Niepubliczne Przedszkole Kangurek w Białymstoku - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak Niepubliczne Przedszkole Kangurek w Białymstoku nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

Niepubliczne Przedszkole Kangurek w Białymstoku

O specjaliście

Prywatne przedszkole to najlepsze rozwiązanie, ponieważ ma o wiele więcej pieniędzy. To przekłada się na zabawki, gry i zajęcia, które są każdego dnia realizowane. Każde dziecko, które trafia do takiej placówki jest zadowolone. Poznaje wielu przyjaciół, ma kontakt z wykwalifikowaną kadrą. To wszystko przekłada się bardzo pozytywnie na rozwój dziecka. W przyszłości takie dziecko będzie miało o wiele łatwiej. Warto wybierać taką placówkę, jaka spełnia nasze oczekiwania. To my rodzice wybieramy i wiemy, co jest najlepsze dla naszych dzieci. Prywatna placówka to koszty czesnego, ale nie są one zbyt wygórowane i na pewno nas na nie stać.

Branża

Przedszkole

Obszar działania

Podlaskie

Opinie

Brak opinii 0 opinii

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Niepubliczne Przedszkole Kangurek w Białymstoku
Jaki jest wiek dziecka?

Powiązane produkty i usługi: Przedszkole prywatneKursy tańca towarzyskiego,  Przedszkole prywatne Białystok, Kursy tańca towarzyskiego Białystok,  Przedszkole niepubliczne bialystok

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Grecka 2, Białystok

WWW

www.kangurek-klub.pl/

Telefon

Telefon

 

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy "KANGUREK" KLUB MALUCHA KRYSTYNA JARMOSZUK
Imię (pierwsze) KRYSTYNA
Nazwisko JARMOSZUK
NIP 5431747516
Regon 200302781

Siedziba

Kraj Polska
Województwo PODLASKIE
Powiat Białystok
Gmina Białystok
Miejscowość Białystok
Kod pocztowy 15614
Poczta Białystok
Ulica ul. Grecka
Numer nieruchomości 2

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 9 - Osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą

Rejestracja

Data zakończenia działalności 2012-08-30
Data skreślenia z regon 2012-08-30

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.