Monitoring Olsztyn - Najlepsi w 2022

Monitoring w Olsztynie, 2023

57 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Monitoring Olsztyn - Ranking Najlepsi 2023

Już 57 Specjalistów od Monitoringu z Olsztyna złożyło 5179 ofert naszym zleceniodawcom. Wybranie specjalisty od monitoringu może okazać się dużym wyzwaniem. Gdzie w takim razie szukać zaufanego specjalisty? Poniżej przedstawiamy ranking najlepszych Specjalistów od Monitoringu w 2023 r. z Olsztyna.

Średnia ocena specjalistów od monitoringu w Olsztynie to 5.00 (na podstawie 115 opinii).

Promowani
Promowany
Jan W.

W branży instalatorskiej działam od 2015. Zlecenia przyjmuję z obszaru województwa warmińsko-mazurskiego. Siedziba firmy znajduje się w Olsztynie. Moja specjalność to instalacje elektryczne. Zachęcam do kontaktu.

5.0 (1 opinia)
Nie Podano

Pan Łukasz jest bardzo rzeczowym wykonawcą. Przed wyceną przyjechał na budowę i uzgodnione zostały miejsca w których mają być wykonane gniazdka, włączniki i punkty świetlne. Po uzgodnieniu ilości punktów podał cenę za jaką podejmie się wykonania usługi. Nie była to cena "od budynku" tylko od ilości punktów więc przy pewnych zmianach mogła cena pójść w górę lub w dół co ja osobiście uważam za zaletę. Pan Łukasz prace wykonuje osobiście, w bardzo szybkim tempie oraz z należytą starannością. Nie stawiał warunków, że np. "ja robię tylko na danej firmie osprzętu". Na moją prośbę wysłał mi szczegółowe zestawienie materiałowe do kupienia, ponieważ chciałem we własnym zakresie kupować materiały. Jestem bardzo zadowolony z wykonanej

5.0 (3 opinie)

Więcej Specjalistów od Monitoringu z Olsztyna

NATICOM NATALIA CHMIELEWSKA

Profesjonalny montaż i szczególną dbałość. Bardzo polecam współpracę.

5.0 (1 opinia)
Fundacja "ŻAK" UWM w Olsztynie

Po dzień dzisiejszy współpracuję z Panem Piotrem od dobrych kilku lat i nie zamierzam zmieniać firmy, ponieważ usługi oraz jakość ich wykonania to wizytówka firmy sama w sobie. Nigdy nie miałem żadnych problemów z firmą ES-COM. Kadra pracownicza bardzo pomocna, rzetelna, a przede wszystkim miła i solidnie wykwalifikowana. Do każdego klienta podchodzą indywidualnie, a czas wykonania nie raz przerósł moje oczekiwania względem firmy. Z całego serca i z czystym sumieniem mogę polecić firmę ES-COM profesjonalnym oraz raczkującym firmom, jak i dla osób prywatnych.

5.0 (5 opinii)
Witold W.

Polecam zdecydowanie, sumienny, angażujący się człowiek. Specjalista których jest już niewielu, uczciwy i dokładny. Jestem w trakcie budowy domu, więc miałem potrzebę spotkać, rozmawiać z wieloma specjalistami tak siebie oni nazywali jak się okazało bezprawnie w dużej części. Gdyby przynajmniej część była taka jak ten Pan to chętnie zmieniłbym profesje i otworzył firmę budowlaną. Pozdrawiam. P.S. Rzadko zostawiam komentarze, ale w tym przypadku raz, że warto dwa, że zrobiłem to z chęcią.

5.0 (7 opinii)
Szymon S.

Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Domofon wykonany zgodnie z ustaleniami. Polecam!

5.0 (4 opinie)
Adam J.

Praca z Panem Patrykiem to czysta przyjemność, profesjonalne doradztwo i fachowa robota musiały zaowocować pięcioma gwiazdkami. Z czystym sumieniem mogę polecić każdemu kto poszukuje specjalisty w dobrej cenie. Polecam.

