Nauczyciele angielskiego Mazowieckie - Najlepsi w 2021

Najlepsi Nauczyciele Angielskiego w Mazowieckim, 2021

1 299 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 1 299 firm
w kategorii Nauczyciele Angielskiego

Nauczyciele angielskiego Mazowieckie

Planujesz wybrać wartego uwagi partnera do realizacji swoich planów? Fluentbe - Szkoła Językowa Online będzie najszybszą drogą. Nie trać czasu - skontaktuj się z nimi.

Tutlo Sp. z o.o. - Lekcje Angielskiego Warszawa

Tutlo Sp. z o.o.

 • Warszawa
Barbara C.

Lektor z firmy Tutlo, który ze mną rozmawiał przedstawił mi ofertę w sposób jasny i zrozumiały, w języku korzyści wraz z użyciem wielu parafraz, wcześniej zbadanych potrzeb. W bardzo sympatyczny, nienachalny sposób i przede wszystkim z zapałem i zaangażowaniem prowadził moja sprawę od początku dokonać. Doszliśmy do wniosku, że najlepszym sposobem na rozwianie moich wątpliwości co do formy lekcji on-line, będzie bezpłatna pierwsza lekcja. I tym właśnie sposobem podziwiam pomysłowość i zaradności twórców Tutlo szlifując język angielski z lektorami z całego świata, nie wychodząc z domu.

Sky School - Lekcje Angielskiego Warszawa

Sky School

 • Warszawa

Pragnąc dotrzeć do lekcji angielskiego natkniesz się na wiele firm, które mają ofertę dla Ciebie, ale Sky School przebije je wszystkie. Dłużej nie czekaj i zadzwoń teraz - na pewno będziesz zadowolony!

Manhattan English Academy - Szkoła Angielskiego dla Dorosłych - Język Angielski Warszawa

Jesteśmy szkołą języka angielskiego dla OSÓB DOROSŁYCH. Nasi Kursanci to osoby dorosłe, wymagające, dla których ważny jest osobisty rozwój, podnoszenie swoich kwalifikacji oraz poczucie, że dobrze zainwestowali swój czas. Zapisz się na kurs i MÓW, MÓW, MÓW ! Kurs w szkole językowej Manhattan jest dla Ciebie jeśli: Chcesz zacząć mówić swobodnie i poprawnie w języku angielskim Chcesz dużo mówić podczas lekcji Chcesz poprawić wymowę angielską Chcesz wzbogacić słownictwo Chcesz przełamać barierę strachu i zacząć mówić swobodnie 10 POWODÓW, ABY WYBRAĆ SZKOŁĘ MANHATTAN ACADEMY: 1. WYSOKA JAKOŚĆ I INNOWACYJNOŚĆ jesteśmy pierwszą szkołą językową w Polsce uczącą metodą Brain Friendly English ®. Metoda ta opiera się na najnowszej wiedzy o mózgu i psychologii uczenia się. Jesteśmy także częścią międzynarodowej grupy ESL Institute for Effective Learning and Communication. 2. MÓWISZ OD PIERWSZYCH ZAJĘĆ nauka języka angielskiego odbywa się w sposób dynamiczny i ciekawy. Główny nacisk na kursach angielskiego kładziemy na praktyczne użycie języka. 3. MAŁE GRUPY gwarantujemy grupy 5-6 osobowe maksymalnie 4. PROFESJONALIZM LEKTORÓW pracę u nas znajdują tylko najlepsi lektorzy o najwyższych kwalifikacjach, pięknym akcencie oraz energetycznej i przyjaznej osobowości. 5. COACHING JĘZYKOWY wykorzystujemy elementy pracy coachingowej, stosujemy metodę skutecznego definiowania i wyznaczania celów językowych - SMART. Nasi lektorzy przechodzą szkolenia na coach’ów językowych (coach językowy to nie tylko nauczyciel, ale osoba uwalniająca potencjał i usprawniająca proces uczenia się). 6. OPIEKA METODYCZNA lektorzy objęci są opieką metodyka dbającego o ich stały rozwój. 7. Ponad 98% Klientów poleca nas bliskim i znajomym – badania na podstawie przeprowadzanych regularnie ankiet satysfakcji słuchacza. 8. W roku 2018 oraz 2019 szkoła języka angielskiego Manhattan Academy otrzymała tytuł "NAJLEPSI 2019" wśród szkół językowych w Warszawie ! 9. W roku 2019 szkoła języka angielskiego Manhattan Academy została laureatem ORŁÓW EDUKACJI 2019, uzyskując maksymalną liczbę punktów 10/10 ! 10. DOGODNA LOKALIZACJA - blisko stacji Metra Rondo Daszyńskiego. Pod samą szkołą znajduje się duży, bezpłatny parking (do 2 godzin). Prosimy pamiętać o wydruku biletu GRATIS z parkometru na parkingu.

