ubezpieczenie na życie i zdrowie, Gdynia - Oferta nr166346 - Oferteo.pl
 

ubezpieczenie na życie i zdrowie, Gdynia


Cena brutto: 50.00 PLN
do uzgodnienia

Gwarantowana emerytura
Pomyśl o emeryturze, bądź niezależny i sam zadbaj o przyszłość swoją oraz bliskich. Zapewnij sobie środki na realizację planów, czyli długoterminowy plan oszczędzania. W skrócie: - dodatkowa, dopasowana, dożywotnia emerytura, - Twoje życie jest chronione przez cały czas trwania umowy, - zgromadź kapitał i utrzymaj dotychczasowy standard życia na obecnym poziomie, by po latach pracy odpoczywać i wykorzystywać wolny czas na realizację swoich marzeń, planów i pasji, - brak ryzyka inwestycyjnego na koniec umowy.
Wycena indywidualna
Ochrona życia
Wycena indywidualna
Chroń życie i przygotuj swoich bliskich na najtrudniejsze chwile, czyli wsparcie finansowe dla Twoich najbliższych, gdy Ciebie zabraknie. W skrócie: - zapewnij swoim najbliższym utrzymanie dotychczasowego standardu życia, - zabezpiecz spłatę kredytu hipotecznego lub innych zobowiązań finansowych, - zapewnij ciągłość swojego biznesu.
Ochrona zdrowia
indywidualna
Kompleksowe rozwiązanie zdrowotne, czyli zabezpiecz się przed skutkami poważnej choroby i zadbaj o finansowe bezpieczeństwo swoje i swoich bliskich. W skrócie: - wsparcie finansowe w przypadku diagnozy nowotworu i poważnej choroby, - pieniądze za pobyt w szpitalu oraz po wyjściu z niego, - dostęp do konsultacji u wybranych lekarzy.
Ochrona dziecka
zależna od wariantu
Zadbaj o przyszłość i bezpieczeństwo swojego dziecka. W skrócie: -wsparcie finansowe w przypadku: • groźnej choroby dziecka, • złamania lub oparzenia z powodu wypadku, • trwałego inwalidztwa z powodu wypadku, • pobytu w szpitalu lub operacji z powodu wypadku lub choroby, - ochrona ważna 24 godziny na dobę na całym świecie, - pokrycie kosztów konsultacji medycznych u lekarzy 10 specjalizacji, badania diagnostyczne, rehabilitacja i korepetycje.
Ochrona 55+
wycena indywidualna
Wspieraj siebie i bliskich po 55 roku życia- to jest Twój czas. Pozostań niezależnym, nawet w przypadku problemów zdrowotnych. W skrócie: - dożywotnia ochrona, - finansowe zabezpieczenie rodziny, - wsparcie na wypadek choroby lub po wypadku, - bądź spokojny i zachowaj niezależność finansową. A może to już czas, abyś to Ty zaopiekował się swoimi rodzicami? Zrób swoim rodzicom prezent i opłacaj za nich ubezpieczenie!
Ochrona od nieszczęśliwych wypadków
Wycena indywidualna
Czas wolny spędzasz aktywnie, uprawiasz sporty, a może jesteś zawodowym kierowcą? Jesteś podwójnie narażony na ryzyko wypadku, dlatego zapewnij sobie oraz swoim bliskim wsparcie finansowe w razie nieszczęśliwych zdarzeń. W skrócie: - szeroki zakres ochrony przed następstwami wypadków: złamania, oparzenia, trwałe inwalidztwo, pobyt w szpitalu, operacja, śmierć, - dostęp po wypadku do prywatnych usług medycznych, - ochrona dla całej rodziny w ramach jednej polisy w Pakiecie Rodzinnym.
Ubezpieczenia Grupowe
wycena indywidualna
Zadbaj o siebie, pracowników i waszych bliskich. W skrócie: - ubezpieczenie na życie, które zapewni wsparcie finansowe dla Ciebie, Twoich pracowników i Waszych bliskich w przypadku śmierci, - każdy z ubezpieczonych ma możliwość zwiększenia zakresu ochrony w razie choroby, wypadku, czy pobytu w szpitalu- indywidualnie do własnych potrzeb, - rozwiązanie tańsze o 30% od ubezpieczeń indywidualnych

Polska, Gdynia
 
 


Liczba wyświetleń strony: 28