Ochrona środowiska Rzeszów - Najlepsi w 2021

Pracownie Ochrony Środowiska w Rzeszowie, 2021

55 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań

Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty

Otrzymaj oferty

Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy

Wybierz najlepszą

Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 55 firm
w kategorii Ochrona środowiska

Ochrona środowiska Rzeszów

Naszą misją jest wspieranie mikro, małych i średnich firm i przedsiębiorstw w obszarze ewidencji odpadów. Wierzymy, że Ty najlepiej wiesz jak prowadzić swój biznes. My znamy się na odpadach. Pracujmy razem i niech każdy robi swoje😊 Sprawdź nas:  Jeśli obowiązek elektronicznej ewidencji odpadów dotyczy także Twojej Firmy  Jeśli firma, której obecnie przekazujesz odpady robi problemy z odbiorem i nie możesz się z nimi dogadać  Jeśli potrzebujesz porady w zakresie ewidencji odpadów Zadzwoń się do nas: 508 092 009 lub napisz e-mail: twojpomocnikbdo@markowscy.biz

Awenturyn - Ochrona środowiska Rzeszów

Awenturyn

 • Rzeszów

FHU AWENTURYN - Firma zajmującą się projektowaniem i montażem instalacji solarnych, fotowoltaicznych, pomp ciepła, oświetleniem parków i ogrodów z wykorzystaniem lamp oświetleniowych wykorzystujących energie OZE. Firma AWENTURYN posiada kadrę wysokiego szczebla w zakresie OZE, którzy bardzo precyzyjnie projektuje każdą instalację pod indywidualne potrzeby każdego inwestora. Ponadto rozwija swoją współpracę z licznymi partnerami: architektami, czołowymi producentami OZE , instalatorami systemów solarnych,. Stale dążą do tego, aby ich rozwiązania odpowiadały bieżącym potrzebom poszczególnych sektorów rynku - budownictwa mieszkalnego, komercyjnego i przemysłowego. Firma AWENTURYN oferuje nowoczesne technologie OZE. Ich oferta zawiera

BHPL Mateusz Miąsik - Ochrona środowiska Rzszów

- bezpieczeństwo i higiena pracy - ochrona przeciwpożarowa - zarządzanie jakością - pierwsza pomoc dla dzieci - spray gaśniczy pyrocool - pomiary środowiska pracy - przeglądy techniczne podręcznego sprzętu gaśniczego - przeglądy techniczne stałych urządzeń gaśniczych (hydranty wewnętrzne)

Biuro Ochrony Środowiska - Ochrona środowiska Rzeszów

Dołącz do naszych Specjalistów od Ochrona Środowiska w Rzeszowie

Działasz na rynku jako Specjalista od Ochrona Środowiska i szukasz nowych Klientów z Rzeszowa lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto

Plast-met

 • Nosowka 297

Amet Consulting Sp. z o.o. - Ochrona środowiska Trzebownisko

Amet Consulting Sp. z o.o.

 • Trzebownisko
 • 4 km od Rzeszów

Firma Amet Consulting Sp. z o.o. oferuje Państwu stałą obsługę w zakresie ochrony środowiska. Zakres proponowanej współpracy obejmuje: - ocena oddziaływania na środowisko (ubieganie się o decyzje środowiskowe, raport oddziaływania na środowisko); - wnioski o wydanie pozwoleń na: wytwarzanie, zbieranie i przetwarzanie odpadów; - wnioski o wpis do rejestru BDO oraz ich aktualizowanie; - przeprowadzenie audytu wewnętrznego środowiskowego w firmie; - prowadzenie kart przekazania odpadów oraz ewidencji odpadów; - sporządzanie corocznego sprawozdania o ilości wytworzonych odpadów i sposobie gospodarowania nimi oraz przekazanie do Urzędu Marszałkowskiego; - sporządzanie raportu do GiOŚ o zebranym i przekazanym do przetworzenia zużytym

Popek Grzegorz

 • Malawa
 • 6 km od Rzeszów

Firma Handlowo Usługowo Produkcyjna

 • Albigowa
 • 15 km od Rzeszów
Grzegorz K.

