Podany adres e-mail nie jest powiązany
z żadnym zapytaniem.
Outsourcing IT Rzeszów - Najlepsze w 2024

Firmy Outsourcingujące Pracowników IT w Rzeszowie, 2024

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco
Wszystkie firmy
Outsourcing IT Rzeszów

AP-Net

 • Rzeszów
NZOZ ".

Rekomendujemy firmę AP-NET. Rzetelny, wiarygodny i solidny partner. Profesjonalne podejście zarówno do Klienta, jak i do wypełnianych obowiązków. Efekty pracy spełniają wszelkie oczekiwania i wymagania. Znakomita obsługa i bardzo dobry kontakt.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (2)

SpectreIT Sebastian Nawój

 • Rzeszów
Oferteo

Miło, kompetentnie, szybko :) Polecam, na pewno jeszcze skorzystam z usług.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (1)

Instytut Analizy Ryzyka Sp. z o.o.

 • Rzeszów
Quo Vadis

polecam, jestem zadowolony z wykonanej usługi. profesjonaliści :)

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (2)

Soft Gorillas

 • Rzeszów
Koszykarski Klub Sportowy Gdynia S. A.

Bardzo polecam współpracę! Do Soft Gorillas zgłosiliśmy się, ponieważ chcieliśmy postawić nową stronę www. Po kilku spotkaniach nie tylko powierzyliśmy im support, ale również przeniesienie hostingu. Firma, która doradza, konsultuje, słucha i wyjaśnia. Zdecydowanie polecam!

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (3)

e-BI Sp. z o.o.

 • Rzeszów
Dominik N.

Polecam współpracę z tą firmą. Rzetelnie, terminowo.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (1)

Dołącz do naszych Firm Świadczących Usługi Outsourcingu IT w Rzeszowie

Działasz na rynku jako Firma Świadcząca Usługi Outsourcingu IT i szukasz nowych Klientów z Rzeszowa lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Software House - DD1Studio Zaawansowane programowanie

 • Rzeszów
Dariusz D.

Potrzebowaliśmy usprawnić system na naszej hali produkcyjnej i otrzymaliśmy świetne rozwiązanie. Polecam firmę.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (14)

SOFTMEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

 • Rzeszów
Maxi Group

Przyjemna współpraca. Łatwość komunikacji, dyspozycyjność. Bardzo polecam.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (1)

DavFix

 • Rzeszów
Marcin S.

Dziękuję za dbałość o każdy detal i skrupulatność, której doświadczyłem podczas korzystania z Państwa usług. Wasz zespół wykazał się nie tylko fachowością, ale także empatią i elastycznością, co znacznie ułatwiło cały proces.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (9)

Exclusive IT

 • Rzeszów
Stefan Ż.

Jestem bardzo zadowolony z usługi. Miła obsługa i terminowa.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (9)

Visionect Agency

 • Rzeszów
Grzegorz M.

Z firmą Visionect z Rzeszowa realizujemy projekt aplikacji dedykowanej, a dokładniej system do zarządzania firmą produkcyjną. Prace projektowe jak i programistyczne z wykorzystaniem technologii korzystnej dla biznesu React przebiegają na wysokim poziomie, podobnie jak komunikacja z zespołem.

4.56 / 5 Gwiazdki opinii (9)

keyweb.pl

 • Rzeszów
Rafał N.

Szybko i w dobrej cenie. Wszystkie warunki współpracy zostały spełnione.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (1)

Mateusz Jasiewicz

 • Rzeszów
Browar Punch

Współpracuje z Panem Mateuszem na stałe - jest już moim jedynym backupem w firmach swiadczacych usługi oraz produkcję. Polecam i zachęcam do współpracy.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (2)
avatar icon

Michał Lustyk

 • Rzeszów
Dawid S.

Michał to doświadczony, kreatywny i profesjonalny programista. Praca z nim to sama przyjemność. Polecam!

