Ochrona środowiska Białystok - Najlepsi w 2021

Pracownie Ochrony Środowiska w Białymstoku, 2022

53 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 53 firm
w kategorii Ochrona środowiska

Ochrona środowiska Białystok
ENCOS Sp. z o.o.

Współpraca z Kompleto Szkolenia i Consulting to zawsze satysfakcjonujące doświadczenie – Pan Rafał rozumie zawiłości związane z projektami w sektorze energii odnawialnej. Oprócz przygotowywania dokumentacji środowiskowej pomaga nam ocenić szereg ryzyk związanych z daną lokalizacją. Pan Rafał swoim zaangażowaniem, skrupulatnością oraz podejściem wywołuje podziw i szacunek. Daje poczucie współpracy ze świetnym fachowcem. Właśnie dlatego Kompleto Szkolenia i Consulting z pewnością jest partnerem, z którym zalecamy współpracę.

AW-Narzędzia Sp. z o.o. Sp.k

Bardzo kulturalna, profesjonalna i szybka usługa. Polecam.

KRYS-BUD

 • Białystok
Anna S.

Profesjonalnie, bezpiecznie i szybko! Mili Panowie bardzo pomocni i uczciwi.

"AREO" oferuje wykonanie: Dokumentacji: Wnioski do uzyskania pozwolenia na emisję pyłów i gazów do powietrza oraz ich aktualizacje (drukarnie, lakiernie, malarnie, kotłownie węglowe, spalarnie odpadów i inne rodzaje prowadzonej działalności), Zgłoszenia instalacji z których emisja nie wymaga pozwolenia, Wnioski do uzyskania pozwolenia na zbieranie, wytwarzanie i przetwarzanie odpadów oraz ich aktualizacje, Karty Informacyjne Przedsięwzięcia, Raporty o oddziaływaniu na środowisko obiektów projektowanych, Przeglądy ekologiczne, Pozwolenia zintegrowane, Raporty początkowe oraz ich aktualizacje, Dokumenty do wniosku koncesyjnego art. 37 Prawo Energetyczne, Projekty gospodarki niskiej emisji

Jestem na rynku od 1990 roku. Moja specjalność to operaty powietrza Karty Informacyjne, Raporty Pozwolenia zintegrowane, obliczenia akustyczne ekranów, projekty zagospodarowania odpadów, na terenie podlaskie, mazowieckie, warmińsko-mazurskie.

Dołącz do naszych Specjalistów od Ochrona Środowiska w Białymstoku

Działasz na rynku jako Specjalista od Ochrona Środowiska i szukasz nowych Klientów z Białegostoku lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Nasza firma zajmuje się kompleksową obsługą przedsiębiorstw w zakresie odbioru odpadów, surowców wtórnych oraz obrót nimi, utylizacja lub odzysk.

Firma KOŁOPLAST zajmujeśię skupem odpadów z tworzyw sztucznych i folii,mieleniem odpadów i ich reganulacją. Sprzedajemy przemiały,aglomeraty,regranulaty.Świadczymy także usługi w zakresie mielenia i regranulacji powierzonych odpadów.

Carbonica

 • Białystok

Firma EVERGREEN zajmuje się projektowaniem i zakładaniem ogrodów przydomowych, parków, zieleńców, placów zabaw

AGB Recykling s.c. Budkiewicz G., E.

 • Bielsk Podlaski
 • 40 km od Białystok

Alder

 • Trzcianne
 • 39 km od Białystok

Oferujemy usługi z zakresu wycinka,pielęgnacja drzew.Działamy na terenie całego Podlasia i nie tylko.Profesjonalnie i dokładnie,cennik ustalamy indywidualnie .Więcej szczegółów udzielę telefonicznie. Czekamy na klientów,którzy chcą skorzystać z naszych profesjonalnych usług.Gwarantujemy dokładność,szybkie i dokładne wykonanie zlecenia.

Broker Man

 • Zambrów
ZHU JOLANTA

OK. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z tą Firmą. Polecam.

Ewa Wysocka

 • Grzymały Szczepankowskie

"SKIERKA" Ekspertyzy Środowiskowe

 • Łomża

Oferujemy usługi w zakresie : - ekspertyz ornitologicznych na potrzeby działań rolno-środowiskowo-klimatycznych - ekspertyz botanicznych na potrzeby działań rolno-środowiskowo-klimatycznych - opinii / inwentaryzacji ornitologiczno - chiropterologicznych na potrzeby prac termomodernizacyjnych i remontowych - działania kompensacyjne - inwentaryzacji ornitologicznej i botanicznej na potrzeby wycinki drzew i krzewów - realizacji dokumentacji do płatności rolnośrodowiskowych wraz z wypełnianiem wniosków do ww. Płatności - nadzór przyrodniczy Prowadzimy działalność na terenie województwa podlaskiego, warmińsko-mazurskiego, małopolskiego.

