MR Instalacje Robert Makarczuk Siedlce - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak MR Instalacje Robert Makarczuk nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

MR Instalacje Robert Makarczuk

O specjaliście

MR Instalacje to wiodąca na rynku lokalnym firma, zajmująca się systemami zabezpieczeń i instalacjami elektrycznymi. Naszym celem jest dostarczenie naszym Klientom zaawansowanych, dostosowanych do indywidualnych potrzeb rozwiązań i usług.
Czym się zajmujemy?
» Systemy alarmowe
» Telewizja przemysłowa (monitoring)
» Instalacje elektryczne
» Instalacje antenowe
» Sieci komputerowe
» Kontrola dostępu
» Wideodomofony i domofony

Zapraszamy do współpracy
tel. 666 288 392
www.mr-instal.pl

Branża

ElektrykAlarmyDomofony, wideofonyMonitoringMontaż oświetlenia

Obszar działania

Mazowieckie, Lubelskie

Opinie

4.3

Gwiazdki opinii

1 opinia

Pozytywna

Neutralna

Negatywna

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak MR Instalacje Robert Makarczuk

Powiązane produkty i usługi: Instalacja coPrace budowlane cennik,  Instalacja co schemat, Instalacja wentylacyjna,  Budownictwo naturalne, Instalacja co SiedlcePrace budowlane cennik Siedlce,  Instalacja co schemat Siedlce, Instalacja wentylacyjna Siedlce,  Budownictwo naturalne Siedlce

Oferta

Instalacje elektryczne
Polska - Siedlce
do uzgodnienia

Współczesne życie opiera się o technologie, które wymagają zasilania elektrycznego. Życie bez energii elektrycznej jest praktycznie nie możliwe, a funkcjonowanie przedsiębiorstwa bez prądu stało się niewyobrażalne nawet na krótką chwilę.

Telewizja przemysłowa (monitoring, kamery)
Polska - Siedlce
do uzgodnienia

Dzięki stałej obserwacji możesz przejrzeć w czasie rzeczywistym co dzieje się w Twojej firmie lub domu. Z wykorzystaniem cyfrowej rejestracji obrazu możesz cofnąć się do interesującego Cię zdarzenia.

System alarmowy, alarm
Polska - Siedlce
do uzgodnienia

System alarmowy stanowi pierwszą linię ochrony przed włamaniem i kradzieżą. Dobry system alarmowy jest w stanie wychwycić intruza zanim zdąży on wyrządzić szkody w Twoim domu bądź firmie.

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

ul. Śmiała 17A, Siedlce

Telefon

666****** Pokaż numer

Osoba kontaktowa

Robert Makarczuk

Dane rejestrowe

Firma

NIP 8212497995

Siedziba

Kraj Polska

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.