Powiedz jak możemy Ci pomóc

Morphina Studio

Gliwice

14

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

Mam ponad 7 lat doświadczenia w branży architektonicznej i projektowania wnętrz - jest to moja praca jak i pasja.

Jestem absolwentką Politechniki Śląskiej w Gliwicach, ukończyłam architekturę i urbanistykę, biorę udział w licznych szkoleniach poszerzających moją wiedzę i kompetencje.

Moją specjalnością jest projektowanie wnętrz, ogrodów i elewacji - projektuję dla inwestorów prywatnych jak i komercyjnych.

Wszystkie projekty, które wykonuję, tworzone są indywidualnie pod gusta i wymagania Klientów, co gwarantuje niepowtarzalność każdego projektu.

Zapraszam do kontaktu i współpracy - Dominika Morphina Studio

Branża

Obszar działania

Małopolskie, Dolnośląskie, Opolskie, Śląskie, Afganistan, Albania, Andora, Arabia Saudyjska, Austria, Azerbejdżan, Belgia, Białoruś, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Chiny, Chorwacja, Czarnogóra, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Gruzja, Hiszpania, Holandia, Indie, Irak, Iran, Irlandia, Islandia, Kazachstan, Kirgistan, Liechtenstein, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Macedonia, Malta, Maroko, Mołdawia, Monako, Mongolia, Niemcy, Norwegia, Izrael, Portugalia, Rosja, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Syria, Szwajcaria, Szwecja, Turcja, Turkmenistan, Ukraina, Uzbekistan, Węgry, Wielka Brytania, Włochy, Serbia, Kanada, Stany Zjednoczone, Cypr

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0 / 5
Gwiazdki opinii

11 opinii

5 5
(11)
4 4
(0)
3 3
(0)
2 2
(0)
1 1
(0)

Jesteś Klientem firmy?

Dodaj opinię
Anna K. 10 stycznia 2024
opinia niepotwierdzona
Dam zlecenie na projekt użytkowanej łazienki, 6-10m², Wrocław
Pozytywna opinia

Niesamowite wyczucie potrzeb inwestora w pięknej oprawie w postaci projektu

Dorota S. 29 sierpnia 2023
opinia potwierdzona
Zlecę projekt wnętrza całego mieszkania lub domu, 51-100m², Jastrzębie-Zdrój
Pozytywna opinia

Jestem bardzo zadowolona z usługi, która została wykonana terminowo i w przystępnej cenie, Pani Dominika jest osobą słowną, punktualną i słuchającą. Wszystkie prośby i sugestie zostały zawarte w projekcie. Zdecydowanie polecam.

Roksana B. 24 sierpnia 2023
opinia potwierdzona
Chcę zlecić projekt wnętrza całego mieszkania lub domu, 21-50m², Zabrze
Pozytywna opinia

Polecam gorąco! Fachowa praca, Dominika bardzo kreatywna, wyczarowała cudne wnętrze

Regina P. 17 sierpnia 2023
opinia potwierdzona
Chcę zlecić projekt wnętrza poddasza, całego mieszkania lub domu, 21-50m², Katowice
Pozytywna opinia

Pani Dominika zjawiła się błyskawicznie na miejscu zlecenia, dokonała niezbędnych pomiarów i w bardzo krótkim terminie przekazała wstępny projekt którego - po drobnych poprawkach póki co cały czas się trzymamy:) Fachowiec z wieloletnim doświadczeniem który jest głównym wykonawcą prac remontowych ścisłe przestrzega wytycznych Pani Dominiki i cały czas powtarza że zaproponowane rozwiązania są bardzo nowatorskie, dobrze pomyślane , po prostu mądre i jest pełen podziwu bo sam na nie nie wpadł mimo dużego doświadczenia .

Dawid P. 17 sierpnia 2023
opinia potwierdzona
Chcę zlecić projekt wnętrza całego mieszkania lub domu, 51-100m², Kraków
Pozytywna opinia

Zrealizowany dla mnie projekt jest przemyślany i uwzględnia wszystkie moje uwagi. Dodatkowym plusem jest świetny kontakt z Panią Dominiką, która zawsze znalazła czas na omówienie koncepcji. Bez wątpienia polecam Morphina Studio każdemu poszukującemu nie tylko doskonałego designu, ale także partnerskiej i efektywnej współpracy

Dawid C. 17 sierpnia 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Jestem bardzo zadowolony z projektu jaki otrzymałem od Pani Dominiki, praca wykonana profesjonalnie, terminowo oraz z uwzględnieniem oczekiwań jakie przedstawiłem na początku naszej współpracy. Polecam.

Janina N. 15 sierpnia 2023
opinia potwierdzona
Dam zlecenie na projekt wnętrza kuchni, łazienki, 21-50m², Katowice
Pozytywna opinia

Kompetentna , mila , sympatyczna i pracuje pod klienta. Polecam i dziękuje za współpracę .

Katarzyna  8 czerwca 2023
opinia niepotwierdzona
Dam zlecenie na projekt i aranżację wnętrza, Myszków
Pozytywna opinia

Konkretne propozycje, szybka realizacja, elastyczność na sugestie, pomoc w znalezieniu wykonawców.

Dominik M. 4 stycznia 2022
opinia potwierdzona
Dam zlecenie na projekt rozkładu mieszkania, 51-100m², Żmigród
Pozytywna opinia

Bardzo szybki i sprawny kontakt. Bardzo udany projekt uwzględniający wszystkie warunki i wymagania, co wydawało nam się trochę nierealne, a jednak się udało. Polecam.

Daria B. 20 października 2021
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Jestem bardzo zadowolona, że zaufałam Pani Dominice, moje mieszkanie nabrało uroku, jest piękne i zachwyca nie tylko nas, ale również gości którym chętnie zapraszamy. Już niedługo znowu skorzystam z usług firmy, bo naprawdę warto. Z całego serca polecam i pozdrawiam gorąco.

Asia H. 2 lipca 2020
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Rzetelna słowna firma. Projekt pokoju wykonany rewelacyjnie. Polecam.

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Morphina Studio
Co chcesz zlecić lub kupić?

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Zwycięstwa 10, 44-100 Gliwice

NIP

631-265-85-40

WWW

www.morphinastudio.pl

Telefon

510 ••• ••• Pokaż numer

Facebook

Morphina Studio

Instagram

morphina_studio