STANDER Kompleksowe usługi zwalczania szkodników, zwalczanie pluskwy, karaluchów, szczurów i myszy. Ozonowanie.

 • Łomża

Oferujemy kompeksowe usługi z zakresu dezynfekcji, dezynsekcji, deratyzacji oraz ozonowania dla form i osób prywatnych. Działamy na terenie północno- wschodniej i centralnej Polski. Obsługujemy ponad 170 punktów dla 60 firm. Wszystkie usługi świadczone są w bardzo krótkim terminie zwykle w ciągu 24 godzin. Dajemy gwarancję na wszystkie świadczone usługi. Posiadamy OC firmy suma świadczenia do 1 mln zł. Obługujemy firmy z systemami HACCP, ISO, BRC, IFS, Tesco Zwalczanie pluskwy Wiele osób zadaje sobie pytanie, w jaki sposób skutecznie a zarazem bezpiecznie pozbyć się pluskwy domowej. Niestety ze względu na żywotność tego owada domowe sposoby przynoszą tylko chwilową ulgę i problem prędzej czy później powróci ... Zwalczanie

FRUKKO Łukasz Wiśniewski

 • Łomża
Jacek K.

Polecam! Całkowity profesjonalizm. Pozdrawiam Panią Karolinę, Pana Wiesława, Pana Bartka. Ludzie przesympatyczni, pomocni. Wielkie dzięki.

August Bio Clean Poland

 • Augustów

FUH "EKO-AR" Mateusz Kowalewski

 • Ełk

KLS DDD

 • Sokołów Podlaski
Marta K.

Wspaniały fachowiec, profesjonalista i przemiły człowiek. Jestem zachwycona, godny polecenia! Dziękuję Panie Łukaszu.

GreenLine Andrzej Chrostowski

 • Ostrołęka

Budowa, montaż, serwis, projektowanie przydomowych oczyszczalni ścieków. Ponad 10 lat w branży. Ponad 2 500 zadowolonych klientów. Operaty wodnoprawne. Zagospodarowanie wód opadowych. Sprzedaż montaż zbiorników i zbiorników na wodę deszczową, naziemne i podziemne, 1000 -10 000 l. Uwaga: od lipca rusza program "MOJA WODA" - do 5 000 zł dotacji. W imieniu Klienta załatwiamy formalności związane z obsługą programu.

Pełna Uroku Katarzyna Marta Marzewska-Mróz

 • Ostrołęka

DobryProjekt

 • Stara Kornica

AB Serwis

 • Łosice

Firma zajmuje się usługami geodezyjnymi. Podziały, inwentaryzacje, aktualizacje, scalenia, wytyczenia, pomiary wysokościowe.

Biogaz&Folie

 • Olecko

Firma Biogaz&Folie została założona w 2005 roku. Oferujemy szeroki zakres obróbki folii - dachy i zbiorniki biogazu, oczka wodne, przykrycia na gnojowicę . Posiadamy również artykuły dla rolnictwa. Nowe folie do sianokiszonki, siatki rolnicze, przykrycia pryzmy. Aby zapewnić najwyższą jakość naszych usług wykorzystujemy najlepszy dostępny sprzęt. Dysponujemy również kompletnym zespołem, który dzięki nabytemu przez lata doświadczeniu (np. w montażu jak i produkcji oferowanych przez nas produktów) posiada odpowiednie kwalifikacje. Do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie. Każde zlecenia wykonujemy z pełnym zaangażowaniem.

Likwidacjaowadow.com.pl

 • Suwałki

Profesjonalne usuwanie gniazd os, pszczół i szerszeni. Nasza firma działa na terenie województwa podlaskiego i warmińsko -mazurskiego. 505 999 792 😊

Syg-Natura Krystyna Syguła

 • Lelis

Działamy od 2003 roku w obszarze nadzorów przyrodniczych, ekspertyz przyrodniczych, monitoringów i kompensacji przyrodniczych. Doradzamy w chowie i hodowli ryb. Nasza specjalność to ornitologia i ichtiologia. Zatrudniamy świetnych ekspertów. Wykonujemy prace dla dużych podmiotów w inwestycjach przemysłowych i dla wszystkich, którzy potrzebują naszych usług; lokalnych urzędów i osób prywatnych. Działamy też intensywnie w obszarze czynnej ochrony przyrody, głównie ptaków i ryb. Więcej na naszej stronie: www.syg-natura.pl. Zapraszamy do współpracy.

Polska Bygg SSA sp.z.o.o.

