Medrus Sp. z o.o. - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak Medrus Sp. z o.o. nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

Medrus Sp. z o.o.

25

O specjaliście

Firma MEDRUS specjalizuje się przede wszystkim w produkcji, sprzedaży i montażu wysokiej jakości okien PCV oraz drzwi wejściowych do domów, mieszkań oraz obiektów publicznych.
W naszej ofercie znajdziecie jednak również różnego typu dodatki do okien, m.in. rolety materiałowe, antywłamaniowe rolety zewnętrzne czy moskitiery oraz parapety wewnętrzne.
Posiadamy 20-letnie doświadczenie w branży! Przez ten czas zrealizowaliśmy tysiące zleceń nie tylko w Warszawie, ale także w wielu okolicznych miejscowościach i na terenie całego województwa mazowieckiego.

Branża

Okna PCV

Obszar działania

Mazowieckie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

9 opinii

Pozytywna

Neutralna

Negatywna

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Piotr K. 22 kwietnia 2021
Zakup 7szt. okien, PCV, Warszawa
Pozytywna opinia

Firma MEDRUS od doradztwa po sprzedaż i montaż okien i rolet wszystko zrealizowała profesjonalnie, terminowo i w bardzo konkurencyjnej cenie. Zaoferowano mi produkty nowoczesne o najwyższej jakości i estetyce, spełniające wszystkie moje dość wygórowane wymagania, realizacja zamówienia odbyła się zgodnie z umową, w wyznaczonym terminie, montaż okien i rolet przeprowadzono bardzo sprawnie i fachowo, dbając o porządek i zachowanie czystości w mieszkaniu i całym budynku, wykonano bardzo dokładnie i fachowo obróbki murarskie wokół okien, a panowie montażyści byli bardzo sympatyczni i kulturalni, jakość produktów i usługi na "+5". Dzięki MEDRUS poznałem wreszcie uczciwą i profesjonalną firmę, która wróciła mi wiarę w polskich przedsiębiorców. Szczerze polecam usługi tej firmy.

Medrus Sp. z o.o., 24 kwietnia 2021

Dziękujemy serdecznie za opinię! Takie słowa nas bardzo cieszą i motywują do dalszych działań. Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie!

Piotr M. 9 kwietnia 2021
Zakup 5szt. okien, PCV, Warszawa
Pozytywna opinia

W firmie MEDRUS zamówiliśmy okna, sugerując się pozytywnymi komentarzami. Ich treść potwierdziła się w 100%. Przerobiliśmy to na własnej skórze. Za wcześnie opowiadać o cechach użytkowych, gdyż to dopiero przed nami. Był oczywiście moment, w którym pojawiła się wątpliwość, ponieważ duże okno/drzwi patio (suwanka) okazały się nie tym produktem, który zamawialiśmy. I tu szok! Niebywała reakcja po krótkiej uwadze w protokole odbioru. Z niedowierzaniem słuchałem i patrzyłem na to co się dzieje. Przeprosiny, zapewnienie, że to nie nasz problem, że zostanie to wyjaśnione i naprawione. Kilka dni i sprawa załatwiona. Mamy to, czego oczekiwaliśmy. Ta firma to prawdziwy zespół, system naczyń połączonych, który działa fachowo i sprawnie. Gdybym powiedział coś złego złego, to pewnie by mnie tu na miejscu popaliło. Polecam z całego serca, choć trzeba trochę kasy wysupłać, żeby się o tym przekonać. Można kupić oczywiście i za połowę ceny, ale warto posłuchać ludzi z MEDRUSA skąd różnica w cenie się bierze (materiały, technologia itd.). Muszę tu wspomnieć o ekipie montażowej, rewelacja. Jestem techniczny i nie da się mnie zrobić w tzw. wała. Trzech facetów rodem z Ukrainy. Nie jeden polski majster powinien brać z nich przykład. Znają się na robocie, potrafią i doradzają, a przy tym bardzo grzeczni i sympatyczni. Kolejna ekipa od serwisu, rewelacja. Nie ma uwag, same superlatywy. Jeszcze raz polecam.

Medrus Sp. z o.o., 9 kwietnia 2021

Takie opinie dają nam wielką motywację do działania! Dziękujemy serdecznie. Cieszymy się, że jest Pan zadowolony z naszej usługi. Pozdrawiamy zespół Medrus!