TUTORnaASAP sp. z o.o. - Lekcje Angielskiego Warszawa

Bezkonkurencyjne Lekcje Angielskiego Mazowieckie

 • Warszawa
 • TUTORnaASAP sp. z o.o.
Magda B.

TUTORnaASAP to jedyna na rynku szkoła językowa oferująca w pełni personalizowane kursy języka angielskiego biznesowego oraz ogólnego zawierającego tylko taką tematykę jaka będzie potrzebna klientowi, a wiele tematów układamy dla klienta i bezpośrednio pod klienta toteż język angielski używany przez niego, w rzeczywistych sytuacjach zawodowych będzie występował już w trakcie trwania kursu, realizując założenia "Problem Based Learning Method", czyli tak zwana nauka poprzez praktykę i biznesową grę stymulującą. Działy oraz pracownicy działów, z którymi współpracowałem: logistyki; windykacji, ryzyka; transportowy; oceny jakości produkcji; zarządzania projektami; controllingu; księgowości; IT; utrzymania sieci; ubezpieczeń; administracji; prawny; HR; finansów; marketingu; sprzedaży; Zarząd firmy oraz akcjonariusze; Szczeble: Od studentów uniwersytetów biznesowych, poprzez middle specialist/ manager, kończąc na dyrektorach departamentów/ regionów oraz członkach zarządu. Uczyłem ponad 600os przez ostatnie 7 lat oraz studiowałem 5.5 roku całkowicie w zakresie BUSINESS ENGLISH, byłem za granicą razem prawie 2,5 roku.

Dołącz do naszych Nauczycieli Języka Angielskiego w Mazowieckim

Działasz na rynku jako Nauczyciel Języka Angielskiego i szukasz nowych Klientów z Mazowieckiego lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Centrum Omnibus - Język Angielski Warszawa
Małgorzata O.

Bardzo polecam Centrum Omnibus. Uczę się w języka francuskiego i jestem bardzo zadowolona zarówno z obsługi/administracji (bardzo komunikatywne osoby tam pracują), jak również sposobu prowadzenia i organizacji samej nauki. Zajęcia realizowane są 1:1 w dogodnym dla mnie czasie. Lektor, który prowadzi lekcje dokładnie rozpoznał mój poziom, motywację oraz cel i zaproponował dopasowany do moich potrzeb oraz oczekiwań program. Każda lekcja jest nastawiona na rozwój umiejętności komunikacyjnych (na których mi zależy), poszerzanie wiedzy o kulturze i języku. Pierwszy raz trafiłam na szkołę i nauczyciela, gdzie ważniejsze są potrzeby i oczekiwania ucznia/klienta, niż przerobienie jakiegoś podręcznika. Gorąco polecam.

Najlepsze Lekcje Angielskiego | Warszawa | Online | Offline - Nauczyciel Angielskiego Warszawa

Perfekcyjny Nauczyciel Angielskiego Mazowieckie

 • Warszawa
 • Najlepsze Lekcje Angielskiego | Warszawa | Online | Offline
Katarzyna B.

Próbowałam rok czasu pozbyć się zbędnych 2 nadmiarowych kilogramów i bez skutku po czym skontaktowałam się z ExactDiet żeby ułożono mi dietę. Efekt był tak rewelacyjny, że aż się zdziwiłam i byłam pozytywnie zaskoczona - w miesiąc czasu udało mi się zrzucić 3 kg. Dziękuję.

Lingua Nova sp.z.o.o - Nauka Angielskiego Warszawa

Szukający nauki angielskiego winien już dziś zgłosić się do Lingua Nova spzoo i zobaczyć na własne oczy świetne oferty oraz doskonały proces dobierania rozwiązań. Określ czego potrzebujesz i otrzymaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Szkoła Języków Obcych LEXIS Przedstawiciel Zagranicznych Szkół Językowych - Lekcje Angielskiego Warszawa

Nie możesz znaleźć godnej uwagi oferty dotyczącej lekcji angielskiego? Szkoła Języków Obcych LEXIS Przedstawiciel Zagranicznych Szkół Językowych na pewno Ci pomoże - ma w swojej ofercie bogaty wybór produktów i dopasuje je do Twoich potrzeb. Umów odpowiedni dla Ciebie termin od razu!