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (2)

Firmowe IT Rafał Kucek

 • Rzeszów

HELPDESK Czy wiesz, że 85-90% problemów z komputerem można rozwiązać zdalnie? TAK! Wybierając to rozwiązanie otrzymujesz nasze wsparcie telefoniczne i zdalną pomoc bezpośrednio na Twoim komputerze. Gdy jest potrzeba to również dojedziemy do Twojego biura. Nasze wsparcie jest dostępne pod numerem telefonu +48 17 784 25 70 Posiadamy internetowy system zgłoszeń dostępny całodobowo dla Państwa. Każde zgłoszenie jest rejestrowane w systemie do którego mają Państwo pełny wgląd. BEZPIECZEŃSTWO Efektywne zarządzanie i bezpieczeństwo w firmie to podstawa każdej działalności. Skoro prowadzisz działalność to z pewnością efektywnie umiesz zarządzać ale czy idzie to w parze z zapewnieniem bezpieczeństwa? Bezpieczeństwo to przede wszystkim

Nodecom

 • Rzeszów

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży IT na terenie całego kraju w różnych sektorach gospodarki. Oferujemy kompleksową obsługę firm jak również pojedyncze zlecenia. Specjalizujemy się we wszystkich dziedzinach i rozwiązaniach teleinformatycznych. Pomagamy w doborze najlepszych rozwiązań oraz koordynujemy wdrożenia. Projektujemy infrastrukturę sieciową i serwerową Zapewniamy wsparcie, obsługę oraz serwis wdrożonych rozwiązań. #Microsoft, #VMware, #Wirtualizacja, #Cisco, #Sieci, #Fortigate, #Backup, #Bezpieczeństwo, #VPN, #Praca Zdalna

avatar icon

Eterneo Sp. z o.o.

 • Rzeszów

avatar icon

IDML

 • Rzeszów

avatar icon

ProtectNet

 • Rzeszów

GBX Soft

 • Rzeszów

Ups! Trafiłeś na ekspertów - wystarczy już poszukiwań! Wszystko zaczęło się od aplikacji do zarządzania reklamami na telebimach - teraz zmieniamy pomysły w działające oprogramowanie! Jesteśmy po prostu ludźmi, dla których tworzenie jest "fajne" - budowa oprogramowania jest pasją! To dzięki niej angażujemy się w 120% w każdy projekt. Pracujemy dla Ciebie - Twoje cele i potrzeby to nasz kierunek w drodze do sukcesu. Pasja jednak to nie wszystko - zdobyte doświadczenie i wiedza z różnych branż powoduje zrozumienie najważniejszego pytania na świecie "Dlaczego?". Jeżeli zespół rozumie, dlaczego chcesz coś zrobić, to możesz być pewny Twojego sukcesu. Tak, znamy się na IT, ale naszą główną specjalizacją są aplikacje webowe (oprogramowanie

Sebastian Wasss

 • Rzeszów

I have over 14 years of experience in the IT industry. My team of specialists is focused on continuous development and work in the latest technologies. I personally supervise the work at every level of the application life cycle, from designing, building a backend, frontend, testing to production implementation. My experience of working as a programmer for the last 12 years gives me the opportunity to view the code at every stage and the appropriate architecture and business logic in each layer of the application. The main technologies used are Microsoft solutions. At the front, we usually use Angular, but we are not closed to other solutions such as React or Vue. We use NoSQL and SQL databases and cloud solutions.

Kamlegit Kamil Legenc

 • Rzeszów

Firma informatyczna KAMLEGIT oferuje kompleksowe wsparcie dla wielu sektorów gospodarczych w zakresie szeroko pojętej informatyki. Główny oddział KAMLEGIT mieści się w Rzeszowie przy ulicy Ks. Jałowego. Oferta skierowana jest głównie dla przedsiębiorstw, instytucji oraz odbiorców indywidualnych. Obejmuje ona kompleksowe usługi informatyczne z zakresu usług serwisowych, poprzez projektowanie stron internetowych, działania e-marketingowe, odzyskiwanie danych, outsourcingu IT skończywszy na tworzeniu oprogramowania dla sektorów gospodarczych. KAMLEGIT cechuje jakość, doświadczenie i profesjonalizm. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, podejmującą każdego dnia nowe wyzwania, realizującą zamierzone cele i osiągającą zamierzone