5.0 (7 opinii)

Dołącz do naszych Specjalistów od Monitoringu w Olsztynie

Działasz na rynku jako Specjalista od Monitoringu i szukasz nowych Klientów z Olsztyna lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Beniamin K.

Zlecenie zostało zrealizowane szybko i w dobrej cenie i jeszcze gwarancję 2 letnia dostałem, polecam!

5.0 (1 opinia)

Apii

 • Olsztyn
Mariusz W.

Wybrałem pakiet premium. Pan Marek zaopatrzył mój dom od projektu poprzez instalację, oraz zakup materiałów i urządzeń. Wszystko w terminie. Polecam.

5.0 (2 opinie)

Witamy serdecznie. Firma Eltrox.pl specjalizuje się w sprzedaży, instalacji oraz serwisie systemów: monitoringu, alarmowych, telewizji satelitarnej i naziemnej, sieci komputerowych, napędów do bram,domofonów i wideodomofonów, inteligentnych domów itd Wykonujemy nowe systemy- instalacje oraz modernizujemy istniejące. Obszar działania: Usługi wykonujemy na terenie całego kraju, najczęściej w obrębie województwa Warmińsko-Mazurskiego. Co nas wyróżnia?: - Oferujemy fachową pomoc przy doborze osprzętu. - Na nasze usługi udzielamy gwarancji. - Gwarantujemy bardzo dobre ceny oraz szybki czas realizacji. - Gwarantuję bezpieczeństwo, solidność wykonania. - Zapewniamy serwis pogwarancyjny.

Piotr czarnecki

 • Olsztyn

FORZA SECURITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

 • Olsztyn

Jeśli szukasz ofert skorzystaj z naszych usług w zakresie ochrony fizycznej, monitoringu wizyjnego, grup interwencyjnych. Realizujemy zlecenia od 2000. Obsługujemy Klientów z lokalizacji takich jak woj. warmińsko-mazurskie, pomorskie. Nasi Klienci są w 100% zadowoleni.

KAMI Audio Pro

 • Olsztyn

KAMI Audio Pro jest doświadczonym partnerem w branży instalacji audio - wideo, integracji systemów automatyki budynkowej, przy projektach i instalacji domów inteligentnych, jak i i rozwiązywania problemów akustycznych w pomieszczeniach, izolacji akustycznej pomieszczeń, oraz przy pomiarach akustycznych wszelkiego rodzaju. Firma działa od 2005 roku, w ciągu 15 lat zrealizowaliśmy wiele projektów dla klientów indywidualnych, jak i dużych firm i inwestorów. Nasze rozwiązania dopasowane są do potrzeb i wymagań projektów, indywidualnie opracowywanych przez zespół wyspecjalizowanych inżynierów. Nasza strategia opiera się na działaniu w wyodrębnionych sektorach rynku. Wiedza i doświadczenie pozwalają nam projektować i realizować zaawansowane

Olsztyn.windykacjaskuteczna.pl

 • Olsztyn

Jeśli od jakiegoś czasu: 1. borykasz się z tzw. „trudnymi” i „nieściągalnymi” wierzytelnościami 2. komornicy umarzają kolejne egzekucje z uwagi na brak możliwości ściągnięcia długu 3. dłużnicy zawczasu rozdysponowali cały swój majątek na „kuzynkę szwagra kochanki” 4. dłużnik jest bezrobotny a firmę ma „na ciocię” lub pracuje za najniższą pensję krajową i do tego jest obciążony mnóstwem egzekucji 5. kolejne próby „windykacji” i przekazywanie spraw do coraz to nowszych „kancelarii” już nauczyły Cię że to strata czasu a więc Twoich pieniędzy Dobrze trafiłeś. Tu zajmą się tym najlepsi specjaliści. Będzie przyświecał im jeden cel – odzyskanie Twoich pieniędzy. • SKUTECZNA WINDYKACJA POZASĄDOWA I POZAEGZEKUCYJNA •

