Ostrów Mazowiecka

Szukając najlepszego dostawcy lub wykonawcy w mazowieckim, Klienci zawsze interesują się cennikiem oraz opiniami byłych Klientów. Szukają porównywarek cen i rankingów firm z Ostrowi Mazowieckiej i regionu. Oferteo od samego początku gromadzi wyjatkowych fachowców z regionu i łączy ich z zainteresowanymi Klientami, którzy potrzebują różnych usług czy towarów. Na dzień dzisiejszy w Ostrowi Mazowieckiej swoją działalność w Oferteo proponuje już 993 fachowców najwyższej klasy, którzy przez Klientów oceniani są na 4.3. Ilość branż jest na tym terenie naprawdę spora. Zarejestrowani w serwisie specjaliści składają oferty już w 630 branżach, w szerokim zakresie np. zdrowie i uroda (usługi), transport krajowy powyżej 3,5t, leasing samochodów do 99 tys. zł, roboty żelbetowe, leasing inny do 49 tys. zł. Z Oferteo dopasowanej firmy w powiecie szukało już 891 osób, które w sumie otrzymały 2 270 ofert od specjalistów. Przekonaj się, wybierz jedną z branż poniżej, opisz nam co jest Ci potrzebne i pozwól nam znaleźć dobranego specjalistę z Ostrowi Mazowieckiej za Ciebie!

Wybierz branżę w mieście Ostrów Mazowiecka

Energia odnawialna

Opinie o fachowcach z Ostrowi Mazowieckiej

REMONTER KAMIL RADGOWSKI

Monika P., Ostrów Mazowiecka

Z wielką przyjemnością chciałabym zarekomendować firmę REMONTER pana Kamila Radgowskiego. Współpraca z tą firmą odbyła się w 2015 roku, była bardzo spokojna, bez potrzeby pilnowania i kontrolowania prac remontowych prowadzonych w moim mieszkaniu. Wszystkie prace zostały wykonane z najwyższą starannością, a co najważniejsze z zachowaniem ustalonych w umowie terminów.Duże uznanie należ się Panu Kamilowi, który do końca remontu służył swoją pomocą oraz doświadczeniem. Jest człowiekiem solidnym oraz ...

SUBKOMBI, Anita Grabowska, Kamil Grabowski, Sp.J.

Mariusz T., Ostrów Maz

Pragniemy poinformować, że współpracujemy z firmą Subkombi Sp. J.. Firma świadczy dla nas międzynarodowe usługi transportowe towarów spożywczych. Firma Subkombi Sp. J. wykonuje swoje usługi profesjonalnie, rzetelnie i starannie, a wykorzystywany przez nią tabor samochodowy cechuje niezawodność. Wysoka jakość usług odpowiada naszym oczekiwaniom. W związku z powyższym pozwolę sobie na zarekomendowanie firmy Subkombi Sp. J. innym klientom, jako partnera gwarantującego wysoką jakość świadczonych...

PU TRADE Anna Marcinkiewicz

Adam L., Stary Lubotyń

Super! Fachowo, solidnie i terminowo wykonana usługa. Bardzo profesjonalne i rzeczowe podejście do klienta. Więcej takich specjalistów! Ogromnym plusem jest czystość i kultura osobista, co było widać podczas pracy i co najważniejsze po jej zakończeniu, gdyż nic się nie walało po podłodze, wszystko poukładane i na swoim miejscu. Szczerze polecam swoim znajomym, którzy potrzebują usług hydraulicznych i montażowych. Polecam !

Przykładowe zlecenia mieszkańców Ostrowi Mazowieckiej

Zakupię ekogroszek, 3t, docelowo 4t co roku, Ostrów Mazowiecka

Ilość: 3 tony. Forma ekogroszku: workowany. Dostawa: tak. Rodzaj zapotrzebowania: zakup próbny, docelowo co roku 4t. Wymagania dodatkowe: Mama ilość popiołu i ma się nie śpiekac. Termin zakupu: w ciągu miesiąca.

Michał L., węgiel ekogroszek.

Poszukuję cateringu stałego do szkoły, 101-150, Ostrów Mazowiecka

Dania: obiad. Sposób podawania posiłków: pojemniki termiczne. Rodzaj kuchni: polska. Miejsce usługi: szkoła. Ilość osób: 101-150 osób. Wycena szukanej usługi: standardowa. Dni: sobota, poniedziałek, wtorek, niedziela. Termin: 2018-01-13. Dodatkowe informacje: Obiady dowożone punktualnie na godzinę 14, począwszy od 13 do 16.01.18.

Patryk P., catering.

Szukam dostawcy pelletu, drzewny, 24t, docelowo 24t co miesiąc, Ostrów Mazowiecka

Ilość: 24t. Rodzaj pelletu: drzewny. Dostawa: tak. Rodzaj zapotrzebowania: zakup próbny, docelowo co miesiąc 24t. Wymagania dodatkowe: dobra cena z transportem. Termin zakupu: jak najszybciej

Łukasz K., pellet drzewny.

Zlecenie dla fryzjera, dla 1 osoby, Ostrów Mazowiecka

Liczba obsługiwanych osób: 1 osoba. Okazja na jaką ma być wykonana fryzura: bez okazji. Rodzaj usługi: strzyżenie. Rodzaj stylizacji: nie dotyczy. Rodzaj farbowania: nie dotyczy. Wartość usługi: najtańsza. Miejsce skorzystania z usługi: Klient dojedzie do fryzjera. Termin realizacji usługi: 2018-03-10.

Jarosław J., usługi fryzjerskie.

Dam zlecenie na ułożenie kostki przy domu, budynku, 101-200m2, Ostrów Mazowiecka

Praca do wykonania: ułożenie kostki przy domu, budynku. Zakres prac: kompleksowe ułożenie kostki. Powierzchnia prac: 101-200m2. Rodzaj materiału: kostka betonowa. Dodatkowe informacje: nie określono. Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy.

Tomasz Z., brukarstwo.