Podany adres e-mail nie jest powiązany
z żadnym zapytaniem.

Notus Finanse

Legnica

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

NOTUS Finanse należy do wielkiej trójki firm pośrednictwa finansowego w Polsce.

Usługi firmy NOTUS Finanse S.A. są całkowicie bezpłatne – nie pobieramy od naszych Klientów jakiegokolwiek wynagrodzenia. Za nasze usługi płacą nam banki.

Klienci NOTUS Finanse mają do dyspozycji różnorodne produkty finansowe, w szczególności takie jak: kredyty hipoteczne i gotówkowe oraz produkty ubezpieczeniowe. Wspieramy w wyborze najlepszej oferty z szerokiej palety produktów finansowych, z uwzględnieniem przede wszystkim Twoich potrzeb i oczekiwań.

Zapraszamy do zapoznania się z opiniami naszych Klientów - https://g.page/notus-leg?gm

Branża

Obszar działania

Opolskie, Wielkopolskie, Dolnośląskie, Lubuskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0 / 5
Gwiazdki opinii

4 opinie

5 5
(4)
4 4
(0)
3 3
(0)
2 2
(0)
1 1
(0)

Jesteś Klientem firmy?

Dodaj opinię
Iryna T. 24 października 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Pan Piotr był moim ekspertem finansowym - jestem mu niezwykle wdzięczna! Jest to osoba bardzo sumienna i odpowiedzialna, Pan Piotr zawsze wszystko tłumaczył i pomagał, dzięki Panu Piotrowi ja teraz siedzę na kanapie w swoim mieszkaniu i piszę tę wiadomość. Jedno z moich marzeń się spełniło - muszę zaznaczyć, że zanim trafiłam do Pana Piotra miałam do czynienia z 3 ekspertami finansowymi i każdy z nich mówił, że się nie uda dostać kredyt, na szczęście oni się mylili. Z czystym sumieniem polecam współpracę z Panem Piotrem, a Panu życzę wszystkiego najlepszego oraz sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym. Jeszcze raz dziękuję bardzo! Iryna T.

Monika W. 11 maja 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Bardzo profesjonalna i sprawna obsługa. Polecam w 100%.

Notus Finanse, 16 maja 2023

Pani Moniko, bardzo dziękujemy za opinię. Jest nam niezmiernie miło, że spełniliśmy Pani oczekiwania.

Marek B. 5 marca 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Serdecznie polecam. Pomoc nie tylko wyborze, ale również dokładne wyjaśnienia w każdej sprawie. Co ważne firma prowadzi bardzo korzystne negocjacje szczególnie w przypadku znalezienia jakichkolwiek kontrofert. Dodatkowym plusem wysoka dostępność, bez problemowy kontakt niemalże o każdej porze - w nocy nie próbowałem.

Notus Finanse, 6 marca 2023

Panie Marku, dziękujemy za te słowa. Staramy się, aby każda nasza usługa była odzwierciedleniem potrzeb i oczekiwań Klienta. To była bardzo miła współpraca. Pozdrawiamy serdecznie!

Miroslaw S. 26 stycznia 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Każdy klient jest traktowany indywidualnie, szybkie podejście do sprawy bez żadnej zwłoki. Klient jest zawsze na bieżąco informowany o swojej sprawie. Polecam z czystym sumieniem.

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Notus Finanse
Co chcesz zlecić lub kupić?

Oferta

Kredyty dla firm

Polska - Legnica

Potrzebujesz kredyt na rozwój swojej firmy? Nie wiesz jaki rozwiązanie będzie najlepsze? Nie wiesz jak zachować płynność finansową? Czy zwyczajnie nie masz czasu na samodzielne poszukiwania? Nasz ekspert pomoże znaleźć korzystne rozwiązania finansowe i przeprowadzi przez cały proces. Współpraca z największymi bankami daje możliwość wyboru najlepsze...

Rozwiń

Ubezpieczenia

Polska - Legnica

Ubezpieczenie na życie, ubezpieczenie majątkowe, inne. Ubezpieczamy to, co najważniejsze. Nasi eksperci pomogą dobrać najlepszą ochroną i odpowiednią składkę.

Kredyt gotówkowy

Polska - Legnica

Już nie musisz samodzielnie zbierać i analizować wielu ofert kredytów gotówkowych. Nasz ekspert finansowy bezpłatnie zapewni maksymalny komfort oraz kompleksową obsługę. Współpraca z ponad 16 bankami daje możliwość najlepszego wyboru.

pokaż więcej

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Nowy Świat 2/1A, 59-220 Legnica

WWW

piotrokulewicz.notus.pl/

Telefon

799 ••• ••• Pokaż numer

WhatsApp

799 ••• ••• Pokaż numer

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy PIOTR OKULEWICZ FINANSE
Imię (pierwsze) PIOTR
Drugie imię KRZYSZTOF
Nazwisko OKULEWICZ
Data rozpoczęcia działalności 2018-06-04
NIP 6911512328
Regon 380408130

Siedziba

Kraj Polska
Województwo DOLNOŚLĄSKIE
Powiat Legnica
Gmina Legnica
Miejscowość Legnica
Kod pocztowy 59220
Poczta Legnica
Ulica ul. Nowy Świat
Numer nieruchomości 2
Numer lokalu 1A

Rejestracja

Organ rejestrowy MINISTER ROZWOJU, PRACY I TECHNOLOGII
Data powstania 2018-06-04

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
6419Z POZOSTAŁE POŚREDNICTWO PIENIĘŻNE
Przeważające PKD
6491Z LEASING FINANSOWY
6499Z POZOSTAŁA FINANSOWA DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA, Z WYŁĄCZENIEM UBEZPIECZEŃ I FUNDUSZÓW EMERYTALNYCH
6619Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ WSPOMAGAJĄCA USŁUGI FINANSOWE, Z WYŁĄCZENIEM UBEZPIECZEŃ I FUNDUSZÓW EMERYTALNYCH
6622Z DZIAŁALNOŚĆ AGENTÓW I BROKERÓW UBEZPIECZENIOWYCH
6629Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ WSPOMAGAJĄCA UBEZPIECZENIA I FUNDUSZE EMERYTALNE
6831Z POŚREDNICTWO W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.