 • Hrud

Prace budowlane związane z budową budynków oraz remontami.Prace rozbiórkowe ,niwelacje terenu,prace ziemne.Firma zajmuje się także pracami komunalnymi oraz melioracyjnymi,typu koszenia poboczy,koszenia skarp rzek,oraz koszenie stawów i jezior, odmulanie.

Eko-Cel

 • Dąbrówka Stany

EKO-BIT. Ochrona środowiska i informatyka. Mirosław Osowiecki

 • Wyszków

Witam! Świadczę usługi w zakresie: - szeroko rozumianego konsultingu ekologicznego, - opracowuję raporty oddziaływania na środowisko, -opracowuję wiele innych dokumentacji środowiskowych, - wykonuję inwentaryzacje przyrodnicze. Zapraszam do kontaktu i zapoznania się z moją ofertą.

Envico Solutions

 • Wyszków

Kompleksowa obsługa w ochronie środowiska. - obsługa BDO - rejestracja BDO, aktualizacja wpisu BDO, dokonywanie wpisów BDO - szkolenie zamknięte z BDO - rejestracja KOBiZE, sprawozdanie KOBiZE - rejestracja CRO, wpisy do CRO - rejestracja BDS, sprawozdania do BDS (f-gazy) - sprawozdanie opakowaniowe - sprawozdanie za korzystanie ze środowiska - pomoc przy kontrolach WIOŚ, UM i innych. Ponadto sporządzanie wniosków i uzyskiwanie decyzji na: - wytwarzanie, zbieranie, przetwarzanie odpadów - pozwolenia wodnoprawne - pozwolenia na wprowadzanie gazów i pyłów do powietrza - zgłoszenia instalacji - pozwolenia zintegrowane I inne.

Margeo Marcin Cep

 • Międzyrzec Podlaski
Sylwester W.

Pełny profesjonalizm - bardzo dziękuję - polecam Pana Marcina.

Toporek usługi leśne Piotr Żera

 • Kałuszyn

Zakład Usług Komunalnych Spółka z o.o.

 • Mikołajki

Huskatlen Robert Borzymowski

 • Mikołajki
Perfectio Anna Sobczyk

Bardzo sprawna i rzetelna obsługa przy dość dużej inwestycji (zagospodarowanie terenów zieleni). Doskonały kontakt z Właścicielem w trakcie realizacji przedsięwzięcia. Natychmiastowe rozwiązywanie trudności, które były nie do przewidzenia podczas wstępnych rozmów. Bardzo solidnie, dokładnie i terminowo wykonana praca. Polecam!

ZDPWA węgle aktywne regeneracja     skimery    striping oczyszczanie

Doradztwo Prawne i Edukacja Ilona Maria Madziar

 • Pułtusk

Posiadam 8-letnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z zakresu bhp i ppoż. Ponadto posiadam 4 -letnie doświadczenie w nauczaniu słuchaczy szkół policealnych. Pragnę zaoferować Państwu szkolenia z zakresu BHP i PPOŻ na najwyższym poziomie, wykorzystując przy tym dotychczas zdobyte doświadczenie. Zapraszam do kontaktu w celu omówienia szczegółów oferty.

Zieleń

 • Wólka Dąbrowicka

Wycinka i pielęgnacja drzew. Sprzedaż drewna kominkowego.

Strefa Surowce Wtórne

 • Mińsk Mazowiecki
graapt s.c. Grażyna Kozioł, Jacek Kozioł

Firma Strefa Surowce Wtórne odbiera od nas makulaturę z papieru i kartonu. Zawsze możemy liczyć na profesjonalny kontakt handlowy i szybką odpowiedź. Terminowo wywiązuję się ze wszystkich obietnic i płatności. Oby więcej tak solidnych kontrahentów.

Bison Energy Sp. z o.o.

 • Dąbrówka

Firma Bison Energy Sp. z o.o. powstała, by dostarczać kompleksowe rozwiązania wykorzystujące odnawialne źródła energii (OZE). Dzięki nowoczesnym technologiom zapewniamy naszym Klientom realne korzyści ekonomiczne, dbając przy tym o środowisko. Każdy nowy projekt traktujemy indywidualnie, sprawdzając czy dana inwestycja spełni oczekiwania i dopasuje się do Państwa potrzeb. Specjalizujemy się w instalacja FOTOWOLTAICZNYCH produkujących energię elektryczną, a także w pompach ciepła i integrowaniu pracy tych instalacji. Szukają Państwo dedykowanej oferty? - Zapraszamy do kontaktu, przygotujemy projekt spełniający Państwa oczekiwania. Kompleksowa realizacja inwestycji KROK PO KROKU: 1. audyt u klienta, zapoznanie się z oczekiwaniami, ocena

uslugi lesne

 • Przasnysz

Insektpol

 • Mrągowo
Agata P.