Maciej T. 22 lutego 2021
Kupię okna, PCV, 4szt., Warszawa
Pozytywna opinia

Całość obsługi, przygotowania oferty i realizacja zlecenia przebiegła profesjonalnie i rzeczowo. Na etapie wyceny i pomiaru uzyskałem dużo cennych informacji, a sam montaż przebiegł sprawnie i terminowo.

Krystyna P. 17 stycznia 2021
Pozytywna opinia

Dziś przy 15 stopniowym mrozie, w niedzielę poprosiłam o pomoc, drzwi balkonowe się nie domykały. Po h przyjechał pracownik. Bardzo dziękuję, super obsługa i, że w niedzielę przyjechał pan to naprawdę rzecz wyjątkowa. Okna mam od roku, jest cieplej w zimie.

Sławomir G. 13 października 2020
Poszukuję okien, 4szt., PCV, Warszawa
Pozytywna opinia

Firma solidna, polecam. Pomiary, doradztwo, wykonanie na wysokim poziomie.

Iwona D. 18 września 2020
Pozytywna opinia

Bardzo dobry, pomocny i przemiły kontakt z firmą. Fachowa, szybka i rzetelna obsługa. Serwis natychmiastowy od zgłoszenia. Jestem ogromnie zadowolona i gorąco polecam.

Michał G. 30 lipca 2020
Szukam okien, PCV, 1szt., Warszawa
Pozytywna opinia

Fachowa, konkretna obsługa od zamówienia, przez pomiar i montaż Pierwsza klasa. Tak trzymać! Serdecznie polecam i dziękuję.

Jerzy S. Warszawa, 9 lutego 2020
Zakupię okna, 6szt., Warszawa
Pozytywna opinia

Krzysztof M. 12 marca 2019
Zlecę wymianę okien plastikowych, do 5szt., Warszawa
Pozytywna opinia

Bardzo konkretny handlowiec Albert. Wszystko ładnie zademonstruje, doradzi. Terminowo i punktualnie. Panowie, którzy wstawiali okna bardzo profesjonalni. Bardzo szybko uwinęli się z robotą. Posprzątali po sobie. Zdecydowanie polecam.

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Medrus Sp. z o.o.
Co chcesz kupić?

Powiązane produkty i usługi: DrzwiOkiennice zewnętrzneCeny okien plastikowychDrzwi WarszawaOkiennice zewnętrzne Warszawa,  Ceny okien plastikowych Warszawa

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Gruchacza, 35B, Warszawa

WWW

www.medrus.pl

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy MEDRUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Data rozpoczęcia działalności 2015-03-11
NIP 9512389879
Regon 360990506

Siedziba

Kraj Polska
Województwo MAZOWIECKIE
Powiat Warszawa
Gmina Ursynów
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 02814
Poczta Warszawa
Ulica ul. Gruchacza
Numer nieruchomości 35B

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 1 - Osoba prawna
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 117 - Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Organ rejestrowy SĄD REJONOWY DLA M.ST.WARSZAWY W WARSZAWIE,XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Rodzaj rejestru lub ewidencji 138 - REJESTR PRZEDSIĘBIORCÓW
Data wpisu do bazy REGON 2015-03-11
Data wpisu do rejestru ewidencji 2015-03-11
Data powstania 2015-03-11
Data rozpoczęcia działalności 2015-03-11

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
4332Z ZAKŁADANIE STOLARKI BUDOWLANEJ
Przeważające PKD
4673Z SPRZEDAŻ HURTOWA DREWNA, MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH I WYPOSAŻENIA SANITARNEGO
4613Z DZIAŁALNOŚĆ AGENTÓW ZAJMUJĄCYCH SIĘ SPRZEDAŻĄ DREWNA I MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH
4399Z POZOSTAŁE SPECJALISTYCZNE ROBOTY BUDOWLANE, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANE
4110Z REALIZACJA PROJEKTÓW BUDOWLANYCH ZWIĄZANYCH ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW
2812Z PRODUKCJA SPRZĘTU I WYPOSAŻENIA DO NAPĘDU HYDRAULICZNEGO I PNEUMATYCZNEGO
2512Z PRODUKCJA METALOWYCH ELEMENTÓW STOLARKI BUDOWLANEJ
2442B PRODUKCJA WYROBÓW Z ALUMINIUM I STOPÓW ALUMINIUM
2223Z PRODUKCJA WYROBÓW DLA BUDOWNICTWA Z TWORZYW SZTUCZNYCH
1623Z PRODUKCJA POZOSTAŁYCH WYROBÓW STOLARSKICH I CIESIELSKICH DLA BUDOWNICTWA

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.