Powiedz jak możemy Ci pomóc
Skontaktuj się

Ośrodek Szkolenia Kierowców Jacek Kałuża OSK Kałuża

O specjaliście

Ośrodek Szkolenia Kierowców OSK Kałuża powstał w 1991 roku jako jeden z pierwszych w Sierpcu, stworzony przez Wiesława Kałuża. W 2001 dołączył syn mgr inż. Jacek Kałuża do kadry kierowniczej oraz instruktorskiej. Uczymy z pasją od ponad 30 lat. Możesz nam zaufać. Wieloletnie doświadczenie w zawodzie instruktora oraz indywidualne podejście do każdej osoby szkolonej owocuje najlepszymi wynikami. Dysponujemy nowoczesnymi pojazdami, nowocześnie wyposażoną salą wykładową, krótkimi terminami realizacji jak i gwarancją dobrej ceny.

Dzięki przyjaznej atmosferze pod okiem doświadczonego instruktora, egzamin na prawo jazdy będzie tylko formalnością.

Wieloletnie doświadczenie w zawodzie instruktora oraz indywidualne podejście do każdej osoby szkolonej owocuje najlepszymi wynikami. Dysponujemy nowocześnie wyposażoną salą wykładową. Krótkimi terminami realizacji jak i dobrymi cenami.
Posiadamy pojazdy takie jak na egzaminach. Pełno wymiarowy plac manewrowy.

Jacek Kałuża
https://prawojazdysierpc.pl/
www.facebook.com/kaluzaOSK

Oferujemy:
----kurs na prawo jazdy kat. AM----
>Kurs prawa jazdy kategorii Am jest prowadzony na motocyklach Romet ZK50 oraz Romet WS50<

----kurs na prawo jazdy kat. A----
> Kurs prawa jazdy kategorii A jest prowadzony na motocyklach Yamaha XJ6<

-----kurs na prawo jazdy kat. A1----
>Kurs prawa jazdy kategorii A1 jest prowadzony na motocyklach Yamaha YBR 125<

----kurs na prawo jazdy kat. A2----
>Kurs prawa jazdy kategorii A2 jest prowadzony na motocyklach Yamaha MT03 model 2020+<

----kurs na prawo jazdy kat. B----
>Kurs kategorii B jest prowadzony na autach Skoda Fabia 2 oraz Fabia 3<

---kurs na prawo jazdy kat. B+E----
>Kurs kategorii B+E (BE) jest prowadzony na VW Touran wraz przyczepką<

---kurs na prawo jazdy kat. C----
>Kurs kategorii C jest prowadzony na MAN TGL 12.240<

---kurs na prawo jazdy kat. C+E----
>Kurs kategorii CE, C+E jest prowadzony na MAN TGL 12.240 wraz z przyczepą cieżąrową OBERMAIER<

---kurs na prawo jazdy kat. T----
>Kurs kategorii T jest prowadzony na Ferguson 3512 wraz przyczepą<

Szkoła Jazdy Sierpc | Nauka Jazdy Sierpc | Prawo Jazdy Sierpc | Instruktor nauki jazdy

https://www.oferteo.pl/osrodek-szkolenia-kierowcow-jacek-kaluza-osk-kaluza/firma/4626810

Branża

Usługi, Szkoła jazdy

Obszar działania

Mazowieckie

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

149 opinii

Pozytywna

Neutralna

Negatywna

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Kasprzyk D. 17 maja 2022
Pozytywna opinia

Fajne autka w szkole jazdy, zamówiłem w OSK Kałuża 6 godzin jazd i czuję że przygotowali mnie zdecydowanie lepiej, niż moja szkoła jazdy w której zdawałem kurs. Szkoda, że nie przyszedłem wcześniej, ale lepiej późno niż wcale.

Karolina K. 10 maja 2022
Pozytywna opinia

Tą auto szkołę polecam z całego serca! Trafiłam tu po innej szkole, gdzie umiejętnościowo miałam po prostu ogromne, Pan Jacek ma świetne podejście do kursanta, zrobił wszystko, by przygotować mnie najlepiej jak potrafi. Radość ze zdania egzaminu nie do opisania.

Klaudiusz S. 19 kwietnia 2022
Pozytywna opinia

Wszystko jak najbardziej okej. Instruktor to mega miła osoba, duże doświadczenie i to widać w praktyce.

Kmiotas W. 17 kwietnia 2022
Pozytywna opinia

Dziękuje za pierwszorzędne przygotowanie do egzaminu praktycznego. Niebywałe, że w 40 godzin nauczyłem się jeździć.