Imedio Paweł Wójtowicz

 • Rzeszów

IMEDIO jest firmą stworzoną przez zespół ludzi, którzy szukają możliwości rozwoju. Branża, w której działamy jest branżą o bardzo szybkim tempie zmian - co wymaga od nas ciągłego doskonalenia naszych umiejętności. Korzystamy z doświadczeń zdobytych przez naszych pracowników podczas wieloletniej pracy w branży internetowej. Członkowie zespołu IMEDIO brali udział przy realizacji wielu profesjonalnych i złożonych projektów dla klientów w całej Polsce i za granicą. Dużą wagę przywiązujemy do jakości kontaktów z Klientem. Dążymy do tego aby nasi Klienci - dzięki korzyściom, które uzyskają poprzez nasze usługi - byli zadowoleni ze współpracy z nami Priorytetem IMEDIO jest sukces Twojej strony internetowej. To także nasz sukces.

avatar icon

4VIEW

 • Rzeszów

Firma 4VIEW INTERACTIVE istnieje od 2007 roku i powstała w celu bliższego kontaktu z klientami potrzebującymi wsparcia i nowoczesnych rozwiązań informatycznych takich jak programowanie aplikacji, stron WWW, systemów zarządzania i szeroko pojętej informatyzacji. Posiadamy certyfikaty Microsoft m.in. MCAD, MCSD z takich technologii jak Microsoft C#.NET, MVC4+, MVVM, WinForms, WPF, WCF, XAML, MSSQL oraz UmbracoCMS, jQuery, JavaScript itd. wykorzystując w głównej mierze narzędzia Visual Studio Professional. Zajmujemy się zagadnieniami projektowania, analizy i wykonania baz danych oraz procedur składowanych MSSQL, MSSQL CE. Zajmujemy się również programowaniem obiektowym PHP5+ oraz typowymi do tych zastosować bazami danych jak PostgreSQL, MySQL

Ideo Sp. z o.o.

 • Rzeszów

Ideo to jeden z krajowych liderów branży IT, działający w obszarze eCommerce i świadczący Klientom najwyższej jakości usługi doradcze oraz informatyczne. Oprócz rozwiązań tworzonych od podstaw, specjaliści Ideo wdrażają także projekty na podstawie innych platform technologicznych, w tym WordPress, Magento, czy WooComemrce. Firma posiada swoje oddziały zarówno na terenie naszego kraju - w Warszawie i w Rzeszowie, jak i poza granicami m.in. w Norwegii. Dowiedz się więcej na temat najskuteczniejszych rozwiązań technologicznych, odwiedzając stronę Ideo.

Daniel Belcik

 • Rzeszów

Przez ostatnie lata miałem okazję pracować jako administrator sieci komputerowej w kilku firmach. Zajmowałem się zarządzaniem, konfiguracją i monitorowaniem różnych urządzeń sieciowych, takich jak routery, przełączniki, serwery oraz systemy zabezpieczeń sieciowych. Moje obowiązki obejmowały również zarządzanie bazami danych, wdrażanie i aktualizowanie oprogramowania oraz rozwiązywanie problemów technicznych. Jako administrator sieci komputerowej, zawsze stawiam na pierwszym miejscu bezpieczeństwo sieci. Wdrożyłem wiele procedur i narzędzi, które pomogły zapewnić wysoki poziom bezpieczeństwa danych i zminimalizować ryzyko ataków hakerskich czy innych zagrożeń. Posiadam również wiedzę i doświadczenie w zarządzaniu sieciami VPN, konfiguracji

ZETO-RZESZÓW Sp. z o.o.

