Powiedz jak możemy Ci pomóc
Skontaktuj się

MPL ENERGY

1

Dziękujemy za wiadomość

O specjaliście

MPL ENERGY Sp.z o.o. to prężnie działająca firma na terenie Polski od 2010 roku w zakresie doboru i montażu instalacji fotowoltaicznych dla klienta biznesowego oraz indywidualnego.
Zajmujemy się sprzedażą i montażem systemów fotowoltaicznych, które pozwalają produkować prąd na własne potrzeby i uniezależnić się od wzrostu cen energii, a w perspektywie czasu pozyskiwać prąd za darmo. Wspieramy Klientów w przejściu skomplikowanej ścieżki do stania się prosumentem. W imieniu Klienta przygotowujemy dokumentację i pozyskujemy dotacje oraz świadczymy kompleksową obsługę w ramach instalacji fotowoltaicznej
Na rynku wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego klienta oraz nieszablonowość. Długoletnie doświadczenie w szeroko rozumianej branży energetycznej oraz wiedza poparta praktyką mają odbicie w naszych zrealizowanych projektach o łącznej mocy 4MW.

Nasze flagowe realizacje to:
- Lotnisko im. Chopina w Warszawie - instalacja dachowa o mocy 800kWp,
- Siedziba WFOŚiGW w Gdańsku - instalacja dachowa oraz na fasadzie budynku o łącznej mocy 40kWp,
- Eurocentrum w Katowicach - instalacja dachowa, na elewacji budynku, markizy oraz system nadążny (trackery) o łącznej mocy 100kWp,
- PWiK Gorzów – intalacja naziemna o mocy 726kWp,
- Politechnika Poznańska wydz. Architektury i Zarządzania– instalacja dachowa o mocy 200kWp,
- Zakłady Mięsne Kabanos - instalacja dachowa o mocy 500kWp,
- Toyota – instalacja naziemna o mocy 40kWp,
- Takenaka Bridgestone – instalacja na gruncie i fasadzie budynku o łącznej mocy 220kWp,
- Gmina Jasiennica - 116 instalacji na budynkach mieszkalnych o łącznej mocy 420kWp,
oraz wiele innych.

Zapraszamy do kontaktu

Branża

Fotowoltaika, Ekologiczne źródła energii

Obszar działania

Mazowieckie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

10 opinii

Pozytywna

Neutralna

Negatywna

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Grzegorz M. 16 lipca 2021
Pozytywna opinia

Instalacja 6.2 kw wykonanie szybko solidnie fachowo. Specjalne podziękowania dla P. Małgorzaty za pomoc w wypełnieniu wniosku o dofinansowanie. Serdecznie polecam firmę MPL energy.

Oliwia M. 28 kwietnia 2020
Pozytywna opinia

Gorąco polecam usługi firmy MPL Energy. Pełen profesjonalizm, duże doświadczenie w zakresie fotowoltaiki oraz przystępne ceny. Dodatkowo zarówno zespół monterów jak i również pracownicy biurowi są bardzo pomocni i pozytywnie nastawieni na klienta. W szczególności Pani Małgosia D. jest osobą godna polecenia ze względu na jej otwarte podejście do klienta oraz chęć niesienia pomocy. Podczas naszej współpracy Pani Małgosia była zawsze dostępna. Jest ona wykwalifikowaną i bardzo uroczą osobą. Odpowiedni pracownik na odpowiednim miejscu. Współpraca z Firma MPL Energy to czysta przyjemność.

MPL ENERGY, 6 maja 2020

Dziękujemy za udaną współpracę, bardzo miło nam czytać same dobre słowa o MPL Energy. Pozdrawiamy.

Marek K. 22 kwietnia 2020
Pozytywna opinia

Fachowość na etapie planowania i projektowania oraz terminowość i jakość wykonania.

MPL ENERGY, 28 kwietnia 2020

Panie Marku, dziękujemy za udaną współpracę i miłe słowa na nasz temat.

Marek W. 22 kwietnia 2020
Pozytywna opinia

Bardzo rzeczowa rozmowa telefoniczna. Kontakt osobisty również na wysokim poziomie. Będę polecał firmę znajomym i sąsiadom ze względu na fachową i szybką obsługę.

