Natural Energy PL Sp. z o.o. Poznań - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak Natural Energy PL Sp. z o.o. nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

Natural Energy PL Sp. z o.o.

O specjaliście

Natural Energy PL sp. z o.o. to firma z kilkuletnim doświadczeniem na rynku, oferująca rozwiązania liderów w branży. Zajmujemy się kompleksową realizacją instalacji OZE (pompy ciepła, rekuperacja, fotowoltaika, kolektory słoneczne). Posiadamy sieć handlowców i zespołów montażowych działających na terenie całego kraju. W ciągu ostatnich lat zamontowaliśmy kilkaset instalacji.
Współpracując z Klientami, stawiamy na rzetelną obsługę i profesjonalne wykonanie powierzonych nam prac. Dobierając instalację, zwracamy uwagę na jakość urządzeń i komfort użytkowania przez naszego Klienta.

Pierwszy etap współpracy rozpoczyna się od spotkania z doradcą, podczas którego dowiesz się, jakie rozwiązanie będzie najbardziej optymalne dla Twojego domu. Po zaakceptowaniu oferty - podpisujemy umowę.

Nasi specjaliści przygotują projekt instalacji, wykorzystując specjalne oprogramowanie tak, aby uzyskać jak najlepszą wydajność urządzeń. Otrzymasz komplet dokumentów potrzebnych do realizacji inwestycji, m.in. do uzyskania dofinansowania, uruchomienia instalacji i przyłączenia jej do sieci.

Branża

Pompy ciepłaFotowoltaikaEkologiczne źródła energiiKolektory słoneczneEnergia odnawialnaMontaż pomp ciepłaZaopatrzenie w energię elektryczną

Obszar działania

Dolnośląskie , Małopolskie , Zachodniopomorskie , Kujawsko-pomorskie , Wielkopolskie , Lubelskie , Warmińsko-mazurskie , Świętokrzyskie , Łódzkie , Mazowieckie , Podlaskie , Opolskie , Śląskie , Lubuskie , Pomorskie , Podkarpackie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

Gwiazdki opinii 28 opinii

Jesteś zadowolonym Klientem firmy ?

Dodaj swoje referencje!

Firma Natural Energy PL Sp. z o.o. jest polecana przez Klientów i Partnerów biznesowych. Dlatego otrzymała Certyfikat Polecają Nas Klienci.
29 listopada 2018
Pozytywna opinia

Potwierdzam wszystkie zamieszczone tu pozytywne opinie na temat firmy Natural Energy. Pan Darek Dąbkowski to człowiek o niespożytej energii, zawsze służy fachową pomocą i wiedzą na najwyższym poziomie. Co do samych wykonawców również nie mam zastrzeżeń. Pompa ciepła chodzi na razie ponad miesiąc: wszystko działa dobrze, żadnych problemów, w domu cieplutko :))

13 listopada 2018
Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m², Bębnów
Pozytywna opinia

Pełny profesjonalizm

10 listopada 2018
Dam zlecenie na wodną pompę ciepła, bud. do 150m², Malbork
Pozytywna opinia

Polecam.

pokaż więcej

Powiązane produkty i usługi: rekuperacja, kolektory słoneczne, montaż kolektorów słonecznych, fotowoltaika, przyłacza, elektrownie wiatrowe pionowe, rekuperacja Poznań, kolektory słoneczne Poznań, montaż kolektorów słonecznych Poznań, fotowoltaika Poznań, przyłacza Poznań, elektrownie wiatrowe pionowe Poznań, sprzedaż i montaż pomp ciepła, sprzedaż i montaż instalacji fotowoltaicznych, sprzedaż i montaż rekuperatorów, sprzedaż i montaż kolektorów słonecznych

Oferta

Instalacja powietrznej pompy ciepła 13 kW
Polska
do uzgodnienia

Zajmujemy się dostawą i instalacją urządzeń. Pompa polskiego producenta firmy Hewalex. Możliwość montażu całej instalacji razem z ogrzewaniem podłogowym.

Instalacja fotowoltaiczna 5 kW
Polska
do uzgodnienia

Zajmujemy się dostarczeniem urządzeń i montażem. W skład instalacji wchodzą tylko polskie i niemieckie komponenty renomowanych firm. W ramach usługi przygotowujemy i dostarczamy dokumenty do przedsiębiorstwa energetycznego w imieniu Klienta.

Instalacja fotowoltaiczna 4 kW
Polska
do uzgodnienia

Zajmujemy się dostarczeniem urządzeń i montażem. W skład instalacji wchodzą tylko polskie i niemieckie komponenty renomowanych firm. W ramach usługi przygotowujemy i dostarczamy dokumenty do przedsiębiorstwa energetycznego w imieniu Klienta.

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

ul. Grunwaldzka 439A, Poznań

Telefon

730****** Pokaż numer

Telefon

530****** Pokaż numer

Osoba kontaktowa

Natural Energy

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy NATURAL ENERGY PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Data rozpoczęcia działalności 2015-06-30
NIP 7792432634
Regon 361906838

Siedziba

Kraj Polska
Województwo WIELKOPOLSKIE
Powiat poznański
Gmina Komorniki
Miejscowość Plewiska
Kod pocztowy 62064
Poczta Komorniki
Ulica ul. Grunwaldzka
Numer nieruchomości 439A

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 1 - Osoba prawna
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 117 - Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Organ rejestrowy SĄD REJONOWY POZNAŃ - NOWE MIASTO I WILDA W POZNANIU, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Rodzaj rejestru lub ewidencji 138 - REJESTR PRZEDSIĘBIORCÓW
Data wpisu do bazy REGON 2015-07-01
Data wpisu do rejestru ewidencji 2015-07-01
Data powstania 2015-06-30
Data rozpoczęcia działalności 2015-06-30

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
4321Z WYKONYWANIE INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH
Przeważające PKD
4329Z WYKONYWANIE POZOSTAŁYCH INSTALACJI BUDOWLANYCH
4322Z WYKONYWANIE INSTALACJI WODNO-KANALIZACYJNYCH, CIEPLNYCH, GAZOWYCH I KLIMATYZACYJNYCH

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.