Nasza działalność skupia się głownie na utrzymaniu i zakładaniu terenów zielonych, parków, ogrodów, a przede wszystkim zieleni przy drogach szybkiego ruchu. Zajmujemy się również produkcją wyrobów tartacznych, więźby dachowej, a także półproduktu do frontów meblowych. Jesteśmy dokładni i profesjonalni w poleconym nam zleceniu, co poparte jest wiedza teoretyczną a także praktyczną .

P.W EKOTOP Renata Kazibudzka - Ochrona środowiska Strzyżów

P.W EKOTOP Renata Kazibudzka

 • Strzyżów
 • 24 km od Rzeszów

Nasza firma zajmuje się odbiorem odpadów przemysłowych, posiadamy własne środki transportu, specjalizujemy się w usługach związanych z czyszczeniem przy użyciu nowoczesnego odkurzacza mobilnego, zajmujemy się również demontażami pokryć dachowych i elewacji wykonanych z materiałów azbestowych.

Kancelaria Radcy Prawnego upraw. Adwokackie

 • Dębica
 • 42 km od Rzeszów

Rozpoczęliśmy działalność od 1997. Nasza firma obsługuje zlecenia z obszaru woj. podkarpackiego. Nasza branża to wszystkie galerie prawa - cywilne, karne, pracy, handlowe, przekształcenia podmiotów, odszkodowania komunikacyjne, sprawy ZUS, windykacja należności. Zatrudniam i współpracuję z 5 radcami prawnymi i adwokatami. Jesteśmy przekonani, iż będą Państwo usatysfakcjonowani z poziomu naszych usług.

Ekologizne Gospodarstwo Agroturystyczne Dobre Miejse

 • Nowa Dęba
 • 47 km od Rzeszów

Dobre Miejsce to niebanalne gospodarstwo agroturystyczne we wsi Alfredówka w województwie podkarpackim. Zapraszamy do obejrzenia naszej oferty.Naszym Gościom proponujemy noclegi na podkarpaciu z całodziennym wyżywieniem (codziennie pieczony przez nas chleb, domowe przetwory, mięsa, wędliny i sery), wszystko świeże, ekologiczne, smacznie i estetycznie podane. Zawsze mamy czas dla naszych gości, na rozmowę, wycieczkę czy wyprawę. Możemy też dopasować cały pobyt na miarę Waszych potrzeb przygotowaliśmy takie pakiety : WCZASY POD GRUSZĄ – AGRO WCZASY – czyli agroturystyka u rolnika MAM DOŚĆ !! – DLA ZMĘCZONYCH: chcesz zapomnieć o szalonym pędzie, przypomnieć sobie jak to jest kiedy nie ma laptopa i telefonu? odetchnąć, złapać oddech, ale

ALPIN WYCINKA DRZEW - Ochrona środowiska Mielec

ALPIN WYCINKA DRZEW

 • Mielec
 • 48 km od Rzeszów
Rafał P.

Super profesjonalna firma! Wszystko szybko i sprawnie.

E=GeO2 - Ochrona środowiska Mielec

E=GeO2

 • Mielec
 • 48 km od Rzeszów
Bartosz B.

Wszystko w porządku, praca zostały wykonane bez problemów, co ciekawe, wszystko dało się załatwić nawet bez osobistego spotkania.

PROSPECTS Usługi Biurowe mgr inż. Diana Tarkowska

 • Posada jaćmierska
 • 47 km od Rzeszów

Balimex Sp. z o.o.

 • Jasło
 • 52 km od Rzeszów

Zakład usług leśnych "daniel" - Ochrona środowiska Grębów

Zakład usług leśnych "daniel"

 • Grębów
 • 59 km od Rzeszów

Firma powstała 1996r -usługi dla lasów tak zaczelismy .ogród i meble ogrodowe (palisada) od 5lat zajmujemy sie odpadami przetwarzamy ,zbieramy ,utylizujemy,transportujemy.Budujemy domy letniskowe,zakładamy ogrody ,niwelujemy teren pod zielen z nasadzeniami. wykonujemy przepusty rowów jak drogi dojazdowe z dolomitu i kruszyw . produkcja biomasy ( zrębki drzewne)

