Powiedz jak możemy Ci pomóc

Oktawia Przybylska

Katowice

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

Oferuje usługi z zakresu decluttering'u związane z organizacja przestrzeni. Wyszczególnione typy uslug to np organizacja garderoby, asysta i doradztwo w sprawach ekonomicznych tutaj chodzi mi głównie o rzeczy, które nie będą juz używane a zalegają w garderobie- bo na niej wlasnie opieram swoj przykład. Segregacja i recykling -tzn sprzedaz second hand dla klienta albo utylizacja. Organizuje również przestrzenie biurowe, czy zwykle domowe- np łazienka, strych, sypialnia. Wielu ludzi nie potrafi samodzielnie zagospodarować przestrzen w maksimum tworząc przy tym miejsce wizualnie piękne ale tez bardzo funkcjonalne. Wtedy z pomocą pojawiam się ja, zrobie to za Ciebie. Czyli jeszcze prościej- nie wiesz jak doprowadzić do ładu i składu swój kąt, swoją garderobe, biuro czy nawet strych a chcesz mieć wszystko "na tip top" - zrobie to za Ciebie. Łącze ze sobą estetykę i praktyczność danych pomieszczeń. Również zajmuję się home stagingiem, czyli urządzaniem mieszkań pod różnego typu ogłoszenia.

Branża

Obszar działania

Małopolskie, Śląskie

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

3 opinie

5 gwiazdek (3)

4 gwiazdki (0)

3 gwiazdki (0)

2 gwiazdki (0)

1 gwiazdka (0)

Jesteś Klientem firmy?

Dodaj opinię
Karolina F. 10 marca 2021
Pozytywna opinia

Polecam z całego serca! Usługa wykonana na wysokim poziomie. Profesjonalne podejście do klienta, na pewno będziemy korzystać z Pani usług.

Wojciech T. 27 lutego 2021
Pozytywna opinia

Bardzo profesjonalne podejście do klienta, miła atmosfera. Polecam każdemu od serca :)

Gracjan G. 26 lutego 2021
Pozytywna opinia

Pełen profesjonalizm! Polecam! Oktawia ma wyczucie stylu i oko! :)

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Oktawia Przybylska
Co chcesz zlecić lub kupić?

Oferta

Decluttering/ home staging

Polska - Katowice

Mobilnosc na całym terenie Polski. Oferuje usługi z zakresu decluttering'u związane z organizacja przestrzeni. Wyszczególnione typy uslug to np organizacja garderoby, asysta i doradztwo w sprawach ekonomicznych tutaj chodzi mi głównie o rzeczy, które nie będą juz używane a zalegają w garderobie- bo na niej wlasnie opieram swoj przykład. Segregacja ...

Rozwiń

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Legionów 34A, 34a, 40-001 Katowice

Telefon

535 ••• ••• Pokaż numer