Mariusz K. 10 kwietnia 2022
Pozytywna opinia

Jak najbardziej polecam, odbyty kurs wyjeżdżony co do godziny, czułem się tam jak w domu, zawsze miło witany. Instruktor świetnie wprowadził mnie w nową sferę, za co serdeczne podziękowania, cierpliwa i bardzo komunikatywna osoba. Pozdrawiam.

Sylwester W. 6 kwietnia 2022
Pozytywna opinia

Bardzo przyjazna atmosfera, zadbany sprzęt i plac manewrowy, a instruktor był zawsze pełen energii, widać, że robi to wszystko z pasji. Uczciwe polecam.

Tomek U. 2 kwietnia 2022
Pozytywna opinia

Jak najbardziej polecam tą szkołę jazdy. Egzamin teoretyczny jak i praktyczny zdany za pierwszym podejściem. Wszystkie zasady poruszania się bardzo dokładnie przedstawione i nauczone wraz z prowadzeniem samochodu samodzielnie bez strachu. Dziękuje całej szkole!

Lukasz P. 28 marca 2022
Pozytywna opinia

Świetna szkoła nauki jazdy! Samochody są tutaj zadbane, obsługa w biurze naprawdę bardzo pomocna i przemiła, w przypadku ustalania godzin mogłam liczyć na wyrozumienie. Sam instruktor bardzo mi pomógł w jazdach doszkalających, szkoda, że nie zgłosiłem się tutaj na kurs, ale nie ma tego złego.

Natalia W. 28 marca 2022
Pozytywna opinia

Super szkółka, będę polecała każdemu, oczywiście na pierwszy rzut poleceń idzie Pan Kałuża, doza empatii i naprawdę czysto ludzka chęć nauczenia kursanta bardzo mi się podobała, czuć u niego że robi to co lubi. Podejście do kursanta bardzo profesjonalne. Każdy mijały mi bardzo przyjemnie, oraz zawsze w dobrym humorze, a i oczywiście Pani w biurze bardzo sympatyczna. Polecam cały zespół!

Patrycja R. 20 marca 2022
Pozytywna opinia

Zwróciłam się do Osk Jacek po jazdy doszkalające. Zostałam potraktowana tak, jak bym była na kursie od początku, Pani w biurze to naprawdę bardzo zorganizowana i przemiła osoba, a instruktor pan Kałuża jest bardzo profesjonalny i skupiony na tym żeby dać z siebie jak najwięcej w czasie jazd. Kultura osobista i profesjonalizm tutaj na największym poziomie.

Kasia M. 6 marca 2022
Pozytywna opinia

Bardzo gorąco polecam ten ośrodek nauki jazdy zważywszy na dobrą cenę, czysto ludzkie podejście do każdego z kursantów, oraz wszelką pomoc w zadaniach. Atmosfera naprawdę zasługuje na miano najlepszej.

Kacper D. 27 lutego 2022
Pozytywna opinia

Instruktor świetnie tłumaczy jak jeździć, dzięki niemu jego rady utkwiły mi w głowie przez co nie miałem żadnego problemu ze zdaniem egzaminu za pierwszym razem. Wielkie dzięki za pomoc!

Łukasz B. 23 lutego 2022
Pozytywna opinia

Panie Jacku, jeśli pan to czyta, to jeszcze raz z całego serca chcę podziękować za tak obszerne przygotowanie mnie do egzaminu państwowego na kategorię C+E, Pańska wiedza, oraz empatia przeważały na jazdach, ogromne zrozumienie i cierpliwość jaką mi Pan zagwarantował, naprawdę ciężko znaleźć gdziekolwiek indziej. Pozdrawiam Pana - Łukasz.

Karol O. 16 lutego 2022
Pozytywna opinia

Bardzo gorąco polecam kurs w osk Kałuża Sierpc! W tym ośrodku już drugi raz miałem kurs i na pewno nie ostatni. Egzaminy zdane bez problemów po ciekawych wykładach, oraz praktycznych jazdach.

Dagmara P. 13 lutego 2022
Pozytywna opinia

Polecam OSK Jacek Kałuża, z którym jeździłam. Przede wszystkim bardzo miła i pozytywna atmosfera, która znacznie ułatwiła mi naukę jazdy. Dzięki umiejętnościom nauczania i wszelkim wskazówkom Pana Jacka udało się zdać egzamin już za pierwszym podejściem.

Dorota R. 7 lutego 2022
Pozytywna opinia

Świetna szkoła jazdy, wykłady przebiegają szybko i są ciekawe. Z całego serca polecam Pana Kałuże, to wspaniała osoba, jest bardzo cierpliwy i wyrozumiały. Ma super podejście do każdego kursanta. Przygotowanie do egzaminu na najwyższym poziomie.

Ada K. 1 lutego 2022
Pozytywna opinia

Naprawdę polecam! Po długiej przerwie od prawa jazdy wykupiłam dodatkowe lekcje w tej szkole. Jeździłam z panem Jackiem - pełny profesjonalizm, spokój i nastawienie na to ze mam umieć jeździć, a nie tylko zdać prawko. Zdałam za pierwszym razem - to mówi samo za siebie.

Tomasz G. 27 stycznia 2022
Pozytywna opinia

Brałem jazdy doszkalające w osk P. Jacka, trafiłem na pana Jacka jako instruktora. Zdecydowanie instruktor z powołania, tyle opanowania i spokoju nie widziałem już dawno. Pomimo licznych błędów, które nawet mnie wyprowadzały z nerwów, instruktor cały czas na spokojnie pomagał mi. Na podstawie 6 godzin mogę zdecydowanie polecić tę szkołę.

Damiano K. 25 stycznia 2022
Pozytywna opinia

Bardzo duży profesjonalizm ze strony szkoły od wykładów po sam egzamin. Polecam jak najbardziej.

Karolina D. 23 stycznia 2022
Pozytywna opinia

Gdy tylko ktoś pyta mnie o kurs na prawo jazdy, od razu polecam mu OSK Jacek Kałuża. Po zrobieniu kursu w tej właśnie szkole, egzamin państwowy zdałam za pierwszym razem, a złożyły się na to dobra współpraca z samym panem Jackiem, który bardzo szybko i sprawnie podawał mi propozycje jazd, duży profesjonalizm i miła atmosfera w trakcie jazd, która sprawiała, że nie mogłam się doczekać kolejnych. Serdecznie pozdrawiam.

pokaż więcej

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Ośrodek Szkolenia Kierowców Jacek Kałuża OSK Kałuża
Co chcesz zlecić lub kupić?

Powiązane produkty i usługi: OfertaPraca zleceniaOferta SierpcPraca zlecenia Sierpc

Oferta

Kurs Prawo Jazdy Kategori Am w 2021
Polska - Sierpc
1000.00 zł

Kurs jest prowadzony na motocyklu romet zk50 oraz romet router ws50 Szkolimy na pojazdach takich samych jak w Word Płock. Ośrodek Szkolenia Kierowców OSK Kałuża | Jacek Kałuża Am, A1, A2, A, B, B+E, C, C+E, T Odwiedz nasza strone www: https://prawojazdysierpc.pl

Kurs Prawo Jazdy Kategori A1 w 2021
Polska - Sierpc
2200.00 zł

Kurs jest prowadzony na motocyklu Yamaha YBR125. Szkolimy na pojazdach takich samych jak w Word Płock. Ośrodek Szkolenia Kierowców OSK Kałuża | Jacek Kałuża Am, A1, A2, A, B, B+E, C, C+E, T Odwiedz nasza strone www: https://prawojazdysierpc.pl/

Kurs Prawo Jazdy Kategori A2 w 2021
Polska - Sierpc
2400.00 zł

Kurs jest prowadzony na motocyklu Yamaha MT 03 2020+. Szkolimy na pojazdach takich samych jak w Word Płock. Ośrodek Szkolenia Kierowców OSK Kałuża | Jacek Kałuża Am, A1, A2, A, B, B+E, C, C+E, T Odwiedz nasza strone www: https://prawojazdysierpc.pl

pokaż więcej

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Generała Kazimierza Pułaskiego 12, Sierpc

WWW

https://prawojazdysierpc.pl/

Telefon

607 ••• ••• Pokaż numer

Facebook

https://www.facebook.com/KaluzaOSK/

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy KAŁUŻA JACEK OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW
Imię (pierwsze) JACEK
Nazwisko KAŁUŻA
Data rozpoczęcia działalności 2002-03-01
NIP 7761565386
Regon 611376838

Siedziba

Kraj Polska
Województwo MAZOWIECKIE
Powiat sierpecki
Gmina Sierpc
Miejscowość Sierpc
Kod pocztowy 09200
Poczta Sierpc
Ulica ul. Kazimierza Pułaskiego
Numer nieruchomości 12

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 9 - Osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 099 - Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Data powstania 2002-01-31
Data rozpoczęcia działalności 2002-03-01

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
8553Z POZASZKOLNE FORMY EDUKACJI Z ZAKRESU NAUKI JAZDY I PILOTAŻU
Przeważające PKD

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.

Skontaktuj się