Biuro Inżynierii Środowiska GLOBICOM - Ochrona środowiska Żurawica (Przemyśl)

Biuro Inżynierii Środowiska GLOBICOM

 • Żurawica (Przemyśl)

Biuro Inżynierii Środowiska "GLOBICOM" w świadczy usługi w zakresie ochrony środowiska związane z prowadzoną działalnością klienta. Usługi mogą mieć charakter stałego zlecenia (np. prowadzenie ewidencji odpadów, wykonywanie sprawozdań do urzędów) lub jednorazowego (np. naliczenie opłat środowiskowych, opracowanie wniosku do właściwego urzędu o wydanie pozwolenia na wytwarzanie i magazynowanie odpadów, wykonanie operatu dotyczącego przetwarzanych odpadów, określenie kodów wytwarzanych odpadów, wskazanie miejsc przechowywania odpadów, wyliczenie wielkości wprowadzanych do powietrza gazów i pyłów itp.). Usługi biura "GLOBICOM" mogą dotyczyć całokształtu spraw związanych z ochroną środowiska, które muszą być uwzględnione w prowadzonej przez

Katarzyna Andrusiewicz

 • Przemyśl

Nasza działalność rozpoczęła się w 2014 roku. Nasza specjalność to BHP, PPOŻ, gospodarka odpadami, na terenie Przemyśl.

Dokmentacja Środowiskowa Wiktor Krzemiński

 • Tarnobrzeg

ELITELAS

 • Baranów Sandomierski

Sanok

 • Sanok

ODPADY24 Sp. z o.o. - Ochrona środowiska Wola Rzędzińska

ODPADY24 Sp. z o.o.

 • Wola Rzędzińska

ODPADY24 Sp. z o.o. prowadzi działalność usługową związaną z szerokim zakresem gospodarowania odpadami, również odpadami szczególnie niebezpiecznymi. Prowadzimy prace specjalistyczne, szczególnie niebezpieczne z mediami palnymi i żrącymi. Nasi pracownicy posiadają odpowiednie kwalifikacje i długoletnie doświadczenie w zakresie prac szczególnie niebezpiecznych. Nasza firma dysponuje również specjalistycznym sprzętem umożliwiającym wykonywanie tego typu prac. W szczególności oferujemy: Usługi dotyczące prac szczególnie niebezpiecznych: czyszczenie zbiorników i cystern po mediach palnych, żrących i trujących, czyszczenie osadników, piaskowników, oraz WKF na oczyszczalniach ścieków, likwidacja mogilników zawierających substancje

Instal-Therm - Ochrona środowiska Połaniec

Instal-Therm

 • Połaniec

Od podstaw wykonamy: Kolektory słoneczne, Instalacje fotowoltaiczne, Pompy ciepła, termomodernizacje wszelakiego rodzaju. Firma na rynku od kilku lat, setki zadowolonych klientów, pomoc w doborze, montażu oraz uzyskaniu dotacji na odnawialne źródła energii.

F.H.U.IZOSOLAR Jaroslaw Szymczak

 • Tarnowiec

Profesjolalny montarz kolektorów slonecznych oraz instalacje wod- kan- co.

And

 • Krakow

Eco Map Krzysztof Giża

 • Tarnów

Działamy w branży od 2018 roku. Nasza specjalność to nadzór przyrodniczy, karty informacyjne przedsięwzięcia, systemy informacji geograficznej, na terenie Małopolskie, Podkarpackie, Świętokrzyskie.

"Murawa"

 • Tarnów

RPP- EKO - Ochrona środowiska Tarnów

RPP- EKO

 • Tarnów

PV Instalator Polska Grupa PVGE Sp. z o.o. - Ochrona środowiska Tarnów

PV Instalator Polska Grupa PVGE Sp. z o.o.

 • Tarnów
Wojciech F.

Firma PV Instalator pomaga w przygotowaniu i gromadzeniu dokumentów potrzebnych do uzyskania dotacji(pozyskanie dotacji odbyło się przy minimum formalności z mojej strony) oraz terminowo i solidnie wykonuje montaż paneli fotowoltaicznych. Prace wykonane przez w/w firmę nie budzą zastrzeżeń i odznaczają się wysoką jakością wykonania.