Leader School Iwona Sokalska -Kaczmarczyk - Nauczyciel Angielskiego Legionowo

Rozpocznij współpracę z Leader School Iwona Sokalska -Kaczmarczyk jeśli szukasz perfekcyjnych nauczycieli angielskiego oferujących swoje usługi na terenie Mazowieckiego i w okolicy. Skontaktuj się z nimi już teraz, a otrzymasz dopasowaną ofertę.

Porównanie cen i kosztów nauki angielskiego w Mazowieckim

Szukasz cen nauczycieli angielskiego, cenników, kosztów lub kosztorysu? A może interesuje Cię najtańsza oferta nauki angielskiego w Mazowieckim? Złóż zapytanie, a lektorzy z Mazowieckiego sami prześlą Ci wyceny.

Jaki jest Twój cel nauki?
English For You - Nauka Angielskiego Warszawa

English For You

 • Warszawa

Każdy, kto poszukuje nauki angielskiego winien koniecznie zgłosić się do English For You i zobaczyć na własne oczy świetne oferty oraz doskonały proces dobierania rozwiązań. Ledwie chwila dzieli Cię od dostania atrakcyjnej propozycji - sprawdź!

International Business Institution Matthew Boyd - Nauczyciel Angielskiego Józefów

International Business Institution Matthew Boyd

 • Józefów
Piotr K.

Szkolenie dot. umiędzynarodowienia pracowników pod kątem, kontaktu z zagranicznym klientem przebiegło prawidłowo, a materiał szkolenia był rzetelny i bardzo wartościowy. Polecam dla firm, które mają zamiar wybierać się na targi zagraniczne, a nie wiedzą jak prowadzić rozmowy z zagranicznymi kontrahentami.

Mariusz Mirecki NET ENGLISH - Nauczyciel Angielskiego Warszawa

Mariusz Mirecki NET ENGLISH

 • Warszawa

Jeśli szukasz świetnej ceny usług względem jakości wykonania to profesjonaliści z Mariusz Mirecki NET ENGLISH są dla Ciebie stworzeni. Dodatkowe informacje otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

Centrum Nauczania Języków Obcych - Nauczyciel Angielskiego Pruszków

Dobry Nauczyciel Angielskiego

 • Pruszków
 • Centrum Nauczania Języków Obcych
Julia P.

Od września 2017 podjęłam się nauki języka angielskiego w celu przygotowania mnie do egzaminu. Spotykałam się z lektorką 2 razy w tygodniu, zajęcia były przeprowadzane profesjonalnie,pracowałyśmy na podręcznikach stricte pod egzamin. Efektem końcowym jest zdanie egzaminu na 100%. W tym roku szkolnym również podejmuje się współpracy z CNJO :) chcę poszerzać swoją wiedzę z angielskiego i rozpocząć przygodę z hiszpańskim:) Gorąco polecam:)

Po angielsku - Jakub Błaszczyk-Pukiewicz - Nauczyciel Angielskiego Warszawa

Po angielsku - Jakub Błaszczyk-Pukiewicz

 • Warszawa

Ten fenomenalny nauczyciel angielskiego posiada olbrzymie doświadczenie i jest specjalistą zawsze gotowym do współpracy przy nowym zleceniu - Po angielsku - Jakub Błaszczyk-Pukiewicz to doskonały zawodowiec dla Ciebie. Jeszcze dziś umów się z nimi na rozmowę, aby poznać wycenę.

ALMA MATER Szkoła Jezyków Obcych

 • Ostrołęka
Grzegorz P.

Profesjonalne podejście i dobry, szybki kontakt. Bezpłatny test, właściwe dopasowanie do grupy.

Centrum Nauczania Języków Obcych Simple 4 - Nauka Angielskiego Warszawa

Centrum Nauczania Języków Obcych Simple 4

 • Warszawa

Jeszcze nie znalazłeś nauki angielskiego, pomimo że szukasz od sam nie wiesz jak dawna? Centrum Nauczania Języków Obcych Simple 4 może Ci pomóc. Spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

Akademia Nauki Płońsk - Język Angielski Płońsk

Akademia Nauki Płońsk

 • Płońsk
Katarzyna R.