 • Rzeszów

Szanowni Państwo! ZETO-RZESZÓW Sp. z o. o. powstał w lipcu 1966 roku. Jego dzieje trwale przeplatają się z historią informatyzacji i komputeryzacji regionu południowo-wschodniej Polski. Stanowimy jej nieodłączną część i jesteśmy z tego dumni. Wiedza i doświadczenia, zdobywane od ponad 45 lat, dają nam miejsce wśród największych i najlepszych firm komputerowych w regionie Podkarpacia. Nasze działania skierowane są na kompleksową obsługę teleinformatyczną klienta z zagwarantowaniem najwyższego poziomu usług. Dysponujemy jedną z najnowocześniejszych serwerowni na Podkarpaciu wyposażoną w nowoczesne komputery IBM Mainframe. Maszyny działają w oparciu o system operacyjny IBM przeznaczony do zastosowań stricte profesjonalnych.

ZETO-Rzeszów

 • Rzeszów

Specjalizujemy się we wdrażaniu systemów klasy ERP (Enterprise Resource Planning), w których celem jest integracja wszystkich działów i funkcji w organizacji. Wdrażamy rozwiązania stacjonarne, mobilne oraz oparte o chmurę obliczeniową (w modelu prywatnym, publicznym i hybrydowym). Dzięki współpracy z czołowymi producentami IT rynku krajowego i zagranicznego oferujemy sprawdzone i skuteczne rozwiązania dla klientów : - Sektora biznesowego (przemysł, budownictwo, produkcja, handel, usługi) - Sektora administracji publicznej (urzędy, uczelnie, szkoły, przedszkola, biblioteki publiczne, jednostki pomocy społecznej, jednostki kultury, policja, straż pożarna) - Sektora medycznego (przychodnie, gabinety, szpitale, jednostki ochrony zdrowia

Soft Donut

 • Rzeszów

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY WSZYSTKICH, DLA KTÓRYCH ORYGINALNE POMYSŁY TO PODSTAWA DZIAŁANIA. W dynamicznie zmieniającym się świecie, gdzie nowe technologie wyznaczają kierunki rozwoju biznesu, prezentujemy zespół ludzi gotowych do współpracy przy użyciu najnowszych technologii. Oferujemy doświadczenie, wiedzę i umiejętności. Naszą siłą jest chęć tworzenia rzeczy niezwykłych i aktywna komunikacja z naszymi klientami, tak by pożądany przez nich efekt był najwyższej jakości. DLACZEGO JESTEŚMY NAJLEPSZYM WYBOREM? SPRAWDŹ CO WYRÓŻNIA NAS SPOŚRÓD KONKURENCJI NA RYNKU ISTNIEJE WIELE FIRM ŚWIADCZĄCYCH USŁUGI TWORZENIA STRON WWW, ZARZĄDZANIA PROJEKTAMI. W ICH ZALEWIE SOFT DONUT PREZENTUJE ZUPEŁNIE INNE PODEJŚCIE... Współpracujemy z ludźmi, którzy

FORTIS MEDIA - agencja reklamowa

 • Rzeszów

Uzbrojeni w kreatywne pomysły z pasją realizujemy każde powierzone nam zadanie. Niekonwencjonalne pomysły, kreatywne podejście do reklamy, profesjonalizm i indywidualna obsługa Klientów są cechami, które wyróżniają naszą pracę. Na swoim koncie mamy niezliczone realizacje z dziedziny kreacji wizerunku, druku oraz multimediów. Zdobyte doświadczenie pozwala nam oferować usługi na najwyższym poziomie, dopasowane do indywidualnych wymagań naszych klientów. Zawsze dążymy do jak najlepszego rezultatu, wykorzystując skuteczne rozwiązania i ogromne możliwości, jakie daje nam reklama. Oferta firmy: - profesjonalne projektowanie stron internetowych - kreacja logo / systemów identyfikacji wizualnej - projektowanie i druk materiałów

InternetQuality

 • Rzeszów

Na rynku jako firma działamy od ponad 5ciu lat - jako specjaliści od ok 10lat. Zajmujemy się tworzeniem dostosowanych do potrzeb klientów serwisów i aplikacji internetowych, a także szeroko pojętym marketingiem internetowym. Wybrane realizacje: www.karpielisteindel.eu www.galeriasportowa.pl www.testytelefonow.pl www.studiuj.pwste.edu.pl www.velomed.pl

khovit

 • Rzeszów

Firma khov[it] specjalizuje się na tworzeniu stron internetowych, aplikacji mobilnych oraz dedykowanych. Posiadamy spore doświadczenie w tworzeniu projektów typu big-data, jesteśmy otwarci na współpracę oraz integrację pod czas robienia projektu. Zależy nam na jakości i pozytywnyh wrażeniach dlatego zwracamy dużo uwagi na wszystkie drobne szczegóły, podpowiadamy klientom najlepsze rozwiązania oparte na doświadczeniu naszym i używkowników.