Insektpol polecam, gdyż naprawdę zostałem miłe zaskoczona i uspokojona dzięki sprawnemu załatwieniu mojego problemu związanego z Pluskawami. Polecam i jeszcze raz dziękuję.

BIOTECH SK

 • Mrągowo

TfN BIURO DOKUMENTACJI ŚRODOWISKOWEJ

 • Radzyń Podlaski
Piotr B.

Bardzo profesjonalne doradztwo w sprawie pisania wniosków taryfowych i pozwoleń wodnoprawnych wraz ze szczegółową analizą danych. Miła i szybka obsługa, bardzo konkurencyjne ceny.

Tadetz

 • Szczytno

Pozyskiwanie funduszy z Unii Europejskiej, wnioski o fundusze, ubezpieczenia

Zielony Kierunek mgr inż. Grzegorz Koczkodaj

 • Radzyń Podlaski
ITway

Serdecznie polecam skorzystanie z doradztwa u Pana Grzegorza - bardzo dobra i bezstresowa komunikacja, fachowe porady oraz wyrozumiałe podejście do klienta, który dopiero zaczyna z BDO. Doceniam również organizację pracy oraz przypominanie o terminach i formalnościach.

INVEST PROJECT Agnieszka Kędra

 • Kętrzyn
Marta Z.

Projekty sanitarne w zakresie: - instalacji wewnętrznych, - sieci zewnętrznych, - oczyszczalni ścieków, - stacji uzdatniania wody. Doradztwo środowiskowe: -kursy i szkolenia dla firm, - opracowanie wniosków środowiskowych, - prowadzenie firm pod kątem kompleksowej obsługi środowiskowej.

PMS BARTNICKI

 • KOBYŁKA

Zajmujemy się odbiorem i unieszkodliwianiem wszelkiego rodzaju odpadów głównie przemysłowych łącznie z odpadami niebezpiecznymi,

AZ-EKO ochrona środowiska

 • Kobyłka
Jan K.

AZ-EKO: Ochrona środowiska dla firm. Wnioski, sprawozdania, doradztwo. Rozwiązujemy problemy w zakresie ochrony środowiska. Pomagamy przy uzyskiwaniu decyzji środowiskowych i wykonywaniu sprawozdań. Doradzamy w zakresie ochrony środowiska, a na życzenie możemy również całkowicie przejąć obowiązki ochrony środowiska w Państwa przedsiębiorstwie. Wieloletnia znajomość zagadnień ochrony środowiska oraz doświadczenie zdobyte podczas kompleksowej obsługi wielu zakładów (zarówno polskich jak i międzynarodowych) gwarantuje Państwu, iż wykonywane przez nas zlecenia spełniają wszystkie wymogi prawne i techniczne. Wśród innych firm wyróżnia nas szybkość realizacji zleceń oraz konkurencyjność cenowa. Korzystając z naszych usług mają Państwo pewność kompleksowego i indywidualnego podejścia do danego zagadnienia oraz rzetelność w jego wykonaniu, niezależnie od wielkości przedsiębiorstwa. Naszym przyszłym klientom polecamy bezpłatną usługę inwentaryzacji wymagań w zakresie ochrony środowiska. Zapraszamy do kontaktu. Działamy na terenie całego kraju.

Pozyskajenergie

 • Sulejówek

Certyfikaty energetyczne budynków i lokali. Audyt energetyczny budynków,lokali. Badania termowizyjne budynków,mieszkań.Ocena stanu ocieplenia,lokalizacja mostków cieplnych,zawilgoceń. Badanie stanu chłodni,izolacji pieców.Wykrywanie "grzejących" się części mechanicznych i podzespołów elektrycznych. Doradztwo techniczne w zakresie oszczędzania energii i jej racjonalnego wykorzystania.

PONO Dezynsekcja - Deratyzacja

 • Zielonka

Sorbenty.pl

 • Zielonka
Arkadiusz M.

Są to super fachowcy. Firmę polecam za miłą obsługę.

NEWEKO

 • Marki

Ranking Specjalistów od Ochrona Środowiska obejmuje również takie miejscowości jak: Białystok, Grabówka, Sobolewo, Klepacze, Fasty, Kuriany, Olmonty, Zaścianki, Hryniewicze, Sowlany, Solniczki, Halickie, Krupniki, Śródlesie, Izabelin, Białostoczek, Skrybicze, Henrykowo, Stanisławowo, Bogdaniec. więcej...
Jakiej usługi w zakresie ochrony środowiska potrzebujesz?