Jesteśmy instytucją edukacyjną, która zajmuje się prowadzeniem szkoleń, kursów językowych oraz efektywnej nauki jak również kampanii społecznych z zakresu rozwijania potencjału intelektualnego i osobistego. Opracowujemy ciekawe i skuteczne programy edukacyjne podnoszące sprawność czytania i uczenia się dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Jesteśmy największą siecią edukacyjną zajmującą się docieraniem do zasobów człowieka i rozwojem jego możliwości.

Joanna - Nauka Angielskiego Warszawa

Joanna

 • Warszawa

Poszukując nauki angielskiego znajdziesz firmy, które mają ofertę dla Ciebie, ale Joanna jest najwyższej próby. Tylko krok dzieli Cię od otrzymania świetnej propozycji - skontaktuj się!

Karolina R

 • Warszawa

Język angielski nie ma dla firmy Karolina R żadnych tajemnic. Dzięki solidnemu doświadczeniu są gotowi doradzić każdemu Klientowi. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - sprawdź już dziś, nie pożałujesz.

Opinie i porady najlepszych nauczycieli angielskiego

Jeśli interesują Cię opinie na temat nauki angielskiego, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Mazowieckiego. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację zakupu potrzebnych Ci usług i materiałów. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę
TFLS Szkoła Języków Obcych - Lekcje Angielskiego Warszawa

Znakomite Lekcje Angielskiego

 • Warszawa
 • TFLS Szkoła Języków Obcych

Pragnąc dotrzeć do lekcji angielskiego trafisz na wiele firm, które mają ofertę dla Ciebie, ale TFLS Szkoła Języków Obcych przebije je wszystkie. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą - bez wątpienia warto.

Lekcje Angielskiego

 • Grodzisk Mazowiecki
 • Studio językowe Flexi
Monika M.

Oferta spełniła moje oczekiwania - szukałam nauczyciela angielskiego który indywidualnie podejdzie do tematu i będzie realizował najbardziej dla mnie odpowiadającą formę nauki. Znalazłam tu b. dobrego lektora w przystępnej cenie. Polecam!

Pierwszorzędne Lekcje Angielskiego

 • Pruszków
 • Dawid Macegoniuk Nauczanie Języków Obcych The Flat World

Dawid Macegoniuk Nauczanie Języków Obcych The Flat World zapewnia bogatą ofertę pierwszorzędnych lekcji angielskiego gwarantując przy tym rzetelną obsługę, a dla chętnych także usługi dodatkowe, które również mogą Cię zainteresować. Realizują oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

Rewelacyjne Lekcje Angielskiego

 • Warszawa
 • Manhattan Academy Sp. z o.o.
Ania K.

Jeśli uczyć się angielskiego, to tylko w Manhattan. Jako jedyni korzystają z metody Brain Friendly English, angielski wchodzi zdecydowanie szybciej niż przy zwykłych metodach.

Syneriz Sp. z o.o. - Lekcje Angielskiego Warszawa

Syneriz Sp. z o.o.

 • Warszawa
Andrzej S.

Bardzo dobry kontakt z osobą prowadzącą lekcje on-line. Zajęcia prowadzone w profesjonalny sposób, z dostępem do materiałów służących do nauki języka. Prowadząca, pani Ania, oprócz nauki przedstawia też zawiłości języka angielskiego. Sposób prowadzenia zajęć dostosowany do indywidualnego tempa ucznia. Co ważne, jest też możliwość zmiany harmonogramu czasowego ustalonego wcześniej, jeżeli nieoczekiwanie coś nam wypadnie. Cena bardzo przystępna.

Radoslaw Jankowski - Nauka Angielskiego Warszawa

Radoslaw Jankowski

 • Warszawa
Dorota W.

Polecam z czystym sumieniem. Jestem zadowolona z sesji, którą miałam okazję odbyć z tym Panem.

