NANECO Łódź - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak NANECO nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

NANECO

O specjaliście

Witamy wszystkich obecnych jak i przyszłych klientów.

Jesteśmy młodym zespołem któremu zależy, aby każdy z kontrahentów był zadowolony z naszej obsługi. Wielu ludzi nam zaufało i dalej z nami współpracuje. Nasze ceny są konkurencyjne a jakość produktów jest na najwyższym poziomie. Zachęcamy do zapoznania sie z naszą ofertą (posiadamy więcej produktów niż jest zawartych w tej ofercie) z pewnością znajdziemy wspólny język.

Branża

Odzież roboczaHurtownia odzieży

Obszar działania

Opinie

4.3

Gwiazdki opinii

2 opinie

Pozytywna

Neutralna

Negatywna

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Dodaj swoje referencje!

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak NANECO

Powiązane produkty i usługi: Hurtownie odzieżyHurtownie odzieży Łódź

Oferta

Fartuch medyczny PP 20/30/40g
Polska - Łódź
3.90 złdo uzgodnienia

Lekarski fartuch ochronny z włókniny o grubości 20g/30g/40g m2 ceny od 3,9 netto Produkt medyczny na 8% Wykończony wygodnym mankietem. Pakowany po 10szt w folii i po 100 w kartonie.

Fartuch sterylny SMS 40g
Polska - Łódź
10.00 złdo uzgodnienia

Jednorazowy fartuch chirurgiczny ze wstawkami, jałowy. Cechuje go wysoki poziom barierowości bakteryjnej bakteryjnej, wytrzymałość i dobra oddychalność. Fartuch posiada wstawki wykonane z laminatu w rękawach i w części przedniej fartucha. Spełnia wymagania wysokie w strefie krytycznej i mniej krytycznej normy EN...  

FFP3 z zaworem ( typ kaczka)
Polska - Łódź
5.50 złdo uzgodnienia

Mamy wsprzedaży wysokiej jakości maski typ FFP3 z zaworem . *** Wszystkie certyfikaty udostępniamy po wstępnej rozmowie

pokaż więcej

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

ul. Czarnkowska 2/4, Łódź

NIP

728-253-34-48

Telefon

692****** Pokaż numer

WhatsApp

692****** Pokaż numer

Osoba kontaktowa

Michał Zubrzak