AGRO-SERVICE - Ochrona środowiska Oleszyce

AGRO-SERVICE

 • Oleszyce

Firma Agro-Service powstała w 2007 roku. Naszym celem jest obsługa średnich i dużych gospodarstw w zakresie koszenia łąk, sadów oraz zakładanie i likwidacja plantacji wieloletnich i sadów. Dzięki naszemu obecnemu parkowi maszynowemu składającemu się z 6 Ciągników o mocy od 75 do 390KM oraz Ratraka o mocy 320KM jesteśmy w stanie bardzo szybko wykonać powierzone nam prace zarówno na terenach suchych jak i bagnach na których ciągniki nie są w stanie pracować. Nasze usługi to -karczowanie -frezowanie pni -rekultywacja gruntów -koszenie łąk -koszenie bagien Posiadamy duże doświadczenie oraz liczne rekomendacje. wykonujemy prace zarówno dla osób prywatnych jak i jednostek budżetowych. W zależności od wielkości zlecenia jesteśmy w stanie podjąć

Lintehilion

 • Koszyc wielkie

Handel i usługi leśne

 • Ustrzyki Dolne

Firma prowadzi usługi związane z wycinką drzew ,rekultywacją nieużytków i pochodnymi. Wykonujemy rekultywacje wgłębną , mineralizujemy pasy ppoż Przywracamy kulturę rolna nieużytków Likwidujemy chwasty kosiarkami bijakowymi Posiadamy kosiarki i frez do pni na wysięgniku 9m

GEO-BHP Rafał Gucwa

 • Grybów

Mathouse - Ochrona środowiska Zwierzyniec

Mathouse

 • Zwierzyniec
Andy G.

Super fachowa, przemila ekipa. Caly czas widac bylo postepy w pracy, przy pracy mysla i udzielaja wielu cennych i trafnych porad. Remont wykonany terminowo, bez zadnych dodatkowych kosztow. Zadnych problemow, goraco polecam. Zakres remontu: malowanie calego mieszkania, likwidacja zabudow kartongips, dokladki parkietu, ktorego nie bylo pod zabudowami, wymiana plytek w lazience oraz armatury, prace hydrauliczne, wymiana wszystkich drzwi wewnetrznych. Mieszkanie po remoncie wysprzatane co jest milym dodatkiem. Po zgloszeniu drobnych poprawek natychmiast wykonane. Goraco polecam i kazdemu zycze takiej ekipy

Specjalista ds ochrony środowiska

 • Kraśnik

Posiadam kilkunastoletnie doświadczenie w zakresie poszczególnych segmentów prawa ochrony środowiska, w tym prawnych aspektów ocen oddziaływania na środowisko i ochrony wód. Świadczę kompleksowe usługi w zakresie opracowania dokumentacji środowiskowych. Moją misją jest oferowanie usług o najwyższych standardach oraz profesjonalna obsługa klienta. Chętnie pomogą Państwu i wskażę najlepsze rozwiązania w zakresie ochrony środowiska dopasowane do Państwa potrzeb. Świadczę usługi dla szerokiej grupy odbiorców. Moimi Klientami są zarówno samorządy lokalne, inwestorzy indywidualni jak i duże zakłady produkcyjno-przemysłowe. Pomagam w uzyskaniu wszelkich pozwoleń oraz decyzji administracyjnych w ochronie środowiska. Gwarantuję pełne zaangażowanie w

ATLAS FHU - Ochrona środowiska Nowy Sącz

ATLAS FHU

 • Nowy Sącz
Robert C.

Klimatyzacja, wentylacja, pompy ciepła, chłodnictwo, komory chłodnicze, kolektory i panele solarne - energetyka > hybryda >(montaż)

SC.SAMURAJ

 • MĘCINA

FHU MDD Marek Żywczak

 • Zubrzyk

COMPLEX-TECH usługi z zakresu BHP i ppoż, Sprzedaż i serwis gaśnic, hydrantów i urządzeń - Ochrona środowiska Limanowa

COMPLEX-TECH usługi z zakresu BHP i ppoż, Sprzedaż i serwis gaśnic, hydrantów i urządzeń przecipożarowych. Gaśnice, hydranty, instrukcje ppoż.