Coach360 Aneta Chmielewska-Gładek - Język Angielski Otwock

Coach360 Aneta Chmielewska-Gładek

 • Otwock

Jesteśmy polsko-kanadyjską firmą szkoleniową, specjalizującą się w: ● szkoleniach biznesowych, ● szkoleniach z zakresu umiejętności miękkich, ● szkoleniach doskonalących znajomość języka angielskiego. ● szkoleniach biznesowych prowadzonych w języku angielskim Jesteśmy pasjonatami z solidnym doświadczeniem i praktykami w swoich specjalizacjach. Dbamy o to, żeby wiedza przekazywana na szkoleniach była praktyczna, dostosowana do branży i doświadczeń naszych klientów, dlatego każde z naszych szkoleń jest „szyte na miarę”. Pracujemy z naszymi klientami również już po szkoleniach - zapewniamy dodatkowe konsultacje, treningi „on the job”, pomoc we wdrażaniu nowych umiejętności po szkoleniu. Prowadzimy szkolenia zarówno w języku

Ilona Ściegienna - Lekcje Angielskiego Pruszków

Ilona Ściegienna

 • Pruszków
Marek K.

Tłumaczenie zostało zrealizowane na bardzo wysokim poziomie. Bardzo dobra współpraca, szybki kontakt, terminowość oraz rzetelne podejście do sprawy. Bardzo profesjonalne podejście do zlecenia. Polecam.

Cleanman - Nauka Angielskiego Warszawa

Cleanman

 • Warszawa
Karolina B.

Zleciłam firmie Cleanman wypranie narożnika i dywanu, oraz umycie 10 okien, wszystko zostało wykonane bardzo profesjonalnie. Zdecydowanie polecam.

SJO Szkoła Języków Obcych w Węgrowie - Nauczyciel Angielskiego Starawieś

Wysokiej Klasy Nauczyciel Angielskiego

 • Starawieś
 • SJO Szkoła Języków Obcych w Węgrowie

Jeżeli nie podjąłeś decyzji o wyborze wysokiej klasy nauczyciela angielskiego dla siebie, to zerknij na firmę SJO Szkoła Języków Obcych w Węgrowie. Wykonuje szeroki zakres usług w dobrych cenach. Zdecyduj się od razu - przedzwoń i otrzymaj niewiążącą wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

ARCHE tlumaczonline.info.pl - Lekcje Angielskiego Warszawa

Idealne Lekcje Angielskiego

 • Warszawa
 • ARCHE tlumaczonline.info.pl

Nie możesz znaleźć godnej uwagi oferty dotyczącej lekcji angielskiego? ARCHE tlumaczonlineinfopl na pewno Ci pomoże - ma w swojej ofercie bogaty wybór produktów i dopasuje je do Twoich wymagań. Mają propozycję dla każdego - sprawdź już dziś, nie pożałujesz.

Weronika Chodakowska - Nauczyciel Angielskiego Marki

Weronika Chodakowska

 • Marki
Magdalena K.

Świetny nauczyciel. Z niesamowitym podejściem do uczniów. Polecamy w 100% procentach za pełen profesjonalizm i zaangażowanie.

Roberts Robert Banaś

 • Wołomin

Każdy, kto poszukuje lekcji angielskiego powinien już dziś zgłosić się do Roberts Robert Banaś i poznać świetne oferty oraz doskonały proces dobierania rozwiązań. Podejmij decyzję bez zwłoki - przedzwoń i otrzymaj niewiążącą ofertę, która przypadnie Ci do gustu.

Szkoła Językowa MAGUS - Język Angielski Warszawa

Szkoła Językowa MAGUS

 • Warszawa

Perfekcyjny język angielski to specjalność ekipy z firmy Szkoła Językowa MAGUS - są prawdziwymi ekspertami w branży. Wybierz ich numer, aby uzyskać więcej szczegółów - nie będziesz żałować.

Euro-School Szkoła Języków Obcych sp. z.o.o - Język Angielski Mińsk Mazowiecki

Pierwszorzędny Język Angielski

 • Mińsk Mazowiecki
 • Euro-School Szkoła Języków Obcych sp. z.o.o

Chcesz znaleźć sprawdzonego specjalistę do realizacji swoich planów? Euro-School Szkoła Języków Obcych sp zoo jest na to najlepszym rozwiązaniem. Zapytaj o ofertę już teraz i sprawdź co firma ma do zaoferowania.

Motivation Szkoła Języków Obcych Online Magdalena Szelinger - Nauczyciel Angielskiego Siedlce
Jarosław M.

Polecam wszystkim, o taką formę nauki mi chodziło... jestem bardzo zadowolony ze współpracy.

