jesteśmy jedną z niewielu firm na rynku posiadającą tak szeroką ofertę, a kompleksowe wykonanie tak wielu operacji w jednym miejscu zapewnia Państwu najniższą cenę wykonania usługi i największą oszczędność pieniędzy.
Sprawdzona Firma
Zweryfikowaliśmy dane rejestrowe przedsiębiorstwa w GUS i potwierdziliśmy, że wskazana osoba kontaktowa jest reprezentantem firmy. Dlatego firma otrzymała znak Sprawdzona Firma.
Firma sprawdzona w GUS
Zweryfikowaliśmy dane rejestrowe przedsiębiorstwa w GUS.

Opinie

5.0  / 5 (2 opinie)
Zasady publikacji opinii w naszym
Serwisie są opisane w Regulaminie
Na Oferteo od 13 lat
5 gwiazdek 100%
4 gwiazdki 0%
3 gwiazdki 0%
2 gwiazdki 0%
1 gwiazdka 0%
Wszystkie
Szwalnie odzieży lekkiej

Oferty

PRODUCENT T-SHIRTÓW I BLUZ

PRODUCENT T-SHIRTÓW I BLUZ

Polska
Nasza firma specjalizuje się w produkcji i zdobieniu dobrej jakości t-shirtów i bluz.
Producent Eleganckich Swetrów Męskich

Producent Eleganckich Swetrów Męskich

Polska
51.66 zł
Jesteśmy producentami eleganckich swetrów męskich. Swetry produkowane są z wycięciem pod szyją w tzw."serek" lub "niski półgolf". Oba warianty swetrów występują w kilkunastu kolorach.

Nadruki Na Odzieży.

Polska
Specjalizujemy się w wykonywaniu nadruków na t-shirtach i bluzach metodą sitodruku.

Krojownia Usługowa

Polska
Posiadamy własną krojownię, jesteśmy w stanie przygotować projekty odzieżowe do akceptacji klienta, mamy własną szwalnię, specjalizujemy się w produkcji odzieży z dzianin typu: t-shirty,bluzy,spodnie. Zapewniamy również zdobienie metodą sitodruku, sublimacji, foliami flex,flock, wykonujemy również hafty.

Co chcesz zlecić lub kupić?

Wybierz usługę, której potrzebujesz, aby złożyć zapytanie:
Usługi odzieżowe
Wzorcownie
Krojownie
Hafciarnie
Nadruki odzieżowe
Inne usługi odzieżowe
Rzemiosło
Prasowalnie
Szwalnie
Szwalnie odzieży lekkiej
Inne usługi szwalni
Szycie bielizny przez szwalnie
Szycie pościeli przez szwalnie
Szwalnie odzieży dziecięcej
Powiązane produkty i usługi: Drukowanie wielkoformatowe, Graficy, Ulotki

Kontakt

Adres
Ulica
Rzgowska 62
Kod pocztowy
95-200
Miasto
Pabianice
NIP
731-143-16-45
Godziny pracy
Brak informacji
Preferowana forma kontaktu
e-mail, telefon

Obszar działania

Zachodniopomorskie, Pomorskie, Kujawsko-pomorskie, Mazowieckie, Lubelskie, Śląskie, Lubuskie, Dolnośląskie, Podlaskie, Małopolskie, Podkarpackie, Warmińsko-mazurskie, Łódzkie, Opolskie, Świętokrzyskie, Wielkopolskie
Odpowiedz na kilka pytań, a zainteresowani Wykonawcy sami zgłoszą się do Ciebie z ofertą.
Rozpocznij

Dane rejestrowe

Firma
Nazwa firmy
P.P.H.U. MASTER Maciej Grzelczyk
Imię (pierwsze)
MACIEJ
Drugie imię
ZBIGNIEW
Nazwisko
GRZELCZYK
Data rozpoczęcia działalności
2015-10-21
NIP
7311431645
Regon
471451806
Siedziba
Kraj
Polska
Województwo
ŁÓDZKIE
Powiat
pabianicki
Gmina
Pabianice
Miejscowość
Pabianice
Kod pocztowy
95200
Poczta
Pabianice
Ulica
ul. Rzgowska
Numer nieruchomości
62
Numer lokalu
1
Zakres działalności (PKD)
Kod PKD
Nazwa
1413Z
PRODUKCJA POZOSTAŁEJ ODZIEŻY WIERZCHNIEJ
Przeważające PKD
Zainteresował Cię ten Wykonawca?
Złóż zapytanie i otrzymaj oferty od tego
i kilku podobnych Wykonawców.
Reklama
Miejsce na reklamę
Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do: