Ola Żurek fotografia

Gdańsk

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

Dla mnie fotografia to nie tylko praca, ale prawdziwa pasja, która pozwala mi uchwycić piękno codziennego życia i magiczne momenty, które mogą przemknąć niezauważone.

Pracuje z najnowocześniejszym sprzętem fotograficznym i stale doskonale swoje umiejętności poprzez różnego rodzaju szkolenia z zakresu fotografii.

Gdzie fotografuję?
Plener, Wasz dom czy mieszkanie. Każde miejsce jest ciekawe. Nie fotografuję w studio, ponieważ pragnę uchwycić prawdziwe chwilę i emocję w miejscach naturalnych.
Mieszkam w Gdańsku, więc operuję na terenie Trójmiasta i okolic.

Branża

Obszar działania

Pomorskie, Warmińsko-mazurskie

Opinie

5.0 / 5
Gwiazdki opinii

2 opinie

5 5
(2)
4 4
(0)
3 3
(0)
2 2
(0)
1 1
(0)

Jesteś Klientem firmy?

Dodaj opinię
Karolina E. 1 września 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Bardzo fajna Pani fotograf. Mieliśmy sesję rodzinną, z dziećmi, niełatwa sprawa, a Pani Oli udało jej się uchwycić na zdjęciach bez pozowania to coś ulotnego, nasze uczucia, miłość, radość, coś pięknego. Już myślimy o kolejnej sesji plenerowej zimą. Polecamy z całego serca.

Edyta W. 29 sierpnia 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Dziękujemy Oli z całego serca za wspaniałą sesję ślubną. Jej umiejętność złapania piękna chwili jest fenomenalna. Zdjęcia są nie tylko perfekcyjne technicznie, ale także pełne emocji i autentyczności. To niezastąpione wspomnienia, za które jesteśmy ogromnie wdzięczni. Jej zaangażowanie i cierpliwość sprawiły, że cała sesja była przyjemnością. Ola jest wyjątkową profesjonalistką, którą polecamy każdemu, kto pragnie uwiecznić swoje ważne chwile w sposób niepowtarzalny. Edyta i Przemek.

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Ola Żurek fotografia
Co chcesz zlecić lub kupić?

Powiązane produkty i usługi: Grafik komputerowyKamerzystaDom mediowyFotografFirma it Gdańsk

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Dąbka 13, 80-001 Gdańsk

WWW

www.olazurekfoto.pl

Telefon

795 ••• ••• Pokaż numer

Instagram

https://www.instagram.com/olazurekfoto/