Academy of New York - Nauczyciel Angielskiego Warszawa

Academy of New York

 • Warszawa
Krzychu Z.

Bardzo dobra szkoła, kursy amerykańskiego prowadzone na bardzo dobrym poziomie. Miła i fachowa obsługa, godni polecenia.

Świetne Lekcje Angielskiego

 • Warszawa
 • Wojtek Kawczynski
Aneta C.

Rozpoczęliśmy działalność w 2006 roku. Nasza specjalność to Konwersacje z native speaker'em, na terenie miejscowości firmy, szkoły językowe.

Ten specjalista działa w rejonie województwa i oferuje różnorodne usługi z zakresu solidnego języka angielskiego. Realizują oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

Fonetyka Szkoła Języków Obcych - Lekcje Angielskiego Grodzisk Mazowiecki

Fonetyka Szkoła Języków Obcych

 • Grodzisk Mazowiecki

Lekcje angielskiego oraz detale z tego wynikające już nie będą dla Ciebie kłopotem, jeśli skorzystasz z oferty Fonetyka Szkoła Języków Obcych. Doświadczeni konsultanci z zakresu lekcji angielskiego pomogą Ci znaleźć skrojone na miarę rozwiązanie. Aby uzyskać szczegółowe informacje skontaktuj się od razu - warto.

Szkoła Języków English College - Język Angielski Zwoleń

Profesjonalny Język Angielski

 • Zwoleń
 • Szkoła Języków English College
Monika O.

Zapisanie dziecka do szkoły językowej English College było bardzo dobrą decyzją. Prowadzący przełamali jego barierę językową, dzięki czemu córka  nabyła większej pewności siebie w porozumiewaniu się po angielsku. Bardzo polecam!

British School - Nauka Angielskiego Sochaczew

British School

 • Sochaczew

Szukający nauki angielskiego musi koniecznie zgłosić się do British School i zobaczyć na własne oczy świetne oferty. Dopasowaną ofertę otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

Mokoloko- Urodziny i Eventy dla dzieci

 • Wiśniewo

Równie dobrej oferty nauki angielskiego prędko nie znajdziesz na terenie Mazowieckiego, więc jeżeli szukasz korzystnej nauki angielskiego to natychmiast zobacz Mokoloko- Urodziny i Eventy dla dzieci. Zaledwie chwila dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej oferty - skontaktuj się od razu!

WSC Centrum Rozwoju S.A. - Język Angielski Warszawa

Język Angielski

 • Warszawa
 • WSC Centrum Rozwoju S.A.

Język angielski na najwyższym poziomie to temat, w którym są najlepsi, dlatego chętnie podejmą się zlecenia dla Ciebie. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, aby uzyskać szczegółowe informacje.

British School - Lekcje Angielskiego Legionowo

Odpowiednie Lekcje Angielskiego

 • Legionowo
 • British School

Ogólnopolska Szkoła Językowa British School - od 2004 roku w Legionowie Prowadzimy zajęcia grupowe oraz indywidualne w siedzibie szkoły w Legionowie przy ulicy Kopernika 9 (róg Piłsudskiego) oraz szkolenia zewnętrzne dla firm na terenie powiatu legionowskiego oraz nowodworskiego Uczymy dzieci (6- 9 lat), młodzież oraz dorosłych. Specjalizujemy się w: angielski, niemieckim, hiszpański, francuskim, rosyjskim oraz szwedzkim. Zatrudniamy tylko wykwalifikowanych lektorów oraz nativów z przygotowaniem do nauczania języka obcego.

QRSOR Wioletta Rucińska - Nauka Angielskiego Siedlce

QRSOR Wioletta Rucińska

 • Siedlce

Qrsor to miejsce powstałe na bazie lat doświadczeń i praktyki. Kursy prowadzone są przez ludzi z pasją i zdolnościami umiejętnego przekazywania wiedzy, już docenionymi przez wielu uczniów i słuchaczy. To miejsce, które ma dostarczać gruntownej wiedzy, ale i zachęcać do zgłębiania tajników danej dziedziny nauki, a wszystko w sprzyjającej atmosferze wzajemnej tolerancji, szacunku i zrozumienia indywidualnych potrzeb każdego ucznia. To miejsce właśnie dla Ciebie!

