p.h.u. "torro" Eryk Karcz Wałbrzych - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak p.h.u. "torro" Eryk Karcz nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

p.h.u. "torro" Eryk Karcz

O specjaliście

Nasza firma zajmuję się zakupem oraz montażem okien, drzwi wewnętrznych i zewnętrznych, rolet oraz bram garażowych. Współpracujemy z wieloma producentami, dzięki czemu nasze produkty są sprawdzone i mają gwarancję jakości. Jesteśmy na rynku od kilku lat i mamy w historii swojej firmy wielu zadowolonych klientów, co daje nam satysfakcję z tego co robimy. Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Branża

Okna PCVBramy garażoweDrzwiOkna aluminioweOkna drewnianeNaprawa okienMalarzTynki maszynoweElektrykPłyta karton gipsOcieplanie budynkówMontaż płyt warstwowychSzpachlowanie

Obszar działania

Mazowieckie, Kujawsko-pomorskie, Opolskie, Warmińsko-mazurskie, Małopolskie, Lubelskie, Zachodniopomorskie, Podlaskie, Śląskie, Dolnośląskie, Łódzkie, Wielkopolskie, Pomorskie, Świętokrzyskie, Lubuskie, Podkarpackie

Opinie

4.3

Gwiazdki opinii

7 opinii

Pozytywna

Neutralna

Negatywna

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak p.h.u. "torro" Eryk Karcz

Powiązane produkty i usługi: Wycena okienWycena okien Wałbrzych

Oferta

Montaż drzwi zewnętrznych i wewnętrznych
Polska - Wałbrzych
0.00 złdo uzgodnienia

Montaż drzwi jest uzależniony oczywiście od wielu czynników, więc jeśli chodzi o cenę to zależna jest ona od wielkości i grubości drzwi, od koloru, od dodatków oraz wielu innych czynników. Wycena i pomiar jest za darmo, także zapraszamy do kontaktu.

Montaż bramy garażowej
Polska - Wałbrzych
0.00 złdo uzgodnienia

Montaż bram garażowych jest uzależniony oczywiście od wielu czynników, więc jeśli chodzi o cenę to zależna jest ona od wielkości bramy, od koloru, od sposobu otwierania, a przede wszystkim od automatyki, ale także wielu innych. Wycena i pomiar jest za darmo, także zapraszamy do kontaktu.

Montaż okna/okien
Polska - Wałbrzych
0.00 złdo uzgodnienia

Montaż okna jest uzależniony oczywiście od wielu czynników, więc jeśli chodzi o cenę to zależna jest ona od wielkości okna, od koloru, od ilości szyb i wielu innych czynników. Wycena i pomiar jest za darmo, także zapraszamy do kontaktu.

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Palisadowa 83/24, Wałbrzych

Telefon

+48****** Pokaż numer

Osoba kontaktowa

eryk karcz

Dane rejestrowe

Firma

NIP 8863007354

Siedziba

Kraj Polska

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.