MPL ENERGY, 28 kwietnia 2020

Panie Marku, dziękujemy za pozytywną opinię i miłą współpracę.

Wiesław G. 24 grudnia 2019
Zlecenie na panele fotowoltaiczne, dach do 150m², Warszawa
Pozytywna opinia

Indywidualny, bezpośredni kontakt z Wykonawcą oraz prezentacja oferty przekonały mnie o podjęciu decyzji o wybraniu MPL Energy.

MPL ENERGY, 8 stycznia 2020

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Pozdrawiamy Zespół MPL Energy.

Ireneusz M. 12 czerwca 2019
Zapotrzebowanie na panele fotowoltaiczne, dach do 150m², Nowy Dwór Mazowiecki
Pozytywna opinia

Etap wstępnego przygotowania projektu oraz jego weryfikacja na obiekcie wykonane zostały profesjonalnie. Mam nadzieję, że na takim samym poziomie będzie przebiegał proces realizacji inwestycji. Doradztwo i komunikacja z przedstawicielami Firmy na bardzo dobrym poziomie.

MPL ENERGY, 12 czerwca 2019

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą i wystawienie pozytywnej opinii.

Arkadiusz D. 30 kwietnia 2019
Pozytywna opinia

Polecam. Dobra robota, a przede wszystkim projekt zrobiony indywidualnie pod moje zapotrzebowanie na energię i możliwości na dachu. Nie sztuką jest wrzucić panele na dach nie biorąc pod uwagę cienia od kominów, a miałem już doczynienia takimi firmami. Dokładnie wyliczyli i wyjaśnili jak to wszystko działa. Mega plus za dobry sprzęt, bo to podstawa.

Małgorzata R. 5 kwietnia 2019
Pozytywna opinia

Profesjonalizm w czystej postaci! Fachowe doradztwo, cierpliwość do klienta. Montaż przebiegł sprawnie, wszystko wykonane terminowo i zgodnie z umową. Fajnie, że sami zajmują się papierami o dotacje, duża wygoda. Polecam.

Jerzy P. 5 kwietnia 2019
Pozytywna opinia

Firma naprawdę godna polecenia! Przyjechał przedstawiciel, przeprowadził audyt, dobrał moc instalacji 6,9 kWp, opowiedział jak to działa i jakie daje korzyści. Podpisaliśmy umowę i wniosek o dotację. Złożyli za mnie dokumenty w urzędzie. Po decyzji miasta o przyznanej dotacji od razu zabrali się do montażu. Jak tylko skończyli montaż przyszło potwierdzenie na z zakładu energetycznego o przyjęci zgłoszenia o przyłączenie instalacji do sieci, które złożyli w międzyczasie. Czekam teraz na ruch ze strony Innogy, aż założą licznik dwukierunkowy i jazda z produkcją. Nikt z moich znajomych, który ma fotowoltaikę nie przeszedł tak szybko całej tej ścieżki. Za zwyczaj nie wyrażam opinii na temat firm, a tym bardziej pozytywnych, ale oni zasłużyli w 120%.

Katarzyna P. 4 kwietnia 2019
Pozytywna opinia

Jestem bardzo zadowolona. Fachowe i profesjonalne doradztwo. Miła i pomocna ekipa.

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak MPL ENERGY

Oferta

Instalacje fotowoltaiczne od 1,8kWp
Mazowieckie - Polska

Zajmujemy się sprzedażą i montażem systemów fotowoltaicznych. Pracujemy na produktach renomowanych firm. Posiadamy ekipy monterskie z wieloletnim doświadczeniem. Doświadczenie = profesjonalizm. W imieniu Klienta przygotowujemy dokumentację, pozyskujemy dotacje oraz świadczymy kompleksową obsługę...  

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

ul. Staniewicka 14, Warszawa

NIP

631-262-02-76

WWW

www.pvplus.pl/

Telefon

797 ••• ••• Pokaż numer

Facebook

https://www.facebook.com/Fotowoltaikanaplusie/

Skontaktuj się