CLASSLESS Michał Bocian - Lekcje Angielskiego Warszawa

Znakomite Lekcje Angielskiego

 • Warszawa
 • CLASSLESS Michał Bocian

Angielski z CLASSLESS to zajęcia dla wszystkich, którzy korzystają bądź pragną korzystać z języka w codziennych sytuacjach komunikacyjnych dążących do ogólnej sprawności językowej. To także ukierunkowane lekcje z różnych dziedzin świata biznesowego czy akademickiego. To wreszcie zajęcia językowe przygotowujące do egzaminów Cambridge General English (KET, PET, FCE, CAE, CPE), egzaminu IELTS, egzaminu ósmoklasisty i maturalnego. A może szukasz pomocy w przygotowaniu się do egzaminu biznesowego BEC czy LCCI? Mam wieloletnie doświadczenie, sukcesy oraz know-how potrzebny w prowadzeniu uczniów do wszelkiej maści egzaminów. A może po prostu intersują Cię ciekawe konwersacje z ciekawym człowiekiem?

Project 12 sp. z o.o. - Język Angielski Warszawa

Pierwszorzędny Język Angielski

 • Warszawa
 • Project 12 sp. z o.o.

😉 12 kroków do twojego angielskiego Z PROJECT 12! 💡 UCZ SIĘ PO NOWEMU! ⠀❓Dlaczego jesteśmy najlepsi? ⠀✅ istniejemy prawie DWIE DEKADY, a przez ten czas przeszkolimy ponad 50 000 osób! ⠀✅ stawiamy na HYBRYDOWE PODEJŚCIE – część zajęć w grupie z lektorem, część samodzielnie na platformie edukacyjnej ⠀✅ gwarantujemy PRZYSTĘPNĄ CENĘ KURSÓW - sprawdź aktualną ofertę na stronie project12.pl ⠀✅ mamy DOPASOWANY PLAN ZAJĘĆ – wybieraj dowolne kombinacje dni i godzin - opcja zmiany grafiku jest nielimitowana przez cały okres trwania semestru. ⠀✅oferujemy INTENSYWNĄ NAUKĘ – 1 poziom opanujesz w 3 miesiące! ⠀✅ nasi klienci otrzymują dostęp do PLATFORMY EDUKACYJNEJ – uczysz się, rozwiązujesz zadania i powtarzasz materiał w swoim smartfonie! ⠀✅ nowy

S'Mart English - Nauka Angielskiego Warszawa

S'Mart English

 • Warszawa

ZAJĘCIA SKYPE. WYSTAWIAM FAKTURY Specjalizacja: zajęcia dla osób dorosłych angielski dla osób wiecznie początkujących, angielski dla osób z "blokadą", angielski w biznesie (praktyczny - wiele lat pracowałam w zagranicznych największych międzynarodowych firmach) Szczególnie dla osób po długiej przerwie, mających kompleksy jeżeli chodzi o ich poziom języka, stresujących się potrzebą rozmowy, lub skrępowanych nieznajomością języka, albo takich, które muszą jak najszybciej nauczyć się języka (wyjazd zagraniczny, brak czasu). Na zajęciach zajmujemy się słownictwem, gramatyką, konwersacjami, ale, o ile uczeń sobie tego nie zażyczy, nie poświęcamy czasu na przerabianie książek, i podręczników poziom po poziomie. Sama dobieram i zapewniam

Smartbels Smart Building Electronics Marcin Wojciechowski - Nauka Angielskiego Warszawa

Smartbels Smart Building Electronics Marcin Wojciechowski

 • Warszawa

Elektronika i programowanie. www.smartbels.eu Projektowanie i produkcja układów, urządzeń i systemów elektronicznych według wymagań klienta. Modele, prototypy i serie produkcyjne. Tanie i szybkie technologie modelowania: arduino i raspberry pi. Programowanie wbudowane i aplikacyjne. Metrologia i automatyka: czujniki, przetworniki, układy i systemy pomiarowe. Metrologia wielkości elektrycznych i nieelektrycznych. Rejestratory danych: od prostych: dane w postaci plików tekstowych na kartach SD, do rozbudowanych z wykorzystaniem serwerów internetowych i baz danych (MySQL). Strony internetowe z monitoringiem parametrycznym (www.smartbels.pl) i wizualnym. Napędy (silniki i falowniki), PLC i HMI. Rejestratory promieniowania słonecznego. Stacje

Nauczyciele angielskiego w innych miejscowościach

Jaki jest Twój cel nauki?