 • Limanowa
Tomasz N.

Polecam. Szybko i profesjonalnie. Firma godna polecenia.

Agata Czaja

 • Limanowa

OLATEX INTERNATIONAL

 • Leszczyny

ZAKŁAD USŁUGOWY PROJEKTY,NADZORY

 • Proszowice

Jesteśmy na rynku od 1993 roku. Nasza specjalność to oPERATY WODNOPRAWNE, rAPORTY ODDZIAŁYWANIA NA ŚRODOWISKO, na terenie WOJ.OPOLSKIE.

Europejskie Usługi Leśne

 • Bodzentyn

Planpol-Plandeki - Ochrona środowiska Starachowice

Planpol-Plandeki

 • Starachowice

POMOC BHP

 • Zręczyce

F.H.U Ecomplex Przemysław Wierzbicki

 • Kielce

Eko-Waszka Maciej Wachecki

 • Kielce

Rozpoczęliśmy działalność od 2011. Terenem działalności naszej firmy jest cała Polska. Nasza firma jest dla Ciebie, jeśli potrzebujesz ofert na usługi typu decyzje o środowiskowych uwarunkowaniach, raporty oddziaływania na środowisko, karty informacyjne przedsięwzięcia, inwentaryzacje przyrodnicze. Jesteśmy przekonani, iż będą Państwo usatysfakcjonowani z poziomu naszych usług.

LUKCZECH

 • Kielce

KIK ECO LAB Przemysław Kruk - Ochrona środowiska Kielce

KIK ECO LAB Przemysław Kruk

 • Kielce

Oferujemy Państwu usługi z zakresu ochrony środowiska oraz bezpieczeństwa i higieny pracy. Zajmujemy się opracowywaniem dokumentacji związanej z ochrona środowiska. Wykonujemy: - Raporty o oddziaływaniu przedsięwzięcia na środowisko. - Raporty o oddziaływaniu przedsięwzięcia na obszar Natura 2000. - Analizy porealizacyjne. - Inwentaryzacje przyrodnicze środowiska. - Kary informacyjne przedsięwzięcia, niezbędne w procesie uzyskiwania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach. Dokumentacja jest opracowywana przez zespół ekspercki zgodnie z obowiązującymi wymaganiami prawnymi. W opracowaniach wykorzystujemy profesjonalne oprogramowanie komputerowe. Usługi z zakresu ochrony środowiska świadczymy na terenie Województwa Świętokrzyskiego oraz

GEOEKO Ochrona środowiska i planowanie przestrzenne Marcin Korban

 • Kielce

Firma świadczy usługi w zakresie wykonywania opracowań z zakresu ochrony środowiska w postępowaniu inwestycyjnym, najczęściej dla potrzeb uzyskania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach. Od ponad 17 – lat zajmuję się wykonywaniem następujących opracowań (od 4 lat prowadzę własną firmę): - raporty o oddziaływaniu na środowisko planowanych przedsięwzięć - karty informacyjne planowanych przedsięwzięć - opracowania ekofizjograficzne - prognozy oddziaływania na środowisko - pomiary akustyczne środowiska - pozwolenia zintegrowane - operaty dla pozwoleń w zakresie ochrony środowiska (np. wodnoprawne, w zakresie wytwarzani i przetwarzania odpadów) GEOEKO Ochrona środowiska i planowanie przestrzenne Marcin Korban ul. Prosta 288 K, 25-385

Patrycja Wyrozumska

 • Kielce

Instytut OZE Sp zoo

 • Kielce

Waszka Maciej Wachecki

 • Kielce

Obszar działania - cały kraj. Proponuję przede wszystkim skutecznie, solidnie i tanio pozyskiwanie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach przedsięwzięcia, sporządzanie raportów oddziaływania na środowisko, Kart Informacyjnych Przedsięwzięcia, inwentaryzacji przyrodniczych, opinii ornitologicznych, ekspertyz przyrodniczych, nadzór przyrodniczy i wszelkie pokrewne działania.

Rudna mała Bzianka Rzeszów Matysówka Krasne więcej...
Jakiej usługi w zakresie ochrony środowiska potrzebujesz?
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.