METE-ART Andrzej Tamioła Nowy Sącz - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak METE-ART Andrzej Tamioła nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

METE-ART Andrzej Tamioła

O specjaliście

Działalność pod marką METE-ART rozpoczęliśmy w 2015 roku i pracujemy w duecie, ale fotografią pasjonujemy się od fotografii analogowej. Nasza specjalność to fotografia studyjna szczególnie rodzinna od noworodkowej po wielopokoleniową ale też okolicznościową, biznesową, fashion, portretową oraz high & beauty, na terenie Nowego Sącza, Małopolski, Polski i nie tylko :)

Dostarczamy też usługi w zakresie fotografii produktowej 2D, 3D, 360°
Wykonujemy też wydruki pigmentowe w Adobe RGB z gwarancja producenta na 100 lat.
Ostatni oferujemy też KRF krótki film reklamowy.
Klienci cenią nas za rzetelność i staranność za co mamy monopol na ich zdjęcia rodzinne i okolicznościowe.
Obsługujemy firmy i osoby prywatne.
Wyróżniamy się możliwością retuszowania High & Beauty

Branża

Fotografowanie imprezFotografowanieSesje zdjęcioweFilmy na zamówienieRetuszowanie, odnawianie zdjęćZdjęcia do dokumentówWideoreportażeFotoreportaże

Obszar działania

Podkarpackie, Małopolskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

Gwiazdki opinii 13 opinii

Jesteś zadowolonym Klientem firmy ?

Dodaj swoje referencje!

Barbara D., 25 czerwca 2019
Pozytywna opinia

Moim zdaniem ten człowiek to ogrom wiedzy i rzetelności do wykonywanego zawodu. A ponadto to co robi to z wielką pasją i sercem, z taką pasja gdzie mało kiedy jest spotkania polecam milion procent.

Patrycja F., 24 czerwca 2019
Pozytywna opinia

Andrzej to profesjonalista przez duże P! Posiada sporą wiedzę na temat sztuki fotografii, odpowiedni sprzęt, który nadaje się do realizacji różnego rodzaju zdjęć oraz przestronne studio METE-ART. Wprowadza pozytywną atmosferę podczas sesji, dzięki czemu cały dzień minął w jednej chwili. Zrealizowaliśmy w tym czasie sporo pomysłów, a efekty są fenomenalne!

Magdalena G., 22 maja 2019
Pozytywna opinia

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z METE-ART ! Bardzo profesjonalne podejście do tematu. Dla mnie podczas zdjęć ważna jest także atmosfera. Tutaj nie mam zastrzeżeń. Było profesjonalnie i sympatycznie. Duży plus za pomysłowość i zaangażowanie w pracę. Polecam!

pokaż więcej

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak METE-ART Andrzej Tamioła

Powiązane produkty i usługi: Fotograf ślubnyStudio fotograficzneSesja noworodkowa,  Fotograf na wesele, Zlecenia fotograficzneFotograf ślubny Nowy SączStudio fotograficzne Nowy SączSesja noworodkowa Nowy Sącz,  Fotograf na wesele Nowy Sącz, Zlecenia fotograficzne Nowy Sącz,  Wykonujemy zlecenia w zakresiefotografii ślubnej, Fotografii okolicznościowej, Fotografii obiektowej, Fotografii reklamowej, Fotografii tradycyjnej 2d, Fotografii 3dfotografii obrotowej 360, Wynajmu bilbordów, Krótki film reklamowy

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Krakowska, 28, Nowy Sącz

NIP

734-195-05-97

Telefon

606****** Pokaż numer

Telefon

606****** Pokaż numer

Osoba kontaktowa

Andrzej Tamioła