MPL ENERGY Warszawa - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak MPL ENERGY nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

MPL ENERGY

O specjaliście

MPL ENERGY Sp.z o.o. to prężnie działająca firma na terenie Polski od 2010 roku w zakresie doboru i montażu instalacji fotowoltaicznych dla klienta biznesowego oraz indywidualnego.
Zajmujemy się sprzedażą i montażem systemów fotowoltaicznych, które pozwalają produkować prąd na własne potrzeby i uniezależnić się od wzrostu cen energii, a w perspektywie czasu pozyskiwać prąd za darmo. Wspieramy Klientów w przejściu skomplikowanej ścieżki do stania się prosumentem. W imieniu Klienta przygotowujemy dokumentację i pozyskujemy dotacje oraz świadczymy kompleksową obsługę w ramach instalacji fotowoltaicznej
Na rynku wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego klienta oraz nieszablonowość. Długoletnie doświadczenie w szerokorozumianej branży energetycznej oraz wiedza poparta praktyką mają odbicie w naszych zrealizowanych projektach o łącznej mocy 4MW.

Nasze flagowe realizacje to:
- Lotnisko im. Chopina w Warszawie - instalacja dachowa o mocy 800kWp,
- Siedziba WFOŚiGW w Gdańsku - instalacja dachowa oraz na fasadzie budynku o łącznej mocy 40kWp,
- Eurocentrum w Katowicach - instalacja dachowa, na elewacji budynku, markizy oraz system nadążny (trackery) o łącznej mocy 100kWp,
- PWiK Gorzów – intalacja naziemna o mocy 726kWp,
- Politechnika Poznańska wydz. Architektury i Zarządzania– instalacja dachowa o mocy 200kWp,
- Zakłady Mięsne Kabanos - instalacja dachowa o mocy 500kWp,
- Toyota – instalacja naziemna o mocy 40kWp,
- Takenaka Bridgestone – instalacja na gruncie i fasadzie budynku o łącznej mocy 220kWp,
- Gmina Jasiennica - 116 instalacji na budynkach mieszkalnych o łącznej mocy 420kWp,
oraz wiele innych.

Zapraszamy do kontaktu

Branża

FotowoltaikaMontaż paneli fotowoltaicznychEkologiczne źródła energii

Obszar działania

Mazowieckie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

Gwiazdki opinii 3 opinie

Jesteś zadowolonym Klientem firmy ?

Dodaj swoje referencje!

5 kwietnia 2019
Pozytywna opinia

Profesjonalizm w czystej postaci! Fachowe doradztwo, cierpliwość do klienta. Montaż przebiegł sprawnie, wszystko wykonane terminowo i zgodnie z umową. Fajnie, że sami zajmują się papierami o dotacje, duża wygoda. Polecam.

5 kwietnia 2019
Pozytywna opinia

Firma naprawdę godna polecenia! Przyjechał przedstawiciel, przeprowadził audyt, dobrał moc instalacji 6,9 kWp, opowiedział jak to działa i jakie daje korzyści. Podpisaliśmy umowę i wniosek o dotację. Złożyli za mnie dokumenty w urzędzie. Po decyzji miasta o przyznanej dotacji od razu zabrali się do montażu. Jak tylko skończyli montaż przyszło potwierdzenie na z zakładu energetycznego o przyjęci zgłoszenia o przyłączenie instalacji do sieci, które złożyli w międzyczasie. Czekam teraz na ruch ze strony Innogy, aż założą licznik dwukierunkowy i jazda z produkcją. Nikt z moich znajomych, który ma fotowoltaikę nie przeszedł tak szybko całej tej ścieżki. Za zwyczaj nie wyrażam opinii na temat firm, a tym bardziej pozytywnych, ale oni zasłużyli w 120%.

4 kwietnia 2019
Pozytywna opinia

Jestem bardzo zadowolona. Fachowe i profesjonalne doradztwo. Miła i pomocna ekipa.

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak MPL ENERGY

Oferta

Instalacje fotowoltaiczne od 1,8kWp
Mazowieckie - Polska
1.00 złdo uzgodnienia

Zajmujemy się sprzedażą i montażem systemów fotowoltaicznych. Pracujemy na produktach renomowanych firm. Posiadamy ekipy monterskie z wieloletnim doświadczeniem. Doświadczenie = profesjonalizm. W imieniu Klienta przygotowujemy dokumentację, pozyskujemy dotacje oraz świadczymy kompleksową obsługę...  

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

ul. Staniewicka 14, Warszawa

NIP

6312620276

Telefon

506****** Pokaż numer

Telefon

506****** Pokaż numer

Facebook

https://www.facebook.com/Fotowoltaikanaplusie/

Osoba kontaktowa

Jarosław Pawlikowski