Prog-res sp.z o.o.

 • Rzeszów

Firma Prog-res sp.z o.o. oferuje tworzenie stron, portali itp. Posiadamy również własny rozbudowany i doświadczony dział SEO. Przygotowany przez nas serwis i zoptymalizowany pod kątem wyszukiwarek, jest gwarancją wysokich wyników i dużego zainteresowania ze strony klientów. Wystawiamy fakturę VAT.

avatar icon

APiCompi Andrzej Potera

 • Rzeszów

Nasza specjalność: IT, sprzęt, oprogramowanie, usługi, telekomunikacja, sieci. mMedica - Autoryzowany Partner Polska S.A. Realizujemy prace od 2001. Obsługujemy Klientów na terenie Rzeszowa, woj. podkarpackiego. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie Klientów.

avatar icon

Maksymilian Bur

 • Rzeszów

Oferuję wsparcie informatyczne z zakresu sieci komputerowych: - instalacja i konfiguracja urządzeń sieciowych (routery, switche, firewalle, access pointy oraz inne urządzenia sieciowe), - konfiguracja rozwiązań dla pracy zdalnej, - rozwiązywanie istniejących problemów sieciowych, - rekonfiguracja sieci w celu poprawienia jej działania oraz zwiększenie jej bezpieczeństwa, - doradztwo w zakresie urządzeń sieciowych.

G-INFO S.C.

 • Rzeszów

Jesteśmy firmą, która od wielu lat działa w branży IT. Posiadamy bogate doświadczenie poparte certyfikatami. Nasza oferta swkierowana jest do firm, szkół jak również do osób prywatnych. Zajmujemy się profesjonalnym zarządzaniem i utrzymaniem systemów komputerowych opartych o systemy Microsoft, Linux. Wykonujemy instalacje elektryczne, okablowania sieci strukturalnych oraz systemów monitoringu

avatar icon

PakoIT

 • Rzeszów

ServoCode sp. z o.o.

 • Rzeszów

avatar icon

Suprus Sp. z o.o.

 • Rzeszów

avatar icon

Kacper Dragan

 • Rzeszów

avatar icon

Exclusive IT

 • Rzeszów

avatar icon

KZ Kacper Zoń

 • Rzeszów

avatar icon

Karol Kaszluga

 • Rzeszów

avatar icon

DD1

 • Rzeszów

JCommerce

 • Rzeszów

avatar icon

ALTEN Polska

 • Rzeszów

Jesteśmy na rynku od 2017 roku. Nasza specjalność to outsourcing, na terenie Woj. Podkarpackie, Woj. Małopolskie, Woj. Lubelskie.

IToutsourcing

 • Rzeszów

Specjalizujemy się w obsłudze dokumentu w przedsiębiorstwach. Zarówno dokumentu papierowego jak i elektronicznego.

avatar icon

Wsparcie dla firm

 • Rzeszów

avatar icon

Rafał Skworzec

 • Rzeszów

Działamy w branży od 2015 roku. Nasza specjalność to Programowanie, na terenie Rzeszów.

avatar icon

Everpress

 • Rzeszów

avatar icon

Teknik

 • Rzeszów

Ranking Firm Świadczących Usługi Outsourcingu IT w Rzeszowie obejmuje również takie miejscowości jak Głogów Małopolski, Boguchwała, Tyczyn, Bratkowice, Trzciana, Krasne, Sokołów Małopolski, Jasionka, Zaczernie, Dynów, Lubenia, Trzebownisko, Świlcza, Chmielnik, Mrowla, Nienadówka, Strażów, Malawa, Błażowa.