Centrum Negocjacji

 • Olsztyn

DOCHODZENIE WIERZYTELNOŚCI I PORADNICTWO PRAWNE Oferujemy dochodzenie wierzytelności powstałych na skutek powstałych (przykładowe) - istnienia stosunku pracy - zakupu towarów - zakupu i korzystania z usług ODSZKODOWANIA Zapewniamy kompleksową i profesjonalną pomoc w uzyskaniu odszkodowania za: - wypadek komunikacyjny - wypadek przy pracy - wypadek w gospodarstwie rolnym - odszkodowania od Skarbu Państwa - błędy w sztuce lekarskiej WINDYKACJA NALEŻNOŚCI Zapewniamy kompleksową pomoc w odzyskaniu należności, a w szczególności: - skutecznie odzyskujemy należności utracone wskutek transakcji z nieuczciwymi kontrahentami - podejmujemy się czynności windykacyjnych zarówno od podmiotów gospodarczych oraz osób prywatnych - gwarantujemy fachową

GARDA

 • Olsztyn

Agencja Ochrony GARDA obejmuje ochroną obiekty na terenie całego kraju, współpracujemy z zakładami meblowymi (FM BRAVO, FURNITURE CONCEPT, PRIMAVERA FURNITURE ), firmami budowlanymi (BUDIMEX, DACHLAND, WPB, PRZEMYSŁÓWKA, ROMBUD) oraz wieloma innymi firmami. Posiadamy koncesję na prowadzenie usług ochroniarskich NR L- 0225/15 wydaną przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji ważną bezterminowo na terenie całego kraju oraz wszelkie inne wymagane licencje, polisy i ubezpieczenia. Nasza działalność jest ukierunkowana na kompleksowe i profesjonalne usługi w zakresie ochrony fizycznej, stałej i doraźnej. Proponuję wykonanie usługi w zakresie ochrony fizycznej Waszych inwestycji. W koszt wkalkulowano zatrudnienie pracowników na umowę o

VINDICATUS Sp. z o.o.

 • Olsztyn

Vindicatus sp z o.o. Jest firmą która oferuje szeroki wachlarz usług z zakresu zarządzania wierzytelnościami. Dochodzimy roszczeń zarówno od przedsiębiorstw, osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, jak i roszczeń konsumenckich wynikających z pożyczek/kredytów, mandatów czy niewyegzekwowanych szkód ubezpieczeniowych. Nie pobieramy zaliczek a naszym jedynym wynagrodzeniem jest prowizja od uzyskanej wpłaty, w związku z czym klient nie ponosi żadnego ryzyka naszych działań. Dysponujemy siecią przedstawicieli terenowych w całej Polsce, dzięki czemu w krótkim czasie możemy dotrzeć do każdego dłużnika. Nasza oferta skierowana jest również do instytucji finansowych, firm telekomunikacyjnych, banków czy firm ubezpieczeniowych itp.

Malinowski - Strony internetowe i grafika

 • Olsztyn

Nowoczesne i estetyczne strony internetowe, automatycznie dopasowujące swoją treść do ekranów komórek i tabletów. Proste systemy zarządzania treścią, dzięki którym szybko i łatwo możesz dodawać nowe treści na swoją stronę. Wykorzystujemy nowoczesne rozwiązania i technologie zgodne z najnowszymi standardami sieciowymi. Materiały na potrzeby druku: projektujemy i załatwiamy wszystkie formalności z drukarnią - otrzymujesz gotowy produkt. Atrakcyjne ceny, krótkie terminy realizacji.

Dragonoffice

 • Olsztyn

Kancelaria Finansowo - Prawna : Windykacja Pożyczki Księgowość Kredyty Doradztwo finansowe Optymalizacja Inwestycje i Inwestorzy Reklama Dragon Office jest kancelarią finansowo-prawną z siedzibą w Olsztynie. Działamy na terenie całej Polski i poza granicami kraju w zakresie usług prawnych. Oferujemy profesjonalną pomoc w sporządzaniu m. in. umów o pracę, świadectw pracy, kart zasiłkowych, dokumentów rozliczeniowych ZUS. Sprawy odszkodowawcze oraz inne w literze praw wszelakich. Dodatkowo świadczymy usługi windykacyjne oraz organizujemy szkolenia z zakresu prawa szeroko pojętego... Posiadamy wykwalifikowaną kadrę pracowników, co pozwala nam realizować zamówienia rzetelnie i terminowo. Jakie elementy księgowości świadczy nasza

El Sol Wojciech Depka

 • Olsztyn

Jesteśmy firmą zajmującą się instalacjami elektrycznymi oraz instalacjami fotowoltaicznymi.

