Milena Wojtowicz Fotografia Krosno Odrzańskie - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak Milena Wojtowicz Fotografia nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

Milena Wojtowicz Fotografia

O specjaliście

Nie jestem “tylko” fotografem. Robiąc zdjęcie czuję się kronikarzem, który zatrzymuje czas, dba o wspomnienia, sprawia, że wyjątkowe chwile na zawsze pozostaną żywe. Fotografuję dla ludzi, którzy chcą udokumentować swoje prawdziwe życie, zapisać wspomnienia w kadrach i ocalić ulotne chwile przed zapomnieniem. W kadrach szukam emocji. Zdjęcie ma opowiadać Waszą historię: to Wy decydujecie jaką historię opowiedzą. Czy to będzie ślub, narodziny dziecka, adopcja psa, impreza urodzinowa, rocznica – w każdej sytuacji szukam tego, co czyni ją wyjątkową i zamykam tę chwilę w kadrze.

Branża

Sesje zdjęcioweFotografowanie imprezFotografowanieZdjęcia do dokumentówFotografia artystycznaFotoreportaże

Obszar działania

Lubuskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

Gwiazdki opinii 2 opinie

Jesteś zadowolonym Klientem firmy ?

Dodaj swoje referencje!

Anna S., Zielona Góra, 17 marca 2020
Zlecę fotografowi wykonanie sesji rodzinnej, 6-10 zdjęć, Zielona Góra
Pozytywna opinia

Natalia W., 2 sierpnia 2019
Pozytywna opinia

Nasza przygoda z Mileną zaczęła się podczas sesji narzeczeńskiej. Kolejny raz spotkaliśmy się w dniu naszego ślubu. Na sam koniec Milena zabrała nas na sesję plenerową w magiczne miejsce, na pastwiska, gdzie powstały piękne zdjęcia z końmi w tle. Dziewczyna z niesamowitą pasją, patrzy oczyma, fotografuje sercem, Na każdej sesji była świetna atmosfera, Milena jest bardzo profesjonalna w tym co robi, potrafi słuchać oraz doradzić. Zdjęcia, które otrzymaliśmy mają mega klimat... maja w sobie coś magicznego. Od razu udało nam się złapać świetny kontakt, czuliśmy się swobodnie bez skrępowania przed aparatem. W dniu ślubu Milena była wszędzie tam, gdzie coś się działo, uchwyciła każdy drobny szczegół, a emocje jakie zatrzymała na zdjęciach są wyborne! Polecam.

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Milena Wojtowicz Fotografia

Powiązane produkty i usługi: FotografiaSesje noworodkowe,  Sesje ciążowe, Sesje narzeczeńskie,  Fotografowie, Sesje noworodkowe Krosno OdrzańskieSesje narzeczeńskie Krosno Odrzańskie,  Sesje rodzinne, Sesje kobiece, Fotografia okolicznościowa

Oferta

Reportaż slubny
Polska - Zielona Góra
2800.00 złdo uzgodnienia

Planujecie swój wielki dzień, szukacie fotografa, który w wyjątkowy sposób uwieczni emocje i łzy wzruszenia Wasze i Waszych bliskich? Na zdjęciach z Waszego ślubu dostrzeżecie to, czego w tym dniu mogliście nie zauważyć. Staram się uchwycić wszystko co dotyczy tego dnia, łącznie z detalami. Wykonuję dla Was reportaż od przygotowań do oczepin.

Reportaż z uroczystości przyjęcia chrztu Św.
Polska - Zielona Góra
600.00 złdo uzgodnienia

Reportaż z uroczystości przyjęcia Chrztu Św. można rozszerzyć o zdjęcia podczas przygotowań maluszka w domu oraz o zdjęcia na przyjęciu po uroczystości.

Sesja rodzinna lifestyle
Polska - Zielona Góra
450.00 złdo uzgodnienia

Naturalna sesja rodzinna lifestyle to sesja o Was, wypełniona pięknymi emocjami. Wykonuję subtelne rodzinne fotografie zatrzymując w kadrze to co ulotne i ważne. Czas oczekiwania na dziecko, Wasze pierwsze wspólne chwile w domu lub w szpitalu, Wasze zabawy i relacje ze starszymi maluchami

pokaż więcej

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Piastów 39, Krosno Odrzańskie

Telefon

665****** Pokaż numer

Facebook

https://www.facebook.com/Milena.Wojtowicz.Fotografia/

Instagram

https://www.instagram.com/milena.wojtowicz.fotografia/

Osoba kontaktowa

Milena Wojtowicz

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy Milena Wojtowicz Fotografia
Imię (pierwsze) MILENA
Nazwisko WOJTOWICZ
Data rozpoczęcia działalności 2020-03-02
NIP 9261628469
Regon 385582340

Siedziba

Kraj Polska
Województwo LUBUSKIE
Powiat krośnieński
Gmina Krosno Odrzańskie
Miejscowość Krosno Odrzańskie
Kod pocztowy 66600
Poczta Krosno Odrzańskie
Ulica ul. Piastów
Numer nieruchomości 39
Numer lokalu 2

Kontakt

Email hello@milenawojtowicz.pl

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 9 - Osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 099 - Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Data wpisu do bazy REGON 2020-02-18
Data powstania 2020-03-02
Data rozpoczęcia działalności 2020-03-02
Data zawieszenia działalności 2020-11-01
Data wznowienia działalności 2020-06-01

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
7420Z DZIAŁALNOŚĆ FOTOGRAFICZNA
Przeważające PKD

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.