Otrzymaj oferty od specjalistów jak mmwood sp.z o,o nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

mmwood sp.z o,o

O specjaliście

Nasza firma zajmuje się produkcją ,montażem mebli na wymiar.
W naszej ofercie znajduje się produkcji kuchni ,garderoby,sypialni oraz wszystkich mebli domowych jak i biurowych.
Jesteśmy małą firmą która od początku do końca sama wykonuje wszystkie swoje meble.
Służymy wycena oraz porada żeby meble były funkcjonalne .
Zapraszam do współpracy.

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

2 opinie

Pozytywna

Neutralna

Negatywna

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Patryk P. 2 października 2021
Pozytywna opinia

Gorąco polecam firmę i usługi ^^mmwood^^! Wszystkie projekty,prace, zmiany i poprawki wykonane na czas. Od momentu wyceny usług po zakończenie prac wykończeniowych był stały kontakt oraz opieka doradcza przez Pana Marcina. Ja, będąc osoba amatorska i nie znającą się w temacie budowlanym miałem szereg pytań do Pana Marcina, który przez cały okres współpracy odpowiadał i doradzał. Pozdrawia zadowolony klient 10/10 :D

Kamil D. 2 października 2021
Pozytywna opinia

Super fachowiec. Wykończenie mieszkania od A do Z, doradzi w wielu sprawach i podpowie, żeby było funkcjonalnie i schludnie. Polecam.

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak mmwood sp.z o,o

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

ul. rynkowa 1 , Janów

Telefon

515****** Pokaż numer