MŁYN MALINIE DZIEWIT SP. Z O. O. Chorzelów - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak MŁYN MALINIE DZIEWIT SP. Z O. O. nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

MŁYN MALINIE DZIEWIT SP. Z O. O.

O specjaliście

Firma transportowa
Młyn Malinie Dziewit Sp. z o.o.


Usługami przewozowymi i spedycyjnymi zajmujemy się od 2003 roku.
Firma nasza posiada licencje na wykonywanie transportu krajowego i międzynarodowego.
Dysponujemy zarówno własnym taborem jak również posiadamy szeroką i sprawną flotę wśród współpracujących z nami przewoźnikami za których rzetelność ręczymy. Doświadczone obsady kierowców z, którymi utrzymujemy stały kontakt telefoniczny oraz łącze GPS pozwalają sumiennie i rzetelnie realizować zlecenia naszych klientów.
Każdy przewożony przez nas towar jest objęty polisą ubezpieczeniową. Najważniejszym celem działalności firmy jest zapewnienie bezpieczeństwa zarówno kontrahentom jak i własnym pracownikom.
Firma od początku swojego istnienia kładzie nacisk na maksymalne zabezpieczenie przewożonego ładunku posiada ubezpieczenie Odpowiedzialności Przewoźnika jak i Spedytora.
Transport towarów realizujemy 25 zestawami zaopatrzonymi w linki celne, plomby, poduszki, pasy. W naszym posiadaniu na chwilę obecna są 3 zestawy z naczepami silos ,jedna jest leżąca 3 komorowa 40 m³, druga 58 m³, 1 komorowa, podnoszona a trzecia 60m³ 1 komorowa podnoszona. Dysponujemy 20 zestawami z naczepami samowyładowczymi JANMIL z klapo-drzwiami o ładowności 27 ton i pojemności od 34-45m³, szczelne przystosowane do przewozu kruszyw, zboża oraz innych materiałów sypkich.
Ponadto posiadamy 2 zestawy z naczepami typu burto- firanka ( długość 13,6, szerokość 2,45 i wysokość 2,78) możliwość załadunku i rozładunku od góry oraz dysponujemy sporą grupą naszych solidnych podwykonawców. W tym momencie posiadamy 8 stałych naszych przewoźników, ściśle z nami współpracujących.
Informujemy, że pojazdy nasze posiadają zezwolenia HAACP na przewóz produktów spożywczych. Pracownicy- spedytorzy mają doświadczenie i praktykę w obsłudze dużych jak i małych firm.

Branża

Transport zagraniczny powyżej 3,5tTransport krajowy powyżej 3,5t

Obszar działania

Podkarpackie

Opinie

Pozytywna opinia 0 opinii

Jesteś zadowolonym Klientem firmy MŁYN MALINIE DZIEWIT SP. Z O. O.?

Dodaj swoje referencje

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak MŁYN MALINIE DZIEWIT SP. Z O. O.

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz

Adres

MALINIE 375 A, Chorzelów

Osoba kontaktowa

Dagmara Per

Telefon

605******  Pokaż numer