My Little Forest /Lasy w szkle Warszawa - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak My Little Forest /Lasy w szkle nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

My Little Forest /Lasy w szkle

O specjaliście

Pracownia kompozycji roślinnych - lasów, ogrodów - zamkniętych w szklanych naczyniach, słojach. Każda kompozycja jest autorska, oryginalna i unikatowa. Tworzona jest z odpowiednio dobranych roślin wieloletnich.
Rośliny żyją w zamkniętym w szkle, wewnątrz którego, po jakimś czasie tworzy się całkowicie samowystarczalny ekosystem. Pomiędzy organizmami zamkniętymi w słoju zachodzi szereg relacji, które pozwalają funkcjonować im w harmonii i równowadze. Wszystko wygląda i dzieje się jak w naturalnych warunkach.
Szczelnie zamknięty las i ogród nie wymagają podlewania ale zanim do tego dojdzie, rośliny wymagają obserwacji a ziemia sprawdzania poziomu wilgotności. Kiedy zauważymy, że podłoże jest lekko przesuszone, wówczas konieczne jest delikatne nawodnienie. Nie powinno się dopuścić ani do nadmiernego przelania, ani nadmiernego wysuszenia podłoża. Odpowiednia pielęgnacja roślin pozwoli się cieszyć nimi przez wiele lat.

Branża

Ogród i roślinyDostawcy pozostali

Obszar działania

Mazowieckie

Opinie

Brak opinii 0 opinii

Jesteś zadowolonym Klientem firmy My Little Forest /Lasy w szkle?

Dodaj swoje referencje

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak My Little Forest /Lasy w szkle
Co chcesz zlecić lub kupić?

Powiązane produkty i usługi: Lampy,  Hurtownia oświetlenia, Oświetlenie sufitowe, Nowoczesne oświetlenie, Lampy podłogowa, Lampy Warszawa,  Hurtownia oświetlenia Warszawa, Oświetlenie sufitowe Warszawa, Nowoczesne oświetlenie Warszawa, Lampy podłogowa Warszawa, Lasy w słoiku, Lasy w szkle, Rośliny w szklanych naczyniach, Kompozycje roślinne zamknięte w szklanych naczyniach

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Dziennikarska 9, Warszawa

Telefon

501****** Pokaż numer

Osoba kontaktowa

Joanna Ostrowska