Powiedz jak możemy Ci pomóc

OZE Kraśnik

Kraśnik

1

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

Od 5 lat zajmujemy się usługami z branży OZE. Mamy w swojej ofercie instalacje fotowoltaiczne, pompy ciepła oraz magazyny energii. Jakość i zadowolenie klienta są dla nas najwyższym priorytetem. Nasi pracownicy mają wszystkie niezbędne kwalifikacje i duże doświadczenie. Pracujemy tylko na markowych i sprawdzonych komponentach. Naszymi odbiorcami są zarówno klienci indywidualni jak i duże przedsiębiorstwa. Kompleksowo podchodzimy do tematu - od montażu i uruchomienia, po uzyskanie wszelkiego rodzaju dofinansowań, kredytów czy leasingów.

Branża

Obszar działania

Lubelskie, Podkarpackie

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

2 opinie

Pozytywna (2)

Neutralna (0)

Negatywna (0)

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Krzysztof M. 20 czerwca 2022
Pozytywna opinia

Pełen profesjonalizm, doradca wszystko wyjaśnił już na samym początku, a nie jak w innych firmach wciskali kit, ekipa przyjechała zrobiła wszystko w jeden dzień, zostawili porządek, bardzo polecam firmę!

Kamil W. 9 czerwca 2022
Pozytywna opinia

Polecam z całego serca! Świetny kontakt z firmą zarówno przed jak i po zakończeniu instalacji. Montaż przebiegł szybko w dogodnym dla mnie terminie.

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak OZE Kraśnik
Co chcesz zlecić lub kupić?

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Wąska 5, 23-200 Kraśnik

Telefon

726 ••• ••• Pokaż numer