Resyl Sylwester Remiszewski

 • Olsztyn

Wykonujemy zlecenia od 2017. Jesteśmy dla Ciebie, jeśli poszukujesz usług typu szkolenia, dokumentacja, doradztwo, nadzór, audyt BHP, p.poż pierwsza pomoc, HACCP. Nasze usługi świadczymy na obszarze takim jak województwa warmińsko-mazurskie, pomorskie, mazowieckie, podlaskie, kujawsko-pomorskie. W naszym działaniu pielęgnujemy troskę o dobro Klienta.

Grom Sp. z o. o.

 • Olsztyn

Agencja Ochrony Osób i Mienia "Grom Sp. z o. o. Oferuje profesjonalne usługi w zakresie ochrony fizycznej osób i mienia.

PAWEŁ BURCZYNSKI

 • Olsztyn

Nasza działalność rozpoczęła się w 2009 roku. Nasza specjalność to monitoring, alarm, na terenie Warmińsko mazurskie.

Alarmex-R roger Ostrowski

 • Olsztyn

Grupa Alfa

 • Olsztyn

Zajmujemy się kompleksową ochrona osób i mienia, oferujemy także usługi sprzątające. Najwyższa jakość konkurencyjne ceny.

K&M

 • Olsztyn

Dropart Michał Gollent

 • Olsztyn

Dla Klientów zapewniamy montaż systemu monitoringu, montaż systemu alarmowego. Realizujemy prace od 2018. Działamy na terenie Olsztyna. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Secured Jakub Maigre

 • Olsztyn
Kasia S.

Profesjonalnie, bardzo mila obsługa, jestem zadowolona.

5.0 (1 opinia)

Markos-Zabezpieczenia Techniczne Jeliński Marek

 • Dywity
 • 6 km od Olsztyn
Tomasz J.

Profesjonalizm i fachowość . Tanie usługi szybka realizacja

5.0 (1 opinia)

ElVolt Rafał Gańko

 • Dobre Miasto
 • 24 km od Olsztyn
Marek Ż.

Bardzo dobry kontakt i ekspresowo wykonana praca. Pan Rafał wykazał się rzetelnością i dokładnością, potrafił również rozwiązać uchybienia pozostawione przez innego elektryka. Polecam z czystym sumieniem.

5.0 (6 opinii)

GS5 Sp. z o.o.

 • Dźwierzuty
 • 32 km od Olsztyn

LIGHTING ENERGY Szymon Abramowicz

 • Stryjewo
 • 37 km od Olsztyn
Bożena S.

Super, dziękuję bardzo, lampy są przez swoje nieregularne linie "dynamiczne" i bardzo eleganckie.

5.0 (1 opinia)

EL-Instal Rafał Szot

 • Biskupiec
 • 33 km od Olsztyn

Mamy ponad 20 lat doświadczenia w branży elektrycznej ,zarówno w budownictwie indywidualnym jak i przemysłowym. Zadowoleniem dla naszej firmy jest zadowolenie naszego Klienta, któremu indywidualnie pomagamy rozwiązać kłopoty i nie jasności związane z inwestycją.Wykonujemy kompleksowo instalacje elektryczne, rozdzielnie NN, zasiania placów budowy, instalacje TTV, instalacje i sieci komputerowe , projekty, pomiary po wykonawcze instalacji ,badania okresowe instalacji elektrycznych. Zawsze pragniemy być pomocni dla inwestora bez względu na ewentualne trudności z wykonaniem projektu. Zapraszamy do kontaktu , telefonicznego lub osobistego ,podczas którego ustalimy zakres , w którym możemy Państwu pomóc.

