Otrzymaj oferty od specjalistów jak NATICOM NATALIA CHMIELEWSKA nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

NATICOM NATALIA CHMIELEWSKA

O specjaliście

Zajmuję się grafią w sposób kompleksowy, od anlizy i rozmowy z klientem aż po reazliacje projektu. Przygotowuje projekty zarówno na potrzeby internetu, jak i druku. Jestem otwarta na wszelkie uwagii oraz z miłą chęcią doradzam klientom, jak w łatwy sposób mogą samodzielnie bardziej rozwinąć swój biznes w internecie. Zajmuję się proejktowaniem drobnych grafik np. banery na strony, grafiki na social media aż po strony internetowe, katalogi do drugu, materiały firmowe.

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

5 opinii

Pozytywna

Neutralna

Negatywna

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Łukasz O. 7 kwietnia 2021
Pozytywna opinia

Współpraca z Natalią przebiegała na najwyższym poziomie. Była w stanie sprostać wszystkim wymaganiom. Bazując na swoim doświadczeniu, Natalia pokazała różne propozycje i projekty, które okazały się bardziej trafione i pasujące pod względem graficznym. Przez cały okres współpracy nie miałem problemu ze skontaktowaniem się, a odpowiedzi pojawiały się natychmiastowo. Z czystym sumieniem mogę polecić jej usługi i na pewno powrócimy do współpracy w przyszłości.

Damian Z. Secure Logic Damian Zyskowski, 6 kwietnia 2021
Pozytywna opinia

Bardzo doświadczony grafik. Potrafi zrozumieć potrzeby klientów i przenieść to na projekt.

Bartosz W. 30 marca 2021
Pozytywna opinia

Współpraca przebiegła bezproblemowo, wszystko gotowe na czas. Polecam :)

Magdalena N. 30 marca 2021
Pozytywna opinia

Mega profesjonalizm, super kontakt i szybka realizacja projektu. Gorąco polecam.

Aneta C. 29 marca 2021
Pozytywna opinia

Profesjonalne podejście do klienta i szczególna staranność wykonania projektu

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak NATICOM NATALIA CHMIELEWSKA

Powiązane produkty i usługi: WebmasterE-marketing,  Zrobienie strony internetowej, Webmaster Sejny, E-marketing Sejny,  Zrobienie strony internetowej Sejny

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Jodeliszki, 1, Sejny

NIP

844-237-11-28

Telefon

536****** Pokaż numer