NEO Komputer Sp. J. Tomasz Polito i Cezariusz Zalewski

 • Ostróda
 • 35 km od Olsztyn
Bartosz D.

Firma zamontowała u mnie już dwie jednostki klimatyzacji, jestem z nich bardzo zadowolony. Pomimo że instalacje były we wnętrzu i trzeba było trochę kuć, nie zostawili nawet kurzu. Pełen profesjonalizm. Polecam

5.0 (6 opinii)

NETWORK CENTER Mirosław Kizel

 • Szczytno
 • 42 km od Olsztyn
Marek L.

Założyli mi konwerter - nawet nie wiedziałem, że coś takiego istnieje. Problem rozwiązany, wszystko śmiga.

5.0 (3 opinie)

Kacper Łodyga Monitoring

 • Miłakowo
 • 37 km od Olsztyn

Rozpoczęliśmy działalność w 2020 roku. Nasza specjalność to systemy zabezpieczeń, na terenie warmińsko-mazurskie.

Sat-serwis

 • Ostróda
 • 35 km od Olsztyn

NEO Komputer sp. j. Tomasz Polito i Cezariusz Zalewski

 • Ostróda
 • 35 km od Olsztyn
Daniel A.

Montaż instalacji fotowoltaicznej - naprawdę fachowo zrobione. Widać, że firma ma doświadczenie instalatorskie, sporo własnych pomysłów. W czasie instalacji, część poszycia dachowego została ulepszona, co ma korzystny wpływ na codzienne użytkowanie budynku. Sprawnie, terminowo, zapas zasobów ludzkich do innych zleceń instalatorskich.

5.0 (10 opinii)

All inst

 • Szczytno
 • 42 km od Olsztyn

Bożena Kurto

 • Lidzbark Warmiński
 • 40 km od Olsztyn

Agent Ubezpieczeniowy GENERALI, ubezpieczenia komunikacyjne, mieszkanie/dom, podróże zagraniczne, NNW indywidualne i grupowe, emerytalne, na życie i dożycie, grupowe na życie w zakładzie pracy i inne. Niespecjalistyczne sprzątanie budynków i obiektów przemysłowych.

company name

 • Iława

Usługi elektryczne ślusarskie

 • Nowa wieś
Paweł K.

Szybko i profesjonalnie wykonana praca (wymiana i rozprowadzenie nowej instalacji elektrycznej w lokalu) polecam!

5.0 (1 opinia)

H. I. I. T. Group (PL, UE, GB, USA)

 • Mrągowo
 • 55 km od Olsztyn
Piotr M.

Bardzo rzeczowo przedstawiony plan działania. Co najważniejsze wszystko się udało. Polecam bardzo Pana Piotra i jego zespół.

5.0 (15 opinii)

instalOs Instalacje Elektryczne i Teletechniczne Paweł Ostrowski

 • Lubawa
 • 56 km od Olsztyn

Nasza działalność rozpoczęła się w 2022 roku. Nasza specjalność to Instalacje Elektryczne i Teletechniczne na terenie województwa Warmińsko-Mazurskiego

VA Kamila Drozdek

 • Polska wieś
 • 53 km od Olsztyn

Ochrona obiektu

 • Bartoszyce
 • 58 km od Olsztyn

"DOM-AL" Systemy Technicznej Ochrony Mienia, Jerzy Hamada

 • Bartoszyce
 • 58 km od Olsztyn

Nasza działalność rozpoczęła się w 1992 roku. Nasza specjalność to Monitoring wizyjny, systemy alarmowe, domofony, na terenie Bartoszyce.

Centrum Usług

 • Pasłęk

Od wielu lat specjalizujemy się w usługach informatycznych, poligraficznych i ochronie danych osobowych.

Ranking Specjalistów od Monitoringu obejmuje również takie miejscowości jak: Olsztyn, Bartąg, Nikielkowo, Kieźliny, Gutkowo, Szczęsne, Klewki, Ostrzeszewo, Wadąg, Ruś, Zgniłocha, Warkały, Jaroty, Łupstych, Butryny, Słupy, Myki, Trękus, Bartążek, Wilimowo. więcej...